PDA

View Full Version : Цикъл :( ПРОБЛЕМ ! !



kikinitkaaa
07-22-2009, 09:51
Здравейте .. Значи проблемът ми е такъв ..

Днес ми дойде .. Събота съм на рожден ден? Има ли как да направя да свърши до тогава Спомням си имаше някаквии хапчета нз точно моля ви който знае да помага????

rusoto_baby_f
07-22-2009, 13:49
Здравейте .. Значи проблемът ми е такъв ..

Днес ми дойде .. Събота съм на рожден ден? Има ли как да направя да свърши до тогава Спомням си имаше някаквии хапчета нз точно моля ви който знае да помага????

Не...Неможеш да го спреш..

Just_me_91
07-22-2009, 14:08
Едва ли можеш да го спреш напълно, но мисля,че можеш да го намалиш значително с витамин ц или разтворими таблетки калций - при мен витамин ц действа много добре - 3 пъти по 1-2 таблетки дневно и би трябвало кръвотечението да намалее. Все пак ако решиш да пиеш витамини не прекалявай :) Успех! :-)

SuNsEt
07-22-2009, 14:30
На колко си години?...Ако си между 13-16 по-добре не прави нищо.

ameli
07-22-2009, 17:50
ко ти пречи... слагаш си превръзката и си траеш :?

kikinitkaaa
07-23-2009, 00:10
abe shtom pitam znachi mi prechi .. ;)


aha blagodarq no ne iskam da namali prosto imashe nqkakaw nachin po koito se istichashe po barzo i svarshwa po barzo

batkodoki
07-23-2009, 00:28
Здравейте .. Значи проблемът ми е такъв ..

Днес ми дойде .. Събота съм на рожден ден? Има ли как да направя да свърши до тогава Спомням си имаше някаквии хапчета нз точно моля ви който знае да помага????

ахам,

и като си на РД това е равно на ...." ше те шибат вс момчета там на файтон"......

вероятно, иначе защо би искала такава глупост?!

djuki
07-23-2009, 00:33
abe shtom pitam znachi mi prechi .. ;)


aha blagodarq no ne iskam da namali prosto imashe nqkakaw nachin po koito se istichashe po barzo i svarshwa po barzoаз не знам да има такъв начин :? можеш да го предизвикаш , да го забавиш ама като ти е дошло нз какво да направиш опитай в ударна доза витамин Ц но няма да ти спре ще го намалиш може би :? кофти е така ама приеми от това чудо спасение няма

babyt0o12
08-15-2009, 22:20
Здравейте .. Значи проблемът ми е такъв ..

Днес ми дойде .. Събота съм на рожден ден? Има ли как да направя да свърши до тогава Спомням си имаше някаквии хапчета нз точно моля ви който знае да помага????

ахам,

и като си на РД това е равно на ...." ше те шибат вс момчета там на файтон"......

вероятно, иначе защо би искала такава глупост?!

хихи тва беше як0 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PurpleSand
08-18-2009, 16:59
abe shtom pitam znachi mi prechi .

Аве ей .. много сте ми интересни. Питаш,отговарят ти,пък и се отваряш ... тц .. :?

teenmenie
08-18-2009, 23:29
Източи се :smt064

ThisIsMe
08-19-2009, 16:34
Абе разберете най-после,че цикъла НЕ СЕ СПИРА,това не ви е ЧЕШМА!Няма медикаменти,с които да го спреш!