PDA

View Full Version : TROQNSKI KON I SPYWARE V KOMPA PLS HELP :(



KaPrIzZcHeTo
07-22-2009, 13:23
zna4i imam v kompiutara 38 virosa :shock: :shock: ot koito 26 troqnski kon i spyware ne6to takova i kato tragna si puskam antivirosnata otdolo mi izliza problem 4e tazi programa e efektirana...s virusa i taka kompa se reska gat si iska i moga da vlizam v neta samo... trqbva na nqkaf tehnik li da go karam nz nie sq sme zle s parite i ako struva skapo na6te nqq dadat ako znaete kak i ako imate vaprosi pi6ete v foruma pls
:? :-x :x tva ne e ebavka..

CucAgMuH
07-22-2009, 13:56
Използвай кирлица, че каките и батковци модове ще ти се сърдят :)

KaPrIzZcHeTo
07-22-2009, 14:30
Използвай кирлица, че каките и батковци модове ще ти се сърдят :)

mi kato nqqm na kompa??? kfo praim :D :D :D

KaPrIzZcHeTo
07-22-2009, 14:31
ako nqkoi znae kfo moga da napravq da mi kaje pls az mislq da si preinstaliram C to 6toto tamm sa mi virusite :(

CucAgMuH
07-22-2009, 15:07
ako nqkoi znae kfo moga da napravq da mi kaje pls az mislq da si preinstaliram C to 6toto tamm sa mi virusite :(

Ako nyamash poznaniya kak da otstranish virusite, to da - drugiyat variyant koito imash e da preinstalirash operacionnata si sistema. Bi pomognalo, osobeno ako sled tova izpolzvash kachestven antivirusen softuer za da predotvratish novi infekcii.

LaPd_KoRn
07-22-2009, 16:07
i az sum s absolutno su6tiq problem i stiga se ebavaite za kirilicata 6tot nemoje se oprai ....ako znaete nqkuv sait ot koito moje da se scanira kazvaite ...4uval sum za takiva

hamilcar
07-22-2009, 16:48
http://www.badmin.org/StaticsHowTo/Cyrillic/

Когато започнеш да пишеш на кирилица ще ти отговорят тези, които знаят. Линка, който съм дал ще ти помогне поне за едното.

Кирилицата е задължителна !