PDA

View Full Version : Жената ме санува от 2 седмици ;д хелп xD



JekoV
07-23-2009, 14:53
Такам въпроса е че гаджето ме санува от 2 седмици... Е ше си кажете кво толко нема лошо,дам и аз така мисля но въпроса е по-сложен от 2 седмици секи ден сънъва че правим секс.. и пак ше кажете кво лошо дам няма ;д но се чудя на какво може да се дължи това според вас.. аз лично предполагам че идва от незадоволена сексуална нужда ддз или просто много го мисли заштото знам и съм чувал че човек санува нещо което мисли често в ежедневието си.. сега ще кажете е попитай я и ще разбереш ами попитах я и не казва нищо или поне нищу разбираемо... просто си е по потаина и си траика дори да знае от кво е дори да и се прави нещо неказва засега та ше я попитам пак но нз кажете вие кво мислите по въпроса аз мисля по-горе написаното и съм почти обеден че е това а има и друго от 8 месеца сме заедно и още не сме го праили.. просто не насилваме нещата и такам обичкаме си се много сичко ни е екстра и имам чувството че иска да го направим или да ми се отдаде по някакъв начин по-интимно но нз или несмее или неиска да ми каже и са като разбрах и за тия две седмици и напрао са шокирахх ;д

Вие сте.!

SummerDream
07-23-2009, 15:01
То и ако от такива сънища почваш да се "шокираш", накъде отиваш? ;D

JekoV
07-23-2009, 15:03
Е брато 2 седмици :О ;д :D как нема са шокирам

LqlQLqQxD
07-23-2009, 15:11
Щом го сънува, предполагам, че го иска. Пробвай се, недей да се шокираш. Останете само 2мата ръчички..това онова и следи реакциите и. Ако не ти отблъсне ръката...давай. Айде успех :grin:

MakeMeLaugh
07-23-2009, 15:13
Чист намек, че иска секс от теб бе шматкоо...
Горкото момиче :lol:

FromAutumToAshes
07-23-2009, 16:18
Само дето не ти е казала изчукай ме :lol:




Edited by MakeMeLaugh

Smite
07-23-2009, 16:22
деистваи...

YourPoison
07-23-2009, 20:17
даваййй ти сиии.. действай бре ..

SummerDream
07-23-2009, 20:47
Е брато 2 седмици :О ;д :D как нема са шокирам

Еми "брато" явно от 2-ве седмици, че и повече не разбираш от намеци..

dreaml1nd_
07-23-2009, 20:51
Виж сега...на момичето му се прави това онова иииииииии ти прави намеци ... очевидни при това :shock: ... действай си ... след 8 месеца заедно... 8)

miss_kiss181
07-23-2009, 21:05
Еми направете го най-после, така тя ще спре да сънува едно и също и ще сте много по-щастливи повярвай ми, това ще ви сближи още повече. :-D

MakeMeLaugh
07-23-2009, 21:13
Нито ми се спори, нито банва и т.н. за някакви глупости/недоразумения, ще го кажа така:
Пичове, а да ви е дошло на акъла, че примерно съм започнал да пиша мнението си преди неговото, но като цяло съм писал бавно (съм отскочил до кухня, тоалетна и т.н.) и не съм го видял?..

djuki
07-23-2009, 21:21
както ти казаха явно го иска ... давай !

smallbab
07-23-2009, 21:54
бъди романтичен поизлъжи мъничко,кажи ...."ох мило от няколко дена и на мен си ми в съня мисля че е време да направим следващата крачка..обичам те..искам да бъда с теб...а ти желаеш ли ме..?" иии ала бала ддз в крайна сметка т ище правиш 1-вата крачка и все пак като момиче ти казвам че на момичето и се иска...