PDA

View Full Version : Какви са вашите цели в живота?



jenichka
07-23-2009, 11:43
Повечето от хората които посещават този раздел са на такава възраст в която всеки трябва да хване живота си в ръце.Е,какви са вашите планове за напред?За какво се борите?Какво всъщност искате от живота?

graceless
07-23-2009, 11:58
Целта ми е да постигна много повече неща,отколкото аз самата искам!

babity
07-23-2009, 12:46
Искам да си вляза в университета, който съм си избрала, да звърша благополучно и да стана много добра в работата си. Засега толкова искам. И не го смятам за недостижимо, защото всичко си зависи от мен.

YakUZa777
07-23-2009, 12:49
Въпреки глупавите коментари по - нагоре, аз ще дам своя. Мисля, да уча във ВИНС-а, след като завърша, имам познати с връзки в тази сфера, разчитам да ме уредят като за начало, колкото за стажа и така докато си стъпя на краката, засега не мисля, за брак, деца и т.н. :D :D

Wrathchild
07-23-2009, 13:39
Да завърша ВУЗ-а, да успея в кариерата и да имам стабилно семейство.

YakUZa777
07-23-2009, 14:01
Въпреки глупавите коментари по - нагоре, аз ще дам своя. Мисля, да уча във ВИНС-а, след като завърша, имам познати с връзки в тази сфера, разчитам да ме уредят като за начало, колкото за стажа и така докато си стъпя на краката, засега не мисля, за брак, деца и т.н. :D :D

В коя сфера точно? :lol:
ВИНС - икономика ==> банки и т.н.

07-23-2009, 14:07
Да стана охрана в дискотека!

YakUZa777
07-23-2009, 14:52
ВИНС - икономика ==> банки и т.н.

Рийли? :lol: :lol:
Започвам да си мисля, че си объркал раздела.

acdcfenka
07-23-2009, 16:50
Да влеза евентуално във ВУЗ-а догодина, да науча английският, да започна работа по специалноста ми, въпреки, че моята сфера в последната година замира.

YakUZa777
07-23-2009, 16:58
Започвам да си мисля, че не правиш разлика между икономически университет и специалност финанси. А дали съм объркал раздела - не си точно ти човека, който ще го определи... :shock:
По default се разбира просто.

YakUZa777
07-23-2009, 17:12
По дифолт се разбира само, ако не си се сблъсквал с икономически университет и не правиш разлика между многото дисциплини...

Сигурен ли си, че този раздел е подходящ за теб?
Напълно и за да го докажа, като по - умен, ще отстъпя.

YakUZa777
07-23-2009, 17:30
Разбира се, че ще отстъпиш, докато повтаряш някакви клиширани до безобразие фрази, измислени от някой, който се е успокоявал след като са му свили сърмите.

По-умните отстъпват - абсолютен, доказан факт! :razz:
offtopic:
Просто не виждам защо да спамя темата, за да се разправям с човек, който се е регнал преди 2 дена и иска да се докаже пред другите. Не мисля, да продължавам да ти отговарям в тази тема.

selens
07-23-2009, 18:26
Да завърша благополучно 12 клас,да ме приемат в университета който искам и след завършването му да взема полагащата ми се половина фирма и да започна да е развивам или да си направя собствена защото не изгарям от желание да се занимавам с дървени материали :? :D

Nam3less3
07-24-2009, 02:58
Материале, духовен и семеен просперитет. Май и това е целта на целия свят.

ItalianMafia
07-24-2009, 05:57
Целта дава смисъл в живота на всеки един от нас..Като се замисля, във всеки етап от живота си имаме различно цели и желания.. Моите цели винаги са били земни и достижими, никога не съм искала кой знае колко невероятни неща.. Но като цяло искам да завърша с добър успех, да вляза в университет, да го завърша и да упражнявам професията за която мечтая вече толкова години.. Още имам неизяснени планове за университет в Америка, но още има време и нищо не съм решила.. Тъй като на този етап образованието ми е най - важно, определям успеха ми в него като цел на живота ми засега..

EndlessNights
07-24-2009, 06:15
искам да мина през тази трева и да оцелея

http://fc03.deviantart.com/fs12/i/2006/290/4/5/Evil_Grass_by_Nocturnal_Devil.jpg

EarthShaker
07-24-2009, 07:38
искам да се запазя малко по-чист психически от шиабните норми наложени от обществото :)

искам да опитам колкото се може повече от света :) пътувания в различни държави, в различни местности

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-25-2009, 06:24
В близките 5 и половина години приоритети са визшето ми образование и работата.

lovec
07-25-2009, 12:28
да имам няколко бензиностанции хах

slun4ice_90
07-30-2009, 13:12
Имам много цели,които се надявам да постигна. :)

malone
07-30-2009, 15:07
Целите и проритети ми се изменят спрямо ситуацията в която се поставя.В сегашната ситуация висшето ми образование е като основна задача и естественно и започването на работа също.Всичко друго се надявам да дойде постепенно с времето.

Blab
07-30-2009, 16:18
Да оцелея или да се затрия тази година.

EcTeTa
07-31-2009, 00:08
Еми често мисля за следния житейски път , навършвам 18 след това си изкарвам разрешително за огнестрелно оръжие ест. в зависимост дали ще издържа психо теста , след което си купувам малокалибрен пистолет за близко разстояние от тук има два варианта да вляза в сградта на училище и да убия Макс комунисти или да се насоча към усмъртяването на Макс селяни и ест. не говорим за селяни афектирани от географско положение , а просто хора със селски манталитет и лесно разпознаваемо селско духовно присъствие.Може би ще ме попитате , че то селянин и комунист е почти еквивалент ? Ето пак съм една идея пред вас ест. , че доста от комунистите са със селски дивашки корен , но ако сегашното им поколение е променено не виждам защо да заслужават разстрел.Все още не съм разделил хомо сапиенсите според категории разграничаващи ги от това дали ще живеят или ще бъдат погубени , но навярно и това мога да сторя.Ето това един аспект за които никой не беше писал при това доста от вас имат напълно безсмислени житейски цели затова доминирам над всички вас.Поздрави !

Canis_Dirus
07-31-2009, 01:29
Винаги се целя ниско.
Винаги говоря бавно.
Правя всичко без да искам.
НО се получава гадно.

EcTeTa
07-31-2009, 04:00
и за какво ти е разрешително в такъв случай?Защото драги ми незаконните покупки винаги крият известен риск също така навярно нелегално закупеното оръжие е по-скъпо от тези който се продават по оръжеините магазини , има пистолети макаров по 200 лв. за какво ми е търся вече криминално изявени субекти е вярно , че може да се намери и не регистрирано огнестрелно оръжие , но пък аз не се притеснявам от последствията на масовото убийство

LunaTriCk
07-31-2009, 08:46
До 5 години да съм император на планетата, а до 10 Господар на Вселената.

LunaTriCk
07-31-2009, 12:07
Ще следвам философията на Сталин за хората и проблемите.

doomkillerr
07-31-2009, 13:44
До 5 години да съм император на планетата, а до 10 Господар на Вселената.

Еми, че ти "нищо не искаш"! ](*,)

П.С. - Ако един ден си реализираш целта, ми обещай че ще ме назначиш за първи помощник (заместник) "Господар на Вселената"!!! :smt001

LunaTriCk
07-31-2009, 16:53
не знам дали си достоен за тази титла. пък и аз мисля да е диктаторски режим ;) подгласници не ща, мога и сам

EcTeTa
07-31-2009, 17:00
и за какво ти е разрешително в такъв случай?Защото драги ми незаконните покупки винаги крият известен риск също така навярно нелегално закупеното оръжие е по-скъпо от тези който се продават по оръжеините магазини , има пистолети макаров по 200 лв. за какво ми е търся вече криминално изявени субекти е вярно , че може да се намери и не регистрирано огнестрелно оръжие , но пък аз не се притеснявам от последствията на масовото убийство

Даже и да навършиш 18, не можеш да си изкараш разрешително за носене, а най-много за притежание, но ако си решил да се занимаваш с това, което си решил:

1. Нямаше да ти трябва разрешително за оръжие, ловен билет и т.н.
2. нямаше да го пишеш
хайде стига сме си дрънкали глупости...Вече ти обясних всичко както би селдвало да е това , че постояно ме апострофираш е само плот на твоето отрицание.И един съвет не подценяваи креативноста на един тинейджър.

Lorane
07-31-2009, 19:02
Целта ми е да завърша английска филология в СУ и после да отида да живея в Англия

Nakadah
07-31-2009, 19:46
Целта ми е да завърша английска филология в СУ и после да отида да живея в Англия
съчувствам ти :)

Fritz
08-01-2009, 19:08
вила на св.константин и елена и s65 amg

T72
08-03-2009, 10:16
Да стигна поне чин полковник, и да си изградя име на добър военен, да видя момчетата ми да се върнат от международно учение с най-висок резултат.

scacas
08-20-2009, 05:36
да преуспея със собствени сили и да докжа на всички които са се съмнявали,че това ще стане

EarthShaker
08-20-2009, 13:15
^ добър избор, но няма да е лошо да заложиш и на тривиалните неща, като образованието, защото макар и да звучат изтъркано са си добри цели...

сега видях отговора ти :)

за образованието.. когато успея да вляза в университета, в който желая, ме чакат около 8 години университетски живот + трупане на знания в областта доживот :)

и все пак искам един ден, когато дойде време да си замина оттук, да си кажа "Живота ми беше перфектен" :)

devi
08-21-2009, 17:32
Постигнала съм много от нещата, за които съм си мечтала. Винаги съм постигала целите си сама без чужда помощ и се надявам, че и занапред ще е така. Имам си къща, пари, работя на много места, които са доста добре платени. Имам човек до себе си, приятели (част, от които много добри и знам, че мога винаги да разчитам на тях), разбирам се с родителите си отлично. В бъдеще искам да уча визуални изкуства в Прага. Да се доразвия в сверата на графичния дизайн и програмирането, да усъвършенствам уменията си по рисуване и фотография. Искам да посетя Китай и Япония, понеже от дълги години изучавам историята им, културата, легендите, езиците както и техните диалекти, бойните изкуства и тн. Други мой цели са да доусъвършенствам следните езици, понеже не ги владея токова добре, колкото някой други: чешки, фински, български, естонски и мандарин. За сега не съм сигурна къде искам да живея, но избора ми е м/у "София, България" и "Окаяма, Япония" България, понеже я чувствам като мой дом, макар и да не съм българка, а Япония, понеже съм посветила голяма част от живота си на нея.

Pavcho001
08-21-2009, 18:38
Скромен живот.. нищо повече. Съпруга която дели моето сърце изпълнено с любов..

DollLyyY
08-23-2009, 00:52
Да завърша успешно висше-то , да си намеря хубава работа , да се омъжа , да имам деца.. всички да са живи , здрави и щастливи.. :D

Kostadin_682
08-25-2009, 22:14
Да спестя паари за апартамент или къща, да си намеря жена и т.н

Brooklyn
08-26-2009, 21:00
.....

ByK
08-26-2009, 21:02
целта ми е да изуча да стана адвокат .. да създам семейство ала бала :)

Jumbie483
08-27-2009, 16:24
От рано се целя нависоко. Искам да създам семейство, да имам сигурна и добре платена работа, да си живея спокоен живот и децата ми да растът свободни и щастливи.
Иначе имам желание да пътувам и да видя колкото се може повече от този свят и от живота като цяло. И като завършек да имам достатъчно ум в главата за да мога да си направя равносметка на всичко и да си извадя правилните изводи.

amk933
08-27-2009, 23:27
С една дума - огромни.

Първо като за начало искам да влза в някое от училищата в Ivy League, по възможност Yale или Harvard и да завърша Докторантура по Бизнес и Корпоративно Право и след това Докторантура/Магистратура по Бизнес Администрация. Искам да се установя в Америка, където 100/100 отивам след 3 години, просто, защото не уча в българско училище, не уча български и нямам съответната нашенска диплома. Искам да си направя мой собствен бизнес и да вляза на пазара с акциите. Другото, което много ме влече е да вляза в политиката и дипломатическите отношения, но това на някакъв по-късен етап...За семейство не знам кога ще остане време, защото аз съм си кариерист (виждам го отсега), амбициите и успехите ме бутат напред и радват, дават смисъла на живота ми. Естествено, че искам да имам деца, но не го виждам преди да стана на 45-50 години. До тогава се надявам, че ще съм успял да ги подсигуря тях и тяхното бъдеще, да знам, че, ако някое от тях се разболее, ще мога да му дам най-доброто, няма да се чудим какво да ядем утре и ще имат подсигурено образование и начален старт в живота. Чак тогава ще помисля за деца и семейство. Единственото, откоето се притеснявам е, че в преследването на успеха, може да изпусна момента... :)

montana6
08-27-2009, 23:37
Не мога да предвидя с какво ще се занимавам в бъдеще или какво ще ми се случи, но целта ми е да си създам име. Искам да си изградя такъв авторитет, че всеки, който ме познава (че дори и тези, които не ме) да ме уважават и да знаят, че съм сериозен и отговорен човек. Да купонясват и да се плющят с когото искат, но като опре до сериозната работа, тогава да ми се обадят. Това е.

KeepItReal
12-10-2009, 13:10
Da u4a , da zavar6a xxxxx ... drun drun drun . Glyposti :D :D

Da stana Dj ili Degustaror na alkohol nekade bez zn kade ne e nevazmojno no e trydno no kakto se kazva .. Jelanie si4ko e vapros na jelanie :smt006 :smt006 [/b]

CherryV
12-15-2009, 16:51
Здравейтее !!! :?

Целите в живота ми ли ... 1во да си изживея живота хубаво все пак казват човек има само 1 живот ... да се изуча,хубава кариера после семейство,ноо като че ли тези неща ми се струват мнооого далеч на светлинни години ... все пак съм само на 16 8-)
Ама за сега искам само и единствено всичко да е добре и се надявам да постигна тези мои цели :smt003 е пожелавам и на всички други същото :)

Shelcha
12-15-2009, 17:38
чистичко, добро, красиво, искрено.

CherryV
12-16-2009, 12:33
:D i da iska6 ne moje si kato nas

pitan4icata
01-12-2010, 22:58
Да завърша ВУЗ-а, да успея в кариерата и да имам стабилно семейство.
Колкото и банлно да звучи мисля че поне 90% искат точно това(и аз съм от тях) :)
Аз лично искам да си заварша правото (дет захванах) и не просто да стана адвокатка, а да се издигам в йерархията и успоредно с това да намеря човекът, с който да изградим едно стабилно и предимно щастливо семейство с едно-две дечица, за който да имам време :)

onqtam
02-08-2010, 19:26
успех, кариера, пари колкото да си живея добре, никаква власт, приятелите от детството да останат завинаги хора, с които поддържам връзка.

rosskata
02-19-2010, 10:45
Аз пък не искам да имам работа от 9 до 5, и семейство с 2 деца, където да се прибирам всяка вечер, и после пак... ПОне не в този етап. Завърших унито, но идеята за това еднообразие ме ужасява. Търся нещо друго... За съжаление все още не знам какво, и си тъпча на едно място... Животът ми досега е бил пълен с какви ли не неща, разнообразен, пътувах много - по бригади, студентски обмен... Идеята да се закотвя към някаква постоянна работа, семейство и ежедневие ме ужасява... :?

Както впрочем и този въпрос "какви са ти целите в живота. Ще поживеем, ще видим... :-D

YouDontKnowMe
02-19-2010, 20:26
За сега искам да си изкарам дипломата (6.00) , след това да си взема и IELTS . След това - Оксфорд - Компютърни науки (надявам се), както и подходяща магистратура. След това искам да завърша и икономическа специалност.
В личен план - мечтая си за съпруг и едно дете.

Diam0nD
02-20-2010, 21:38
:shock: леле горният пост ме шокира ! УСПЕХ !!! Надявам се да успееш !!
Дай всичко възможно то себе си ! :)

Иначе ,както повечето хора - да срещна любовта на живота си , да създадем семейство , да имам хубава работа ,която да ми носи достатъчно доходи ,за да мога да предоставя добър жизнен стандарт на мен и на семейството ми и едно хубаво дълголетие ,че да видя какво ще стане със света и децата ми ^^ 8-)

MilkyWay
02-20-2010, 22:27
семейство, две деца, разбирателство със съпруга ми, наш дом, удовлетвореност от работата и достатъчно доходи да се издържаме

Deadlock
02-21-2010, 04:06
ние ли сме ограничени, или мишени няма, не знам, но ми се догади от пет страници целене във висшето, добрата работа и стабилното семейство. не че това не са хубави цели, но...нещо не е наред.

darkflower
02-24-2010, 22:39
Искам да се върна в Италия и да запиша графичен и 3D дизайн в Nuova Accademia di Belle Arti в Милано. В момента работя като графичен дизайнер и се надявам да се доразвия след този университет. Засега взимам достатъчно пари даже имам в излишък, но какво пречи да печеля още повече. :D Обичам да огаждам на себе си и рядко нещо ми е в излишък, а ако имам излишни пари ги давам на хора, които се нуждаят от тях. Много гадно ми става, когато тидя някой да бърка в кофите или да спи в кашон. Досега съм помагала на много хора да си стъпят на краката, за което се радвам. Имаше една майка с дете (мисля, че беше циганка, но не съм абсолютно сигурна). Както и да е -тя спеше на улицата близо до нас и ми беше адски жал и за нея и за детето. Гадно ми беше, че аз живея в толкова хубава и топла къща, обличам се в хубави дрехи, а тя се каля в калта на студа. Един ден отидох при нея и я попитах дали би искала по-хубаво бъдеще за нея и за детето и как стоят нещата. Тя естествено каза, че иска, но никой не и давал работа и била сама-нямало кой да се грижи за малкия. Е оредих и работа при един мой приятел да отсервира масите в кръчмата и да чисти. Докато тя работеше сина и си играеше всеки ден с братовчедите ми в къщи. През първият месец им дадох пари за едно апартаментче, че да имат покрив над главата. Чуваме се от време на време като отида в кръчмата. Засега се справят добре. УСпяват да си плащат сметките и храната без просене. Майката си е намерила и 2ра работа, а сина и го записахме в детска градина, където аз и помагам с таксата, понеже сама не би могла да се справи. Да се надяваме след 2 години да започне и училище.
Някакси се радвам като мога да им бъда полезна и ще се радвам, ако има повече хора, които да постъпват така. Не всички хора от малцинствата са мързеливи. На някой просто не им се дава шанс!

ThePowerOfLove
03-09-2010, 17:20
Горният пост ме очуди. Не подозирах, че са останали такива хора.. :)

semantics
03-09-2010, 17:54
Какви, суетни ли?
Че те други останали ли са?

Нищо толкова Очудващо. Даже себе си не вадя от това число.

Callisto
03-10-2010, 21:38
Да уча в желания университет, за който мечтая. Да работя работата, която желая още от 5ти клас (графичен дизайнер...след 2 години даже взимам диплома графичен дизайнер 3та степен) :) Да си дооправя къщата. Тя си е перфектна, наново ремонтирана, но аз съм си малко артистичен човек и искам всичко да е по май вкус. Хем изчистено и подредено, хем и с мой си елементи. Принципно цялата къща си е много стилна, но мойта стая винаги съм държала да е разхвърляна и артистична да има маслени бои навсякъде, четки, стойката ми, шалчета, бурканчета е терпентин, графити по стените и какво ли не още. :D Това е моят рай и кътчето ми за покой. Искам и да си купя скоро басяйна, който си харесах. На много добра цена е...все пак е зима. :D Смятам да си го сложа в задния двор. :)
Други цели...ми надявам се да си остана със сегашния ми приятел, понеже той наистина е много свестен човек. Вярно, че е с 3 години по-малък от мен, но какво да се прави...нали все пак ръсте това е важното. :D Той все ми разправя колко много иска деца...и аз искам и то момче(в семейството ми се раждат само момчета с изключение на мен...първа и единствена внучка и много голяма любов) :D Той иска момиче и момче, но ще видим има време. Нека догодина да се остроим в тази къща, понеже има още малко работа по нея, пък тогава да му мислим за деца. :)

rosskata
03-18-2010, 09:39
ние ли сме ограничени, или мишени няма, не знам, но ми се догади от пет страници целене във висшето, добрата работа и стабилното семейство. не че това не са хубави цели, но...нещо не е наред.

Всички малко като зомбита, искат едно и също... ПОне това е , което смятат, че искат... Формула за щастие и успех, валидна за всички няма бе, хора! :P

lLady_MooN_RaiN
04-03-2010, 18:16
Да завърша успешно уни-то + магистратура, да работя по специалността си = да се опитвам да създам по-добри условия за живот на хората, да съм лично удовлетворена от това, което върша, да имам семейство и деца, разбира се, да съм добра съпруга, майка, дъщеря, сестра, приятелка и каквото още се сетите в този ред на мисли... Да пътувам. Искам много да пътувам

beretta92sd
04-03-2010, 19:14
Да ми паднат от небето едни 5-10 милиарда и да си построя космически кораб с които да сменя планетата че тука ми омръзна :) Има още толкоз милиони галактики с милиони планети защо да си седим само на наща си, и да си губим времето тука .

bserver20
04-08-2010, 19:36
1.Да живея с момичето, което обичам.
2.Да продължя приятелствата си с хората, на които държа.
3.Да печеля много пари.

Bubbly
04-14-2010, 18:36
По степен на важност:
-да постигна пълна вътрешна свобода, да видя света от колкото се може повече различни гледни точки, да изпитам колкото се може повече разнообразни чувства, да се запозная с колкото се може повече стойностни хора и тн.
- да имам деца
- любов с подходящ човек от противоположния пол
- да ме приемат в Хайделберг( респективно подходяща работа)
- тук таме да помагам с каквото мога

YouDontKnowMe
04-15-2010, 20:24
ние ли сме ограничени, или мишени няма, не знам, но ми се догади от пет страници целене във висшето, добрата работа и стабилното семейство. не че това не са хубави цели, но...нещо не е наред.

Всички малко като зомбита, искат едно и също... ПОне това е , което смятат, че искат... Формула за щастие и успех, валидна за всички няма бе, хора! :P

точно че са зомбирани от деца,системата ги е обучила да и робуват и това им харесва.

99% искат виШе,кариера и семейство с деца... просто защото така е прието,а не защото наистина го искат. :)
Не виждам какво лошо има в това да се образоваш, да бъдеш интелигентен млад човек , да създадеш семейство и да продължиш рода ^
Относно робуването - хората сме роби цял живот - дали на себе си, дали на децата си , дали на държавата. Никой не е изключение.

EcTeTa
04-16-2010, 11:10
да наистина логично да бъдеш роб на себес си .... ЛОЛ ЛОЛ ЛОЛ OWNING !

janesplinters
04-18-2010, 18:13
Събиране на енериини източници и пълно осъзнаване.

ShiZo
04-21-2010, 13:18
искам да направя свесно кино в България.. писнало ми е да гледам изцепките на Натфиз.. + духовно израстване, което го оставям за годините ми в самота.. истинска любов не споменах, защото това вече е задраскано в to do листа :)

EcTeTa
04-21-2010, 20:39
Събиране на енериини източници и пълно осъзнаване.алтернативни източници ?

InnoraX
04-27-2010, 21:23
Аз искам да си взема висше, няма значение в кой университет, след това да продължа да се занимавам с аудио и видео техника. Някой ден да основа фабрика за черна и бяла техника, който след години да стане най-добрия в цяла България а може би и в Европейския съюз! Надявам се и на хубаво семейство, но за това има още много време.
" Никога не се задоволявай с това което си, защото винаги можеш да станеш нещо по-добро! "

Sunny_stz
05-22-2010, 22:14
Този цитат в последния пост беше добър!!!Аз имам много цели в живота си, някои от тях постигнах вече и градя напред.Например това,че влязох където искам,уча това което искам,развивам се като музикант!Моята основна цел е да продължавам развитието си в музиката,защото това ,което си в момента,никога не е достатъчно в този аспект и главно да намеря работа с това в най-скоро време!Другите ми цели са чисто житейски,както на всеки човек :)

Riot
05-28-2010, 08:23
Целта ми е да постигна много повече неща,отколкото аз самата искам!
Бива ли така по дяволите
ти дори не осъзнаваш какво пишеш, това от гуугъл ли го пейстна тука
И автора братле... искам да ми кажеш какво те подтикна да направиш тема относно целите в живота с въпрос отнасящ се към напълно непознати, тъп ли си мамка ти ?

Не е цивилизовано да се обсъжат такива въпроси ! 8-)

plamkata91
05-30-2010, 17:29
На първо време да си взема висшето. След което продължавам в сверата на бокса. Пък живот и здраве ако не ме умъртвят на ринга и деца ще се правят. :D

SolemnityOfDeath
05-31-2010, 23:50
Да се себепостигна. И самоусъвършенствам.

Както и да бъде разбирано това.

Brook
06-06-2010, 09:27
Колкото и клиширано да е и да е доста повтаряно целите ми са да заврша успешно дванайсти клас след това да следвам в Великотърновския унивстет,да започна работа по специалноста си и да създам семейство с момчето което обичам и може би дай боже да се риализирам не само в България,но и някъде в чужбина.

EcTeTa
06-12-2010, 00:30
искам да направя свесно кино в България.. писнало ми е да гледам изцепките на Натфиз.. + духовно израстване, което го оставям за годините ми в самота.. истинска любов не споменах, защото това вече е задраскано в to do листа :)Като пуснах БГ филма източни пиеси и се сетих за твоя коментар.Затова май по принуда трябва да ти пожелая успех в начинанието :)

ShiZo
06-12-2010, 00:52
искам да направя свесно кино в България.. писнало ми е да гледам изцепките на Натфиз.. + духовно израстване, което го оставям за годините ми в самота.. истинска любов не споменах, защото това вече е задраскано в to do листа :)Като пуснах БГ филма източни пиеси и се сетих за твоя коментар.Затова май по принуда трябва да ти пожелая успех в начинанието :)

много мерси, силно се надявам да го постигна :)

guinessgirl
06-12-2010, 07:55
нямам никви цели и не желая да си правя планове,защото всичко се проваля и оставаш с пръст в уста.
на този етап просто искам да се забавлявам. и всъщност мисля,че още доста време ще е така.

revolver
06-14-2010, 07:49
Да успея да завирша благополучно семестъра :grin:

pitfall
06-14-2010, 16:12
Като на1ало да завърша с хубава диплома, след това да ме приемат в академията на МВР и да завърша естествено.. после ще работя това, което наитина ме влече и ми е интересно.. а семейство и деца.. не мисля, че искам.. голяма отговорност са, а аз си падам малко егоист.. :D едва ли някои ще иска деца от мен..

t1n43t0
06-14-2010, 21:31
Влязох в прекрасен университет във Великобритания и със специалността, която искам от 10 години насам - право. Моля се на Бог да завърша отлично и след това да продължа да работя това, което обичам. Да създам голямо и сплотено семейство. Това е мечтата ми. За това се боря.

umri
06-15-2010, 22:52
Като на1ало да завърша с хубава диплома, след това да ме приемат в академията на МВР и да завърша естествено.. после ще работя това, което наитина ме влече и ми е интересно.. а семейство и деца.. не мисля, че искам.. голяма отговорност са, а аз си падам малко егоист.. :D едва ли някои ще иска деца от мен..
След завършването на Симеоново се обвързваш дългократно с МВР, така че може и да не е каквото поискаш.

YouDontKnowMe
06-19-2010, 17:13
семейство и деца.. не мисля, че искам.. голяма отговорност са, а аз си падам малко егоист.. :D едва ли някои ще иска деца от мен..

Да работиш в МВР е също невероятна отговорност.

umri
06-21-2010, 16:22
семейство и деца.. не мисля, че искам.. голяма отговорност са, а аз си падам малко егоист.. :D едва ли някои ще иска деца от мен..

Да работиш в МВР е също невероятна отговорност.
Къде съм написал, че не е?

puremind
06-22-2010, 00:24
Да не спирам да ставам по-добър във всяко отношение. Иначе останалите неща са ясни - семейство, кола, работа, къща/апартамент, щастие, любов и здраве :Р

Sarge
07-24-2010, 18:49
Пари, кариера, чест, респект, достойнство.

leprechaum
07-25-2010, 10:10
Тая тема депресира с отговорите ви :(

Canis_Dirus
07-27-2010, 16:23
Следващата ми цел е Тайланд.
Пък после ще му мисля.

Bubbly
07-28-2010, 12:05
Тая тема депресира с отговорите ви :(
А също така и приспива... :roll: с изключение на 2-3 мнения макс. И все пак до едно време завиждах на хората, които се задоволяват с толкова малко, така че млъквам.