PDA

View Full Version : Несподелена любов



Radmo
07-21-2009, 20:35
Здрасти,
ще ви обясня ситуацията на дълго и на широко,за да можете да ми дадете точен съвет.Познавам едно момиче от около една година,ние сме само познати-не излизаме заедно,не чатим и такива работи.Виждаме се почти всеки ден- тя има компания и просто посещава едно и също място,което посещава и моята компания.Горе доло се разбираме,от време на време подмятаме някоя приказка.И сега към главната част- аз от скоро я харесвам адски много.Мисля почти само за нея.Незнам дали ме харесва или не,но личното ми мнение е че не ме харесва.Обосновката ми-Ако ме харесваше поне малко щеше да ме заговори,щеше да ми пише понякога,а не аз винаги да започвам чата/разговора.Аз дори и незнам дали е свободна.Проблемът идва тук-не искам да съм несигорен в успеха ако разкрия чувствата си пред нея (не питайте защо..имам си лична причина,която е маловажна).От близо година от както я познавам до сега не сме ходили на кафе или нещо такова на самe и ако я поканя веднага ще разбере какво мисля.Какво да правя...да я забравя,защото съм и 'безразличен' (според мен),въпреки че много я харесвам и мисля само за нея или да се опитам някакси да я спечеля?Дайте съвет-кой от двата варианта да избера или има трети,а можеби четвърти..? :)

Remini
07-21-2009, 21:08
След като имаш страх от неуспех,всичките ти варианти за среща,разговор или нещо подобно са обречени.Трябва да я поканиш и да стискаш палци отговорът и да е "ДА"! 8)

FiRe_LaDy
07-21-2009, 21:20
Здрасти,
ще ви обясня ситуацията на дълго и на широко,за да можете да ми дадете точен съвет.Познавам едно момиче от около една година,ние сме само познати-не излизаме заедно,не чатим и такива работи.Виждаме се почти всеки ден- тя има компания и просто посещава едно и също място,което посещава и моята компания.Горе доло се разбираме,от време на време подмятаме някоя приказка.И сега към главната част- аз от скоро я харесвам адски много.Мисля почти само за нея.Незнам дали ме харесва или не,но личното ми мнение е че не ме харесва.Обосновката ми-Ако ме харесваше поне малко щеше да ме заговори,щеше да ми пише понякога,а не аз винаги да започвам чата/разговора.Аз дори и незнам дали е свободна.Проблемът идва тук-не искам да съм несигорен в успеха ако разкрия чувствата си пред нея (не питайте защо..имам си лична причина,която е маловажна).От близо година от както я познавам до сега не сме ходили на кафе или нещо такова на самe и ако я поканя веднага ще разбере какво мисля.Какво да правя...да я забравя,защото съм и 'безразличен' (според мен),въпреки че много я харесвам и мисля само за нея или да се опитам някакси да я спечеля?Дайте съвет-кой от двата варианта да избера или има трети,а можеби четвърти..? :)


:-o

Рискувай!Опитай пък каквото стане.Поне ще знаеш със сигурност дали си имал шанс или не. :?

golqmumnik
07-21-2009, 21:24
Това не е никаква любов,брато,нарича се просто физическо привличане и няма нищо общо с любовта. :? В младежките години всичко е привличане чрез хормоните,любов е възможна след края на пубертета.Тва че намираш някой за сладур и го гушкаш и целуваш е също като котките,кога са разгонени.

Alex3nd
07-21-2009, 23:16
Ти какво очакваш да те заговори момичето ли? Ако го очакваш има да си чакаш бая време винаги момчето заговаря пръв поговори с нея и й кажи за чувствата си и виж какво ще стане бъди по-уверен в себе си какво си се намръщил и чакаш някой тук да ти каже точните реплики какво да ти каже, ако не си уверен в себе си или нямаш смелост забрави да имаш приятелка до себе си, а сега се стегни й я покани на кафе.

w0lf
07-21-2009, 23:19
побързай преди да се привържеш прекалено много и да ти стане убер шит братле :lol:

fc
07-21-2009, 23:20
Еми задръж разговора с нея повече и бъде пич :)

ItalianMafia
07-21-2009, 23:27
Ако ти не си сигурен в себе си, ние ли да сме сигурни в теб?
Момичетата харесват момчета сигурни в себе си - ФАКТ !
Опитай се да поддържаш разговора, да привлечеш вниманието и към себе си.. Бъди мил и възпитан, едно момиче винаги забелязва момчетата който се държат добре с всички, не само с нея.. Сваляй я, но не бъди нахален или прекалено изявен в действията си ..

Nakadah
07-22-2009, 02:47
батка
вземи се у ръце

Lysit0
07-22-2009, 04:13
Действай и не му мисли,за да спечелиш трябва да рискуваш.
:)

selens
07-22-2009, 07:02
Това не е никаква любов,брато,нарича се просто физическо привличане и няма нищо общо с любовта. :?
+1

RaZzer
07-22-2009, 10:29
Каквито и да са личните ти причини, заради които се страхуваш от неуспеха - трябва да ги преодолееш, ако искаш нещо да се получи между вас... (или между теб и което и да е друго момиче)! Няа'а се плашиш... рискувай! :)

xplay
07-22-2009, 10:31
Каквито и да са личните ти причини, заради които се страхуваш от неуспеха - трябва да ги преодолееш, ако искаш нещо да се получи между вас... (или между теб и което и да е друго момиче)! Няа'а се плашиш... рискувай! :)

Винаги съм била съгласна с мненията ти :)

vampirekiss
07-22-2009, 10:40
Причините,поради които не искаш да й покажеш чувствата си ти си ги знаеш,но мисля,че каквито и да са няма да е чак такава катастрофа,ако все пак си пробваш късмета и опиташ.

raia338
07-22-2009, 10:41
щом тя не ти пише ,не и пиши и ти..заговори я навън там където се събирате ,дръж се мило,направи така ,че да чатне че си (inlove)

curka87
07-22-2009, 13:28
Ако ти не си сигурен в себе си, ние ли да сме сигурни в теб?
Момичетата харесват момчета сигурни в себе си - ФАКТ !
Опитай се да поддържаш разговора, да привлечеш вниманието и към себе си.. Бъди мил и възпитан, едно момиче винаги забелязва момчетата който се държат добре с всички, не само с нея.. Сваляй я, но не бъди нахален или прекалено изявен в действията си ..

Абсолютно точно казано.

lovec
07-22-2009, 17:23
и не и казваи че я харесваш :)

fucklowebaby
07-23-2009, 10:05
Рискувай..заговори я, опознайте се и така.. но не допускай да станеш досаден ;) УСПЕХ ! :):)