PDA

View Full Version : Татуиране под 18 години



Little_Lady93
07-23-2009, 11:16
НА 16 години съм и искам да си направя татус, но проблема е там че родителите ми няма да ми позволят в никакъв случай.Татуировката обаче смятам да се намира там където родителското око не вижда :-D така че
просто трябва да намеря татуист който да се навие да ми я направи.Обръщам се най-вече към тези които са си правили когато са били непълнолетни, ако може да ми обяснят как по точно татуиста разбира дали имате разрешение- трябва ли да има родител с вас, и има ли такъв дето ще ми я направи без разрешение на родителите ?

ПП: нз дали има такава тема, търсачката ми не работи.Ако има някой може да постне линк

EarthShaker
07-23-2009, 11:18
просто изчакай 2 години

Fiki_
07-23-2009, 11:45
Аз имам много приятели,които са с татуси и са под 18 години.Даже всичките са на по 15,16..Щом искаш,направи си,но после ти ще си търпиш последствията :-D Иначе в моя град има няколко татуисти,които правят на деца под 18г,без да им искат разрешение от родителите :) Ии само така мога да ти помогна,ще поразпитам някои приятели и ще ти пиша!

Little_Lady93
07-23-2009, 12:08
Ти може ли да разпиташ за меееен :D Обещавам да дойда на плаж :-D :-D :-D

MaLty
07-23-2009, 12:26
Има и някои които се навиват и без да имаш 18 и да си с родител..поразпитай :)

Ufff
07-23-2009, 12:46
повечето въобще не се интересуват на 16 ли си на 18 ли си. просто намери някой добър

Len4etyYyy
07-23-2009, 16:20
Emi az bqh na `16, kogato si pravih moq,no tatuistyt ne me pita :D

Sladurcho
07-23-2009, 16:24
НА 16 години съм и искам да си направя татус, но проблема е там че родителите ми няма да ми позволят в никакъв случай.Татуировката обаче смятам да се намира там където родителското око не вижда :-D така че
просто трябва да намеря татуист който да се навие да ми я направи.Обръщам се най-вече към тези които са си правили когато са били непълнолетни, ако може да ми обяснят как по точно татуиста разбира дали имате разрешение- трябва ли да има родител с вас, и има ли такъв дето ще ми я направи без разрешение на родителите ?

ПП: нз дали има такава тема, търсачката ми не работи.Ако има някой може да постне линк
1-во няма да е зле да кажеш ти от къде си да може ако има някой който знае нещо и е от твоя град да те насочи.
2-ро има много татуисти които ще ти я направят просто като им кажеш че вашите знаят. те не искат писмено разрешение от родителите ти
3-то наистина помисли добре дали не е поредната ти прищявка и вашите като разберат дали няма да ти направят проблем

therichbitch
07-23-2009, 16:25
1. внимавай при кого, защото ако мн бързо се съгласи да ти я направи, има възможност да е някой самозванец
2.внимавай къде ще си я правиш , защото нали знаеш,че точно сега най- много растеш и кожата се разтяга съответно, тъй че могат да се получат не мн лицеприятни резултати
3.успех, но трябва да си мн сигурна, защото после махането е голяма мъка и те съветвам на първо време да е някоя по- малка, за да видиш се пак как ще се чувстваш :)

Little_Lady93
07-23-2009, 16:58
Мисля татуировката да е малка така или иначе.От Бургас съм, но примерно и в Слънчев бряг мога да отидада си направя.Наще ще ми напраят проблем ако разберат но аз искам да е нещо такова
http://www.tattooartists.org/Img99614_PICT4003.jpg.asp
така че освен ако не ми бъркат в гащите няма да разберат. :D Но и да разберат някакси нищо не могат да направят като вече я има....
Ако някой е видял готини в нета дето стават за там може да постне, приемам идеи.Аз съм харесала 4 ама още търся.Мс на всички.

therichbitch
07-23-2009, 17:04
точно там ли намери :shock: :shock:

Little_Lady93
07-23-2009, 17:06
Хх бахти гадната снимка къде си дала, ма 8-)
Иначе татойровката е хубава да :)
Аам като спомена Слънчев жряг, защо не си направих таква
къде ще падне после /смисъл там къде издържат по 2-3 месеца/
ии вече като ги направиш 18 /само още 2 години/
да си направиш истинска
'щото ся разсъждаваш така ама като пораснеш още
ии ако не ти харесва /примерно/ или ти умръзне к'фо правим?


http://www.tattooartists.org/Img90344_buterfly.asp
ей ти по убава снимка.Постнах оная щото мястото е по надолу пък на тая ше и излиза от банския.Пък и аз тая татуировка отдавна я мисля и не смятам че ще съжелявам.И без тва едва ли ше седя по цял ден да си я гледам точно там :D

Little_Lady93
07-23-2009, 17:08
точно там ли намери :shock: :shock:

повярвай ми можеше и да е по зле.Пък и смятам да е няква по нежна специално там :-D Повече ме кефи примерно от отзаде на кръста.Др което е - ще я вижда само който аз пожелая

Little_Lady93
07-23-2009, 17:12
И аз така съм чувала че тия дето татуировката има чат дето е на гръбнака мн боли.Въобще където има кокал... си е*ало мамата от болка 8-)

Little_Lady93
07-23-2009, 17:15
дам това е идея и аз го гледаха ма даже не се сетих че е подходящо за там.Мерси :-)

ПП:И да не кажеш на тате :razz: :razz: :razz:

Little_Lady93
07-23-2009, 17:18
Ам ку искаш няма ти крада идеята :P

Little_Lady93
07-23-2009, 17:40
кк супер :grin:

therichbitch
07-23-2009, 17:42
^ това със звездичките е мн сладурско, моя варинат за татуировка/то аз имам 18 :-D , ама съм мн алергична/, която да не се вижда много, е на крака, но много нагоре, точно под линията на бельото, ако ме разбрахте
http://img204.imageshack.us/img204/1360/adddriqna.jpg
там, където е червеното кръстче

Little_Lady93
07-23-2009, 17:46
Да и там става ама повече тряа да внимавам с разкриването :D
Апък ако имах като на Адриана Лима тялото ееееех татуировката щеш да ми е последната рижа сигурно ахахаха

therichbitch
07-23-2009, 17:47
:D :D
емм няма пълно щастие, безплатен обяд, но ти го предлагам като вариант, защото определено по- малко ще те боли

Little_Lady93
07-23-2009, 18:07
Има като моето коремче 8-)

КОй Адриана Лима ли?

Little_Lady93
07-23-2009, 18:11
Съласна съм че имаш мн мн яко тяло :P ама Адриана Лима е перфектната жена, никой не може да са сравнява с нея :D

Little_Lady93
07-23-2009, 18:15
така е, така е :-D :-)

Little_Lady93
07-23-2009, 18:21
туй ми е малко просто.Иска ми се да е по арт.Като това
http://meachy.deviantart.com/art/Angel-tattoo-pattern-49982700

Little_Lady93
07-23-2009, 18:31
Даа тва на глезена стой мн сладурски.Аз гледам в
www.deviantart.com
Има наистина мн и са якииии :grin:

GaBiIi__
07-23-2009, 20:25
толкова познати които нямат 18 имат татуси и аз мисля да си направя няма никакъв проблем с годините :)

djuki
07-23-2009, 20:32
мисля , че никой няма да ти направи проблем за годините ! Но все пак защо не си направиш временна да и се накефиш и после ако не ти писне си направи истинска ... но аз смятам , че е много смешно да си на 40 и да имаш някакъв подобен (на тези които сте дали) татус . направи си временна като падне си направи друга ще имаш и разнообразие.Но все пак ти си знаеш , за годините проблем сигурно няма да ти направя просто отиди и питай

Decu
07-23-2009, 20:40
Мисля татуировката да е малка така или иначе.От Бургас съм, но примерно и в Слънчев бряг мога да отидада си направя.Наще ще ми напраят проблем ако разберат но аз искам да е нещо такова
http://www.tattooartists.org/Img99614_PICT4003.jpg.asp
така че освен ако не ми бъркат в гащите няма да разберат. :D Но и да разберат някакси нищо не могат да направят като вече я има....
Ако някой е видял готини в нета дето стават за там може да постне, приемам идеи.Аз съм харесала 4 ама още търся.Мс на всички.

Една 'модерна' циганка в трамвая имаше същата на врата си. ;)

hackberry
07-23-2009, 21:01
^те всички 'модерни циганки' имат я пеперудка,я звездичка,я плетеница-сигурна съм,че никой друг няма такава и наистина значи нещо за тях :D

Seducti0n
07-23-2009, 21:09
:) ходихме със съученички в Манията-на Витошка
и татуиста категорично отказа да направи татуировка
имал си проблеми с разгневени бащи /дори и за лица над 18/
та с 2 думи, доста трудничко ше си намериш някой който да си пусне умишлено таралеж в гащите, хората си градят някакъв имидж и принципи и не си струва за една бройка да заложат всичко на карта
самия факт, че момичето / момчето НЕ е дошло с родител
е достатъчно показателно, до колко втория е съгласен с това....

:wink:

SuMmEr_KiSS
07-24-2009, 08:37
АЗ ИМАМ ТАТУИРОВКА ТОЧНО ТАМ И СЪМ СЪЩО НА 16 НЯМАШЕ ПРОБЛЕМ ПИТА МЕ ВАШТЕ ЗНАЯТ ЛИ И АЗ МУ КАЗАХ "НЕ МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВА ДА ЗНАЯТ " И СЕ ЗАСМЯХ И ТОЙ КАЗА "МАЙ НАЙСТИНА НЕТРЯБВА ДА ЗНАЯТ" :D И МИ Я НАПРАВИ БЕЗ ПРОБЛЕМИ :)

j_adore2
07-24-2009, 15:05
Където и да си направиш сега ще се развали,защото имаш да растеш .. и мен това ме спира..Иначе имам познати и не са им правили проблем за годините ..
Иначе ако си си решила да си я правиш сега,да знаеш че не трябва да я показваш на слънце 2-3 седмици .. Имай го в предвид ;)
Успех :P

guinessgirl
07-24-2009, 15:16
аз пък ще си правя половината корем на звезди.
ха.

циганско било... 8-)

sladi4ka_qni4ka
07-24-2009, 15:55
имам много приятели ,които нямат 18 години и са си направили татус .. без да ходят с родителите си .. не е задължително да има родител тебе или да искаш разрепението му .. постави ги пред ве4е свършен факт :)

j_adore2
07-24-2009, 16:01
аз пък ще си правя половината корем на звезди.
ха.

циганско било... 8-)

Не искам да ти се бъркам,но мислиш ли че след 10-20 години ще имаш корема,който имаш сега,след като родиш и прочие ..

guinessgirl
07-24-2009, 16:04
честно да ти кажа,въобще не ме интересува как ще е след 10 години :)

YakUZa777
07-24-2009, 17:49
Един фр си направи, всъщност доста приятели си направиха, но ми викат след време писва и се питаме за какво си ги направихме ...

Snuffles
07-24-2009, 17:57
Аз искам да си направя звездичка от вътрешната страна на китката,ебати якото е,ама наще няя дадат
:smt066

Little_Lady93
07-24-2009, 19:03
Аз наще ако си мислиш чве съм отваряла въобще темата.... хич и не се пробвам направо действам.Ама мойта поне има шанс да не я видят.

GaBiIi__
07-25-2009, 10:55
Един фр си направи, всъщност доста приятели си направиха, но ми викат след време писва и се питаме за какво си ги направихме ...
точно за това са временните татуси за 2 3 5 години като ти писне и неможеш да го гледаш повече да може да се махне без операции и тн :)

vampirekiss
07-25-2009, 11:09
Добре де,защо не си направиш временна.Тя е доста по-евтина,а и ще придобиеш представа какво точно искаш да си татуираш.още един плюс е,че така можеш през няколко месеца да си ги менкаш.

Little_Lady93
07-25-2009, 12:34
Временната с къна трае адски малко време и дадох 16 лв. за такава.Истинската ще ми излезе 60.Какъе с мисъла като избледня адски мн за 3 дни.А колкото до тези за 3 месецаи 2 години - питала съм , когато мине съответното време мастилото просто се разтваря в кожата, обаче остава гадно черно петно- все едно е мръсно.Пък и не смятам че ще ми омръзне, като не я гледам постоянно.Все пак не мие на ръката примерно

Jamalska
07-25-2009, 14:24
Един фр си направи, всъщност доста приятели си направиха, но ми викат след време писва и се питаме за какво си ги направихме ...
точно за това са временните татуси за 2 3 5 години като ти писне и неможеш да го гледаш повече да може да се махне без операции и тн :)
Булшит

dopeforever
07-25-2009, 14:42
Според мен си достатъчно голяма,за да си направиш татус.Имам приятелки по на 13 години който имат обици на пъпа и на езика.Щом пробиват знами и ще татуирват.Попринцип в пиърсинг клубовете освен че дупчат правят и татуси.Пък и имащ лична карта-Няма да имам пр.

zvezdichkaaa
07-25-2009, 14:45
Ооо и аз много искам татуировка.Нещо,като тези на звездичките на корема ми харесва.Лапичките найстина станаха банални.Абе искам ми се да се татуирам,но наще ще ме убият и то по-скоро баща ми хахах.Пък и ме е страх,че едва ли корема ми найстина ще остане във същата форма forever и сигурно някой ден ще бъде доста грозно :?

rachel_billson
07-26-2009, 11:52
Направи си временна и помисли дали ще искаш това нещо да ти остане за цял живот или си готова след това да я махаш с лазерна операция,която ще ти излезе златна.
И все пак ако наистина го искаш,поразпитай хора,които вече имат при кой са си я правели. :)

silwinka
07-30-2009, 13:58
така ..
ами
ако искаш
няк'во тъпо тато .. смисъл тъпо кът нещо по - такова приятно , леко , малко . . .
можеш си направиш квит години си :
сестра ми има и е на 16 ..
нейната е на крака .. всичко е окай с наще
ако искаш да направиш няк'ва голяма .. просто няма да е удачно за момиче - 16 годишно .. обикновено по грамадните се носят над 19 .. при момичетата : )
ако искаш нещо дребно ... като образ , пеперуда , и няк'ви разни цветя и завъртулки . ще е мноого яко , и по - евтино ; разбира се : ) :grin:

Shiver
08-03-2009, 14:26
Изчакай две години, може и да си промениш мнението. Аз исках пиърсинг миналата година и си вярвах, ама сега не мисля така.

heiress
08-03-2009, 21:48
Хах.. виж, миличка.. ще те успокоя като ти кажа, че почти никъде не искат разрешително.. има 903458 места, на които ще те татуират. И аз нямах 18 като си направих моята. Но това няма значение... искам само да ти кажа как ти разтълкувах логиката: искаш татос --- мама и тате не дават --- решаваш да си я направиш там, където няма да я видят. Никъде не видях, че наистина искаш това. Това си е твоя работа. Едва ли ще съжаляваш, но си помисли. Ако просто искаш татос, аз те разбирам, че мислъта да чакаш 2-3 години те побърква, но в крайна сметка това е нещо, което ще си го имаш цял живот. Помисли си добре какво искаш. Разгледай навсякъде и отиди и си направи. Просто е.. но имай в предвид, че го има и момента, в който може да поискаш нещо по- хубаво и на друго място.. ако не ти пречи да се шариш на повече места- ок.. но ако не.. дали би искала да имаш няколко татоса? В крайна сметка най- лесното е да си я направиш. Не искам да ти давам акъл, но аз избързах много, реших, че искам и след 2 дни ме нарисуваха. Не съжалявам изобщо и си я харесвам много, но съм обмисляла, че можеше да си направя и нещо по- хубаво. Помисли си, не бързай.