PDA

View Full Version : Първият път..



BenightedGirl
07-23-2009, 20:54
Здравейте..Та значи с моя приятел сме заедно 2 години аз съм на 14 и пол.Сега ще съм 9-ти клас.С гаджето ми се обичаме много и непрекъснато сме заедно.С една дума любовта не пита кога да дойде..Мисля,че вече съм готова за първия път и не ме е страх защото му имам пълно доверие,но ме притеснява,че съм почти на 15 години и тов ами се струва малко..Та какво ще ме посъветвате?
Пс: сигурна съм в гаджето си защото той ме обича истински показва ми го по всякъкъв начин и независимо колко момичета го харесват,той никога не им е обръщал внимание и на него също ще му е за първи път! :)

graceless
07-23-2009, 21:05
на 14 години и си 9 клас?
Ти на колко си тръгнала 8)

MakeMeLaugh
07-23-2009, 21:07
Малка и наивна си.
И гледаш като цяло от другите какво правят, едва ли чисто се нуждаеш от секс.
Какво друго да ти кажа..
Според мен: :?

BenightedGirl
07-23-2009, 21:18
6 годишна :)

malkotoo
07-23-2009, 22:11
на 14 години и си 9 клас?
Ти на колко си тръгнала 8)

момичето каза, че е на 14 и половина и сега ще е 9-ти клас, аз съм по същия начин

по темата - мисля, че може да изчакате още :)

Hilary_
07-23-2009, 22:31
Малка си още .. :? Няма да изпиташ това, което всъщност е просто защото имаш още доста години да се развиваш .. :?

boomboom
07-23-2009, 23:51
Охх навсякъде само тва чета - първият път, първият път.... Все едни и същи неща.
След като се чувствате готови с приятеля ти, направете го.

13thwednesday
07-24-2009, 00:03
Охх навсякъде само тва чета - първият път, първият път.... Все едни и същи неща.
След като се чувствате готови с приятеля ти, направете го.

Хаха и това го казва човек с аватар на Борат :D С нетърпение му очаквам новия филм дет се прави на педерас :D :D
и така по темата... :D

Ако наистина го искаш го направи.. ;)
И не е малка ;)

П.п с това мнение не ангажирвам никой
п.п2 имам лични наблюдения
п.п3 нямаа :D

13thwednesday
07-24-2009, 00:16
Охх навсякъде само тва чета - първият път, първият път.... Все едни и същи неща.
След като се чувствате готови с приятеля ти, направете го.

Хаха и това го казва човек с аватар на Борат :D С нетърпение му очаквам новия филм дет се прави на гей :D :D
и така по темата... :D

Ако наистина го искаш го направи.. ;)
И не е малка ;)

П.п с това мнение не ангажирвам никой
п.п2 имам лични наблюдения
п.п3 нямаа :Dе как.. даже и е късно..

13thwednesday
07-24-2009, 00:19
ае пич нещо май си се превъзбудил.. :-o

13thwednesday
07-24-2009, 00:24
да,ти ме възбуждаш..
ее едва ли съм а3.. ти пак мн си бърз..
сиорно е тоя У подписО ти .. мн е секси аа??

13thwednesday
07-24-2009, 00:30
да,ти ме възбуждаш..
ее едва ли съм а3.. ти пак мн си бърз..
сиорно е тоя У подписО ти .. мн е секси аа??да,срах му в паницата и виж как се радва.. :D :D :D
мангал... к'во да го правиш .. :D

13thwednesday
07-24-2009, 00:34
да,ти ме възбуждаш..
ее едва ли съм а3.. ти пак мн си бърз..
сиорно е тоя У подписО ти .. мн е секси аа??да,срах му в паницата и виж как се радва.. :D :D :D
мангал... к'во да го правиш .. :Dчии фейк си? :-o

хуахуа хуа .. що е.. често ли се срещат тук ?

Extremescream
07-24-2009, 07:48
Виж сега-малка си,да си го кажем честно.А и това 'аз съм сигурна,че той много ме обича' също ме съмнява.Той на колко е?Ако е на твойте години ми е малко по-нормално да те 'обича',ама ако е на 20- :?
Имаш връзка от 2 години на 14?!WTF!Така и не разбрах защо децата не си изживеете детството,а се занимавате с тия неща.И наистина,любовта не пита,ама на 12 каква любов,какви 5 лева.
Моя съвет е-Не.
Малка си още.А и да се чувстваш готова за секс само по себе си не е кой знае колко значимо.Ти и на 10 може да си се чувствала готова,ама замисли се дали имаш необходимата сексуална култура.Че ми писна да чета теми като твоята и след няма и седмица същия човек да пуска тема 'Бременна ли съм?"

boomboom
07-24-2009, 11:37
Охх навсякъде само тва чета - първият път, първият път.... Все едни и същи неща.
След като се чувствате готови с приятеля ти, направете го.

Хаха и това го казва човек с аватар на Борат :D С нетърпение му очаквам новия филм дет се прави на гей :D :D

Че какво му е на Борат бе, изключително е мъдър, от него се вдъхновявам :D

rozovsluncho
07-24-2009, 12:05
Виж сега-малка си,да си го кажем честно.А и това 'аз съм сигурна,че той много ме обича' също ме съмнява.Той на колко е?Ако е на твойте години ми е малко по-нормално да те 'обича',ама ако е на 20- :?
Имаш връзка от 2 години на 14?!WTF!Така и не разбрах защо децата не си изживеете детството,а се занимавате с тия неща.И наистина,любовта не пита,ама на 12 каква любов,какви 5 лева.
Моя съвет е-Не.
Малка си още.А и да се чувстваш готова за секс само по себе си не е кой знае колко значимо.Ти и на 10 може да си се чувствала готова,ама замисли се дали имаш необходимата сексуална култура.Че ми писна да чета теми като твоята и след няма и седмица същия човек да пуска тема 'Бременна ли съм?"

Добро разсъждение!Сега само трябва на някой да му влезе в главата..На 14 готова за секс -немисля :? ..порастни още малко ,ако приятелят ти те обича достатъчно както твърдиш ,ще те почака достатъчно за да пораснеш достатъчно :wink: (още 2 3пъти трябва да кажа достатъчно,но станах достатъчно банална за да ви изнервя достатъчно :razz: )

slap2trap
07-24-2009, 13:42
на 14 години и си 9 клас?
Ти на колко си тръгнала 8)

момичето каза, че е на 14 и половина и сега ще е 9-ти клас, аз съм по същия начин

по темата - мисля, че може да изчакате още :)
И аз съм така.
А по темата аз съм фифти-фифти.
Малка си още, но пък не е края на света ако се ....

deadmemorial
07-25-2009, 00:38
Според мен вс в темата имат право освен ТЕЗИ КОЯТО Я ОТБИВАТ ! ... И аз мисля че ако приятелят ти наистина те обича ще чака ! .. така и не отговори на въпроса той колко годишен е но нищо ;) .. Не мисля че трябва да бързаш поради причината че ще го изпуснеш ( ако избщо я има тази причина ) .. Щом и той не го е правил досега още по - добре и 2мата да изчакате колкото е нужно :)

ElinoOor
07-25-2009, 01:06
щом наистина искаш и смяташ да го правиш, ние как подяволите ще те спрем?!? :-o
че си малка - малка си, според мен обаче тва не значи че не можеш и задължително трябва да чакаш
като ти е кефнало, давай.. последствията /ако има такива/ ще са си за теб

ItalianMafia
07-25-2009, 01:08
Ако се чувстваш готова и си сигурна, че той е човека с който искаш да го направиш първия път не виждам какво може да те спре ..

BePoHuKa
07-25-2009, 05:30
Ако много го искаш и не го правиш заради другите... сигурна съм,че това ще ви сближи адски много! :-)