PDA

View Full Version : Skype истории...



taffy
07-22-2009, 21:46
Те така. Пак съм аз.
Замислих се за интернет срещите. И за срещите с хора от истинския живот. Има ли разлика за вас?
За мен има. Нямам идея каква е, но е огромна. Просто немога да се предумам да изляза с човек, с който си пиша от 6 месеца! И с който сме близки.
До сегашния момент явно не съм се предумвала на подобно нещо.

Докато с някого, когото виждам всеки ден или поне изобщо виждам е толкова различно. Не ми е толкова трудно.

Предполагам имам някакъв комплекс, че не съм като на снимките, че няма да ме хареса на живо .. и там всичките му работи с жестовете, движения, физиономии..
А докато знам, че човека ме знае каквато съм, има някакво облекчение, така да кажа.
...

Hilary_
07-22-2009, 21:48
За 6 месеца те е опознал доста така, че не мисля, че иска да те види само заради едната външност .. :?

И второ кой е казал, че е задължителн ода излезете с идеята за нещо повече?? 8)

Priceless
07-22-2009, 21:49
Предполагам имам някакъв комплекс, че не съм като на снимките, че няма да ме хареса на живо ..
...

Намали photoshop-a 8-)

kobrichka
07-22-2009, 21:52
Няма как да си кой знае колко по-различна на снимките. За 6 месеца би трябвало да те е опознал доста добре. Аз също имам предрасъдаци за интернет срещите, но винаги има изключения. Излез с него просто ей така. Не забравяй, че има опция ти да се разочароваш, а не той. Не прибързваи със заключенията.

woo
07-22-2009, 21:57
амиии хората от нета са доста по различни от колкото в действителност .. ама все пак до някаде е забавно да се видиш с някой с който си говорил но не си се виждал .. и се пак успех :) / и умната :wink:

Hilary_
07-22-2009, 21:57
Предполагам имам някакъв комплекс, че не съм като на снимките, че няма да ме хареса на живо ..
...

Намали photoshop-a 8-)

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

haritov
07-22-2009, 21:58
слагай чувала на главата може 2 за всеки случай

абе да не ти пука бе то щом ти има доверие значи не се интересува от вида :) :D

FeelMyPain
07-22-2009, 22:06
Предполагам имам някакъв комплекс, че не съм като на снимките, че няма да ме хареса на живо ..
...

Намали photoshop-a 8-)

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
owned

kobrichka
07-22-2009, 22:10
Предполагам имам някакъв комплекс, че не съм като на снимките, че няма да ме хареса на живо ..
...

Намали photoshop-a 8-)

:lol: :lol: :lol: искренна както винаги

taffy
07-22-2009, 23:47
Предполагам имам някакъв комплекс, че не съм като на снимките, че няма да ме хареса на живо ..
...

Намали photoshop-a 8-)

Да ! Точно! По цял ден си блъскам снимките с фотошоп.. :lol:

За 6 месеца наистина и двамата доста се опознахме.
Въпроса тук не е дали има идея за нещо повече.
И моя 'комплекс' имаше едно изключение преди време, и беше хубаво за кратко. Но тогава беше различно.
А той, че не се интересува от вида, не се. Проблема си е доста вътре в мен.
Както и да е. В крайна сметка пре*бах нещата, така че няма значение.
Беше ми просто интересно. :)

l0lz
07-22-2009, 23:53
Предполагам имам някакъв комплекс, че не съм като на снимките, че няма да ме хареса на живо ..
...

Намали photoshop-a 8-)

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
owned

pwned..

graceless
07-23-2009, 00:23
Оня ден си писах с Едурд и Бела
Те са добре
не се притеснявайте

TheNewReligion
07-23-2009, 01:41
Има нещо нередно с тази тема. :-o По нея: никога, ама никога, не се срещай с човек от скайпа, ако ще и 20 години да сте си писали.

ItalianMafia
07-23-2009, 02:24
Има нещо нередно с тази тема. :-o По нея: никога, ама никога, не се срещай с човек от скайпа, ако ще и 20 години да сте си писали.
Уау.. и с каква причина?
Аз пък си писах с едно момче 3 години и станахме много добри приятели и се видяхме миналата година и нямаше почти никаква разлика между това което беше по скайпа.. Прекарахме прекрасен ден въпреки, че беше страшно студено.. Още сме приятели, при това много много добри и ще ходим на море заедно..
:-P

Hilary_
07-23-2009, 04:14
Има нещо нередно с тази тема. :-o По нея: никога, ама никога, не се срещай с човек от скайпа, ако ще и 20 години да сте си писали.

Аз също не съм съгласна .. защо да не се среща?? :?
.. аз намерих много светсни хора, които сега са ми страшно добри приятели ... :-o

.. въпроса е да не се среща с всеки втори!! :?

kindergarden
07-23-2009, 05:25
Оня ден си писах с Едурд и Бела
Те са добре
не се притеснявайтеа сватбата кога е :-o

InloveAgain
07-23-2009, 05:47
Еми да ,има разлика ..просто не трябва да мислиш за това,да не се притесняваш..все пак 6 месеца са доста време и по един или друг начин си свикнала с този човек.. ;)) Просто когато му дойде времето да се видите ще бъдеш такава.,каквато винаги си си била и ще видиш как изобщо няма да се замисляш дали това е човек ,който си виждала някога,или с когото никога не си се срещала .. :-)

3oPuTy
07-23-2009, 06:39
Сред абонатите ми в скайп има 2 момчета и 1 момиче,с които си пиша от година и нещо :) Преди около 2 месеца с едното момче се видяхме и повярвай ми наистина беше различно :) Още докато го видях му се метнах на врата и почнах да си го гушкам :) Толкова готино ми стана като го видях на живо,че просто ти е бедна фантазията :grin: :grin: :grin: След това ми се насълзиха очите и за малко щях да се разрева,защото той ми беше наистина много близък приятел,но никога не съм очаквала да тръгне от София до Силистра заради едното запознанство (да не говорим,че аз разбрах за предстоящата ни среща около час преди това :shock: :-D :-) )
С другото момче и с момичето пък се запознахме през ноември 2008г. в Търново :) При тях нещата бяха почти същите :) Хиляди прегръдки,целувки ... Да не говорим,че момичето се разплака :) Цял ден после се разхождахме гушнати тримата и даже няк'ви от компанията им си помислиха,че сме гаджета :shock: :lol:


Тааа мисълта ми беше,че не е важно дали познаваш човека от скайп или се познавате на живо :) Важна е връзката,която сте изградили помежду си :) :-) :grin:

NeZaPoznat
07-23-2009, 06:54
Още докато го видях му се метнах на врата и почнах да си го гушкам :) Толкова готино ми стана като го видях на живо,че просто ти е бедна фантазията :grin: :grin: :grin:

Ооооооооо .... нямаш си на представа колко ми е богата фантазията :lol: :lol: :lol: :lol: Аре да не демонстрирам :-P :-P

fifinkathefreak
07-23-2009, 07:06
Трябвало е да се видите.Може да си изпуснала много стойностен човек.
Пък и не всички хора са толкова лоши,бре.От Интернет съм се запознала с много хора,които са оказали или все още оказват важно въздействие върху живота ми.
Да,може да ти е странно да видиш един човек на живо,с който само сте си писали.Лично на мен това никога не ми е било проблем.ако ти се държиш по същия начин,както в скайпа,ще получиш желаната ответна реакция. :)

3oPuTy
07-23-2009, 07:38
Още докато го видях му се метнах на врата и почнах да си го гушкам :) Толкова готино ми стана като го видях на живо,че просто ти е бедна фантазията :grin: :grin: :grin:

Ооооооооо .... нямаш си на представа колко ми е богата фантазията :lol: :lol: :lol: :lol: Аре да не демонстрирам :-P :-P
:lol: :lol: :lol: Спамер :lol: :lol: :lol:
И все пак едва ли ти е толкова богата фантазията :lol: :lol: :lol:

buntar90
07-23-2009, 07:43
само като видя skype в тоя форум и ми се реве :-o