PDA

View Full Version : Купувам GPS навигация



w33d
07-23-2009, 19:38
Ако е Garmin,още по-добре.Като цяло да е читав,не някакъв разбит.Пускайте оферти на bball1@abv.bg .ЛС-та незнам кога ще ги видя.Ако сте извън София,ще се работи с куриер.

Nakadah
07-23-2009, 22:27
Ако е Garmin,още по-добре.Като цяло да е читав,не някакъв разбит.Пускайте оферти на bball1@abv.bg .ЛС-та незнам кога ще ги видя.Ако сте извън София,ще се работи с куриер.

баце
томтом са светлинни години пред гармин
тея гармин кучетата са ги яли

w33d
07-25-2009, 15:00
Да,разбрах вече :D .Не бях чувал за тях.Всички ми викат "Гармин,гармин,гармин" ама попаднах на един пич,където внася само томтом и ми обясни как стоят нещата.Картите са просто върха.А за чужбина да не говорим...Има си оффроуд пътища и какво ли не.Ще хода да разгледам моделите на томтом,но вече съм си харесал един One V2...За смешната цена от 150лв. :grin: + 2ГБ карта + карти на Европа и БГ ...Май е добро решение...Ти какво мислиш :smt102

mimsssssss
07-26-2009, 16:39
какъв ти е телефона че си копуваш gps навигация ? вземи си една омния всичко има

Nakadah
07-27-2009, 15:04
Да,разбрах вече :D .Не бях чувал за тях.Всички ми викат "Гармин,гармин,гармин" ама попаднах на един пич,където внася само томтом и ми обясни как стоят нещата.Картите са просто върха.А за чужбина да не говорим...Има си оффроуд пътища и какво ли не.Ще хода да разгледам моделите на томтом,но вече съм си харесал един One V2...За смешната цена от 150лв. :grin: + 2ГБ карта + карти на Европа и БГ ...Май е добро решение...Ти какво мислиш :smt102

аз съм с XL One, и дефакто аз имам карти само на канада и америка, и доста рядко се губи от пътя, само ако са променяли пътищата на скоро, вече повече от година го ползвам, железен. телефона ми има GPS ма ползва карти на гармин и имам чувството че тея карти са били преди аз да се рода...

успех с намирането