PDA

View Full Version : Любовен триъгълник :(



monityyy95
07-23-2009, 08:59
Здравейте! Пиша за пореден път...
В моята компания има едно момче, което преди много ме харесваше и ми го показваше по мн начини... Ходихме, но разбрах, че ходи с още 2 и го зарязах. Понеже, както казах, дружим в една и съща компания и всеки ден се виждаме и той продължава да ми показва, че ме харесва... Вчера той имаше рд и ме беше поканил... същия ден скъса с приятелката си и идва при мен и ми заявява: "съжалявам за всичко; искам да ми имаш доверие; повече няма да се държа толкова гадно с теб;искам да съм с теб; прости ми... " Страшно объркана съм, защото пък и една моя много добра приятелка го харесва и не искам тя да страда като ни гледа заедно... :(
Моля ви дайте ми съвет какво да правя!!! Благодаря на всички, които ще отговорят и ви моля за сериозни отговори :-)

fenasf
07-23-2009, 09:12
а той е скъсал с нея заради теб? или просто защото е непостоянен в отношенията си с момичетата
Ходихме, но разбрах, че ходи с още 2 :?

valence7o
07-23-2009, 09:13
Аз мисля, че по-добре да не се хаващаш с това момче. И най-добрата ти приятелката го харесва, недей защото ще я нараниш много и може да си развалите отношенията. А ти вече какво изпитваш към него? А пък и момчето да ви върти и тритее :shock: :shock:

InloveAgain
07-23-2009, 09:14
Гадно ще прецакаш приятелката си ,ако тръгнеш с него,но помисли дали тя би направила същото за теб,както и дали тя изобщо има шанс с него,защото ако той не би имал нещо с нея защо ти да не бъдеш щастлива с него.Според мен той наистина е осъзнал какво е направил и е разбрал,че е било грешка.Съветвам те ,ако имаш чувства към него да се съберете.

fire_cat
07-23-2009, 09:21
Аз никога не бих си развалила отношенията си с приятелка заради момче. Но все пак по-добре е наистина да си помислиш дали тя би направила това ако той й предложи. А и ако му откажеш, може тя да получи шанс и няма да се замисли за теб.

fucklowebaby
07-23-2009, 09:28
Гадно ще прецакаш приятелката си ,ако тръгнеш с него,но помисли дали тя би направила същото за теб,както и дали тя изобщо има шанс с него,защото ако той не би имал нещо с нея защо ти да не бъдеш щастлива с него.Според мен той наистина е осъзнал какво е направил и е разбрал,че е било грешка.Съветвам те ,ако имаш чувства към него да се съберете.

Напълно съм съгласна :)

MP
07-23-2009, 09:30
Любовен триъгълник.Елементарно е,просто използваш питагоровата теорема и всичко се изяснява.

anSsito
07-23-2009, 09:33
A ти имаш ли чувства към него?
Обмисли много добре ситуацията - това ако приятелката ти беше на твое място как би постъпила. А дали наистина има някакви силни чувства. Замисли се дали си струва да си с него? И дали наистина се е променил - на думи е лесно..

RaZzer
07-23-2009, 09:36
Представи си, че нямаш приятелка, която да го харесва и че никога не се е случвало нищо между вас - би ли тръгнала с него? (от там почни да наслагваш и останалите фактори и прецени сама).

П.П. Ако решиш да бъдеш с него - най-добре първо сама говори с приятелката си, обясни й, че не искаш да си разваляте взаимоотношенията заради момче, но все пак кажи, че го харесваш...

П.П2. Не бързай да му се отдаваш на 100%, бъди малко резервирана към него, докато се убедиш, че се е променил! :)

monityyy95
07-23-2009, 09:37
Преди време тя му е казала какво изпитва към него, но той и отговорил, че нямат шанс заедно и, че чувствата му към нея са чисто приятелски... Това променя нещата, нали?

RaZzer
07-23-2009, 09:40
Преди време тя му е казала какво изпитва към него, но той и отговорил, че нямат шанс заедно и, че чувствата му към нея са чисто приятелски... Това променя нещата, нали?

Това променя нещата, които се отнасят до проблема с приятелката, но не променя нищо по отношение на това дали си влюбена в него и дали му имаш доверие... Все пак ми се струва, че теб те притеснява най-мн отношението с приятелката ти, и ако е така - по-добре му дай шанс!

haritov
07-23-2009, 09:41
ама веи сте луди бе остайх тая заради тебе прости ми аре пак да ходим :D :D :D

кви са тия сапунки

fucklowebaby
07-23-2009, 09:44
Преди време тя му е казала какво изпитва към него, но той и отговорил, че нямат шанс заедно и, че чувствата му към нея са чисто приятелски... Това променя нещата, нали?

Разбира се, че това променя нещата !! Щом нямат шанс заедно няма смисъл да не тръгваш с момчето заради приятелката си. Все пак както казаха по-горе не му се отдавай на 100 % , докато не се увериш напълно, че се е променил :)

InloveAgain
07-23-2009, 09:48
Преди време тя му е казала какво изпитва към него, но той и отговорил, че нямат шанс заедно и, че чувствата му към нея са чисто приятелски... Това променя нещата, нали?

Да.Точно това,което казах в по-горния си пост.
След като тя знае,че няма шанс него , не би трябвало да ти се сърди,ако ти тръгнеш с него ,. при положение ,че имаш чувства,ако наистина ги имаш ; )) .

bog4eto
07-23-2009, 09:51
Имах една позната дето беше в същото положение..е тя тръгна пак с момчето и то пак си се шляеше с още 3-4 мацки :P Вълкът козината си мени,но нрава не..още повече,че е мъж :D

selens
07-23-2009, 10:20
От набора 95 става ясно :) просто възраста ви е такава ..

InloveAgain
07-23-2009, 10:21
Имах една позната дето беше в същото положение..е тя тръгна пак с момчето и то пак си се шляеше с още 3-4 мацки :P Вълкът козината си мени,но нрава не..още повече,че е мъж :D

Да,ама не всички са еднакви.

l0lz
07-23-2009, 10:23
АБЕ, ДЕЧИЦА.. ВИЕ НЕ СЕ ЛИ НАУЧИХТЕ, ЧЕ ДОКАТО НАМЕРИТЕ ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ НА ЖИВОТА ВИ, ЩЕ СМЕНИНТЕ ОЩЕ МНОГО ХОРА.. Кво толкова се впрягате вече, той тръгнал с още двее, зарязал едната зарди тебе, приятелката ти го харесвала.. "Дързост и красота".

monityyy95
07-23-2009, 12:01
Благодаря много на всички отзовали се!!! :-)