PDA

View Full Version : Море и коса..



lipstik
07-22-2009, 09:23
Ще ходя на море за 2 седмици и просто не искам и да си представям на какво ще ми заприлича косата.Препоръчайте ми някакъв шампоан,балсам,някакви други мазила за косата,които да защитят косата от слънцето и гадната вода...

seditious
07-22-2009, 09:26
Използвай кристали и маски, за да не се изтощава толкова от слънцето и като влизаш във водата я връзвай високо и гледай да не се мокриш много / малко ще ти е трудно ама.../

chaos_
07-22-2009, 09:54
На кво да ти заприличва косата?
Живея до морето,всяка година с месеци се къпя в мръсната вода и на косата ми и няма нищо.
Да можеш да си я предпазиш предполагам,ама от много химия най-много да си я увредиш повече,просто си купи един щадящ шампоан,и всеки път след плаж си мий косата.

sladi4ka_qni4ka
07-22-2009, 11:15
ами попитай в магазините за шампоани предпазващи косата от вредното слънце ... ама едва ли ще са нещо кой знае какво :)

dead_princess
07-22-2009, 11:27
имаше един шампоан на Seri за предпазване от слънцето и морската вода :) 4 и нещо струва.

j_adore2
07-22-2009, 11:36
Не си мий косата след плаж със шампоан .. разбира се на 3-4 дни веднъж слагай шампоан,защото и той уврежда.Може да носиш шапки на плажа,за да не се изтощава от слънцето.За маски може да използваш някакви които омазняват косата,защото много се изсушава.
И да искаме и да не искаме,не само косата,но и тялото се изсушава от от пясъка,от водата,от слънцето,от всичко .. Но какво пък - това част от морето ;)

sladi4ka_qni4ka
07-22-2009, 12:48
http://www.kosata.info/sun.html

ето тук има серия специално за предпазване на косато от слънцето ,морската вода и така нататък :) :)