PDA

View Full Version : Голям проблем ... :S



FeelMyPain
07-22-2009, 20:38
НаправиМеСмешен(MakeMeLaugh) бате що вече не съм хипер мега ултра фен и чертичката ми не е пълна :(

pampers
07-22-2009, 20:39
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

AceXe
07-22-2009, 20:51
Ах леле каква яка сексуална тема си подел... Направо интрига да си заплетеме. Ми щото админа е решил да вдигне летвата. Сигурно ги е вдигнал на 2000. Ако бях аз, щях 5 000 да ги направя... Кво като не ти е пълна чертичката. Ще умреш ли ?

FeelMyPain
07-22-2009, 20:55
Приятел, хайде да не ми спамиш в темичката, а?
Не виждаш ли, че темата е адресирана специално до моя голям приятел, с който не съм се виждал с години и ми е доста тъжничко за него?
Щом не виждаш името си => не пишеш, ок?
Възпитан съм да отговарям иначе не бих спамил излишно като теб, приятел.
Хайде не ми пиши вече в темичката, мерси.

Alex3nd
07-22-2009, 21:06
Приятел, хайде да не ми спамиш в темичката, а?
Не виждаш ли, че темата е адресирана специално до моя голям приятел, с който не съм се виждал с години и ми е доста тъжничко за него?
Щом не виждаш името си => не пишеш, ок?
Възпитан съм да отговарям иначе не бих спамил излишно като теб, приятел.
Хайде не ми пиши вече в темичката, мерси.
Ти за лични съобщения не си ли чувал?

AceXe
07-22-2009, 21:16
Приятел, хайде да не ми спамиш в темичката, а?
Не виждаш ли, че темата е адресирана специално до моя голям приятел, с който не съм се виждал с години и ми е доста тъжничко за него?
Щом не виждаш името си => не пишеш, ок?
Възпитан съм да отговарям иначе не бих спамил излишно като теб, приятел.
Хайде не ми пиши вече в темичката, мерси.

Щом си рекъл, че сме приятели, добре :)

1) Има лични съобщения, а твоето се води спам по правилата, защото няма общо със секса, но се тая...

2) "НаправиМеСмешен(MakeMeLaugh)" не ми прозвуча като име.

3) Няма да ти пиша повече в темичката... Сигурно си пич, а и пишеш грамотно. :) Не приемай всичко лично тук, защото ще трябва да се депресираш.

woo
07-22-2009, 21:33
щото си тъп бате .. кфо толко важно има тфа .. пък и тук ли му е мястото ?

FeelMyPain
07-22-2009, 21:58
Имаше време, когато тук влизаха само хора, с които можеш да разтовариш до такава степен, че дори след цял ден бачкане пак да ти е леко.
Явно това време отдавна е отминало.
От ден на ден започвате да "живеете" онлайн все повече.
Вярно е, аз съм тъп бате, защото не съм споделил с някви дечковци, "проблеми", които дискутирате в този раздел.
И все пак се замислете, защо трябва да обърнете всичко от страната на хейта, вместо от смешната му страна?По-добре ли се чувсташ като ме наречеш "тъп"?

Аз лично предпочитам да те нарека "приятел", вместо "тъп".Пробвай и ти може да ти подейства отморяващо.

ItalianMafia
07-23-2009, 02:43
Ако си спамил из Кофата след Чистката мненията са ти намалели..

Hilary_
07-23-2009, 03:02
Ключ!! :?

hamilcar
07-23-2009, 04:10
Темата не е за тук. Също така може да го питаш чрез Л.С. щом се отнася само за него. Наистина, ако си писал повече в "Кофата" е нормално. Имаше чистка.