PDA

View Full Version : Бели зъби??



a1a2b3v
07-22-2009, 14:18
]Значии една приятелка има мъничък проблем... зъбите и не са достатъчно бели. Гледам изпробва пасти за избелване, но се избелват за определен прериод и после старата песенна нов глас :) Знаете ли друг начин за избелване?

П.С. Моля без обиди, поигравки и подобни. :wink:
Предварително благодаря на всеки, който си направи труда да напише отговор :)

ameli
07-22-2009, 18:53
тая приятелка твоя...май си ти

но не ми се бърка

за темата

иди на стоматолог да ти каже(на нея) или по бабешки му със сол :D

AutumnTears
07-22-2009, 20:24
да се сбогува с цигарите и кафето 8-)

smiLexaga1n
07-22-2009, 21:06
Май най-добре ще е твоята приятелка да отиде на зъболекар и той да я посъветва с каква паста да си мие зъбите или да ги избели. Чувала съм, че може :D и в "Пълна промяна" (т'ва чуждото ;d) на всички им ги избелваха. Но сигурно струва скъпо, нямам си представа. А @ameli колкото до това със солта мисля, че зъболекар ми беше казвал, че е много вредно за зъбите. :? Иначе аз използвам Astera Whitening и съм доста доволна. *малко реклама ;dd*.

batkodoki
07-23-2009, 03:01
]Значии една приятелка има мъничък проблем... зъбите и не са достатъчно бели. Гледам изпробва пасти за избелване, но се избелват за определен прериод и после старата песенна нов глас :) Знаете ли друг начин за избелване?

П.С. Моля без обиди, поигравки и подобни. :wink:
Предварително благодаря на всеки, който си направи труда да напише отговор :)

ахам...

а какво точно значи "достатъчно бели" в твоите представи?!

YakUZa777
07-23-2009, 09:54
Аз ходих при зъболекар да ми ги избели, в интерес на истината, боли повече от това да те дълбае машината. Наистина се избелват, но се изтънява и покритието на емайла и от там зъба ти става по - чувствителен, от тея пасти нз дали има ефект.

sladi4ka_qni4ka
07-23-2009, 12:52
еми пастите за зъби не помагат много много .. да отиде на зъболекар и той 6те и ги избели .. там със специлани пасти .. ама съм чувала 4е това избелване емного вредно за6тото разру6ава емайла на зъбките :) :grin:

djuki
07-23-2009, 18:47
да говори със зъболекар той ще и ги избели с няколко процедури ... отделно да не пие кафе , да пуши ... може да приема повече калции

coffee44
08-31-2009, 23:55
Аз имам един приятел който си миел зъбите със сода ли с какво не разбрах обаче са му много бели ама бялото е някак си неравно незнам но ми бяха казали че това е супер вредно защото се нарушавал емайла

fashion4etyy
09-01-2009, 05:19
тая приятелка твоя...май си ти



:lol: :D

Ax3
09-01-2009, 05:47
тая приятелка твоя...май си ти

но не ми се бърка

за темата

иди на стоматолог да ти каже(на нея) или по бабешки му със сол :D

И аз така мисля... В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПРОБВАЙ ОБАЧЕ ИЗБЕЛВАЩИ ПАСТИ... САМО ЩЕ СИ УВРЕДИШ ЗЪБКИТЕ... а иначе имаше една много хубава паста... но не си спомням името... нещо забочваше с ... три...

mrtn
09-01-2009, 06:25
Не пробвай с тея бабешките, сол, сода..увреждат ти зъбния емайл. Пък и съвета със стоматолог и най-добър. Той сам ще те съветва, какво да правиш.

fire_cat
09-01-2009, 07:01
Аз преди бях попитала зъболекарката за това и тя ми препоръча някаква марка вода за уста + паста за зъби (G.U.M.). Доколкото разбрах не са евтини, но действат. Ползват се в началото и ако по-късно не постигнеш желания ефект, продължаваш да ги използваш. Съдържат някакви специални съставки, които укрепват емайла и правят зъбите по-бели. Чак избелване не може да се нарече, защото ако не спазваш редовната хигиена може зъбите отново да започнат да се връщат към старото си състояние и отново ще трябват да се използват първоначалните паста за зъби и вода за уста.

silwinka
10-04-2009, 14:36
Ами .. аз попринцип първите ми четири зъба отгоре и отдолу са ми жълти хах , и искам тях да управя .. нека са бели : ) , днес си купих Блендамед 7 , онази мноого добрата паста уж , измих си зъбките .. добра е - смисъл то от 1 път не става , ноо .. ще видим - иначе до сега бях с Астера - и тя не помагаше чак толкова - сега се старая към избелващи пасти да видим ефекта къв ще е .. пък колкото до содата - аз пробвах 1 път , нямаше голям ефект - поне при мен .. то и без това трябва да си постоянен ьхах :grin:

charmy
10-04-2009, 16:30
сутрин още преди да си е измила зъбите,да се жабурка с една глътка олио.Помага!!!!!!! :-P И помеждудругото възможно е да повърне,голяма гадост е. :-D

petiam
10-08-2009, 16:38
тая приятелка твоя...май си ти

но не ми се бърка

за темата

иди на стоматолог да ти каже(на нея) или по бабешки му със сол :D


+1

може и със сода