PDA

View Full Version : Идеи някакви или?



w0lf
07-21-2009, 22:20
еми кво да ви кажа..Става въпрос за приятелка, която си намерих преди около година.Всичко си беше перфектно обаче напоследък вече не знам кво да правя.В смисъл такъв започнахме да се виждаме много рядко да не кажа почти да не се виждаме защото нямала време не знам си какво, а истината е че непрекъснато излиза с тоя и оня всеки ден,а 1 път не намери време да се видим.Не знам кво да правя вече, като се опитам да започна някакъв сериозен разговор по темата се прави на паднала от луната и не можем да се разберем въобще.. Едва ли не аз съм виновен че искам да се виждаме по често и всичко да е по-добре. :( :? Вече не можем да си говорим свободно сякаш и преча нещо.. не знам. Даже не знам кво целя с тая тема, вероятно някакъв съвет от някой, който вече е минал през това знам ли.. драснете нещо :-)

Благодаря! :)

SuNsEt
07-21-2009, 22:29
След като те отбягва,значи не си и приятен,но просто не иска да ти го каже директно.Аз така си мисля.
Най-добре я питай,защо се държи така и дали просто не трябва да се отдръпнеш от нея,ако не си и приятен.

258
07-21-2009, 22:31
Ще ти кажа само, че трябва да направиш нещо, защото тя явно вече се отдалечава от теб .. иска ми се да можех да ти дам някакъв съвет какво да направиш, но найстина незнам .. може би да и покажеш какво значи за теб или .. оф незнам :neutral:

w0lf
07-21-2009, 22:38
Ако я питам директно така защо се държиш така с мен ще го извърти така, че едва ли не аз ще съм виновен че питам.. :? Вече не знам какво да правя.. не мога просто да си седя така, че това не се търпи.. преди си беше другояче, виждахме се често говорехме си за всичко.. Сега напоследък не знам какво става.Не по-точно ясно ми е какво, ЗАЩО не ми е ясно..ако разбера това оттам вече сам ще си намеря решение. Не съм и давал никакви поводи да се чувства тъпо или нещо подобно даже напротив. Свобода си има колкото си иска.. да си излиза с който иска и да си прави каквото иска.. Обаче така нещо не се получават нещата.. :?

Hilary_
07-21-2009, 22:41
Отбягва те по "тактичен начин" ... :? Тъпо и прекалено познато .. :? Ами или има друго момче или е решила, че вече не си й нужна .. :?

След като отбягва темата я остави .. не я търси, за да видиш колко време ще издържи без теб .. :? Ако наистина не й пука няма да те потърси в такъв случай няма смисъл да се занимаваш ... :? Кофти, но е така .. :? :?

w0lf
07-21-2009, 22:46
то няма къде да я търся.. контактите се сведоха само до скайп вече.. голяма караница имаше за тоя скайп. Така няма връзка не знам си какво. То аз и пиша.. аз гледам да говоря нещо в противен случай ще си говорим безсмислици цяла вечер.. Само ми дава некви поводи за ревност после съм бил ревнив абе не си е работа.. Чувствам се като в тъпа безизходица. Друго момче няма в това съм сигурен. Иначе винаги мога да му отида на гости ако се появи :-) 8-)

Hilary_
07-21-2009, 22:48
Ауууу чакай малкооо ... тярбваше да почнеш с това, че я харесваш .. :D :D :D

В такъв случай .. предполагам, че те отбягва, защото е подочула от някой ... :? Има ли от кой да е разбрала? :-o

w0lf
07-21-2009, 22:50
ние ходим от почти година.. Какво има да разбира 8-) Иначе да харесвам я ама тва не моа да го търпя много дълго. Трябва ми решение

Hilary_
07-21-2009, 22:54
ние ходим от почти година.. Какво има да разбира 8-) Иначе да харесвам я ама тва не моа да го търпя много дълго. Трябва ми решение
.. в 2 през ноща явно ми е трудно да мисля .. :D :D чакай, че аз до половината бях схванала.. :D :D

Амии говори с нея .. нищо, че се прави на луда .. по някое време може и да се усети, че е време да си поговорите .. :-o Иначе знам ли .. крие нещо .. абее не мога да гадая звездите днес не ми го говорят така, че я питай нея .. :D :D

w0lf
07-21-2009, 22:58
Вие жените сте ебати съществата.. Аз просто си мисля, че май тя свикна винаги да съм там като има нещо и така нататък, но така не е честно спрямо мен. Като ще се разбираме да се разбираме. Не може така. Иначе да сигурно ще се стигне до говореме ама да видим кво ще стане. Че ми писва и ще почна да се друсам :x :oops:

Hilary_
07-21-2009, 23:10
Недей да се друсаш .. особено по паветата е супер гадно .. :( :D както и да е ...

Иии да има вероятност да е станало навик ... и да не е честно спрямо теб .. жени .. кво да ги праиш.. :lol: Айде късмет .. 8)

guinessgirl
07-21-2009, 23:13
скъсай я,преди тя да те е скъсала. 8-)

w0lf
07-21-2009, 23:17
не съм такъв да правя сечено за нещо дребно ама просто се чувствам шибано така. Ако ще късаме поне да има некав по сериозен повод, а не за да съм първи :-D нека времето си покаже кво ще стане.. И друг път е имало такива истории ама просто вече ми идва да си блъскам лицето в пода и да крещя :x

Nakadah
07-22-2009, 02:49
заеби я
тя е просто момиче

Lysit0
07-22-2009, 04:15
Явно вече не си и приятен и неиска да излиза вече с теб.
А може и да си има друг приятел.

MiChKoO
07-22-2009, 06:00
поговори с нея .. кажи и че ти е писнало от това положение и от неиното държание ноо недеи прекалява с упреците че ако се ядоса може и да те остави ..попитаи я дали още има някакви чувства към теб и какви са ... :)

pandelka
07-22-2009, 06:19
Показва ти,че не иска да се вижда повече с теб .. :? Аз така бих го приела ..,за да излиза с други,а да не може да ти отдели 1 час време и на теб явно просто не иска да излиза с теб, не си й приятен или нещо друго .. :) 8) Според мен е по-добре да поговориш с нея за това. И ако на теб не ти пука мн по-добре я остави.. Несериозен човек :?

NeZaPoznat
07-22-2009, 06:37
Зарязва те! Толкова ли е сложно :?