PDA

View Full Version : zaobikolena ot zavist



sofifi95
07-23-2009, 09:53
zdraveite :) Iskam da mi pomognete i da mi kajete za6to vinagi stava taka?! Predi 3 meseca s moqta prietelka hodihme na ekskurziq do bansko s u4ili6te, v koeto ne u4im i dvete. Togava bqhme na 15, a vs ostanali na 13...Moje bi e ot godinite, no vsi4ko zapo4na ot tam 4e vs mom4eta v grupata po4naha da ni svalqt, a momi4eta ni gledaha na krivo i spored tqh sme bili tupi kifli...Eto tuk dolovih golqma zavist :( Davam o6te edin primer. Sega puk predi edna sedmica hodihme na leten lager, koito s moqta fr ne izpuskame! V hotela bqha otsednali dve grupi s koito se poznavahme ot minalite godini...E vsi4ki ni misleha za mn pe4eni,vsqka ve4er izlizahme zaedno,dori se sblijihme s dvete nai-gotini mom4eta v grupata :) Poslednata ve4er otidohme na disco i pak zapo4na vsi4ko...Edna,koqto se misli za glavokomandva6ta re6i, 4e ni nenavijda,psuva ni cqla ve4er,e i vse pak postigna tova koeto iska6e...Vsi4ki zapo4naha da se durpat ot nas dvete vupreki,4e nqmaha ni6to protiv,no glavnata pri4ina be6e onazi kokona...Az neiskah ni6to,samo da buda s vsi4ki fr i da se durjim normalno.Nujno li e vinagi da se namirat takiva zlobni hora? A s moqta fr sme tolkova pozitivni i otvoreni,4e te ako vsu6tnost ni poznavaha nqma6e da ni ostavqt! :)

fucklowebaby
07-23-2009, 09:55
хаха ами отидете и я пречукайте тая завистливата хахаха :D

evi_vd
07-23-2009, 09:58
амън от комплексари :? какво друго да ти кажа освен да се държиш на ниво и да не им обръщаш внимание
детска му работа :lol:

bog4eto
07-23-2009, 09:59
Попринцип на кифлите всички им се смеят,а те си мислят,че някой им завижда..но да речем,че не сте кифли :D Винаги има злобни хора и тва да говорят за вас,че сте еди кфи си..е най-малкото.Като почнат и номера и интриги да ви правят,тогава ще си блъскаш главата :D

fire_cat
07-23-2009, 10:00
Зарежи ги! Ти си си готина и умееш да общуваш и да се сприятеляваш, нали? Тогава ги остави. Все пак може вече да не ги видиш. Не се засягай от тези неща. Завиждат хората, които не са доволни от себе си.

evi_vd
07-23-2009, 10:01
ааа имам идея :D :D
отиваш при оная слагаш ръце на кръста, оптягаш десния крак напред и казваш: "НадуФка съм и к`Во?!??!?!?!??!?! 8) "
8-)

RaZzer
07-23-2009, 10:02
Попринцип на кифлите всички им се смеят,а те си мислят,че някой им завижда..но да речем,че не сте кифли :D Винаги има злобни хора и тва да говорят за вас,че сте еди кфи си..е най-малкото.Като почнат и номера и интриги да ви правят,тогава ще си блъскаш главата :D

+1

AceXe
07-23-2009, 10:12
Завистта е част от човешката природа - свиквай.

Хората са идиоти, затова се подават на чуждото мнение - свиквай и не го допускай за себе си.

Тия две момчета не са единствените, а явно и не им пука особено щом се подават на някаква си мърлява кифла.

l0lz
07-23-2009, 10:24
Кво ти пука?

sofifi95
07-23-2009, 10:38
emi ne mi e priqtno, za6toto ni mislqt za takiva kakvito ne sme... :(

evi_vd
07-23-2009, 10:41
emi ne mi e priqtno, za6toto ni mislqt za takiva kakvito ne sme... :(
апф от такива най да не ти пука какво си мислят. Нима те интересува тяхното мнение? :shock:

AceXe
07-23-2009, 10:42
emi ne mi e priqtno, za6toto ni mislqt za takiva kakvito ne sme... :(

Не е приятно да. Но хората, от които ще си заобиколена си ги избираш ти. :)

NeZaPoznat
07-23-2009, 12:08
zdraveite :) Iskam da mi pomognete i da mi kajete za6to vinagi stava taka?! Predi 3 meseca s moqta prietelka hodihme na ekskurziq do bansko s u4ili6te, v koeto ne u4im i dvete. Togava bqhme na 15, a vs ostanali na 13...Moje bi e ot godinite, no vsi4ko zapo4na ot tam 4e vs mom4eta v grupata po4naha da ni svalqt, a momi4eta ni gledaha na krivo i spored tqh sme bili tupi kifli...Eto tuk dolovih golqma zavist :( Davam o6te edin primer. Sega puk predi edna sedmica hodihme na leten lager, koito s moqta fr ne izpuskame! V hotela bqha otsednali dve grupi s koito se poznavahme ot minalite godini...E vsi4ki ni misleha za mn pe4eni,vsqka ve4er izlizahme zaedno,dori se sblijihme s dvete nai-gotini mom4eta v grupata :) Poslednata ve4er otidohme na disco i pak zapo4na vsi4ko...Edna,koqto se misli za glavokomandva6ta re6i, 4e ni nenavijda,psuva ni cqla ve4er,e i vse pak postigna tova koeto iska6e...Vsi4ki zapo4naha da se durpat ot nas dvete vupreki,4e nqmaha ni6to protiv,no glavnata pri4ina be6e onazi kokona...Az neiskah ni6to,samo da buda s vsi4ki fr i da se durjim normalno.Nujno li e vinagi da se namirat takiva zlobni hora? A s moqta fr sme tolkova pozitivni i otvoreni,4e te ako vsu6tnost ni poznavaha nqma6e da ni ostavqt! :)

Здравеите Искам да ми помогнете и да ми кажете защо винаги става така?! Преди 3 месеца с моята приятелка ходихме на екскурзия до Банско с училище, в което не учим и двете. Тогава бяхме на 15, а вс останали на 13...Може би е от годините, но всичко започна от там че вс момчета в групата почнаха да ни свалят, а момичета ни гледаха на криво и според тях сме били тъпи кифли...Ето тук долових голяма завист Давам още един пример. Сега пък преди една седмица ходихме на летен лагер, които с моята фр не изпускаме! В хотела бяха отседнали две групи с които се познавахме от миналите години...Е всички ни мислеха за мн печени,всяка вечер излизахме заедно,дори се сближихме с двете наи-готини момчета в групата Последната вечер отидохме на диско и пак започна всичко...Една,която се мисли за главокомандващта реши, че ни ненавижда,псува ни цяла вечер,е и все пак постигна това което искаше...Всички започнаха да се дърпат от нас двете въпреки,че нямаха нищо против,но главната причина беше онази кокона...Аз не исках нищо,само да бъда с всички фр и да се държим нормално.Нужно ли е винаги да се намират такива злобни хора? А с моята фр сме толкова позитивни и отворени,че те ако всущност ни познаваха нямаше да ни оставят!

Това за мен е чиста самореклама.
:?
Превеждам го от уважение към форума. Мерси не чакам ... :P

yahhooo
07-23-2009, 12:40
Заобиколен съм от латиницааа

selens
07-23-2009, 12:42
Кво ти пука?
+1 винаги ще има такива хора

Emoooo0
07-23-2009, 13:15
nerazbiram za6to ima takiva zavistlivi hora na tozi svqt?
netrqbva da se vpe4atlqva6 ot takiva tapi hora?
a otnosno qvno tova ne sa ti istinski fr za6toto ako bqha nqma6e da te izostavqt.......i da tragnat sled gazovete na taza mirizliva krava...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Hilary_
07-23-2009, 13:48
Първо пиши на кирилица!!! :x

Второ .. ама чакай малко ако ти си в една компания и две непознати дойдат и ви вземат момчетата как ще се почувстваш?? Дали ще бъдеш толкова "отворена" и дружелюбна към тях .. :D :D Женската злоба край няма .. ама в тва ни е чара .. :lol: Пък и тази компания представи си колко е била хубава след като всички са като овце след онази мърла .. :wink:

taffy
07-23-2009, 13:56
ааа имам идея :D :D
отиваш при оная слагаш ръце на кръста, оптягаш десния крак напред и казваш: "НадуФка съм и к`Во?!??!?!?!??!?! 8) "
8-)

Ама тряя и вежди да вдигне ии да си свие джуките ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сериозно.. Еми, неприятно е, знам.. Но такъв е живота и такива са хората.. тва е положението.. Или се оправяш някак си, или гориш.
Ем, единственото, което според мен можете да направите, е да си прайте кефа ..

Аз ся да разкажа. Начи оня ден бяхме на рд на един фр. Ние бяхме 3 момичета, ии на тоя гаджето му там. И ние понеже понякога излизаме с него ии тя ревнува . . .
И мале на тва рд кво става.. Ние кажем нещо, тая ни спогледа ии си дигне погледа некво надменно.. По едно време даже почна нещо да ми се опева на мен, ама така тихо, че едва я чух.. А не посмя и да ме погледне.. И аз само я погледнах, дигнах вежди и й се изсмях..

Баси злобата, заклевам се.. :?

RaZzer
07-23-2009, 14:04
Щом не си такава за каквато те смятат една шепа хора - няма от каквода се притесняваш... Хората, с които прекарваш повече от една екскурзия време ще те познават такава каквато си, а отделните индивиди, които от време на време се мяркат в живота ти не бива да ти влияят на рахатя! :)

vagarious
07-23-2009, 14:10
Погледни го и от тази страна-сега поколението е такова.Накъдето и да се обърнеш-все завистливи хора ще виждаш,но това не трябва да ти прави впечатление.Зарежи ги,не обръщай внимание и бъди с хората,които искаш.Нали знаеш- "Убий глупака с мълчание". :P

SunSmile
07-23-2009, 14:54
Кво разбирате вие от завист?! На 15 сте бе.... тва завист ли му викате бе?! и за кво изобщо трябва да ви пука от нещо толкова елементарно?! Чак тема пуснала... винаги е имало, има и ще има завист... Свиквайте!

RiseGirl
07-23-2009, 16:08
пиши на кирилица!