PDA

View Full Version : Проблем с баща ми



lorena
07-22-2009, 20:23
Здравейте:) Искам да споделя какво ме мъчи в момента :( Тази година завърших , сега имах кандидатстудентски изпити и в момента най-много ме вълнува къде ще ме приемат да уча.:) Но откакто мина бала ми , баща ми непрекъснато ми натяква , че трябва да си намеря работа, че той няма да ме издържа вече, тъй като завърших и вече нищо не ме спира да не работя. Скоро чух разговор между него и майка ми , в който той й казваше същото , което и на мен. Освен това започна да повишава тон , казваше на майка ми , че съм редкопръста и харча парите без да му мисля. Чуди се къде са отишли парите от бала ми , които събрах. А всъщност нищо от това , което исках да си купя , не си купих :( Брат ми си позволи да похарчи доста от тях , без да ме пита.... така и не ми ги върна... Тъй като след бала бяхме "на червено" , дадох и на майка ми пари... имах сметки за телефона -платих си и тях ... Единственото , което успях да си купя е нов епилатор :( ... от всички тези 1200 лв. А баща ми непрекъснато ме упреква, че съм си похарчила парите за нищо ... Не съм "редкопръста", както казва той. И по никакъв начин не мога да се разбера с баща ми , той си знае неговото. :o Да, ще си търся работа... , но поне искам да разбера къде ще уча, искам да си почина малко .... поне сега е момента.В крайна сметка ще работя цял живот...
Омръзна ми постоянно аз да съм виновната , все аз да греша в очите на родителите си ..... Ако искате може да давате някакви съвети .... :( И все пак ... това е единственото място , където мога да споделя и да ми олекне...

RaZzer
07-22-2009, 20:39
Говори с него... ако не става с него, обясни на майка си и бъди сигурна, че тя ще се опита да го убеди...

lorena
07-22-2009, 20:45
С баща ми няма как да се говори .... Не съм го правила от доста време ... само се подминаваме. Той винаги е сърдит за нещо , ако го питам нещо -отговаря ми троснато. С майка ми се държи по същия начин ... нищо не помага :(

plmn
07-22-2009, 20:50
Кажи му всичко това, което каза на нас.

pampers
07-22-2009, 21:05
ами приеми го.. щом така иска направи го ;) докажи му че наистина си способна да учиш и да се издържаш сама да видим после дали той сам няма да те потърси

adizitk1
07-22-2009, 21:12
Кажи му всичко това, което каза на нас.
като за начало наистина направи това, пък после пиши какво е станало
Успехчета! :-)

dessko
07-23-2009, 07:29
ами приеми го.. щом така иска направи го ;) докажи му че наистина си способна да учиш и да се издържаш сама да видим после дали той сам няма да те потърси

Jumbie483
07-23-2009, 10:02
Почини си, виж после къде ще учиш и започвай да си търсиш работа.
Не обръщай внимание на баща ти. Така е най-добре, вместо само да се затормозяваш заради другите.

lipstik
07-23-2009, 10:07
Не му обръщай внимание.

selens
07-23-2009, 10:30
Кажи му всичко това, което каза на нас.
+1

Sarge
07-23-2009, 10:41
Тия балове верно са страхотно прахосничество. В крайна сметка за нищо.

SuNsEt
07-23-2009, 12:50
Ами кажи му това,което написа в темата(ако вече не си му го казвала).Но не го слушай,почини си малко.Намери си работа...ако бях на твое място щях да се изнеса на квартира дори,след като баща ми е такова мрънкало.

Sladurcho
07-23-2009, 18:29
Аз съм в момента в същото полужение! наще мрънкат да съм работил пък аз чакам да излязат резултатите и да видя къде са ме приели ( ако са ме изобщо).. просто го остави да си говори в крайна сметка парите са си били твои уползотворила си ги по най-правилния за теб начин. друг е въпроса че не си успяла да си купиш каквото ти си искала ама понякога така се получава.цял живот ще работиш и ще си блъскаш главата с всякакви проблеми... гледай да си починеш колкото можеш по пълноценно за този период от време докато се разбере къде ще учиш за напред. а след това си потърси работа и му докажи че си станала голям и сериозен човек и че можеш сама да се оправяш без неговите нападки и обвинения :) успех

Nakadah
07-23-2009, 18:55
баце
бии му 2 шамара
и да седне