PDA

View Full Version : Хорааа моля ви се дайте съвет ;(



anity92
07-23-2009, 12:33
Преди месец и нещо два се подстригах много яко обаче понеже тъпата ми коса не е нито чуплива нито права ами някфа странна си я изправях с преса и то доста честичко.. До тук всичко е ок обаче от постоянното изправяне сега косата ми капе много яко и незнам какво да правя :( :cry: Тези дни мисля да си купя някфа маска с костен мозък на Евелон.. Четох в нета и положителни и отрицателни мнения за тази маска но мисля да си я взема за да я изпробвам но ако можете и вие да ми препоръчате нещо ще съм ви много много много ама мноооооооого благодарна .. Давайте каквито и да е съвети какво да правя защото съм много притеснена :( И благодаря предварително на всички които ще отговорят (hug) : )) ..

Ето и маската която мисля да си взема :

http://www.nelivip.com/index.php?productID=254

ameli
07-23-2009, 12:38
сама казваш, че много често си се изправяла. забрави пресата за 1 седмица и съм сигурна, че малко или много косата ти ще се възстанови.

родителите като са нямали такива "екстри" нне са умрели и никой не ги е върнал. радвай се такава, каквато си :P

anity92
07-23-2009, 12:42
сама казваш, че много често си се изправяла. забрави пресата за 1 седмица и съм сигурна, че малко или много косата ти ще се възстанови.

родителите като са нямали такива "екстри" нне са умрели и никой не ги е върнал. радвай се такава, каквато си :P


от месец вече не съм ползвала преса за коса и резултата е нулев

under_black_sky
07-23-2009, 13:08
Аууу ау ау :( това е много гадно.Защо не отскочиш до някой добър фризьорски салон и да попиташ какво да направиш? Там където аз ходя даже правят такива терапии за изтощена,падаща ии т.н коса :(

pale4ka
07-23-2009, 13:11
Да чукна на дърво,използвам преса почти всеки ден в продължение на една година и за сега нямам никакви проблеми. А както казаха в по-горния пост,не изпозлвай пресата известно време,както и сешоара,купи си подхранващи маски за коса :)

SummerDream
07-23-2009, 13:22
Забрави поне за няколко дни за пресата..

anity92
07-23-2009, 13:23
лелеее страшно съм ви благодарна на всички за съветчетата :-) златни сте :-) ии нищо че има някой други съветчета в темата давайте още няма да са излишни :)

anity92
07-23-2009, 13:25
Забрави поне за няколко дни за пресата..


както казах не използвам преса от 1 месец и нещо и ефекта е нулев

ra43ty
07-23-2009, 13:38
амии както казаха и другите намали пресата ии домашните маски са много добри :) и късмет дано ти се оправи

MaLty
07-23-2009, 13:51
Да,прави си домашни маски..и моята беше същата,обаче използвам възтановяващия шампоан на Дав и съм много доволна ;)

anity92
07-23-2009, 14:05
Да,прави си домашни маски..и моята беше същата,обаче използвам възтановяващия шампоан на Дав и съм много доволна ;)


а може ли малко повече инфо за шампоанчето :P интересува ме цената не друго ;p

Just_me_91
07-23-2009, 14:26
Аз бих ти препоръчала Себорал Форте - продукт на билкова основа с екстракт от чемерика - ползвам го от скоро, но забелязвам разликата.Аз го използвам по друго предназначение,но то е главно за косопад и пърхут.Струва около 2лв. :) Също така може да пробваш и хининова вода - тази на Кокона и майка е най-добрата,която съм ползвала за момента.Надявам се съм ти била полезна.Успех! :)

MaLty
07-23-2009, 14:45
Да,прави си домашни маски..и моята беше същата,обаче използвам възтановяващия шампоан на Дав и съм много доволна ;)


а може ли малко повече инфо за шампоанчето :P интересува ме цената не друго ;p
Ем май беше 5.60 не съм сигурна
http://www.viewpoints.com/images/review/2008/125/14/1209930182-5834_full.jpg
ето така изглежда..има и маска с него преди я имах :)