PDA

View Full Version : Да продължа или не ?



sLaDyRchEt0
07-23-2009, 11:25
Здравейте аз съм момиче на 16 и от 2 месеца имам връзка с мъж на 26 години.Заедно ни е мн добре смеем се говорим си дори правим планове за бъдещето.Моите чувства стават все по-силни и си мислех че и с него е така.Всичко беше мн хубаво докато...бившата му не се върна(тя сега живее в друга страна).Тогава го попитах дали ще се съберат,а той ми каза че всичко е свършило че сега са само приятели и че ще гледаме към бъдещето.Но от няколко дни усещам че не я е забравил незнам дали си въобразявам или наистина е така.И реших да го попитам какво чувства към мене,а той ми отговори че ме харесва и че му е приятно с мене.Както казах по-горе аз си мислех че чувствата му са по-силни и това направо ме втрещи.Освен това през повечето ни срещи ние правим секс и толкова а после аз си тръгвам.Но колкото и пъти да го питах той казваше че не е само секс.
Та въпроса ми е според вас дали има шанс той да се влюби в мен.Иии да продължа ли с тази връзка или да сложа край на всичко?? :)
Благодаря на тези които прочетоха това и на тези които ще ми отговорят :)

selens
07-23-2009, 11:27
Според мен те е използвал,защото бившата му е била в чужбина :? По-добре прекрати връзката ви за да не страдаш много след време.

fucklowebaby
07-23-2009, 11:32
Според мен трябва да прекратиш връзката си с него, защото той те използва явно само за секс :?

totik
07-23-2009, 11:41
Защо пък да я прекратява-връзка започваща със секс винаги може да прерасне в нещо повече.

l0lz
07-23-2009, 11:42
Definitely, NO.

sladi4ka_qni4ka
07-23-2009, 11:44
не ти трябва връзка с 26 годишен .. пък както се вижда той търси от тебе само секс ... остави го и си намери някой на твоите години :)

ognenaaaaaa
07-23-2009, 11:54
няма мъж който да ти каже ,, да с теб съм само заради секса ,, защото няма да го получи вече но погледни реално на нещата той е на 26 ти на 16 разликата е наистина голяма ... не е ли по добре да бъдеш с някой на твоята възраст , някой с твоите интереси , в който си сигорна че не е с теб заради едното е..не . пробвай го все пак ти можеш да си прецениш най - добре не му давай нищо 1 или 2 седмици вече зависи ако правите по често секс примерно 1 седмица не му пускай, ако е по рядко по добре повече време и ако почни да се сърди да настоява много за секс ...то определено е с теб заради секса а не заради самата теб :) успех

NeZaPoznat
07-23-2009, 11:58
Здравейте аз съм момиче на 16 и от 2 месеца имам връзка с мъж на 26 години.Заедно ни е мн добре смеем се говорим си дори правим планове за бъдещето.Моите чувства стават все по-силни и си мислех че и с него е така.Всичко беше мн хубаво докато...бившата му не се върна(тя сега живее в друга страна).Тогава го попитах дали ще се съберат,а той ми каза че всичко е свършило че сега са само приятели и че ще гледаме към бъдещето.Но от няколко дни усещам че не я е забравил незнам дали си въобразявам или наистина е така.И реших да го попитам какво чувства към мене,а той ми отговори че ме харесва и че му е приятно с мене.Както казах по-горе аз си мислех че чувствата му са по-силни и това направо ме втрещи.Освен това през повечето ни срещи ние правим секс и толкова а после аз си тръгвам.Но колкото и пъти да го питах той казваше че не е само секс.
Та въпроса ми е според вас дали има шанс той да се влюби в мен.Иии да продължа ли с тази връзка или да сложа край на всичко?? :)
Благодаря на тези които прочетоха това и на тези които ще ми отговорят :)

Прочети си подписа:
АйДе Де...ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо...КфО?МаИ нЕ мОжЕш?ОпИтВаШ сЕ с ВсИчКи СиЛи.АмА нЕ уСпЯвАш...ЗаЩо Ли?НеДеЙ сЕ чУдИ...ПрОсТо ПрЕд ТеБ сТоИ еДнО сИлНо МоМиЧе,А нЕ оНаЗи ВлЮбЕнА ХлАпАчКа!!!

Нещо хич не се врзъват а ?! :?

fire_cat
07-23-2009, 12:06
Мисля, че той е доста голям за теб, т.е. 26 години? Може да е само заради секса. Ти като го питаш да не мислиш, че ще ти каже истината. По-добре го остави, за да не си причиниш доста страдания.

InloveAgain
07-23-2009, 12:23
Според мен те е използвал,защото бившата му е била в чужбина :? По-добре прекрати връзката ви за да не страдаш много след време.

sLaDyRchEt0
07-23-2009, 12:33
Здравейте аз съм момиче на 16 и от 2 месеца имам връзка с мъж на 26 години.Заедно ни е мн добре смеем се говорим си дори правим планове за бъдещето.Моите чувства стават все по-силни и си мислех че и с него е така.Всичко беше мн хубаво докато...бившата му не се върна(тя сега живее в друга страна).Тогава го попитах дали ще се съберат,а той ми каза че всичко е свършило че сега са само приятели и че ще гледаме към бъдещето.Но от няколко дни усещам че не я е забравил незнам дали си въобразявам или наистина е така.И реших да го попитам какво чувства към мене,а той ми отговори че ме харесва и че му е приятно с мене.Както казах по-горе аз си мислех че чувствата му са по-силни и това направо ме втрещи.Освен това през повечето ни срещи ние правим секс и толкова а после аз си тръгвам.Но колкото и пъти да го питах той казваше че не е само секс.
Та въпроса ми е според вас дали има шанс той да се влюби в мен.Иии да продължа ли с тази връзка или да сложа край на всичко?? :)
Благодаря на тези които прочетоха това и на тези които ще ми отговорят :)

Прочети си подписа:
АйДе Де...ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо...КфО?МаИ нЕ мОжЕш?ОпИтВаШ сЕ с ВсИчКи СиЛи.АмА нЕ уСпЯвАш...ЗаЩо Ли?НеДеЙ сЕ чУдИ...ПрОсТо ПрЕд ТеБ сТоИ еДнО сИлНо МоМиЧе,А нЕ оНаЗи ВлЮбЕнА ХлАпАчКа!!!

Нещо хич не се врзъват а ?! :?



Toва е част от маската която нося.Правя се че не ми пука за никой,че никой не може да ме нарани.Но сама се убеждавам че това не е така.

mIm3t0o0
07-23-2009, 12:37
Защо пък да я прекратява-връзка започваща със секс винаги може да прерасне в нещо повече.И Аз така мисля :)

yahhooo
07-23-2009, 12:41
Прочетох само "аз съм на 16, а той на 26" и спрях да чета

NeZaPoznat
07-23-2009, 12:44
Прочетох само "аз съм на 16, а той на 26" и спрях да чета
Правилно !!!

Аз се усетих чак накрая :D

thirteen
07-23-2009, 12:44
Изживей си възрастта. Та той е мъж, на теб ти трябва момче. Една такава връзка в днешно време се приема за нормална от повечето така наречени съвременни хора, но все пак мисля, че на теб ти трябва някой на твоята възраст за да можеш да си изживееш емоциите. Със сегашният все ще се терзаеш дали няма да те зареже за някоя какичка или бившата. А и това, което сама си написала го прочети и помисли ти какъв съвет би дала от чуждо име. Може би същият. Остави го и си изживей тийн годинките. :-)

ItalianMafia
07-23-2009, 12:48
Сложи край.. Тази връзка няма бъдеще, или поне не хубаво за теб бъдеще ..

Extremescream
07-23-2009, 12:51
Какво бъдеще те гони?Смисъл,той вече наистина е възрастен човек.Аз съм на 17,а приятеля ми е на 21 и понякога съм се чудила какво ли бъдеще ни чака,ама твоето е уникално.Момиче,хвани се с някой малко по-голям от теб,по-близо до твоята възраст и мислене.Така само се нараняваш.Рано или късно този човек ще иска семейство и надали на 21-23 ще си готова за това.

3oPuTy
07-23-2009, 12:51
Ако си търсиш партньор за неангажиращ секс - остани с него ;)
Ако си търсиш партньор,когото да обичаш и от който да получаваш обич - зарежи го и си намери някой не по-голям от 20 години ;)

NaNa_SladuRana
07-23-2009, 12:55
а бе щом 10 години нямат никакво значение,тръгни с 6-годишен :?

sLaDyRchEt0
07-23-2009, 13:04
Една вечер с него правехме планове и не на шега.Говорехме си как след една година като стана на 18 ще живеем заедно.Как ще завърша ще имаме деца и т.н. и почувствах че наистина го искам.Точно заради този разговор се учудих като ми каза че ме харесва само :)

ItalianMafia
07-23-2009, 13:08
Ми какво ти пречи да го попиташ.. На четири очи си му кажи: абе как така е живеем заедно и ще имаме деца като ти само ме харесваш!?
Понякога мъжете говорят просто ей така.. за да те спечелят.. изпечени лъжци са, ама не са обръщани ..

ThePowerOfLove
07-23-2009, 13:12
Пробвай да не му пускаш и да видим дали няма да те зареже..

sLaDyRchEt0
07-23-2009, 13:19
а бе щом 10 години нямат никакво значение,тръгни с 6-годишен :?
Kъде съм казала че нямат значение ???Просто с него имаме мн сходни интереси,обичаме едни и същи неща,като характер доста си приличаме.Затова и се съгласих да съм с него аз също преди бях мн против такива връзки ;)

thirteen
07-23-2009, 13:23
Пробвай да не му пускаш и да видим дали няма да те зареже..
Да опитай това..... за кратък срок ще си покаже.

Hilary_
07-23-2009, 13:28
Абее незнам ама аз не приемам връзки с тоолкова голяма разлика .. :? Въпрос на гледна ЛИЧНА точка ... :? Амм според мен ти искаш едно .. той друго .. ии не вярвам, че би прераснало в нещо повече.. :-o

lipstik
07-23-2009, 14:27
10 години разлика е бая много и е логично той за какво може да ходи с теб- за секс.

FiRe_LaDy
07-23-2009, 14:29
Според мен е с теб,заради секса само ... А това с плановете за бъдеще и т.н. всеки може да си говори празни приказки.Само те оплита още повече в мрежите си с тея думи и както изглежда ти се връзваш ...

vagarious
07-23-2009, 14:36
Зарежи го преди да си се влюбила ти!!!

Take_That
07-24-2009, 20:54
Според мен те е използвал,защото бившата му е била в чужбина :? По-добре прекрати връзката ви за да не страдаш много след време.


Абсолюютно съм съгласна

smileforyou12
07-24-2009, 21:08
Моето мнение е да останеш с него, все пак нали сте заедно от два месеца. След още толкова(ако се задържите) може да те обикне.

rozovsluncho
07-24-2009, 21:54
Прочетох само "аз съм на 16, а той на 26" и спрях да чета

И ти стана ясно нали :?

Кофти момиче...колкото и да ти е гадно,че всички казват само за секс е,в интерес на истината май е така :x :( според мен не е хубаво да продължаваш връзката с този човек :(

Забога това е незаконно..как може да има такива хора като него ](*,)

GossipGirl89
07-24-2009, 22:46
Kъде съм казала че нямат значение ???Просто с него имаме мн сходни интереси,обичаме едни и същи неща,като характер доста си приличаме.Затова и се съгласих да съм с него аз също преди бях мн против такива връзки ;)

Общи интереси ?! Мацко, ти си на 16, той е на 26... това се 10 години ОГРОМНА разлика - къде видя общи интереси ? :shock: Човекът отдавна е надживял пубертета и лигавите историйки, предполагам си има и сериозна работа, което значи, че вече си е поел по своят път в живота, а ти тепърва ще завършваш училище, после ще учиш сигурно в университет, ще завършиш и него, ще си търсиш работа... Страшно много неща ти прдстоят, през които той вече е минал! Не виждам къде имате допирни точки... ама ти си знаеш де.
Колкото до това, което ти е говорил и уж сте "планували" - според мен той е с тебе само заради секса. А когато един мъж иска секс е готов да изговори какви ли не простотии само и само да го палучи... Както има една дума "Жената за любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал" ... Ти самата казваш, че правите квото правите и после ставаш и си тръгваш - това не ти ли говори достатъчно ?
Погледни реално на нещата и се замисли - 10 години са наистина голяма разлика. Ако ти беше на 26, а той на 36 айде някак си по-се ядва, ама ти си на 16, а той е на 26... Първо, че е незаконно и подсъдимо и второ - предполагам си на ясно повечето на неговата възраст защо си хващат такива като теб... Знам, че звучи много гадно да го чуеш и да се почувстваш използвана обаче по-добре прекрати взаимоотношенията си с него, защото наистина не виждам никакво бъдеще за подобна връзка...