PDA

View Full Version : Приятел ли е или гадже ?



NeZaPoznat
07-23-2009, 12:14
Това е свалено от нета. Пускам темата защото доста често има подобни теми. Ако желаете пускайте кометари.

Ето текста:

Вие сте приятели или...
Ето няколко знаци, с които да проверите дали любовта не се намества бавно и трайно в отношенията ви
Въпрос на време е кога ще се целунете истински, а не като приятели
Имате прекрасни отношения с най-добрия си приятел, ходите заедно на кино, на пазар, водите безкрайни разговори по телефона, смеете се на едни и същи неща...

Сигурни ли сте, че между вас няма нещо повече от приятелство?

Ето няколко знаци, с които да проверите дали любовта не се намества бавно и трайно в отношенията ви.

Прякори и докосвания
Имате прякори, които знаете само вие. Имате шеги, на които се забавлявате само вие, а останалите хора изобщо не разбират. Ако към всичко това прибавите честите докосвания, значи приятелството помежду ви бавно се отдалечава, за да отстъпи място на интимността.

Разговорите по телефона

Чувате се по телефона, за да си уговорите среща, разменяте си есемеси от типа "Да знаеш какво ми се случи", "Чух страхотен виц", "Има разпродажба", които са само претекст да поговорите по телефона още малко.

Ако не можете да заспите, преди да го чуете по телефона, или не можете да пиете кафе, без да сте си казали "Добро утро", без съмнение най-добрият ви приятел се превръща в любовта на живота ви (или просто за неизвестно колко дълъг период от време).

Стеснителността

Той е стеснителен в отношенията си с противоположния пол, но пък вие знаете всичко за него и ви се доверява безпрекословно. Когато има проблем, вие най-добре можете да го разберете и да му дадете подходящ съвет. Доверява ви всичко, дори любовните си разочарования. Замисляли ли сте се какво означавате един за друг?

Всекидневните срещи

Виждате се всеки ден, прекарвате свободното си време заедно и нямате желание да се разделяте... Въпрос на време е кога ще се целунете истински, а не като приятели.

Източник: VESTI.bg
Линк :
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2316271

3oPuTy
07-23-2009, 12:25
Ааа не!
Половината от тия неща ги правя с няколко мои приятели и една камара мои приятелки и к'во ся кажи,че всичките ме харесват и искат да са с мен :lol: :lol: :lol:

NeZaPoznat
07-23-2009, 12:43
E айде стига хвалби де !! :?

yahhooo
07-23-2009, 12:45
Сиетих се за рекламата на Спрайт

selens
07-23-2009, 12:49
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

3oPuTy
07-23-2009, 12:50
E айде стига хвалби де !! :?
Хвалби?!
Луд ли си?!
Просто исках да кажа,че повечето момичета се държат така с приятелките и приятелите си и е просто смешно да се твърди,че това са признаци за нещо повече ... :lol: :lol: :lol: :? :lol: :lol: :lol:

Priceless
07-23-2009, 12:53
E айде стига хвалби де !! :?
Хвалби?!
Луд ли си?!
Просто исках да кажа,че повечето момичета се държат така с приятелките и приятелите си и е просто смешно да се твърди,че това са признаци за нещо повече ... :lol: :lol: :lol: :? :lol: :lol: :lol:

Аааайде не ми разбивай сега надеждите, моля те :x 8-) 8-)

ItalianMafia
07-23-2009, 12:55
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..

Като мнението ви не е по темата не разбирам въобще защо го споделяте.. Едва ли някой тук го интересува това, че вие харесвате приятелите си.. Лично на мен ми дреме на крака дали вие двете приемате написаното по-горе или не..
На мен статията ми хареса и мисля, че е много поучителна.. Един човек, освен ако не е наистина тъп, ако ги има изброените неща може да направи разлика между истинско приятелство и нещо друго..

selens
07-23-2009, 12:56
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:

ItalianMafia
07-23-2009, 12:57
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:

3oPuTy
07-23-2009, 12:58
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..

Като мнението ви не е по темата не разбирам въобще защо го споделяте.. Едва ли някой тук го интересува това, че вие харесвате приятелите си.. Лично на мен ми дреме на крака дали вие двете приемате написаното по-горе или не..
На мен статията ми хареса и мисля, че е много поучителна.. Един човек, освен ако не е наистина тъп, ако ги има изброените неща може да направи разлика между истинско приятелство и нещо друго..
Къде пък видя,че не сме писали по темата :lol: Това,че за нас статията е глупава и не отговаря на истината не означава,че не е по темата ;) А и моля те спри да живееш с илюзията,че само твоето мнение е правилно и само ти пишеш по темите,защото забелязах от няколко твои поста,че редовно нападаш хората,които не мислят като теб ... А това е меко казано смешно и ограничено ;)

selens
07-23-2009, 12:59
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:
тцтц гадже 8-) много вярваш нещо :lol: ние се ебавахме просто :razz: как може да си гадже с човек който не познаваш :lol:

slaveto1989
07-23-2009, 13:02
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:
тцтц гадже 8-) много вярваш нещо :lol: ние се ебавахме просто :razz: как може да си гадже с човек който не познаваш :lol: кой кого ебаваше в случая :lol:

ItalianMafia
07-23-2009, 13:02
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..

Като мнението ви не е по темата не разбирам въобще защо го споделяте.. Едва ли някой тук го интересува това, че вие харесвате приятелите си.. Лично на мен ми дреме на крака дали вие двете приемате написаното по-горе или не..
На мен статията ми хареса и мисля, че е много поучителна.. Един човек, освен ако не е наистина тъп, ако ги има изброените неща може да направи разлика между истинско приятелство и нещо друго..
Къде пък видя,че не сме писали по темата :lol: Това,че за нас статията е глупава и не отговаря на истината не означава,че не е по темата ;) А и моля те спри да живееш с илюзията,че само твоето мнение е правилно и само ти пишеш по темите,защото забелязах от няколко твои поста,че редовно нападаш хората,които не мислят като теб ... А това е меко казано смешно и ограничено ;)
Ха ха досега съм цитирала много малко хора ако искаш много да знаеш.. Теб точно един път съм те цитирала и не съм аз тази която си налага мнението, не ме карай да те цитирам всеки път за да ти покажа, че всъщност ограничената си ти..
Какво общо има това което ти написа с това което пише в статията?
Въпроса тук не е дали ти харесваш или не твойте приятели, става въпрос за това ако си влюбен в приятеля си да разбереш дали и той е влюбен в теб.. Когато си влюбен в приятел и прочетеш статията, спомниш си за моментите с него и неговите реакции ако си достатъчно интелигентен да направиш разликата между човек които ти е САМО приятел и човек който изпитва и друго към теб ще разбереш дали е САМО приятелство.. Ако обичаш не ме цитирай, ако си разбрала какво имам напредвид - хубаво, ако не запази мнението си за себе си ..

NaNa_SladuRana
07-23-2009, 13:02
тази тема ми напомни кокло е жалко,че нямам такива приятел/ки :?
подкрипям горното мнение,че когато нещата прерастват в нещо повече,няма шанс да не се усети :)

selens
07-23-2009, 13:04
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:
тцтц гадже 8-) много вярваш нещо :lol: ние се ебавахме просто :razz: как може да си гадже с човек който не познаваш :lol: кой кого ебаваше в случая :lol:
Поне ние се ебавахме с тва незнам за вас не съм чела много чатовете 8-)

ItalianMafia
07-23-2009, 13:05
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:
тцтц гадже 8-) много вярваш нещо :lol: ние се ебавахме просто :razz: как може да си гадже с човек който не познаваш :lol: кой кого ебаваше в случая :lol:
Поне ние се ебавахме с тва незнам за вас не съм чела много чатовете 8-)
Няма да коментирам вашата любов :razz: :razz:

NaNa_SladuRana
07-23-2009, 13:07
хора,в момента никой не пише по темата :-o не се излагайте с ненужни спорове...

selens
07-23-2009, 13:07
Няма и нужда 8-) :razz:

slaveto1989
07-23-2009, 13:07
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:
тцтц гадже 8-) много вярваш нещо :lol: ние се ебавахме просто :razz: как може да си гадже с човек който не познаваш :lol: кой кого ебаваше в случая :lol:
Поне ние се ебавахме с тва незнам за вас не съм чела много чатовете 8-) не исках да ти го казвам,но се налага


Ако си била достатъчно глупава да се поддадеш на манипулациите на Вито,твой проблем. Лично на мене винаги цялата история ми е била смешна и съм я подминавала. В тоя смисъл наистина някои потребители бяха ебавани САМО от Вито,не се включвай в това число. Тъпо е да го твърдиш.

Priceless
07-23-2009, 13:08
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:
тцтц гадже 8-) много вярваш нещо :lol: ние се ебавахме просто :razz: как може да си гадже с човек който не познаваш :lol: кой кого ебаваше в случая :lol:
Поне ние се ебавахме с тва незнам за вас не съм чела много чатовете 8-)
Няма да коментирам вашата любов :razz: :razz:

Не ти е и работа да коментираш ;)

По темата: Не винаги изброените неща могат да са знак за нещо такова .. защо пък не да е знак, за едно силно приятелство? :?

selens
07-23-2009, 13:08
хора,в момента никой не пише по темата :-o не се излагайте с ненужни спорове...
То тва ако е спор .. :D аз по темата вече казах :)

ItalianMafia
07-23-2009, 13:08
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:
тцтц гадже 8-) много вярваш нещо :lol: ние се ебавахме просто :razz: как може да си гадже с човек който не познаваш :lol: кой кого ебаваше в случая :lol:
Поне ние се ебавахме с тва незнам за вас не съм чела много чатовете 8-)
Няма да коментирам вашата любов :razz: :razz:

Не ти е и работа да коментираш ;)

По темата: Не винаги изброените неща могат да са знак за нещо такова .. защо пък не да е знак, за едно силно приятелство? :?
Ти пък даже не знаеш за какво става въпрос .. :razz:
И си спестих коментара ако не разбра :shock:

ItalianMafia
07-23-2009, 13:10
не исках да ти го казвам,но се налага


Ако си била достатъчно глупава да се поддадеш на манипулациите на Вито,твой проблем. Лично на мене винаги цялата история ми е била смешна и съм я подминавала. В тоя смисъл наистина някои потребители бяха ебавани САМО от Вито,не се включвай в това число. Тъпо е да го твърдиш.

ЕВАЛА!

Колкото до темата мисля, че се изразих достатъчно ясно, че един човек от тези жестове винаги може да разбере дали е само едно приятелство или има нещо повече, освен ако не е идиот.. ;)

Priceless
07-23-2009, 13:11
ItalianMafia WOW представи си разбрах :shock: :shock:
И .. може и да не знам за какво става въпрос, просто се издразних, че се бъркаш в чужди работи :)
Каакто и да е.. не ми се заяжда точно сега. Оправяйте се

haritov
07-23-2009, 13:11
мамка му ма че ние със сестра ми се държим по същия начин

ще пусна една дали да и предложа или не :D :D :D :D

ItalianMafia
07-23-2009, 13:12
ItalianMafia WOW представи си разбрах :shock: :shock:
И .. може и да не знам за какво става въпрос, просто се издразних, че се бъркаш в чужди работи :)
Каакто и да е.. не ми се заяжда точно сега. Оправяйте се
Не се бъркам.. питах как върви от там тя почна да ми обяснява как са се ебавали.. Моето беше въпрос, не бъркане.. Направи разликата.. ;)
Стига сме спамили, че развалихме хубавата тема..

haritov
07-23-2009, 13:14
хора обичам сестра ми бееее добре че беше тая тема иначе нямаше да знам :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ItalianMafia
07-23-2009, 13:15
Някои хора наистина не могат да направят разликата между докосване на приятел и нещо повече.. Тцъ тцъ.. колко е жалко..

Priceless
07-23-2009, 13:18
Някои хора наистина не могат да направят разликата между докосване на приятел и нещо повече.. Тцъ тцъ.. колко е жалко..

А може би толкова им се иска да е нещо повече, че не могат/не искат да възприемат, че всичко е просто приятелско ;)

AceXe
07-23-2009, 13:19
ItalianMafia WOW представи си разбрах :shock: :shock:
И .. може и да не знам за какво става въпрос, просто се издразних, че се бъркаш в чужди работи :)
Каакто и да е.. не ми се заяжда точно сега. Оправяйте се
Не се бъркам.. питах как върви от там тя почна да ми обяснява как са се ебавали.. Моето беше въпрос, не бъркане.. Направи разликата.. ;)
Стига сме спамили, че развалихме хубавата тема..

Пич, почини си малко ;)

ItalianMafia
07-23-2009, 13:19
И да не го възприемат, истината е явно и дълбоко в себе си го знаят..
В крайна сметка не нараняват никой друг освен себе си ..

ItalianMafia
07-23-2009, 13:19
ItalianMafia WOW представи си разбрах :shock: :shock:
И .. може и да не знам за какво става въпрос, просто се издразних, че се бъркаш в чужди работи :)
Каакто и да е.. не ми се заяжда точно сега. Оправяйте се
Не се бъркам.. питах как върви от там тя почна да ми обяснява как са се ебавали.. Моето беше въпрос, не бъркане.. Направи разликата.. ;)
Стига сме спамили, че развалихме хубавата тема..

Пич, почини си малко ;)
Момиче съм :razz: :razz: :razz:

AceXe
07-23-2009, 13:23
ItalianMafia WOW представи си разбрах :shock: :shock:
И .. може и да не знам за какво става въпрос, просто се издразних, че се бъркаш в чужди работи :)
Каакто и да е.. не ми се заяжда точно сега. Оправяйте се
Не се бъркам.. питах как върви от там тя почна да ми обяснява как са се ебавали.. Моето беше въпрос, не бъркане.. Направи разликата.. ;)
Стига сме спамили, че развалихме хубавата тема..

Пич, почини си малко ;)
Момиче съм :razz: :razz: :razz:

За мен "пич" не е само за мъжки пол, но ако искаш мога и пичка да ти кажа. Мисля, че е по-уместно "пич". :)

БТВ не виждам кое му е смешното. Аз не съм спал с тебе, не съм говорил с теб и ника ти е повече мъжки. Следователно не е нещо необичайно да ти сбъркам пола. ;)

Hilary_
07-23-2009, 13:37
Ееее не се карайтееее !!! :-o


На мен статията ми хареса и мисля, че е много поучителна.. Един човек, освен ако не е наистина тъп, ако ги има изброените неща може да направи разлика между истинско приятелство и нещо друго..
+++

Браво на автора!! :wink:

NeZaPoznat
07-23-2009, 14:13
Хм!! Какво да кажа освен ..

Зо Ри Ту ...... Зо Ри Ту ...... Зо Ри Ту президент президент
Опа !!
Исках да кажа - най-вървежната мацкаааааа :grin: :grin: :grin:
И след като изяснихме ситуацията - още един СПАМ в моята си тема
:-x
Не че няма - ама ... да има ;)

Yahoo спомена една реклама. Ето я:


http://www.vbox7.com/play:722f7da8

А другите изкопах докато я търсих :
http://www.vbox7.com/play:4d65c816

http://www.youtube.com/watch?v=aLBmTM0jrSc

http://www.vbox7.com/play:b60ffa9e

http://www.vbox7.com/play:03a5514c

http://www.vbox7.com/play:12e12f62

Истина !

malka_sladkka
07-23-2009, 21:21
По тая логика,аз доста мои приятели харесвам :D :)

За теб всички знаем..


Хаха определи ме без да ме познаваш :lol: :razz: какъв морал :lol:
Преди бях с друг ник, познавам те.. ;)
И в общ сме били, споко.. не си правя ей така изводите от нищото..
Форумното ти гадже как е ? :razz: :razz:

форумното гадже :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NeZaPoznat
07-24-2009, 07:18
форумното гадже :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ЩО бе !! След като могат да ходят по СКАЙП ! Защо да не ходят у форумО. Влизат заедно в едни и същи теми или ползуват един ник, пращат си целувки ... а ето как може да изглежда предложение за секс във форума :

http://s12.rimg.info/0ec4561e47c5633d05b07f6b7ebc9833.gif (http://smiles.33b.ru/smile.110148.html)

:lol: :lol: :lol:

barzev
07-24-2009, 07:31
Абе това за скайп или форум гаджетата е много тряснато :razz: Колко зле трябва дае човек, за да се "зарибява" по скайпа! :D аз ако имам нещо важно за някой му се обаждам и се виждаме 8) а ако не Й (с браточките може и по скайпето) се излиза отивам и я изкарвам от тях 8-) Винаги успявам 8) Абе мамите ми викат понякога ,ноо все едно :D

NeZaPoznat
07-24-2009, 07:38
С татковците внимавай ... те не викат .. ама ... :?