PDA

View Full Version : Форумът се напълни с идиоти



Canis_Dirus
07-21-2009, 21:55
Такова не е било! В тоя форум почти не останаха мислещи хора, които да пишат що годе смислени мнения. Не искам да се пише за Кант, или руска класическа литература, но просто в момента едно 90% от мненията са боклук. Жив спам. Не само в този, или ОНЗИ раздел (в онзи като че ли са по-малко), но и като цяло.

Абе всъщност. Може и така да е, че следващото поколение да няма какво да каже, да няма теза да подкрепи, да няма собствено мнение.

Поколение СПАМ!


Съжалявам, че така пускам темата, но просто като прегледах темите в няколко раздела и ...


Заключвайте я. Олекна ми!

EarthShaker
07-21-2009, 22:00
Губя си времето тука за няма нищо, казвам ти! 8-) По-умните от мен вече са много по-малко, отколкото бяха преди и само деградирам, пф

Canis_Dirus
07-21-2009, 22:11
мдам, абсолютна свинщина...

писна ми и се разкарвам..

Знаем, че пак ще се върнеш!

rauwkost
07-21-2009, 22:14
Добре, аз ли съм тъпа или к'во, цял СПАМ РАЗДЕЛ си имат, че даже и 3 и пак спамят по другите, направи ми впечатление че в раздела "Пълнолетник" пишат и 14-15 годишни и то да кажеш да говорят като хората - добре, ама те спорят като говеда и спамят тройно.. :booooomb:

ScionOfStorm
07-21-2009, 22:15
аз от доста време редовно не пиша г/д поради тази причина. пък и е заблатняло някак.

x3eme
07-21-2009, 22:15
За теб кои пишат смислени постове?Ти кво искаш да се пише като глей кви малоумни теми има,пуснати от още по-малоумни автори.

caseoftheex
07-21-2009, 22:16
Това е форум за тийнейджъри, което е синоним на простащина!
Ти какво искаш? Хора, надхвърлили трийсетте?

Canis_Dirus
07-21-2009, 22:17
аз от доста време редовно не пиша г/д поради тази причина. пък и е заблатняло някак.
Имало е периоди, когато е било зле, но сега е някакъв ужас. Май ваканцията ще е така...

Или май остаряхме.

Я дайте предложения, къде да се изнеса и да направя път на следващото поколение.

x3eme
07-21-2009, 22:23
Игнор за всички фейкове и новобранци!

TheNewReligion
07-21-2009, 22:29
аз от доста време редовно не пиша г/д поради тази причина. пък и е заблатняло някак.
Имало е периоди, когато е било зле, но сега е някакъв ужас. Май ваканцията ще е така...

Или май остаряхме.

Я дайте предложения, къде да се изнеса и да направя път на следващото поколение.
Направи си свой сайт. Там ще поучаваш по-младите и ще осмисляш съществуването си допълнително.
По темата: така е, но какво да се прави.

DimovB
07-21-2009, 22:50
умните се усетиха навреме и спряха да посещават форума

ScionOfStorm
07-21-2009, 23:08
канисе, то ти си дядо, ма и аз явно нещо изоставам с тенденциите...

всъщност предполагам, че аз /и каниса/ не говорим за някакви дискусии на равнище НАСА/отдел Теология/Прависти в действие и прочие, но преди спамът и целия хаос сякаш бяха по...пълнокръвни?

ба ли го, по-рядко се срещат жилките на нещо интересно и засмиващо.

guinessgirl
07-21-2009, 23:09
верно е доста тъпо.

но поне убивам време. :booooomb:

SuNsEt
07-21-2009, 23:16
:smt017 Добре,а тва не е ли още една спам тема...Какво искаш?

JackASS82
07-22-2009, 01:04
За мен още една ракия моля!

Сериозно по темата: Не само форумът. Проблема е глобален. Това е нещо като световна политика по масова идиотизация на населението. Тъпи хора -> Лесна за управление и манипулация маса. Един мислещ човек се усеща кога му говорят глупости и това не им изнася на управляващия "елит". Всички гледате телевизия. Да сте видели някой политик да даде конкретен отговор на конкретно зададен въпрос. Всички са способни да говорят по половин час, много думи, много изречения, много заучени фрази - но никакъв смисъл. Всъщност говорят без да казват нищо. Или пък пробутват прозрачни лъжи все едно всички сме идиоти. Много компании трупат милиони на гърба на идиотизирани подрастващи като ги карат чрез скрита реклама в клипове, филми и т.н. неистово да желаят тотално безполезни дрънкулки струващи майка си и баща си и да тероризират утрепаните си от работа родители да жертват 2-3 заплати за така желаната дрънкулка. За съжаление съм свидетел на яко изкривена ценностна система. И по мое време беше крива ама сега е още по-изкривена. Нивото на образованието прогресивно спада. Корупцията расте. Публична тайна е че даскалите дават частни уроци и понеже е забранено да даваш уроци на собствените си ученици ги пращаш при авера си, а той ти праща своите. Ха-ха бизнеса се развива. Учебниците стават също яко зле. Хората пишат за брой страници а не за смисъл на написаното. Абе изобщо... айде няма да пиша повече, че пак ми иде да включа нецензурния си речник.

global
07-22-2009, 05:59
Ми ходи си в раздел "Пенсионерска пейка" и оттам коментирай подрастващото поколение.

plmn
07-22-2009, 06:22
Форумът отдавна се напълни с идиоти и става все по-забележимо.
Има специално създаден раздел КОФА, където могат да се пишат безсмислени глупости, даже аз пиша там като ми е кеф, но не пренасям глупостите в другите раздели.
А най ме е яд, за новия раздел, който беше прецакан от няколко човека...
Какво удоволствие изпитвате да се изсерете (без извинение) на новото, чистото, неопетненото...
Като се сетя, че ходих да споря с тези потребители, и да им казвам да спрат да цапат..На какво съм се надявал? Няма оправия.

hardball
07-22-2009, 07:02
Форумът е пълен с идиот от самото начало...
Повече време на чист въздух и всичко ще е ок.
И бан за глобал...!

padnaloblak
07-22-2009, 07:18
умните се усетиха навреме и спряха да посещават форума

:D :D :D :D :D

WILD__BOY
07-22-2009, 07:35
СПАМ - НЕЖЕЛАНА РЕКЛАМА!!!!
ФЛУУД - НАВОДНЯВАНЕ НА ТЕМАТА С ГЛУПАВИ МНЕНИЯ!!!

правете разлика

Celence
07-22-2009, 07:39
Да, бе. Вземете се махнете и малкото дето останахте да разведрявате и без това скучната обстановка, че хептен да няма къде да влизам..

Canis_Dirus
07-22-2009, 08:44
Раздел "Пълнолетник" = Epic Fail! Вярно, че в началото потръгнаха нещата, но това беше благодарение на огромната инвестиция от време на няколко човека. Хората, които трябваше да пишат там не дойдоха, а напъплиха някакви с високото самочувствие без никакво покритие. Ама нали пише 18 на личната карта...

slavito007
07-22-2009, 08:57
Aпф, на мен ли го казваш? 2006 и 2007 беше по-добре, сега е трагично. Да ме говорим за всичките простотии, които се изписаха в теми без Абсолютно никакъв смисъл. Ся всички гонят някаква бройка мнения, сякаш от това им зависи животЪт. А и много пишат сякаш не са и ходили на училище.
Преди нямаше тема за фйешънчита, кифли и тем подобни от "каймака" на обществото. Преди 2-3 месеца имах период на затишие, в който дори и не влизах във форума. То тука само помия се излива. Модовете тряа да стегнат конците 8)

Punisherrr
07-22-2009, 09:10
Относно раздел ''Пълнолетник'' - Не съм влизала особено много там (все пак съм непълнолетник..) но ми стигаше да вляза веднъж,за да видя,че след като е дошло едно лайно (Schoolgirl) и вие виждате,че само си търси внимание от какъв зор трябваше да го издигате в култ??? Например с тази тема ''Стена на плача'' ... е добре сякаш не очаквахте,че ще дойде да се защитава онова... :?
Можеше да се приключи като не му обръщате внимание още на първите опити за прецакване на раздела > е,успешни опити.

А и като знаете,че форума е пълен с нас тъпи малки тийнчета недоразвити как очаквахте да не се наклеца раздела... :?
Тва е то - ТИЙН форум... Квито са тийновете - такъв и форума.
Който се чувства твърде пораснал явно вече не бива да витае наоколо...

Canis_Dirus
07-22-2009, 09:16
Всъщност аз от доста време очаквам въпросната скулгърл да бъде изтрита, поради неспазване на правилата на форума във ВСИЧКИ раздели, но уви...

Пък и раздел "пълнолетник" не е очаквал да се сблъска с толкова низша форма на живот.

Punisherrr
07-22-2009, 09:28
Еми да пази,да пази... и аз тва викам,ама по-големите поне могат да помагат с квото могат,за да не се налага Бог да пази... ;)

Canis_Dirus
07-22-2009, 09:47
другите са разни псевдо-умни, които пишат глупости на килограм и се мислят за доста извисени. Примери отново има доста...

Точно те засраха раздела. Решили, че щом имат 18 им е там мястото...

Punisherrr
07-22-2009, 09:55
Ами тъй като раздела е за 18+ годишни...значи явно имат право да са там...
Защо не кръстихте раздела ''Умници'' тогава...

OtherDimension
07-22-2009, 09:57
за коооой ли път, за коооооооой ли път

и в тази тема "Идиотът вика дръжте идиота!"

:D

Canis_Dirus
07-22-2009, 10:01
Ами тъй като раздела е за 18+ годишни...значи явно имат право да са там...
Защо не кръстихте раздела ''Умници'' тогава...

Идеята никога не е била да е за 18+ годишни.

Правилното име щеше да е ""Саркастичен сериозник", "Начетен циник", "Гаден хейтър" и тн.

OtherDimension, като няма кой друг да вика, аз ще викам!

OtherDimension
07-22-2009, 10:03
не визирам теб

а и да викаш и да не викаш
все си е тая

доказателство?
новият раздел - влезнаха точно хората, които НЕ трябваше да влизат

Canis_Dirus
07-22-2009, 10:06
новият раздел - влезнаха точно хората, които НЕ трябваше да влизат

Защото хората, които трябваше да влизат не влезнаха. А и голяма част от тях ги загубихме последните 6 месеца.

OtherDimension
07-22-2009, 10:15
ами дори и с тях не можеш да промениш манталитета на тия

като застанеш пред редицата и кажеш : "Ей, тъпанар!". всички се обръщат на другата страна

OtherDimension
07-22-2009, 10:19
ами това казвам и аз
дори и само една тема да се направи се пълни с измет
какво да кажем за цял раздел...

OtherDimension
07-22-2009, 10:26
с мачока тия спорове съм ги водил преди години
тогава започна да ми обяснява нещата за чиста и свята демокрация, анти-дискриминация и т.н.
т.е. всеки има право да бъде тъп
и спрях спора

Canis_Dirus
07-22-2009, 10:29
с мачока тия спорове съм ги водил преди години
тогава започна да ми обяснява нещата за чиста и свята демокрация, анти-дискриминация и т.н.
т.е. всеки има право да бъде тъп
и спрях спора

Ситуацията е като в българското училище. Учениците имат право да бъдат тъпи, което обрича малко по-умните на затъпяване. Същевременно от министерството на образованието (собствениците) пускат абсурдните наставления към учителите (модератори, които все липсват) да не нарушават правата на учениците, защото е важно да има много ученици (много потребители, за да падат пари).

Кремчето беше обяснявала, как точно по същата схема се процедира и в училищата.

Само дето това мислене е от днес за утре, ама в други ден ще стане страшно.

caseoftheex
07-22-2009, 10:30
Ми ходи си в раздел "Пенсионерска пейка" и оттам коментирай подрастващото поколение.

:razz:

Swinkenhoffer
07-22-2009, 11:06
Много на сериозно се взимат незначителни неща... някъв форум, голямо важно.
Банове, драматични напускания, възмущение. 8-)

http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/38.png

plmn
07-22-2009, 11:25
Много на сериозно се взимат незначителни неща... някъв форум, голямо важно.
Банове, драматични напускания, възмущение. 8-)

Принципно е така, но как да не се възмути човек след като се старае да направи нещо хубаво, да допринесе с каквото може, и веднага след това всичко да бъде потъпкано.Визирам новия раздел...Може би се вживявам прекалено много, но ми е кофти, че се получи така.Идеята беше супер, но явно не беше подкрепена от достатъчно хора, а други индивиди само това чакаха.
Бановете - който ги желае, ги получава...
Драматични напускания - прекарвайки известно време с някои потребители, дори и виртуално, ти се 'сближаваш' малко или много с тях.След като някой те прецака, или прецака това, в което си вложил 'труд', е напълно нормално дадения човек да се почувства кофти.Да, може да не трае дълго, все пак е форум, да му мине бързо, но моментното състояние на афект и емоциите взимат връх.Аз поне така си обяснявам нещата.

MP
07-22-2009, 12:02
Между другото всичко това се дължи до голяма степен и на вас - по-голямите ,по-интелигентите,по-опитните.Призовавам ви да не спирате да пишете смислено и правилно,да не се отказвате.Не си мислете,че всички са глупави и лигави.Някои гледат по-добре написаните постове и се учат,така да го кажа.Този форум трябва да е едно от местата,в който можеш да научиш нещо,но трябва да има от кого да го научиш.

Swinkenhoffer
07-22-2009, 12:22
Много на сериозно се взимат незначителни неща... някъв форум, голямо важно.
Банове, драматични напускания, възмущение. 8-)

Принципно е така, но как да не се възмути човек след като се старае да направи нещо хубаво, да допринесе с каквото може, и веднага след това всичко да бъде потъпкано.Визирам новия раздел...Може би се вживявам прекалено много, но ми е кофти, че се получи така.Идеята беше супер, но явно не беше подкрепена от достатъчно хора, а други индивиди само това чакаха.
Бановете - който ги желае, ги получава...
Драматични напускания - прекарвайки известно време с някои потребители, дори и виртуално, ти се 'сближаваш' малко или много с тях.След като някой те прецака, или прецака това, в което си вложил 'труд', е напълно нормално дадения човек да се почувства кофти.Да, може да не трае дълго, все пак е форум, да му мине бързо, но моментното състояние на афект и емоциите взимат връх.Аз поне така си обяснявам нещата.
Аз сега разбирам за тоя нов раздел... все пак да имаш големи очаквания за признателност на труда ти в подобен форум е малко наивно. Не може да вразумиш 42470140 юзъра според твоите си разбирания за живота. Да не говорим, че когато се появи някой неориентиран потребител, често става жертва на абсолютна гавра от страна на "старшите". Това го казвам и от личен опит, и аз съм била млада! 8-)
С хората от тук, които те кефят, винаги може да си общуваш по друг начин... поне аз така правя, а предполагам и всички останали.
Но е истина, че би станало доста еднообразно без някои форумни личности..

Pliok0019
07-22-2009, 13:30
Миналото лято форумът беше на светлинни години от в момента.

И ужасно много ми липсва спамът в Любов. Сегашният на нищо не прилича.

graceless
07-22-2009, 13:33
Едните са фашисти
Другите нацисти
Третите комунисти
Ей затуй сме на това ниво.Ако всички сме комунисти например нямаше да я има тази война и този селски манталитет!

graceless
07-22-2009, 13:37
Ми ходи си в раздел "Пенсионерска пейка" и оттам коментирай подрастващото поколение.
Ти не си ли от него,или си студент в УНСС?Че то там истински студенти ли са?

afterforever
07-22-2009, 15:30
Не помня дали съм споменавал някога някъде (в случай, че съм го казвал, да не каже някой, че 1 си дрънкам): някой да се обяви за критерий на мозъчно развитие, умствен капацитет, или както си искате го наричайте, да се прави тест за интелигентност при всяка регистрация в сайта и ще мирясате. Само дето така обявените "умници" нека бъдат в определената възрастова граница (справка за която може да се вземе като се погледне линка). 8)

KiLLeR_InSTiNkT
07-22-2009, 15:52
Не се считам за свръхинтелигентна, но този форум вече е адски зле.. По тази причина рядко пиша...

afterforever
07-22-2009, 15:55
умните се усетиха навреме и спряха да посещават форумабез мен

Ясно е написано УМНИТЕ, ясно е защо без теб....

hardball
07-22-2009, 16:02
Точно пък миналото лято, като почнах да пиша активно, всички се късаха да реват преди колко яко е било и кои потребители им липсват...

Canis_Dirus
07-22-2009, 16:07
Точно пък миналото лято, като почнах да пиша активно, всички се късаха да реват преди колко яко е било и кои потребители им липсват...

Така си е. Тогава също беше зле. Форума помни много добри времена.

hardball
07-22-2009, 16:10
Глупости, просто на някои им писва, други тепърва се зарибяват.
Същото съм го "преживяла" като малка с друг форум и то някои хора много по- живо го усетихме, защото си имахме ядро и т.н., завързаха се истински приятелства и дълбоки връзки и много често се виждахме всички. В крайна сметка, форумът оня ден като влязох още си цъфтеше.
Така че, за теб е по- тъпо място, някой му се радва.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-22-2009, 17:37
Все по-зле ще става ... откъм качество... количество .. бол .. неоправдано ..

Lucho
07-22-2009, 18:33
За тийн форум като тийнпроблем това е нормално. Тук всеки лигав пуберт се прави на голям и си изкарва комплексите...може би и аз като стана на твоята възраст ще мисля така...с времето обаче трябва да сменяваме и форумите :)

пп - отивам на почивка за две седмици, изчезвам...

Muse_of_Madness
07-22-2009, 19:09
Докато ме има, тъпотията няма да е спечелила... успокойте се.

psychopath
07-22-2009, 19:59
Това е форум за тийнейджъри, което е синоним на простащина!
Ти какво искаш? Хора, надхвърлили трийсетте?Имам нож...искаш ли го? 8-)

kuklichka_bg
07-22-2009, 20:27
И?

x3eme
07-22-2009, 20:33
И?
Върви да си играеш със плюшени вибратори.

YourPoison
07-22-2009, 21:10
със всеки изминал ден се пускат все по-тъпи и тъпи теми .. особено в раздел'Секс' добре.. задават някви въпроси на които не можем да отговориме ''Бременна ли съм ? '' епа не сме гадатели .. и ми омръзна от тези дето само спамят ..

ThePowerOfLove
07-22-2009, 21:31
Като ми е тъпо вечер се кефя на форума :D Вярно, че има идиоти, ама има и свестни ;]

MP
07-23-2009, 08:13
Форумът изтъпя и за това спряхте да пишете?Не е ли обратното 8-)

acdcfenka
07-23-2009, 16:40
По-големите са зашеметени от фрапиращата глупост, защото не е само скуулгърл, а доста други потребители, които засраха всичко... Най-лошото е, че за разлика от ученичката, която е втори акаунт на човек от екипа (изненадаааа), то другите са разни псевдо-умни, които пишат глупости на килограм и се мислят за доста извисени. Примери отново има доста...


На Мачока е, нали? Знаех си. Какво прозрение? Това нещо се разбра още от началото, поне аз го схванах тогава.

RAWRRR
07-23-2009, 16:46
Ограничила съм си достъпа до сайта с 1 посещение на ден и 2 мнения.

Nam3less3
07-23-2009, 17:37
Трябва да се намали спамът, да се изтрият раздели като "Кофата" и тогава хората ще пишат поне в смислени теми.

Nam3less3
07-23-2009, 17:42
Да живее бог. ;-)Единственото от 7те ти хиляди мнения напоследък, което да ми харесва 8)

Nam3less3
07-23-2009, 17:53
Ама той умря, защото хората започнаха да мислят. 8-)Не мога да повярвам.

Assshley
07-23-2009, 20:56
Както всички ще забележат регистрацията ми във форума е чисто нова,НО искам да подчертая,че чета темите във форума още от миналата година и съм на мнение,че са останали тук таме някакви признаци на живот в мозъците на някои от потребилите,но има и такива каквито са пълна скръб.Общо взето наистина има доста безмислени раздели,но нали пък и за това са направени - да си губят времето и да си флуудят там хората,които не могат да се напънат да измислят нещо смислено по някоя от по-сериозните теми.Не разбирам обаче защо именно тези ограничени младежи се натягат постоянно да пишат по някакви теми,където трябва наистина малко здрав разум ?! #-o И именно от това "натягане" на закърнялите мозъци на децата идва и така нареченото "затъпяване" на форума (поне според мен).

Zaharinka
07-23-2009, 22:47
Даже и Кофата където се подвизавах повечето време със стария ми ник,не струва.
Форума го следя от 2005 някъде имах регистрация после през 2007 още една и сега тази.Определенно в началото беше забавно.Спомням си имаше някви типове които се изявяваха като агенти на тайните сили 8-) . Абе като цяло дечицата затъпяват.

MAPMOT
07-27-2009, 20:51
Това е форум за тийнейджъри, което е синоним на простащина!
Ти какво искаш? Хора, надхвърлили трийсетте?
Аз, по дяволите, съм надхвърлил тридесетте...интересно ми е просто какво вълнува днешната прогресивна младеж...

machoka
07-27-2009, 23:33
Идиоти винаги е имало. Е, вярно преди 5 години десетгодишните нямаха достъп до интернет - но ощ по-лошо, тогава простотията се твореше от уж имащи се за големи хора.

Точно заради това, днес положението е същото, но въпроса е там, че се появиха много хейтъри които изкуствено създават 'кризата'..всеки втори се възмущава и пеняви от видиш ли, глупавите потребители.. и изведнъж 'критиците' стават повече от пикльовците.