PDA

View Full Version : Кого бихте избрали?



258
07-21-2009, 22:00
Ами .. днес гледах 'Анатомията на Грей' и се замислих .. в епизда Мередит трябваше да избере между Дерек (д-р Мечта) и Фин,което донякъде описва и моята ситуация в момента :-o
Тааа въпросът ми към вас е ако можете да избирате между двама човека..
(1) За единия знаете, че е много добър, че никога няма да ви нарани, че ви обича .. погледнат отстрани той е префектният партньор.Има всичко, което търсите .. хубав е, има перфектна фигура и т.н.,и че с него ще ви е добре и ще се разбирате.. НО нещо ви липсва ..
(2) Другият е .. човекът който не ви излиза от главата.. заспивате и се сабуждате с мисълта за него. Погледнат реално не е нещо особено.Нито е кой знае колко хубав, нито нищо. И знаете, че по характер е .. гадняр (не знае как да изразява чувствата си, не си мери приказките ..) и знаете, че с такъв човек няма да ви е никак лесно, че няма да се разбирате, че ще страдате ..
таа .. кого ще изберете? Бихте ли избрали втория човек давайки на сърцето си това което иска, но обричайки го на страдание или ще изберете първия и ще си живеете спокойно?

Hilary_
07-21-2009, 22:12
... "давайки на сърцето си това което иска, но обричайки го на страдание"

това ли е сърцето, което иска ?? :? :?

Първия ..

258
07-21-2009, 22:17
... "давайки на сърцето си това което иска, но обричайки го на страдание"

това ли е сърцето, което иска ?? :? :?

Първия ..
моето .. да :(

Hilary_
07-21-2009, 22:38
... "давайки на сърцето си това което иска, но обричайки го на страдание"

това ли е сърцето, което иска ?? :? :?

Първия ..
моето .. да :(
значи не аз нито, който и да е друг може да ти каже ... сама реши!!!!

258
07-21-2009, 22:56
... "давайки на сърцето си това което иска, но обричайки го на страдание"

това ли е сърцето, което иска ?? :? :?

Първия ..
моето .. да :(
значи не аз нито, който и да е друг може да ти каже ... сама реши!!!!
Аз не питам за себе си .. наясно съм какво искам :) Просто ми е интересно вашето мнение :P

graceless
07-21-2009, 22:57
Бих избрала Батман :razz: Той поне наистина може да ме пази

bog4eto
07-21-2009, 23:03
Еми аз си паднах по момче,което е пълна противоположност на това,което искам..ама го обичам :D 2рия... ;)

mOBSCENE
07-21-2009, 23:24
Втория...

ItalianMafia
07-21-2009, 23:31
Ехх.. Преди година две бих казала втория без да се замисля.. Но след като попаднах на втория знам, че никога никога никога повече няма да повторя тази грешка.. ПЪРВИЯ с две ръце гласувам ..

dezito1
07-22-2009, 06:32
и в 2та случая страдаш,но все пак 2рия..

fire_cat
07-22-2009, 06:38
Бих избрала човека, който ще ме направи щастлива и с който връзката има бъдеще. При първия това 100% може да е така.
При втория - това никак не е сигурно.
При всички вероятности аз бих избрала първия.

Priceless
07-22-2009, 07:43
Като се има впредвид, че в момента си имам работа с човек от 2рия тип :? Не знам .. аз не бих търпяла някой да се държи като пълен олигофрен.. И защо сърцето ми да иска да страда?! Не не .. първия определено!
Едит: И от кога, по дяволите, всички започнаха да харесват момчета, които се отнасят гадно към момичетата. Накъде отива света не знам .. :?

a1a2b3v
07-22-2009, 12:19
Като се има впредвид, че в момента си имам работа с човек от 2рия тип :? Не знам .. аз не бих търпяла някой да се държи като пълен олигофрен.. И защо сърцето ми да иска да страда?! Не не .. първия определено!
Едит: И от кога, по дяволите, всички започнаха да харесват момчета, които се отнасят гадно към момичетата. Накъде отива света не знам .. :?

Много съм съгласна с теб :) С втория не бих издържала и 2 дена :D

rusoto_baby_f
07-22-2009, 12:41
Като се има впредвид, че в момента си имам работа с човек от 2рия тип :? Не знам .. аз не бих търпяла някой да се държи като пълен олигофрен.. И защо сърцето ми да иска да страда?! Не не .. първия определено!
Едит: И от кога, по дяволите, всички започнаха да харесват момчета, които се отнасят гадно към момичетата. Накъде отива света не знам .. :?

и аз съм в същото положение :? :? :?

fenasf
07-22-2009, 13:27
ем който избере втория просто има нещо сбъркано в него...за жалост много момичета точно това правят :?

а аз все съм в позицията на първия :?

vampirekiss
07-22-2009, 13:43
Имам опит с такъв като втория.Аз лично вече като видя такъв и бягам.Гласувам за първия.

Jumbie483
07-22-2009, 14:21
честно да си кажа нямам представа кой ще избера.. ако наистина трябва да избирам..
колкото и да ме обича някой, ако аз нямам чувста към него, просто няма как да се получи нещо..
а ако имам към някой, то тогава ще съм готова на всичко за него..
тъй, че нямам представа :D

myHeartIsOnlyForYou
07-22-2009, 14:52
Меридит обича Дерек!В любовта трябва да слушаш сърцето си..Ако бях на нейно място щях да избере Дерек.И не е вярно,че не е хубав!Ако се обичат всичко ще се оправи,ама като само се появява Адисън... 8-) .Слава Богу обаче че в реалния живот обичам добро,грижовно,старателно, акрилящо момче.

NaNa_SladuRana
07-22-2009, 15:26
1 :) сърцето ми се нуждае от любов,а не от болка

FiRe_LaDy
07-22-2009, 21:15
Втория...

:-|

kobrichka
07-22-2009, 22:21
Зависи в какъв етап от живота си ги срещам. Ако искам сериозна връзка и имам планове за бъдеще, определено бих избрала първия. Ако се появят сега и двамата бих препочела втория...

TheDevilInMe
07-22-2009, 22:51
Най - добрата ми приятелка имаше връзка с момче от 2-рия тип, аз с такова от 1-я. И двата варианта са еднакво несигурни, всичко зависи от това как се развият нещата във връзката, но определено моята връзка беше по - добра, ужасно е някой изобщо да не се замисля какво говори и как жестоко наранява. Дори и сега пак съм за 1-я. :)

FeelMyPain
07-22-2009, 23:26
Аз искам да попитам нещо, надявам се автора на темата да не ми се разсърди..


(2) Другият е .. човекът който не ви излиза от главата.. заспивате и се сабуждате с мисълта за него.

След като това е ФАКТ, как бихте избрали 1-вият?Ще е все едно да го мамите.Ще сте с 1-вия, а ще си мислите за 2-рия?Доста е некоректно.

Иначе ест, че всеки би избрал 1-вия, но какво правите след като постоянно мислите за 2-рия..

woo
07-23-2009, 00:26
хах и аз бях в подопно положение .. избрах (1) и сега не съжалявам и само да спомена че нищо не ми липсва , а не както беше описано /че нещо липсва.. / забравих за (2) и в последствие разбрах колко мн щях да сбъркам ако бях избрала (2) .. вярно понякога може да ти се прииска да избереш по необичайното, несигурното и да екпериментираш :-D ама .. най си е ок сигурното :)
1 :) сърцето ми се нуждае от любов,а не от болка

sladi4ka_qni4ka
07-23-2009, 11:48
... "давайки на сърцето си това което иска, но обричайки го на страдание"

това ли е сърцето, което иска ?? :? :?

Първия ..

на същото мнение съм .. да страдам .. едва ли сърцето ми ще пре4ини това :) :-)

Emoooo0
07-23-2009, 13:16
... "давайки на сърцето си това което иска, но обричайки го на страдание"

това ли е сърцето, което иска ?? :? :?

Първия ..
:D :D :D

lipstik
07-23-2009, 14:13
Първия.
Аз трябва да се чувствам обичана и да съм щастлива,не да страдам заради някой,който не ме заслужава.

rozovsluncho
07-23-2009, 20:11
Втория...

+1

258
07-23-2009, 21:03
Аз искам да попитам нещо, надявам се автора на темата да не ми се разсърди..


(2) Другият е .. човекът който не ви излиза от главата.. заспивате и се сабуждате с мисълта за него.

След като това е ФАКТ, как бихте избрали 1-вият?Ще е все едно да го мамите.Ще сте с 1-вия, а ще си мислите за 2-рия?Доста е некоректно.

Иначе ест, че всеки би избрал 1-вия, но какво правите след като постоянно мислите за 2-рия..

Ами аз съм с първия вече от известно време, ама искам другото момче .. и осъзнавам,че първия е по-добрия вариант и найстина се опитвам, ама не се получава нещо .. :?

shmurkam
07-23-2009, 21:15
Аз лично бих избрала 2
Човек на чувствата съм и за мен е мъчение да бъда с някого, когото не понасям. Обичам да се глезя и ако ще да се лишавам от нещо си, пак ще получа каквото искам, на каквато и да е цена. Ако ще избирам първия, по-добре да остана сама. Едно нещо или става, или не. :)

Assshley
07-24-2009, 09:35
Бих избрала втория и веднага ще кажа защо.Аз съм много емоционален човек,обичам да рискувам и винаги ще го правя .При мен,за да се задържи дълго време една връзка трябва да има тръпка,нещо да ме изгаря направо . Трябва непрестанно да е в мислите ми тоя човек,да ме кара да се чувствам жива по един или друг начин.С момчетата гадняри точно това се получава в повечето случеи,защото хем е твой хем не е .. някак си така стоят нещата. :-D Апък и в момента съм с момче от втория тип и колкото и да съм изстрадала с него за 1 година мисля,че съм се научила как да се справям с него и в момента мога да ви кажа,че по-щастлива не съм била през живота си . Всички хора се променят. :)

bazookarka
07-24-2009, 09:59
третия.

взе ми думите :)

therichbitch
07-24-2009, 12:19
2-я, обичам предизвикателствата,щом не може да си изразява чувствата, но ги има, вероятно има нещо вътре в него, което го спира да не дава воля на това, което мисли и чувства, и някой трябва да му помогне :)

sun4e
07-24-2009, 12:33
еми сигурно втория залагам на сърцето си :?

Dollystar
07-24-2009, 12:51
и в 2та случая страдаш,но все пак 2рия..
:-) :-) :-)

valdesbg
07-24-2009, 13:17
(1) За единия знаете, че е много добър, че никога няма да ви нарани, че ви обича .. погледнат отстрани той е префектният партньор.Има всичко, което търсите .. хубав е, има перфектна фигура и т.н.,и че с него ще ви е добре и ще се разбирате.. НО нещо ви липсва ..
И как става тоя номер?


(2) Другият е .. човекът който не ви излиза от главата.. заспивате и се сабуждате с мисълта за него. Погледнат реално не е нещо особено.Нито е кой знае колко хубав, нито нищо. И знаете, че по характер е .. гадняр (не знае как да изразява чувствата си, не си мери приказките ..) и знаете, че с такъв човек няма да ви е никак лесно, че няма да се разбирате, че ще страдате ..

Такива филми няма. Мазохистични наклонности все още нямам развити. Дай ми логична причина да го искам, след като виждам че е идиот?

258
07-24-2009, 20:20
(1) За единия знаете, че е много добър, че никога няма да ви нарани, че ви обича .. погледнат отстрани той е префектният партньор.Има всичко, което търсите .. хубав е, има перфектна фигура и т.н.,и че с него ще ви е добре и ще се разбирате.. НО нещо ви липсва ..
И как става тоя номер? " погледнат отстрани "


(2) Другият е .. човекът който не ви излиза от главата.. заспивате и се сабуждате с мисълта за него. Погледнат реално не е нещо особено.Нито е кой знае колко хубав, нито нищо. И знаете, че по характер е .. гадняр (не знае как да изразява чувствата си, не си мери приказките ..) и знаете, че с такъв човек няма да ви е никак лесно, че няма да се разбирате, че ще страдате ..

Такива филми няма. Мазохистични наклонности все още нямам развити. Дай ми логична причина да го искам, след като виждам че е идиот?
Няма логична причина .. няма.Но това, че го искам е фатк, дори да не ми харесва ..

valdesbg
07-24-2009, 20:47
Е как исакш някого, който не ти харесва? И защо единия може да го гледмае отстрани а другия не може?

Та, в случая бих избрал първия. Защото щом изглежда перфектен няма да ми липсва нищо. Ако не е перфектен - и нещо ми липсва - следващия. Но в никакъв случай няма да си избера мъчение.

258
07-24-2009, 20:51
ФАКТА .. факта не ми харесва :)

valdesbg
07-24-2009, 20:53
Окей, значи отново първия. Пак по гореспоменатите причини :)

MorningGlory
07-24-2009, 22:47
оф и аз съм в подобно положение с такъф като втория :-| ..не сме гаджета но има зарибявки :-D ..само дет този втория си е мн хубав..да държи се от време на време като гадняр понякога не ...да-не си мери приказките в някои случаи.. :o ..колко пъти след всяка караница си казвах : край не ме интересува вече ..не искам да го виждам [-( ...и накрая някак си той със своя чар и хумор винаги успява да ме отсърди.. :shock: :shock: :-x ... и след време пак се почва старата история на нов глас.. :razz: абе шантава работа...вече почвам да си търся нещо сериозно 8-) ..стига толкова свободен живот :razz: :-P :lol: :grin:


иначе по темата : бих избрала първия по простата причина че искам нещо сериозно и да знам че няма да страдам :) :-P

GossipGirl89
07-24-2009, 22:52
честно да си кажа нямам представа кой ще избера.. ако наистина трябва да избирам..
колкото и да ме обича някой, ако аз нямам чувста към него, просто няма как да се получи нещо..
а ако имам към някой, то тогава ще съм готова на всичко за него..
тъй, че нямам представа :D

На абсолютно същото мнение съм! Първият може да ми дава всичко, но ако не съм щастлива с него какъв е смисъла ? :?

AFT
07-24-2009, 22:54
Гласувах за първия. За къв ми е вторият, при положение, че шанса да ме нарани и цял живот да съжалявам за избора си е сигурен??




P.S. Пък и Patrick Dempsey ... :smt007

slun4ice_90
07-25-2009, 21:04
Първият е моят човек. :-P