PDA

View Full Version : тъпи фрази



ginny
07-23-2009, 12:14
може вече и да има такава тема ама сметнах за забавно да споделим такива тъпички фрази излезли от устите на учители и съученици по време на час

та класната към една съученичка за оценките и

... та Божидарке твоита мамица какво каза за оценките ти ......(СМЯЯЯЯЯЯЯЯХ)......

storex
07-23-2009, 13:32
За какви точно фрази обаче, примерно да са обидили без да искат ученик ли или за бисери става дума, щото има голяма разлика.
Аз давам 1 пример за едно изказване на един много готин преподавател, която негова реплика си прозвуча гадно - ситуацията беше следната:
една съученичка беше си облякла тениска, която има лента на черни и бели квадратчета, като на такситата, та учителят й каза:
- Златина, ти като такситата с тая тениска... остава да си напишеш колко ти е тарифата...

ginny
07-23-2009, 15:36
всякви изцепки стават :D

Enitto
07-23-2009, 16:14
Ако темата е за бисери, вече има подобна в У дома май беше, където изцепките са адски. :D

waaaagh
07-23-2009, 20:49
За какви точно фрази обаче, примерно да са обидили без да искат ученик ли или за бисери става дума, щото има голяма разлика.
Аз давам 1 пример за едно изказване на един много готин преподавател, която негова реплика си прозвуча гадно - ситуацията беше следната:
една съученичка беше си облякла тениска, която има лента на черни и бели квадратчета, като на такситата, та учителят й каза:
- Златина, ти като такситата с тая тениска... остава да си напишеш колко ти е тарифата...

една от 10 клас

Учителка по френски към съученик: Радославе, ти си като "конска паца"
(кон с капаци) :grin:

the_best_f
07-24-2009, 08:02
Конска паца :razz: :razz: :razz:
Извинявам се, ама нямаше как да не пусна един излишен коментар просто! 8-)

kalashnik
07-24-2009, 08:49
Ребята, вие говорите като грузинци, тоест окате, а трябва да говорите като руснаците на руски, тоест да акате.

plovdiv4anka90
07-26-2009, 20:08
По Свят и Личност: Ще ме изпитват,аз пък нещо не съм учила :D ..

Учителят : Хайде сега номер 27-ми,кажи мии..
Аз : Еее г-не,хайде другият път..Не искам сега..
Учителят : Няма не искам,няма недей Стефан Кръстев не е злодей.. (с една голяяяма усмивка :D )

Пак същият учител към една съученичка с голямо деколте посред зимата:
"Ех момиче момичеее...В крак си с модата,но в разрез с природата.."

И пак той..След цял час изпитване ме пита-"Имаш ли въпрос към мен?",Аз-"Мии..Не..",Той:"Мии..тогава аз ще те питам още един въпросс..Кажи миии.." .. и така се почваше наново :D


В час по биология.Г-жата мн обичаше да говори по тема секс и все нещо вмъкваше,което обаче няма нищо общо с урока..
Например нещо от сорта :

"Деца,знаете ли,че казановите обичат нераждали жени,защото при тях удоволствието е по-голямо,тъй като не са толкова "широки".."

или

"Деца,една жена може да пикае докато ражда" ( не че някой го интересуваше това ама както и да е тя да си го каже :D )

или

"Деца,веднъж на една контролна по биология са ми писали бръмбари кУрояди..Ама аз след това ги питах какво ядат тези бръмбари - кори или к.... "

Имаше още мн ,но се забравят :)

selens
07-27-2009, 21:43
ТЪРСАЧКА <- колко такива теми има вече .. 8-)

Nakadah
07-27-2009, 21:50
ТЪРСАЧКА <- колко такива теми има вече .. 8-)

БАХТИ МАМО(ПО ТОЧНО НЕ ТИ ИБАХ МАМО)