PDA

View Full Version : Проблем .. ;с



F_CK_all_I_need_is_U
07-23-2009, 16:37
Здравейте :) Въпросът ми сигурно ще ви се стори малко тъп,но не мога да се оправя сама..
Преди 2 дни си купих нов монитор,но не мисля,че проблема е в него. :neutral: Непрекъснато в долния десен ъгъл се появява едно досадно съобщение,че windowsa ми не е оригинален и след тфа едно друго,което си остава и адски ме дразни. :-# Пише
you may be a victim of software counterfeiting.This copy of windows dis not pass genuine windows valitadion.
Бла бла бла.Преди тфа го нямаше и се чудя откъде се появи,като преди го нямаше.
Ок,него го преживявам,но ми правят мн гаден номер,защото всеки път като си ресна или изключа компа wallpapera ми изчезва и трябва да го сменям всеки път наново. :x

Как да го оправя тфа..??
Ако има начин да блокирам сайта на microsoft,за да не може да влиза и да не ми маха wallpapera...nz...ако някой знае,моля да помогне :)

YakUZa777
07-23-2009, 17:00
Странен монитор :D

Ge7OverHere
07-23-2009, 17:35
Честит ти монитор, въпреки че няма нищо общо с проблема. Какъв windows ползваш?

Sladurcho
07-23-2009, 17:38
спред мен изобщо не е от монитора... това съобщение ти излиза защото не ти е хубав windows-а ! закарай го при някой който разбира и за 10лв ще ти сложи хубав win като ти инсталира и драйварите :) а за wallpaper-a да не би да ти излиза един бял екран с едни черни надписи? ако е така отгоре трябва да има едно на което може да се щракне даваш на него и ти излиза wallpaper-a ти :)

slavito007
07-23-2009, 19:21
Решенията са две:
1. Преинсталирваш windows И го регистрирваш с работещ ключ
или
2. Ползваш някое от тези: http://zamunda.net/browse.php?search=genuine+windows&cat=0&incldead=1

Sladurcho, преди и аз давах 10 лв да ми преинсталнат системата, ама разбрах, че мога да си го правя сам и то по-добре без пари 8-)

Aries
07-23-2009, 19:26
Скоро оправих същия проблем.Няма абсолютно нищо общо с монитора.Това е простотия,свалена през автоматичните ъпдейти.
Начин на оправяне ...
1. Сваляш този торент .. http://zamunda.net/details.php?id=121899&hit=1
2.Разархивираш файловете в отделна папка ..
3.Стартираш файла installer.bat,след което натискаш няколко пъти шпацията докато не ти каже да рестартираш.
4.Рестартираш и готово !
8)

ivanstef
07-23-2009, 19:50
Спри си Automatic Updates.