PDA

View Full Version : Всякаш нямам смелост..



Fallen`Angel
07-21-2009, 23:34
Здравейте на всички :) Всеки си споделя мъките и тревогите тука, реших и аз да се възползвам и да получа някой съвет. Бях с така наречената за мен ' голяма любов ' доста време. Както знаете, всяко начало си има и своя край :? Желанието не беше от моя страна, а от отсрещната. Приех го, пожелах всичко най добро и това беше от моя страна. Тука в последните няколко седмици получавам смси от нейна страна. Уж всичко е на приятелска основа, а съм толкова объркан. Мислех си, че съм я превъзмогнал, но когато получих смс от непознат номер (в телефона го нямам, но в мислите си.. :-D ) нещо в мен трепна. Трепна нещо, което мислех, че го бях скрил дълбоко в себе си. Вярно, таях надежда да стане така, но като че ли в момента в който изгубих надеждата напълно всичко се обърна. Наскоро имахме кратък разговор с въпросното девойче. Имах желание да излезем с нея, но тя ми каза, че всичко е на приятелска основа. Желанието изчезна в мен и аз просто си казах, че това беше края между нас и то вече наистина. Трудно ми е, няма какво да крия. Мина доста време, доста мнения чух, доста неща разбрах за които ме е лъгала, но като, че ли в мен нещо още иска да бъде с нея. Може би привързаност се е получила ? Може би просто..не знам и аз. Объркан съм много в момента, също така съм и пил в момента. Не знам има ли смисъл след всичко това, след толкова време да й напиша 1 ' ферман ' с всичките неща, които искам да й кажа и които тая дълбоко в себе си ? :o А реално аз просто не мога да намеря смелостта да й ги призная, колкото и да искам..


Защото аз с нея просто..приятел не мога да бъда..

bloody_tower
07-21-2009, 23:42
Всичко ще отмнине... Може да не можеш да й бъдеш приятел, но с времето всичко ще мине :). А объркването ти идва именно от привързаността... Ако имаше чувства нямаше да си объркан. Така беше при мен де :) Ама всеки си е индивидуален :)

guinessgirl
07-21-2009, 23:45
аз,като женска,ще ти кажа какво мисля,тъй като...се случи същото.

имам предвид,бях с този човек известно време,но реших,че не го обичам (с това имам предвид омръзна ми) и го зарязах.
да,но..наречи го привързаност,наречи го плод на въображението ми :-o,наречи го както си искаш,нещо се пробуди,хах....
и всеки ден се чудя дали да не му напиша смс или да му се обадя с поканата да излезем да пием по бира,но така и не се решавам..

е,според мен у твоята мацка също се е пробудило някакво чувство,обаче тя е събрала смелост да ти пише.
мисля си,че си заслужава да се видите,или поне да си поговорите

Fallen`Angel
07-21-2009, 23:49
Как да я погледна като безразличен ? Как като изпитвах такива чувства, където не ги бх изпитвал до сега? Как при положение, и сега като я видя нещо в мен трепва след като ме потърси? И двмата се правим на непукисти, но аз знам как пита постоянно за мен..понеже аз не падам от марс :-o Всякаш аз самия не искам да я забравя.. :? А не мога да разбера защо..

bloody_tower
07-21-2009, 23:53
защото си се привързал здраво... като муха за мед.. Откажи сладкото, за да си спестиш ядовете.

Nakadah
07-22-2009, 00:28
ми да имаш бе

NeZaPoznat
07-22-2009, 06:44
Една нова връзка ще реши проблема, но трябва поне малко да спреш да мислиш за старата :?

selens
07-22-2009, 06:55
От това чуство няма оттърване лесно .. изкачакай малко,времето лекува.Щом те е лъгала,може би не държи на теб,няма смисъл! :(

Fallen`Angel
07-22-2009, 08:28
Нещата наистина не вървяха в края на връзката, наистина най-доброто решение беше да се разделим. Беше задушаващо накрая - и за мен, и за нея. Не помагаха разговори, защото като говорим и всеки си знай неговото. Бях готов на компромис, дадох й го и тя се подигра с моето търпение и чувства. Пожелавам й всичко най хубаво и знам, че всеки си намира майстора. Тя беше моя, сега ще видим на нея кой ще е. Гадно е когато се разделите без да ти се даде обяснение, а само думите ' По добре ще е да се разделим'. ОК ! Това е нейното решение, щом мисли така, значи по добре да е така. Не оспорвах, съгласих се. Хванах си пътя и заминах. Не я търсих. Дочувах как разпитва за мен..че не съм я търсил след раздялата.. Не знам нямам думи за нейното отношение към мен след това. Да й имам аз обичта - направи ме на 2 стотинки с нейната шибана любов и факта е на лице - вече 2 месеца не мога да й забравя физиономията, чувствата затихват постепенно..А на всеки друг, с когото е ходила му е давала 2ри шанс, а накрая аз кво ? Дето ми твърдеше, че ме обича повече от всички..пф

Faces
07-22-2009, 09:32
Брат разбирам те но много се стягаш човек спри да се интересуваш от нея кво казала за кво е лъгала и т.н. за какво ти е да знаеш не сте заедно не те обича остави нещата да изтекът в канала.Аз моята бивша всеки божи ден я виждам и дори се налага да говоря с нея щот е сервитиорка 3 месеца в нещо по ужасно и от ада бях и накрая просто ми писна да се чувствам като лайно.Не си заслужава нито тя нито която и да е прекалено много съм горделив за да позволя така да ме газят а на нея да и се кача самочувствието за моя сметка.Това беше с нея преключих отказах се трудно беше но в момента в който приемеш края усещаш как един свят умира но после олеква и тръгваш с нови сили и желание да си създадеш нов с по добър човек и да не повториш грешките.Времето ще помогне наистина но ако продължаваш да се връткаш и слухтиш за нея нещата много ще се забавят и състоянието в което си сега може да стигне до наистина дълбока депресия не си струва просто само си вредиш.Ако имаш някви въпроси пиши на ЛС :)

raia338
07-22-2009, 10:33
напиши и всичко,което мислиш ....така знаеш ,че поне нищо не си премълчал пък каквото ще да стане :)

GossipGirl89
07-22-2009, 10:45
Знам какво е, защото и аз бях в същата ситуация до преди няколко месеца. Всяко негово (в твоя случай нейно) действие ти поражда някакви надежди, втълпяваш си, че ти прави намеци, че иска нещо от теб... но накрая оставаш разочарован. Наистина е много гадно, но трябва да продължиш напред. Трудно е, разбира се, но лесни неща в тоя живот няма. Трябва да се вземеш в ръце и да си кажеш, че си силен и можеш да се справиш. Времето също помага, колкото и налудничево да звучи - бавно, но лекува. Чувството е, както каза един потребител по-напред - "все едно умира един свят", но един път отърсиш ли се после ще се чувстваш много по-добре. Аз до преди няколко месеца също бях в това състояние и не вярвах, че ще се оправя, но изненадващо и за мен самата дойде ден, в който срещнах друго момче и почувствах просто, че това е деня, в който ще загърбя всичко и ще го оставя в миналото. От този ден насам аз съм нов човек - вече не ми пука за бившия, нито го обичам, нито нищо - безразлично ми е :) И за теб ще дойде такъв ден - просто не трябва да се отказваш, трябва да вярваш в себе си и да си казваш, че си силен и можеш да го преоделееш! :)

Faces
07-22-2009, 14:11
напиши и всичко,което мислиш ....така знаеш ,че поне нищо не си премълчал пък каквото ще да стане :)
Точно в неговата ситуация това не е добра идея прекалено много я обича все още и му пука за нея и нейната реакция.Представи се че му се изсмее само или просто замълчи или напрао излезе от скайп ? Това би го смазало би се почувствал адски тъпо такова нещо се прави като не ти дреме с това няма да му олекне а най много да се самонарани.От друга страна що да и пише? На нея не и дреме думите му не биха могли да я жегнат така че с тая идея само може да се набута сам между шамарите.

Vic27
07-22-2009, 14:33
Нали знаеш "мисълта убива действието" , кажи и всичко, което ти е на сърцето не премълчавай, поне ще знаеш, че си казал всичко, което си искал, и тя ако те разбере ОК, ако не продължаваш напред, трудно е да, но си заслужава :)

Ilikeliljon
07-22-2009, 14:39
Нещата наистина не вървяха в края на връзката, наистина най-доброто решение беше да се разделим. Беше задушаващо накрая - и за мен, и за нея. Не помагаха разговори, защото като говорим и всеки си знай неговото. Бях готов на компромис, дадох й го и тя се подигра с моето търпение и чувства. Пожелавам й всичко най хубаво и знам, че всеки си намира майстора. Тя беше моя, сега ще видим на нея кой ще е. Гадно е когато се разделите без да ти се даде обяснение, а само думите ' По добре ще е да се разделим'. ОК ! Това е нейното решение, щом мисли така, значи по добре да е така. Не оспорвах, съгласих се. Хванах си пътя и заминах. Не я търсих. Дочувах как разпитва за мен..че не съм я търсил след раздялата.. Не знам нямам думи за нейното отношение към мен след това. Да й имам аз обичта - направи ме на 2 стотинки с нейната шибана любов и факта е на лице - вече 2 месеца не мога да й забравя физиономията, чувствата затихват постепенно..А на всеки друг, с когото е ходила му е давала 2ри шанс, а накрая аз кво ? Дето ми твърдеше, че ме обича повече от всички..пф

Тези неща, които разказа като нейни действия приятелю им се вика игра. Сори, че ти го казвам, ама тя си играе с теб. Вероятно държи на теб като на приятел, но не може да схване, че ти не можеш да я почувстваш така, както на нея й се иска, тоест като приятелка. По-добре вземи нещата в свои ръце и отрежи нещата. Аз в момента съм в идентична ситуация и добре, че имаше кой да ми го каже, за да се усетя, иначе и аз играех играта и не се усещах, че единствения, който ще страда в тая игра ще съм аз, ако не се стегна и не променя нещата. Не можете да бъдете приятели, накарай я да разбере това, а и надали вече може да бъдете и нещо повече. :-o :-o :-o Все пак не прибързвай от казаното аз този извод си вадя, но ти обмисли сам за себе си това, което ти казах. :) :)

InloveAgain
07-22-2009, 18:50
Как да я погледна като безразличен ? Как като изпитвах такива чувства, където не ги бх изпитвал до сега? Как при положение, и сега като я видя нещо в мен трепва след като ме потърси? И двмата се правим на непукисти, но аз знам как пита постоянно за мен..понеже аз не падам от марс :-o Всякаш аз самия не искам да я забравя.. :? А не мога да разбера защо..

Защото не се забравя толкова лесно човек,когото си обичал,а както виждам не си я обичал малко .
Само не знам защо още искаш да бъдеш с нея , но мисля,че те разбирам.
Както виждам си затваряш очите за нещата ,които е правила ( за които те е лъгала )..,но не знам ..ако има отново нещо между вас ,можеш ли да имаш доверие на този човек .. ?!

Fallen`Angel
07-22-2009, 20:47
Мога, да. Бих забравил миналото и караниците, които сме имали. Бих поговорил с нея за това, да й обясна, че просто не ме интересуват минали неща. Не ме е лъгала за момчета или за изневери, а просто..прикриване..[/u]

Take_That
07-24-2009, 21:00
Колкото по-малко премисляш нещата отново и отново и колкото по-малко комуникираш с нея, толкова по-добре за теб.. :)

rozovsluncho
07-24-2009, 21:33
Незнам дали е до смелостта или това,че оставаш сам..може би от това се страхуваш,да не си самотен... :?