PDA

View Full Version : Хари Потър и даровете на смъртта



freakrocker
07-23-2009, 09:54
Плс който е чел книгата да напише най-важното което става плс

graceless
07-23-2009, 10:02
Хари умира
Джини му ражда бебе
Дъмбълдор намира,че Волдемор е убил Хари
Бебето се казва Елизабет
Рон и Хърма се женят и заминават на мезен месец в Шотландия
И накрая всички заживели хепили евър афтър

DieselBlood
07-23-2009, 10:27
Няма да ти пишем нищо.Ще седнеш и ще си я прочетеш.От четене никой не е умрял.

cookie_master
07-23-2009, 11:18
Хари умира
Джини му ражда бебе
Дъмбълдор намира,че Волдемор е убил Хари
Бебето се казва Елизабет
Рон и Хърма се женят и заминават на мезен месец в Шотландия
И накрая всички заживели хепили евър афтъркфи са тея глупости :lol:.Земи си прочети книгата,няма кой да ти казва :?

graceless
07-23-2009, 11:20
Хари умира
Джини му ражда бебе
Дъмбълдор намира,че Волдемор е убил Хари
Бебето се казва Елизабет
Рон и Хърма се женят и заминават на мезен месец в Шотландия
И накрая всички заживели хепили евър афтъркфи са тея глупости :lol:.Земи си прочети книгата,няма кой да ти казва :?
това е самата истина :razz: :razz:

SuNsEt
07-23-2009, 11:23
Хари умира
Джини му ражда бебе
Дъмбълдор намира,че Волдемор е убил Хари
Бебето се казва Елизабет
Рон и Хърма се женят и заминават на мезен месец в Шотландия
И накрая всички заживели хепили евър афтъркфи са тея глупости :lol:.Земи си прочети книгата,няма кой да ти казва :?
това е самата истина :razz: :razz:

Ама вярно ли така става???И аз не съм я чела...Те тогава на колко години са? :-o

graceless
07-23-2009, 11:24
Хари умира
Джини му ражда бебе
Дъмбълдор намира,че Волдемор е убил Хари
Бебето се казва Елизабет
Рон и Хърма се женят и заминават на мезен месец в Шотландия
И накрая всички заживели хепили евър афтъркфи са тея глупости :lol:.Земи си прочети книгата,няма кой да ти казва :?
това е самата истина :razz: :razz:

Ама вярно ли така става???И аз не съм я чела...Те тогава на колко години са? :-o
Епа Волдемор убива Хари той тогава Хари май е на 22-23
Забравила съм момента

lipstik
07-23-2009, 11:27
Хари умира
Джини му ражда бебе
Дъмбълдор намира,че Волдемор е убил Хари
Бебето се казва Елизабет
Рон и Хърма се женят и заминават на мезен месец в Шотландия
И накрая всички заживели хепили евър афтър

Забрави да кажеш за най-важното.След като Дъмбълдор разбира,че Хари е мъртав и няма вече кой да победи могъщия Волдемор се самоубива за да не стане слуга на Волдемор.

graceless
07-23-2009, 11:29
Хари умира
Джини му ражда бебе
Дъмбълдор намира,че Волдемор е убил Хари
Бебето се казва Елизабет
Рон и Хърма се женят и заминават на мезен месец в Шотландия
И накрая всички заживели хепили евър афтър

Забрави да кажеш за най-важното.След като Дъмбълдор разбира,че Хари е мъртав и няма вече кой да победи могъщия Волдемор се самоубива за да не стане слуга на Волдемор.
Хърмаяни се опитва да спаси Хари обаче Рон и казва,че няма смисъл понеже Хари вече е мъртъв,но все още духа му витае :D

BrainlessROCKBABY
07-23-2009, 14:12
Koлко се усетиха, че всъщност се бъзикаме?

Сега - сериозно.

Лорд Волдемор и последователите му планират да устроят засада на Хари, когато той напуска дома на семейство Дърсли, придружен от Ордена на феникса. Но тъй като шестима са изпили многоликова отвара с косми от косата му, Черният лорд и смъртожадните са заблудени и не залавят Хари, но убиват Аластор Муди по прякор "Лудоокия" и совата на Хари - Хедуиг, а Джордж Уизли губи ухото си. Останалите пристигат в "Хралупата"(дома на семейство Уизли). Там Хари остава за сватбата на Бил Уизли и Фльор Делакор. Вечерта в която Хари има рожден ден се появява министърът на магията за да връчи на Рон, Хърмаяни и Хари това, което е завещал Дъмбълдор на всеки един от тях, съответно Загасителя на Рон, книгата "Приказки на барда Бийдъл" на Хърмаяни, а на Хари златния снич, който той уловя в първия си куидичен мач (по-късно става ясно че във снича се намира единият хоркрукс на Лорд Волдемор също така пръстенът е единият от трите "Дара на Смъртта".


На сватбата на Бил и Фльор, Хари приема образа на малко мъгълче от селото и се представя за Барни Уизли. За голямо учудване на почти всички, на сватбата пристига Виктор Крум, който казва, че на гърдите на бащата на Луна Лъвгуд, Ксенофилиус, е знака на черния магьосник Гриндълоулд, който бил убил дядо му. На сватбата е също и Елфиъс Дож, който малко преди това е написал статия за трагичната съдба на Дъмбълдор в ранните му години, която по-късно е оплюта и опровергана от Рита Скийтър в книгата и "Животът и лъжите на Албус Дъмбълдор". Точно покрай това се заформя спор между Дож и лелята на Рон, Мюриъл, по време на който Хари разбира, че Батилда Багшот, авторка на "История на магията" и приятелка на Дъмбълдор, е живяла в Годрикс Холоу (родното село на Хари, където са загинали и родителите му), но че също така и Дъмбълдор е живял там. По средата на сватбеното тържество се появява покровителят на Кингзли Шакълболт, който съобщава, че министерството е паднало, Руфъс Скримджър е мъртъв, а смъртожадните идват. Малко след това пристигат и смъртожадните, но Хари, Хърмаяни и Рон успяват да се магипортират. Така те започват последното си приключение, а именно заръката на Дъмбълдор да унищожат останалите хоркрукси на Волдемор и самия него. В края - Рон и Хърмаяни и Хари и Джини се женят и имат деца.

PurpleDream
07-23-2009, 14:57
Няма да ти пишем нищо.Ще седнеш и ще си я прочетеш.От четене никой не е умрял.

+1 ако толкова те мързи чакай да излезе филма

ginny
07-23-2009, 15:54
оу божке човек да не ви помоли нещо ,кат няма да и казвате поне не я бъркаите обаче наистина прочети книгата яка е дори съперничи на 3 и няма си изгубиш времето

JoLLiE92
07-25-2009, 19:37
Жал ми е за совата .. беше сладка :-#

cookie_master
07-25-2009, 19:52
Жал ми е за совата .. беше сладка :-#Ooo Хедуиг :-# :-#

PainMonopoly
07-26-2009, 09:04
А бебето на Джини всъщност е от Рон, който и се пада брат. :D

blackvelvet
07-26-2009, 09:18
Жал ми е за совата .. беше сладка :-#

:( :(

TrustNobody
07-26-2009, 09:59
=.-

смислена тема..
not.

ameli
07-26-2009, 19:18
Жал ми е за совата .. беше сладка :-#Ooo Хедуиг :-# :-#

пиленце ... почивай в мир :-#

Mastta
08-07-2009, 20:22
някой може ли да ми каже от къде мога да я прочета онлайн :-#

PurpleDream
08-07-2009, 20:23
кажи си скайпа или пощата,ако искаш ще ти я пратя

ToniStoraro
08-08-2009, 10:44
В най - общи линии
Хари успява да утрепе сичките хоркрукси, но се оказва, че той самият е такъв. Волдемор НЕ убива Хари напрактика, защото той после се съживява. Хари побеждава злото и се жени за Джини, като накрая праща децата си да учат в Хогуортс. Ако искаш да разбереш повече - прочети книгата.

cookie_master
08-08-2009, 11:00
В най - общи линии
Хари успява да утрепе сичките хоркрукси, но се оказва, че той самият е такъв. Волдемор НЕ убива Хари напрактика, защото той после се съживява. Хари побеждава злото и се жени за Джини, като накрая праща децата си да учат в Хогуортс. Ако искаш да разбереш повече - прочети книгата.Допълвам: Хърмаяни и Рон се женят и също имат деца,които учат в Хогуортс. :)

ToniStoraro
08-08-2009, 11:17
вярно

Mastta
08-10-2009, 13:35
прочетох го до 17 глава и без да искам го изтрих сега не мога да го намеря :shock: :shock: :shock: оф някой да даде линк плссс :(

Mastta
08-12-2009, 23:07
прочетох го до 17 глава и без да искам го изтрих сега не мога да го намеря :shock: :shock: :shock: оф някой да даде линк плссс :(

freakrocker
08-17-2009, 11:39
моете вече да заключите темата шот почти прочетох книгата и btw хари се оказва хоркрус :)

aHeJlua
08-20-2009, 13:40
някой може ли да ми каже от къде мога да я прочета онлайн :-#

батко google знае всичко ;)

Mastta
08-22-2009, 11:32
някой може ли да ми каже от къде мога да я прочета онлайн :-#

батко google знае всичко ;)

В нета има само фен преводи, но както и да е .. вече я прочетох. Книгата е хипер якаа :-) :-) Много гадно, че хедуиг, фред и снейп умират :-# :-# и белатрикс (щот много ме кефише :razz: :razz: , особено на филма..)

ThereIsNoWayOut
08-23-2009, 00:43
Как може да не прочетете най-лудата книга :D:D
Който си мисли, че не е интересно да прочете първата глава , 10 часа по-късно ще я остави , прочетена , както стана при мене

polssa
11-08-2010, 18:43
Белатрикс РЛЗЗЗ :smt002 :grin: :grin: :grin:

Освен Снейп, Хедуиг, Фред умират и Лудоокия, Тонкс и Лупин... така съм ревала на всички книги от поредица, че просто сега пак ще зарева, защото няма да има повече книгии :smt089 :smt089 :smt088 :smt088 :smt087 :smt087 :-# :-# :-#

DesireToFire
11-08-2010, 19:00
Белатрикс РЛЗЗЗ :smt002 :grin: :grin: :grin:

Освен Снейп, Хедуиг, Фред умират и Лудоокия, Тонкс и Лупин... така съм ревала на всички книги от поредица, че просто сега пак ще зарева, защото няма да има повече книгии :smt089 :smt089 :smt088 :smt088 :smt087 :smt087 :-# :-# :-#
Белатрикс ако не беше умряла, щях да направя продължение на книгата, за да може да умрира бавно и мъчително през цялата книга. Та тя уби Сириус..не мога да си помисля как може някой да я харесва. Иначе тези книги завинаги ще останат в сърцето ми. Плаках когато умря Сириус, Фред, Тонкс и Лупин, Снейп, Дъмбълдор, Хедуиг, когато свърши книгата. Просто съм израснала с тези книги, а тази беше прекрасен завършек.

aleks4600
03-17-2011, 16:21
Мисля, че и Доби умира. Аз не съм чела книгата, но много скоро ще я прочета. Това за Доби съм го чувала от приятели :D

UNITED2
03-17-2011, 18:02
Да умира 8)
Втората част на филма ще е върхааааааааааааааааааааа аааа :grin:

Dying
03-17-2011, 22:08
Ами много хора умират.. Още в началото на книгата, умира Аластор Муди, Хедуинг и Доби.. Едно от най-интересните моменти е, когато хари отива в родния си град, къде Волдемор го причаква.. А и когато с Хърмаяни, са на палатка, бягайки от Волдемор.. Но без Рон, който се скрава с Хари /въпреки, че в крайна сметка се връща после/.. И когато в Гринготс, търсят мече на Рейвънклоу, скрит в трезора на семейство Малфлой.. Също така накрая е интересна книгата, когато Хари отива в Хогуортс.. И Волдемор, му казва, че няма да нападне училището, ако до половин час, Хари се предаде в Забранената гора.. И Хари избягва и отива с мантията невидимка.. Волдемор се опитва да го убие с "Авада Кедавра".. Ама отново не се получава.. и после битката в замъка.. Оо... просто няам думи.. Умират доста герои, смисисъл умира единия от близнаците Уизли, мисля че Фред.. Умира Белатрикс, Лупин, Нимфадора.. А да и те с Лупим си имат дете.. И книгата завършва 20 години по късно.. Как Джини, Хари, Рон и Хърмаяни си изпращат децата на влака за Хогуортс.. И срещат Теди Лупин.. - детето на Нимфадори и професор Лупин..

Linns
03-18-2011, 12:43
Егати мързела..

ex7azy
03-19-2011, 08:13
Ами много хора умират.. Още в началото на книгата, умира Аластор Муди, Хедуинг и Доби.. Едно от най-интересните моменти е, когато хари отива в родния си град, къде Волдемор го причаква.. А и когато с Хърмаяни, са на палатка, бягайки от Волдемор.. Но без Рон, който се скрава с Хари /въпреки, че в крайна сметка се връща после/.. И когато в Гринготс, търсят мече на Рейвънклоу, скрит в трезора на семейство Малфлой.. Също така накрая е интересна книгата, когато Хари отива в Хогуортс.. И Волдемор, му казва, че няма да нападне училището, ако до половин час, Хари се предаде в Забранената гора.. И Хари избягва и отива с мантията невидимка.. Волдемор се опитва да го убие с "Авада Кедавра".. Ама отново не се получава.. и после битката в замъка.. Оо... просто няам думи.. Умират доста герои, смисисъл умира единия от близнаците Уизли, мисля че Фред.. Умира Белатрикс, Лупин, Нимфадора.. А да и те с Лупим си имат дете.. И книгата завършва 20 години по късно.. Как Джини, Хари, Рон и Хърмаяни си изпращат децата на влака за Хогуортс.. И срещат Теди Лупин.. - детето на Нимфадори и професор Лупин..
Ще е егати якото ако напишат нова поредица и за децата им.. 8-)

xWandereRx
03-19-2011, 12:08
Ами много хора умират.. Още в началото на книгата, умира Аластор Муди, Хедуинг и Доби.. Едно от най-интересните моменти е, когато хари отива в родния си град, къде Волдемор го причаква.. А и когато с Хърмаяни, са на палатка, бягайки от Волдемор.. Но без Рон, който се скрава с Хари /въпреки, че в крайна сметка се връща после/.. И когато в Гринготс, търсят мече на Рейвънклоу, скрит в трезора на семейство Малфлой.. Също така накрая е интересна книгата, когато Хари отива в Хогуортс.. И Волдемор, му казва, че няма да нападне училището, ако до половин час, Хари се предаде в Забранената гора.. И Хари избягва и отива с мантията невидимка.. Волдемор се опитва да го убие с "Авада Кедавра".. Ама отново не се получава.. и после битката в замъка.. Оо... просто няам думи.. Умират доста герои, смисисъл умира единия от близнаците Уизли, мисля че Фред.. Умира Белатрикс, Лупин, Нимфадора.. А да и те с Лупим си имат дете.. И книгата завършва 20 години по късно.. Как Джини, Хари, Рон и Хърмаяни си изпращат децата на влака за Хогуортс.. И срещат Теди Лупин.. - детето на Нимфадори и професор Лупин..
Ще е егати якото ако напишат нова поредица и за децата им.. 8-)



ОМГ НЕЕ!

xWandereRx
03-20-2011, 19:30
2039 година се планира да се пусне последната 23 книга за Хари Потър със заглавие "Хари потър и надгробния камък"

Новини от Холивуд:А. Шварцнегер даде своето предварително съгласие да се снима в филма "Хари Потърминатор"

Теоритичен изпит по летене.Комисията пита Луна:
-Опишете как лети метлата.
-Може ли със свои думи?
-Разбира се!
-Фъъъъъъъррр фъъъррр, ффъъъъъъъъъъъъъърррр!


Дъдли си пътува с поршето.Пуска радиото и чува:
-Вие слушате радио FM+!
А Дъдли казва:
-Тия пък от къде знаят кое радио слушам.


Рон идва щастлив при Хари:
-Какво ще стане ако ти кажа, че снощи спах с Хърмаяни?
-Пет на едно за мене. - прозял се Хари.

Какво направил Волдемор след като убил Хари Потър?
Изключил плейстейшъна и си легнал.


Въпрос: - Щом последната дума на последната глава на последната книга е "белег", каква ще е цялата последна фраза?
отговор: - "И Хари откри, че пак му се е отлепил изукствения белег"

Хари Потър е на смъртно легло.С немощен глас казва на Джини:
-Искам да ми изпълниш едно желание
-Да, разбира се
-Искам 6 месеца след смърта ми да се омъжиш за Драко Малфой
-Но аз мислих, че го мразиш
-И то как....-с последни сили казва Хари.


оооох ще умра :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Nam3less3
03-21-2011, 01:49
:razz: :razz: :razz:
Добре това беше забавно, НО, имайте предвид, че поредицата си е много хубава, смислена и с много интересен сюжет, напълно заслужава да е от най-известните в света, и трябва всеки млад човек да я прочете. Въобще като се замисля, трябва да е в топ 10 на най-добрите фентъзита, и да е на първо място за най-добро фентъзи подходящо за подрастващи.

TrustNobody
03-21-2011, 16:04
е неееее,аз израстнах с Хари...всичкото чакане и напрежение да излезе новата книга,очакванията,гадаенет о по заглавието и по имената на главите какво ще стане..просто безценно!

решила съм след като имам дете,да му дам първата книга,ако му хареса ще го мъча,така както се мъчих аз,ще го карам да чака :D

xWandereRx
03-21-2011, 18:06
решила съм след като имам дете,да му дам първата книга,ако му хареса ще го мъча,така както се мъчих аз,ще го карам да чака :D

и аз, задължително !!! а ако не му хареса... направо няма да е моето дете хахаххаа :D

TrustNobody
03-22-2011, 13:38
е нееее,няма как зарибеността ми да не му се предаде. 8-)

UNITED2
03-28-2011, 20:55
http://prikachi.com/images/12/3148012j.jpg
Не е ли великолепно и супер надъхващоо ? :shock:

ex7azy
03-29-2011, 18:44
http://prikachi.com/images/12/3148012j.jpg
Не е ли великолепно и супер надъхващоо ? :shock:
Нз.. обаче на тая снимка Хари е по - грозен и стрясткащ от Волди, а какъв сладур беше в 1-вия филм! :D

dreamwalker
04-08-2011, 19:45
Годрикс Холоу не е град, а село. Между другото и Хари, и Волдемор са потомци на рода Певърил, така че имат родствена връзка o.O
Намерих още един виц:
Хари се събужда посред нощ и казва на Рон:
- Рон, бързо подай ми очилата!
- За какво ти са бе Хари?
- Абе, сънувах един сън, ама ей сега ще го разгледам като хората... :D :D