PDA

View Full Version : За варненци



_raztrevojenaaa_
07-22-2009, 21:53
Тъй като не съм от Варна, кажете ми за някоя хубава пицария или друг ресторант в центъра, който много да ви харесва, да е приятен и същевременно да не е много скъп :)
Трябва ми и искам предварително да съм ориентирана.
Благодаря :)

jghgh
07-22-2009, 21:59
Годзила - даже са две Годзили, едната е малко нагоре от МК Доналдс, който е на много централно място (под Общината), а другата Годзила е малко над пощата /нея я предпочитам/

Цените са много умерени според мен, готвят вкусно и интериорът е хубав, приятен. ^_-

chaos_
07-22-2009, 22:11
Ам има ама скъпо ще ти излезе,иначе най-приемливо откъм цени и качество ми се вижда,едно малко заведение за суши,което се намира точно срещу Абв-то, срещу пощата.
Или казано малко по-разбираемо от кино българан нагоре,има една табела и се слиза по едни стълбички.
Иначе за българска кухня-Тропс къщата на центъра,до Черно море.
Жар,макар,че остана само 1 на гарата и не е много хубаво там.
Друго..,Немо рибен ресторант,срещу икономето,до Годзилата точно.
А за Пицарии хубави на центъра освен Годзила не се сещам

chaos_
07-22-2009, 22:20
То рибния е на мястото на жар,преди там беше,ама нещо фалира май,
а иначе Сушито диагонално срещу пощата се намира,тва единственият нормален начин по който се сещам да ти обясня,ама ще го намериш със сигурност.

EarthShaker
07-23-2009, 07:19
долу по плажа има сума капанчета 'бира и цаца' 8-) има и годзила там.. и мидени къщи и не знам кви простотии

аз съм за ГЮРЛАТА 8-)

Disrespect
07-23-2009, 07:29
как може да ядете суши бе :-s

пицарии... има една супер яка пицария малко над черно море из малките улички...

ElinoOor
07-23-2009, 07:46
тамън щях да напиша годзила и гледам 3 преди мен го написали :lol: :lol: 8-)

Mi6inka
07-24-2009, 08:19
Само едно .... НЕ ЯЖ В HAPPY!! :D ...

jghgh
07-24-2009, 09:10
Що бе? Много вкусно е.

Бтв над пощата има и един много як китайски ресторант - Азия, правят супер големите порции и е много вкусно. 8-)





Рей, ае се запознаем бе. 8-)

hottie
07-24-2009, 09:51
ооо как искам суши !

NnIkITYy
07-24-2009, 10:03
значи има една пицария Флоренция, която се намира около хотел черно море в една улица ама нз как да ти я обясня :D иначе пицариите акварел също са хубави :)

stefity
07-24-2009, 10:09
Рей, ае се запознаем бе. 8-)

И аз пък искам да се запозная с него...

А в Хепи хигиената е нулева....
8-) 8-) 8-) 8-)

PiruBloodz
07-24-2009, 10:49
значи има една пицария Флоренция, която се намира около хотел черно море в една улица ама нз как да ти я обясня :D иначе пицариите акварел също са хубави :)

Да,бе

XceSS
07-24-2009, 11:06
My Winamp is playing: 28. Tuturutka - Varna :grin: :grin: :grin: :smt006 :smt006 :smt006

jghgh
07-24-2009, 18:43
На морето искам да ям малко по-морски неща...

китайските ресторанти, пицариите и т.н. си ги имам в София на всяка крачка...
Язък че на плажната алея промениха Тамбукту-то и го направиха някакво друго, на което не съм му обръщала внимание, ама май правят суши там.

Иначе като беше Тамбукту правиха ЕБАСИ ЯКИТЕ морски деликатеси!! Е, скъпи, of course, ама много много вкусни!!! /и големи порции/




*Нищо не спомена за запознанството ни. Ще страдам. 8-)

jghgh
07-24-2009, 21:03
Здраве да е. :)


Да, вече не е Тамбукту, някакво друго е. Мога да го проверя, но мисля че пак суши се прави там.
Не мога да гарантирам обаче дали качеството ще е същото както беше едно време...

chaos_
07-25-2009, 09:14
Бтв над пощата има и един много як китайски ресторант - Азия, правят супер големите порции и е много вкусно. 8-)

Абе да ти кажа тоя ресторант е под всякаква критика.
Супер е мизерно ,а за хигиена не са чували,даже ако не се лъжа имаше и репортаж за тоя ресторант веднъж,доста го плюха.
А за хубав китайки точно до римските терми,чисто е и много вкусно.

jghgh
07-25-2009, 10:12
Че Азия беше ебаси реномирания, не съм чувала никакви оплаквания от никой ..явно не съм в час.

Иначе живея кажи-речи до тоя на Римските и... става да, но не ми вдъхва кой знае какво доверие : ?

stefity
07-25-2009, 10:42
Абе китайски... искам нещо по-тематично... искам риба, прясна!

Взимай въдицата, купи стръв, отивай на някоя буна и си готов!
8-)
А и ще се наслаждаваш на аверката си докато хваща тен близо до теб. Ето ти 2 в 1. Прясна риба и хубави емоции!
:lol:

sh3_1s_7h3_0n3
07-26-2009, 06:55
По принцип цяла година прекарвам в Годзила или Селена. В Годзила правят невероятни салати, а в Селена са най-добрите пици според мен. И ако не се лъжа Годзилите са 4... или поне до преди 2 месеца бяха - една на Колхозния, една малко над Севастопол и една на плажната алея, както и една на бул. Мария Луиза.

Селена има зад ХЕИ-то иии... срещу Бинго Мустанг.

Отделно разните кръчми по центъра, по плажната алея, караокетата, където освен да ядеш пица и салата, можеш и да грачиш на микрофона до масата.

А и Албата също.

Но специално за пицарии наистина ти препоръчвам Годзила и Селена.