PDA

View Full Version : Помощ...



adrlima
07-22-2009, 16:38
Здравейте!След няколко седмици отивам на море и мисля с какво да си обезкосмя триъгълника.имам проблем-всъщност това е нормално,като махна косъмчетата с колата маска,ми става червено,т.е.вместо космите има червени точки..сещате ли се?
с епилатор не става...с депилатор остават черни точки (не се маха целия косъм)досега карах с бръсначка ама вече спирам,(защото на следващия ден пак се появяват и боцкат)
само не ми казвайте да ходя на козметик..... ;Д срам ме е
..за да мине зачервяването с какво да се мажа ?ако имате същия проблем споделете
и с какво си обезкосмявате тр.-а?

lDoLLl
07-22-2009, 16:40
Най-добрият вариант в случая е кола-маската, защото дава най-добър и траен резултат :)
А червените точици - прекалено ти е чувствителна кожата, мажи я с кремче след кола маската.

adrlima
07-22-2009, 16:42
да ,колата маска знам,че е най-добрия вариант(без това с него се обезк.)

Ufff
07-22-2009, 16:45
ми тогава? тея червени точки минават след ден-2. махни ги няколко дни преди морето

adrlima
07-24-2009, 16:49
триъгълника добре,ама около бикини-линията като ги махна с колата маска,излизат пъпки :-o :(

aloveyou
07-28-2009, 09:36
Най-добрият вариант в случая е кола-маската, защото дава най-добър и траен резултат :)
А червените точици - прекалено ти е чувствителна кожата, мажи я с кремче след кола маската.

+1.. И на мене ми излизат червени точици - мажа ги с крем здраве или Бочко

p3rf3c7
07-28-2009, 20:36
Уф,да не правя нова тема ,а да ви питам тук - след като си направя кола маска,след колко време ще се появят отново?Колко седмици? :(

aloveyou
07-29-2009, 07:39
Уф,да не правя нова тема ,а да ви питам тук - след като си направя кола маска,след колко време ще се появят отново?Колко седмици? :(

Не мога да ти кажа с точност,но може бо около 2 седмици