PDA

View Full Version : иьмм проблем..



portokal4eto
07-21-2009, 21:44
едни нови сьседи се нанесоха на долния етаж...някой да ми предложи начин да се запозная с тях :P изглеждат ми забавни..хора на моята вьзраст.. мислех да си изрьрва нещо на тяхната тераса или да мина да сьбирам парите за входа ама 2рия вариант нещ0 не ми допада :D някой да има идея...

SuNsEt
07-21-2009, 21:48
Просто почукваш на вратата и казваш "Здравейте,разбрах,че на скоро сте се нанесли.Как ви се струва квартала?Аз се казвам..." . :-o

Направо е много трудно човек да се сети.

Joc
07-21-2009, 21:50
просто ги заговори... няма какво да увърташ

portokal4eto
07-21-2009, 21:54
хаха това да ида на вратата им и да им кажа казвам се ..живея .... а вие как сте .... туй в кой филм го гледахте :shock: говоря ви за реалния живот..баси колко тьпо ще изглеждам тей :lol:

EarthShaker
07-21-2009, 22:03
по-скоро в къв филм живееш ти... кой го ебе за мнението на другите към теб..? да нямаш сливи в устата, човекът е социално животно.

portokal4eto
07-21-2009, 22:10
хаха изключително забавен си... ти така ли си решаваш проблемите..после аз сьм била нихилитно сьщество.. прибягвай кьм наркотоци ти аз не мисля да пропадам както ти явно...и по полека с обидите а

portokal4eto
07-21-2009, 22:31
игати селянина :lol: :lol: виж прекаляно ПОД нивото си ми за да си пиша с такьв недоумял циганин ясно ?! Пьк и не ми прикаай ква сьм и щ0 сьм нит ме познаваш нит нищ0 дан говоря че кат ма видиш щи са надьрви до нз кьде ма нали простащината трябва да е на макс ХАХА... и както казах " ПОД нивото си ми" ;)

Zaharinka
07-21-2009, 22:35
ПроблИемчи с правописа.

Hysteric_Bitch
07-21-2009, 22:36
хаха това да ида на вратата им и да им кажа казвам се ..живея .... а вие как сте .... туй в кой филм го гледахте :shock: говоря ви за реалния живот..баси колко тьпо ще изглеждам тей :lol:

Като си на зор.

TheNewReligion
07-21-2009, 22:37
Падни им на терасата или хвърли някой свой роднина там. Има и по-лесен вариант: отиди и се запознай с тях. :smt003

EarthShaker
07-21-2009, 22:39
дан говоря че кат ма видиш щи са надьрви до нз кьде ма нали простащината трябва да е на макс

ти си под всякакви известни нива, мила.. вижда се, че при теб определено простащината не е на макс... не можеш да пишеш, да еба!

UnaBletoLoVeU
07-21-2009, 22:46
Ееей, не можахте толкова да й отговорите.
И това с чукането и представянето и на мен ми се вижда мега тъпо. Аз гих се изхилила, ако някой дойде така да ми звъни.

Аз бих ти предложила като ги видиш да ги поздравиш и да подхванеш разговор или направи сладки и им занеси. Ще се зарадват :D

SuNsEt
07-21-2009, 22:49
хаха това да ида на вратата им и да им кажа казвам се ..живея .... а вие как сте .... туй в кой филм го гледахте :shock: говоря ви за реалния живот..баси колко тьпо ще изглеждам тей :lol:

Не съм казала да си кажеш цялата биография.Нищо чудно,че тая тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=264982 е твоя. :-D

SuNsEt
07-21-2009, 22:52
Ееей, не можахте толкова да й отговорите.
И това с чукането и представянето и на мен ми се вижда мега тъпо. Аз гих се изхилила, ако някой дойде така да ми звъни.

Аз бих ти предложила като ги видиш да ги поздравиш и да подхванеш разговор или направи сладки и им занеси. Ще се зарадват :D

А пък тва е 10 пъти по мега тъпо,което предложи.

UnaBletoLoVeU
07-21-2009, 22:56
^Сериозно ли?
Ама защото ти така мислиш ли?...........
Оле, колко съм тъпа, че предложих мега тъпото-да поздравиш съседа е мега тъпотия, че камоли да завържеш разговор. Тъпооо!
...

guinessgirl
07-21-2009, 22:56
да ве,занеси им пай. :-o

толкова ли е трудно да отидеш и да се представиш?

SuNsEt
07-21-2009, 23:10
^Сериозно ли?
Ама защото ти така мислиш ли?...........
Оле, колко съм тъпа, че предложих мега тъпото-да поздравиш съседа е мега тъпотия, че камоли да завържеш разговор. Тъпооо!
...

Еми нали след като ги поздрави пак ше тряя да се запознае със същите думи бе?Нали като им ги занесе пак ше трябва да се запознае с тях ПАК със същите думи...Нали и те може да я питат на кой етаж живее бе...Кво ше ги поздравява,а те ше се чудят коя е тая,докато НЯКОЙ ДЕН не се окаже,че е от блока им.Какъв разговор да подхваща?Колко е хубаво времето ли?Тцтцтц...

guinessgirl
07-21-2009, 23:11
Уеуе мауееееееее...


много уе трудно, скандауно и суожно да се запознаеш с новите съседи, по-добуе е да се напуавиш на маймуна, за да е поне като в амеуикански фиум, тип тъпа комедия...

ауеееее

тва към мен ли трябва да е?

Hysteric_Bitch
07-21-2009, 23:19
Боже.