PDA

View Full Version : Колко тъпа ситуация



peggy
07-22-2009, 08:59
Здравейте тийнове :)
Аз съм съвсем нова в този форум.
Историята която ще разкажа сигурно ще се стори наивна и нелепа за някой,но аз я преживях съвсем скоро.Аз съм на 17 години.Преди половин година се запознах в някакъв чат канал с един много приятен младеж-на 23 години.Разменихме си скайп и от тогава комуникираме почти ежедневно там.Той е наистина интелигентен,с бърз ум и има готов отговор за всичко :D Може би това ми допадна в него.Спорехме и се убеждавахме с часове,инати сме и двамата.И така неусетно виртуалните срещи станаха и реални.Виждахме се вечер,гушкахме се,беше прекрасно.С него изпитвах онова велико чувство на "омекване на коленете".И май бях лапнала по него.Нямахме връзка,а и той не веднъж ми бе казвал,че трудно си харесва момиче за връзка.В началото не ми пукаше,но после когато осъзнах че го харесвам като мъж ми се искаше да си спечеля местенце в сърцето му.
Преди 2 дена пак в поредния чат по скайп ние се хванахме на бас(виртуален) за една глупост,и аз загубих баса.Когато ме питаше какво трябва да направя,ако загубя аз облога,му казах-ще правим секс с теб.Но го казах само за простотията.Той се съгласи.Загубих както ви казах и трябваше да си изпълня обещанието.Снощи се видяхме отново и той поиска да го направим.Аз също го желаех.но ми се струваше твърде рано за тази стъпка.Нямах сексуален опит,а неговият беше стабилен.С две думи-сексът или каквото там правихме беше кошмарен.Чувствах се като най-голямото дръвце на този свят.
Тръгнах си полу-разплакана и с усещането в мен,че съм евтина курва.
Харесвам го,обожавам компанията му,но си мисля че след снощи той вече просто няма да ме потърси...

Faces
07-22-2009, 09:04
Ти не си в час честно ти казвам ебахти тъпата постъпка и със правилното чувство си тръгнала.Кво си мислеше ся си като няква лесна в неговите очи и не трябва да плачеш щот си се чувствала като дръвце а заради глупавата си постъпка.После се чудите що момчетата ви третират като к***и еми не се дръжте като такива е мамка му :? А що се отнася за търсенето може и да те потърси но само за секса е в теб не е видял сериозност да си легнеш с някой ей така заради баса не те издига особено в нечии очи но най вероятно няма да те потърси аз лично не бих.Sorry за може би грубите ми думи но това са си фактите по добре си вземи поука от тях отколкото да ти говоря някви захаросани глупости :?

haritov
07-22-2009, 09:04
върни се бий му два шамара опъни го както ти падне тръгни и го остави да плаче

е след тоя секс ако не те потърси аз съм трамвай :D

lipstik
07-22-2009, 09:08
Наистина тъпа постъпка.Да правиш секс с него и да нямате връзка :? Напълно възможно е да не те потърси повече.

Priceless
07-22-2009, 09:10
Човека е получил това, което иска. Не очаквай нищо повече от него ;)

nIkEnCeTy_bE
07-22-2009, 09:16
Еми честно казано, нормално е да си тръгнеш с такова чуство. Щом си се хванала на бас и щом си заложила такова нещо.. той си е помислил, че лесно се навиваш и то за какви неща. Той се е зарадвал и си е получил това, което иска. При положение, че трудно си хваща приятелка за сериозна връзка, значи на това се е надявал.

anSsito
07-22-2009, 09:17
Наистина тъпо си постъпила. Как ще правиш секс с някой заради някакъв бас, ти нямаш ли самоуважение? И секс с човек, към когото имаш чувства, а той към - не, е болезнено.
Дали ще те потърси - да, все пак сте правили секс. Когато му се доебе и ти ще си му под ръка..

fire_cat
07-22-2009, 09:26
Трябвало е първо да го опознаеш по-добре. Може само да те е използвал. Пробвай ти да му се обадиш ако той не го направи. Попитай го дали още те харесва или вече не се интересува от теб. Може пък да е по-добре да нямаш вече връзка с него.

Remini
07-22-2009, 09:48
Жалкото в твоя случай е че не си си доставила удоволствие.От цялата ситуация ти си спечелила,направила си първата крачка и си била с доста по-опитен от теб.Следващия път ще бъде по ъм успешен.Не смятай че си евтина...колкото мъжете имат нужда от секс,толкова и жените.

RaZzer
07-22-2009, 09:54
Правилно си се почувствала...
Единственото положително нещо, което виждам в цялата работа е, че поне ще разбереш дали те иска само за секс (ако не те потърси повече) или имаш шанс за нещо по-сериозно!

ghetto_superstar
07-22-2009, 10:36
Куха лейка си,честно! :?

vampirekiss
07-22-2009, 10:48
Станалото-станоло.Не можеш да върнеш времето.Ако не те потърси не съжалявай.Всяко зло за добро,както казват хората.Може да те е помислил за лесна,но щом и той се е съгласил без на да се поколебае,то мислиш ли,че и той е много сериозен?Мъжкия начин на мислене не мога да го разбера и никога няма май да успея,но при всички случаи скоро ще разбереш какъв е резултата от постъпката ти.

GossipGirl89
07-22-2009, 11:15
Станалото-станоло.Не можеш да върнеш времето.Ако не те потърси не съжалявай.Всяко зло за добро,както казват хората.Може да те е помислил за лесна,но щом и той се е съгласил без на да се поколебае,то мислиш ли,че и той е много сериозен?Мъжкия начин на мислене не мога да го разбера и никога няма май да успея,но при всички случаи скоро ще разбереш какъв е резултата от постъпката ти.

Ама кво значи "щом и той се е съгласил значи не е сериозен" ?! - аз не съм чувала за мъж, който да не иска секс :D Още повече, че тя сама се е нябутала и му се е предложила... естествено, че ще се мъзползва - все пак е мъж (нищо лично към мъжете) 8-) Мацката е изглупяла и сама си е виновна... Как може да се хванеш на бас за такова нещо? Щом си го казала "за простотията" защо не му го каза така ? Защо се нави да правите секс като е било за простотията ? :shock: Нормално е, да изглеждаш лесна в неговите очи... Дори да е искал нещо по-сериозно едва ли вече го иска... Той няма абсолютно никаква гаранция, че ти утре няма да се хванеш с някой друг на бас и да направиш същото...

Извинявай за по-грубите думи, но казвам нещата така, както ги виждам аз... Няма смисъл да плачеш - от сълзи полза няма. Просто си имай една на ум вече ;)

Hilary_
07-22-2009, 11:55
Човека е получил това, което иска. Не очаквай нищо повече от него ;)
+++ :? Много тъпо си постъпила...

MoHuTo
07-22-2009, 12:41
Човека е получил това, което иска. Не очаквай нищо повече от него ;)
+++ :? Много тъпо си постъпила...
+1

sladur4etyYy
07-22-2009, 13:15
Жалкото в твоя случай е че не си си доставила удоволствие.От цялата ситуация ти си спечелила,направила си първата крачка и си била с доста по-опитен от теб.Следващия път ще бъде по ъм успешен.Не смятай че си евтина...колкото мъжете имат нужда от секс,толкова и жените.

и бих казала, че ако искаш да продължиш някакъв контакт с него, трябва да му се обадиш (ако той не го направи пръв), да говориш с най- непукисткия си глас, да говориш там някакви тъпотии и на шега да вметнеш нещо за секса. представи го всякаш не ти пука особено. даже би могла пак да си поискаш, така и така вече те е сметнал за ''лесна'', но според мен тва му мнение може да се промени, ако продължиш да общуваш с него. ама ако сега спрете да се търсите, просто край. а и защо не го приемеш и ти като ''другарче за забавление''? ;д отдала ти се е тази възможност, какво те бърка?

golqmumnik
07-22-2009, 13:23
То пък и тоя няма акъл-къде 23 годишен мъж ша се занимава с ученичка :shock: :razz: На тая възраст сте меганаивни и не знаете какво чувствате,нито как да се държите,освен да те използва сексуално,не виждам за какво друго ще му трябваш.Може да го питаш какво очаква от евентуалната ви връзка,да чуеш кви щи ги наръси. :razz:

NeZaPoznat
07-22-2009, 13:35
Здравейте тийнове :) здрасти
Аз съм съвсем нова в този форум. Обичаме новите - забавляват ни
Историята която ще разкажа сигурно ще се стори наивна и нелепа за някой,но аз я преживях съвсем скоро.Аз съм на 17 години.Преди половин година се запознах в някакъв чат канал с един много приятен младеж-на 23 години. Разменихме си скайп и от тогава комуникираме почти ежедневно там. Той е наистина интелигентен,с бърз ум и има готов отговор за всичко (най-лесно е да си по умен от 16 годишна ученичка):D Може би това ми допадна в него. (айде айде)Спорехме и се убеждавахме с часове,инати сме и двамата.И така неусетно виртуалните срещи станаха и реални(тц тц тц, как стават тия неща бе ).Виждахме се вечер,гушкахме се,беше прекрасно.С него изпитвах онова велико чувство на "омекване на коленете"(подмокряне е по-точно).И май бях лапнала (сещам се )по него.Нямахме връзка,а и той не веднъж ми бе казвал,че трудно си харесва момиче за връзка(да беее - кстинги прави ).В началото не ми пукаше,но после когато осъзнах че го харесвам като мъж ми се искаше да си спечеля местенце в сърцето му(по-точно на кupа му - признай си).
Преди 2 дена пак в поредния чат по скайп ние се хванахме на бас(виртуален) за една глупост,и аз загубих баса.Когато ме питаше какво трябва да направя,ако загубя аз облога,му казах-ще правим секс с теб.Но го казах само за простотията.Той се съгласи.Загубих както ви казах (нарочно предполагам)и трябваше да си изпълня обещанието.Снощи се видяхме отново и той поиска да го направим.Аз също го желаех.но ми се струваше твърде рано за тази стъпка(ми що не му каза - виртуален бас- виртуален секс... или щото не ти се е искало виртуален а?!).Нямах сексуален опит,а неговият беше стабилен(офф .. и как го разбра с твоя опит !).С две думи-сексът или каквото там правихме беше кошмарен(за теб ).Чувствах се като най-голямото дръвце на този свят.
Тръгнах си полу-разплакана (и полу весела )и с усещането в мен,че съм евтина к***а (ееее не си ку*ва - те взимат парите предварително).
Харесвам го,обожавам компанията му,но си мисля че след снощи той вече просто няма да ме потърси...(грешка - никой не отказва безплатнен секс).

Тъй че споко !! Пак ще те онождат :?

Faces
07-22-2009, 14:17
Здравейте тийнове :) здрасти
Аз съм съвсем нова в този форум. Обичаме новите - забавляват ни
Историята която ще разкажа сигурно ще се стори наивна и нелепа за някой,но аз я преживях съвсем скоро.Аз съм на 17 години.Преди половин година се запознах в някакъв чат канал с един много приятен младеж-на 23 години. Разменихме си скайп и от тогава комуникираме почти ежедневно там. Той е наистина интелигентен,с бърз ум и има готов отговор за всичко (най-лесно е да си по умен от 16 годишна ученичка):D Може би това ми допадна в него. (айде айде)Спорехме и се убеждавахме с часове,инати сме и двамата.И така неусетно виртуалните срещи станаха и реални(тц тц тц, как стават тия неща бе ).Виждахме се вечер,гушкахме се,беше прекрасно.С него изпитвах онова велико чувство на "омекване на коленете"(подмокряне е по-точно).И май бях лапнала (сещам се )по него.Нямахме връзка,а и той не веднъж ми бе казвал,че трудно си харесва момиче за връзка(да беее - кстинги прави ).В началото не ми пукаше,но после когато осъзнах че го харесвам като мъж ми се искаше да си спечеля местенце в сърцето му(по-точно на кupа му - признай си).
Преди 2 дена пак в поредния чат по скайп ние се хванахме на бас(виртуален) за една глупост,и аз загубих баса.Когато ме питаше какво трябва да направя,ако загубя аз облога,му казах-ще правим секс с теб.Но го казах само за простотията.Той се съгласи.Загубих както ви казах (нарочно предполагам)и трябваше да си изпълня обещанието.Снощи се видяхме отново и той поиска да го направим.Аз също го желаех.но ми се струваше твърде рано за тази стъпка(ми що не му каза - виртуален бас- виртуален секс... или щото не ти се е искало виртуален а?!).Нямах сексуален опит,а неговият беше стабилен(офф .. и как го разбра с твоя опит !).С две думи-сексът или каквото там правихме беше кошмарен(за теб ).Чувствах се като най-голямото дръвце на този свят.
Тръгнах си полу-разплакана (и полу весела )и с усещането в мен,че съм евтина к***а (ееее не си ку*ва - те взимат парите предварително).
Харесвам го,обожавам компанията му,но си мисля че след снощи той вече просто няма да ме потърси...(грешка - никой не отказва безплатнен секс).

Тъй че споко !! Пак ще те онождат :?
ЕВАЛА е човек хахаах твоите постовете просто ме разсмиват супер много но са правилни думите ти де. :D

Rapture
07-23-2009, 02:23
Аве разбирам да си се е*ала с него ,защото просто ти се е е*ало :D заради удоволствието и т.н....ама хем да не ходите,хем без удоволствие.извинявай може ли един въпрос?Ти Тъпа Ли Си? :-o

ItalianMafia
07-23-2009, 02:29
До къде стигнахме.. Получил е каквото е търсил, не очаквай да иска да контактува вече с теб..
Но тъй като надеждата умирала последна, надявай се..

Nakadah
07-23-2009, 03:36
баце
и аз така си мисля

InloveAgain
07-23-2009, 06:18
Добре де ..недейте само негативно да говорите..може и момичето да го е искало .. ,а може момчето наистина да е свесно и това,което се е случило,да не промени досегашните им отношения,нищо не се знае .. ; ) . Не искамм да кажа,че постъпката ти заслужава поздравления,ни никога не може да знаеш какво ще стане..
Дано да те потърси .. ; )

MP
07-23-2009, 07:19
Евала,че си изпълни баса.Не си постъпила тъпо.И ти си го искала и той го е искал.Този бас бе сред начините да се сближиш с него.Не си го казала само за простотия.

Take_That
07-24-2009, 20:58
Наистина тъпа постъпка.Да правиш секс с него и да нямате връзка :? Напълно възможно е да не те потърси повече.


++++