PDA

View Full Version : Шопинг - кога, къде, защо?



lDoLLl
07-23-2009, 21:01
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
:arrow: Колко често ходите на пазар?
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?


Ако се сетите още нещо, пишете :)

Brunetkaa
07-23-2009, 21:23
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? дрехи ии аксесоари
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? mango kenvelo benetton adidas mexx oneill..и т.н.
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?понякога си отделям ден, а понякогапросто докато се разхождам нещо ми хваща окото
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?приятелки
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?и двете
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?използвам само един сайт за да си купувам дрехи..знам, че от там стоките са хубви ;) а иначе не си пазарувам от он-лайн магазини.Не че искам да пипна или пробвам просто не ми се чака а и не ми се виси по няколко часа пред компютъра, като мога да си избера нещо и навън с приятелки

zvezdichkaaa
07-23-2009, 21:25
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Ммм блузи/потници(според сезона) и поли/дънки,на второ място обувките и след това чанти :)
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? -Ами зависи какво търся най-много дрехи имам на PinkFly,Kenvelo,Tally Weijl ии сега не ми се мислят другите марки понякога е каквото ми хване окото друг път обичам да вляза в точно определен магазин,различно е ...
:arrow: Колко често ходите на пазар? -Ами аз си правя големи пазарувания със смяната на всеки сезон.С него така да се каже полагам основите на гардероба си.По-късно пазарувам още дребни неща.Общо взето си купувам дрехи,когато мога (:
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? -Зависи.По-често е това,което ми грабва окото,но все пак в повечето случай се връщам и с това,което ми трябва
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? -С приятелки
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? -МОЛ,най-вече
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? -Предпочитам да гледам нещата на живо,но и онлайн е ОК.



Ммм можеш да попиташ всеки за стила му.Или какви дрехи най-много обича.Аз например обожавам разни с анимационни герои по тях.Много са сладички :P

myHeartIsOnlyForYou
07-23-2009, 21:29
Arrow Какво най-много обичате да си купувате? Блузи,потници,тениски,якет ,колани,гланцове....
Arrow Любими магазини, предпочитани марки? Нямам любими магазини.Лябима марка - Пума(скъпичка,так че...)и Сандик(за джапанки)
Arrow Колко често ходите на пазар? Незнам,но смятам,че е твърде рядко..
Arrow Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? и двете неща...когато ми трябва нещо и не съм го видяла по витрини,го търся.Ако ми е харесало нещо от витрина и имам възможност(пари)го пробвам.Имала съм много добри попадения :) .Така преди 2 год.и половина,всеки ден като се прибирах от даскало и гледах едно яке имного ми хресваше.Като имах пари отидох,пробвах го и си го купих.2години го носих и беше страхотно....
Arrow Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? Ами може би вече предпочитам сама...
Arrow МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? искам,неискам се скитам по улиците,защото в моя град няма мол...
Arrow Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Специално дрехи и обувки не съм си купувала от нета и засега не мисля да го правя.Купувала съм си само обици за език,защото имаше по-голям избор :)

YouCantStopMe
07-23-2009, 21:39
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? колани,дънки,якета,тениски
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? нямам..влизам във всеки един,който ми хареса
:arrow: Колко често ходите на пазар? нямам точно определено време..просто когато искам да си купя нещо или просто ми се налага
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? нито едно от двете..никога не съм излизала с представа за 'шопинг',защото знам за какво излизам(предварително съм си избрала) и гледам да свърша по-бързо
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - понякога ходя с майка си,понякога с някоя приятелка
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - обичам малките магазинчета.. МОЛА не е кой знае какво..
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - не съм фен,защото ми се струва малко несигурно


Ако се сетите още нещо, пишете :)

sladkish_14
07-23-2009, 21:41
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
Претенции нямам 8-) , но определено дрехи , почти не си купувам козметика :)
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
Чак пък любими - не , но определено обожавам центъра на Пловдив .. Kenvelo , Terranova , FOX , MISS , Miss Sixty , Tally Weijl , ХАЛИТЕ 8-) .. и мн.други :)
:arrow: Колко често ходите на пазар?
Все по - рядко :(
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
И двете .. 8-)
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
В никакъв случай сама , сестра нямам , а майка все повече я избягвам - само се караме 8-) .. Приятелкиии :-P :-P :-P
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
И двете ,, :-)
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Мраза он-лайн , имам чувството , че пазарувам от втора употреба ..

shmurkam
07-23-2009, 22:41
Какво най-много обичате да си купувате? Обувки и чанти
Любими магазини, предпочитани марки? Oviesse, Tally Weijl, Kenvelo, New Yorker, Armani, Paolo Boticcelli, Benetton,Diesel,Morgan, Mango
Колко често ходите на пазар? Един път в месеца, колкото да купя някой парцал за да освежа гардероба
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?Имам определени марки, които харесвам и отивам направо там, мразя да се моткам и да се чудя Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? Гадже или приятелка
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?Молът го посещавам зимата, когато е студено и не мога да обикалям. Иначе съм фенка на разходките, набързо си накупувам и отивам в морската или на плажа да се помоткам
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?Досега не съм пазарила он-лайн, но понякога има неща в интернет, които ги няма по магазините и е по-лесно просто да ги поръчаш

Punisherrr
07-24-2009, 06:27
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Това,от което имам нужда в даден момент.
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? Sabotage,Ripcurl,но рядко се отдава шанс да си взема нещо от там :Ь :arrow:
Колко често ходите на пазар? Веднъж месечно да речем
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? Отделям си един ден и ако намеря,намеря..ако не.. депресия 8-)
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? С мама :P или с приятели
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Понякога МОЛ,понякога улицата...зависи
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Не пазарувам он-лайн :?

[/color]

bloodyF
07-24-2009, 06:36
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?-дрехи и козметика
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?-имам дрехи от кенвело например но чак любим магазин не мие....каквото ми хареса и ми отива си го взимам ;)
:arrow: Колко често ходите на пазар?-все по-рядко за съжаление :(
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?отделям си няколко часа :)
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?-с приятелки или мама,когато е в добро настроение ;д
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?по улиците предпочитам,защото МОЛ-а в моя град е някъв никакъв ;Д
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?-тва с онлайн шопинга е мнооооого гадно ;д

Jamalska
07-24-2009, 07:03
Какво най-много обичате да си купувате? Обици, рокли (по някаква странна причина), дрехи основно.
Любими магазини, предпочитани марки? Ъм секънд хенди най-често.
Колко често ходите на пазар? Когато се видя с повече от 10лв. без точно предназначение в джоба...примерно веднъж на 2 седмици.
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? По-скоро второто ако не е много спешно,но тогава обикновено първо преравям на мама гардероба.
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? С мъжото,с приятелка, ама ако имам малко време за губене до еди-кфо-си се мотам сама в околните магазини
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? 2рото,в моловете само позяпвам.И без това надали бих си харесала нещо там.
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Много обичам да зяпам он-лайн,обаче рядко си купувам нещо така..предпочитам да пробвам и да видя на живо.И без това фигурата ми е някфа шантава и не всичко й стои.

viki_beb4ety
07-24-2009, 07:06
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща Smile...
Какво най-много обичате да си купувате? - дрехи
Любими магазини, предпочитани марки? - Fox, Kenvelo, Mango, Tally Weijl, Benetton, Adidas , Terranova и др.
Колко често ходите на пазар? - всеки път когато имам повечко пари винаги отиват за дрехи
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? - ами с всеки сезон си правя голямо пазаруване ,а иначе си купувам по нещо малко ,като си харесам
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - с приятелки и някой път с гаджето
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?-най-често МОЛ ,но и двете обичам
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?-ами сега се каня да си поръчам от един сайт ,но не съм против това ,ако много си харесам нещо бих го поръчала

:)

Loshotia
07-24-2009, 07:29
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
дрехи, дрехи, дрехи, дрехи
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
секънд хенд магазините. Любими марки нямам, но все повече неща в гардероба ми са на abercrobie, h&m, fishbone
:arrow: Колко често ходите на пазар?
всяка седмица :D
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
по- скоро първото
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
с приятелка най- често, мама е на работа- иначе не обичам сама да ходя по магазини- трябва ми консултант :D
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
по МОЛ-ове ходя, когато си търся обувки, но като знам, че има и на други места магазини на същата марка, не се ограничавам с мола
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
фен съм, да. Нещата излизат много по- евтино, а и се предлагат стоки, които по магазините ги няма.

hottie
07-24-2009, 07:44
Какво най-много обичате да си купувате? Обеци и обувки

Любими магазини, предпочитани марки? ZARA(в чужбина, не нашия аутлет)

Колко често ходите на пазар? Когато видя нещо интересно си го взимам. Не ходя конкретно на пазар, освен ако не е спешно

Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? Знам какво искам и съм много експедитивна и бърза. Знам и къде няма смисъл да влизам

Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? Сама или с приятелкА

МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Не обичам моловете


Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Предпочитам да пипна и видя, но понякога поръчвам онлайн, защото въпросните стоки ги няма тук

BlackMeow
07-24-2009, 07:57
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
Всичко! Козметика, дрехи и обожавам обувки! Изпитвам истинска любов към обувките ми! :smt007
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
Харесвам някои от нещата на Ann Summers, H&M, Levis,M&S и обожавам повечето на New rock, много харесвам каквото съм докопала от Givenchy-(само червило и палитра с гримове но имам цял живот пред себе си!) :grin: Ако е за дрехи-достатъчно е да ми харесва и етикетчето мога изобщо да не го видя!
:arrow: Колко често ходите на пазар? Когато ми потрябва нещо:):arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Първото не ми се е случвало от много време.Обикновено винаги имам ясна представа какво ми трябва и как искам да изглежда нещото- съответно знам къде да го намеря ако изобщо е възможно.Не обичам да си губя времето с 5-6 часа обикаляне и е силно вероятно ако след 1-2 не намеря нещото да го потърся в ибей.
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
Зависи дали имат време :) И с мъжа ми е кеф, но не и за него!

:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
Като стара консерва това с прехвалените молове не го разбирам! Особено след като видях цените на M&S в мола ! За ограничения избор да не говорим!

:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
За обувки и понякога за козметика предпочитам око да види ръка да пипне и пробва!
Но за дреха-не е необходимо-първо познавам тялото си и мога добре да преценя кое ще седи добре освен това хората винаги описват дрехата добре :)

Ако се сетите още нещо, пишете :)

MaLty
07-24-2009, 07:59
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? - потници/блузи
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? - нямам
:arrow: Колко често ходите на пазар? - различно
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? - зависи..понякога купувам това което ми грабва окото,а понякога обикалям всички магазини и пак нищо не си харесвам ;Д
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - с мама обикновено,по някой път с някоя приятелка
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - кеф ми е да се разхождам ;Д
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - не съм фенка


Ако се сетите още нещо, пишете :)

SuMmEr_KiSS
07-24-2009, 08:00
Какво най-много обичате да си купувате?
-ДРЕХИ,ЧАНТИ,КОЗМЕТИКА,ОБУВ И

Любими магазини, предпочитани марки?-
-Tally Weijl, FOX, Benetton, Puma, Adidas.

Колко често ходите на пазар?
-КОГАТО ИМАМ ПАРИ :D

Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
-И ДВЕТЕ

Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
-И С ПРИЯТЕЛКИ И ПОНЯКОГА С МАЙКА МИ,КОЙТО ХВАНА

МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
-ТВЪРДО МОЛА !!!!

Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
-КУПУВАЛА СЪМ СИ ТЕЛЕФОН ОТ ТАМ И СЪМ ДОСТА ДОВОЛНА ,НО ЗА ДРЕХИ НЕ БИХ ПОСМЯЛА..АМИ АКО НЕ МИ СТАНЕ ИЛИ МИ Е ГОЛЯМА ИЛИ Е СКЪСАНА?? НЕ-НЕ !
:-D

Ufff
07-24-2009, 08:04
Какво най-много обичате да си купувате? - дрехи
Любими магазини, предпочитани марки? - Версус, Долче, Гучи, Мис Сиксти, Риплей. За спортни дрехи Фред Пери, Адидас
Колко често ходите на пазар? - веднъж месечно горе долу
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? - посещавам малко магазини, но винаги намирам това, което търся
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - сама
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - по улиците
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - понякога си трябва он-лайн..

devi
07-24-2009, 09:17
Какво най-много обичате да си купувате?
- козметика, дънки, потници, обувки.
Любими магазини, предпочитани марки?
-Сабутаж и повечето магазини в Скай Сити.
Колко често ходите на пазар?
-Напоследък по 1/2 пъти на седмица. :(
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Обикновенно ходя по магазините от 6 до 8 часа на ден и времето ми стига да обиколя цяла София.
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
-Най-често с приятелки. Майка ми не я искам, а сама ми е тъпо.
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
-И двете.
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Предпочитам да си направя разходката и да си купя каквото ми хареса пред това да седя пред компютъра.

Swinkenhoffer
07-24-2009, 10:03
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
май туники, дънки също обичам. но най-много обувки. :D

:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
вторите употреби, за марки PepperCorn, Milla, H&M, ONLY, Vero Moda. иначе за обувки Converse, Gravis... тия са ми любимите в момента. имам и едни цвички за 10лв., много яки. 8-)

:arrow: Колко често ходите на пазар?
когато имам пари/настроение.. може да е 2-3 пъти в месеца или доста по-рядко.

:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
рядко намирам това, което търся... оня ден излязох с цел една определена карирана ризка, а се върнах със съвсем различни неща.

:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
сама, определено.

:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
да се разхождам!

:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
гадното е, че в България няма някои доста яки неща. мислила съм да се ориентирам към пазаруването от нета, ама още не съм се престрашила. 8-)

Sarafina
07-24-2009, 10:30
Какво най-много обичате да си купувате?
-Дрехи и козметика

Любими магазини, предпочитани марки?
-Kenvelo, Tally Weijl, New Yorker

Колко често ходите на пазар?
-Веднъж в седмица...

Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
-Второто. По принцип ако тръгна да търся нещо конкретно по магазините, не го намирам...

Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
-С приятелки. Обичам да говоря с някого, като вървя :D

МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
-И двете

Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
-Не съм пазарувала он-лайн.

Enitto
07-24-2009, 10:50
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? всичко... дрехи, обувки, чанти, козметикаобеци,гердани,гри вни,пръстени...
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? ами нямам... общо взето всички шарени и симпатични магазини :D
:arrow: Колко често ходите на пазар? нямам определено време за пазар...когато видя нещо хубаво, го купувам.
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? зависи.
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? сама в никакъв случай. :D С приятелки или с мама.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? И 2те. Първо по улиците, после в МОЛа.
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Не пазарувам онлайн, но скоро може и да пробвам. :)

Ако се сетите още нещо, пишете :)

your_secret
07-24-2009, 11:13
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Тениски
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? [color=orange]Има хубави неща в Терановата и Мангото, ама не са ми любими
:arrow: Колко често ходите на пазар? 3-4 пъти месечно 8-) Може и по-малко 8-)
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? Второто
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? Първото
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? И двете
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Купувала съм си онлайн дрехи само веднъж, но едва ли ще го направя втори път-предпочитам да си го премеря и да знам, че ми става.

cookie_master
07-24-2009, 11:27
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?Oбожавам тениски и дънки 8-)
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?Ами любими магазини -Аntistar,Kenvelo
:arrow: Колко често ходите на пазар?На две седмици веднъж някъде може и по-често 8-)
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?И двете често ми се случват :)
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?С приятелки :-)
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?И двете 8-)
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?Не съм пазарувала онлайн :?

Baby_b
07-24-2009, 11:37
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?- предимно тениски и дънки
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?- нямам, обикновено пазарувам в друг град, щото моя е малък и цените тука са мн високи
:arrow: Колко често ходите на пазар?- не знам точно, приблизително 1 път на 2 месеца
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?- ами аз предпочитам като тръгна веднъж да търся нещо да обикалям докато не го намеря, щото се нервирам, а и рядко се заглеждам по витрини
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?- сама или с приятелки
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?- по улиците
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?- предпочитам на място, винаги си мисля че по тия саитове са пре=бани нещата.

guinessgirl
07-24-2009, 14:06
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? потници,блузи,суичъри.. мразя да купувам обувки
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? амии нямам,но ми харесват дрехите на Callioppe,не е имало случай да вляза в магазина и поне едно нещо да не ми хареса.. напоследък пазарувам много от секънд хендс,специално от Show Mod (на Стамболийски) :)
:arrow: Колко често ходите на пазар? 2 пъти месечно,понякога повече
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? обичам да влизам във всички магазини по пътя си.. въпреки че много често излизам с определена цел,обикновено се връщам със 5 коренно различни покупки 8-)
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? сама ми е най-добре. напоследък обаче излизам с майка ми,щото иначе не ми дава пари.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? предпочитам по улиците да се мотая. но пък някои магазини,които има в Мола,ги няма другаде,така че..
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? редовно гледам дрехи в онлайн-магазини и ако нещо ми хареса след това излизам и си търся подобно. предпочитам да пробвам дрехите,защото имам...странна фигура 8-)

joannalof
07-24-2009, 14:36
(1) Какво най-много обичате да си купувате? - блузи,обувки и съм манияк на тема обици
(2) Любими магазини, предпочитани марки? - Не
(3) Колко често ходите на пазар? - Достатъчно
(4)Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?- Ако нямам пари не обичам са зяпам 8-) затова излизам винаги за нещо определено
(5) Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?- Само със сестра-никога :D
(6) МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - И двете
(7) Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - Ник'во онлайн :lol:

Izzy_
07-24-2009, 15:12
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
Всичко,но най-вече дрехи.
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
Любими нямам,където си харесам нещо,но маратонките държа да бъдат Adidas.
:arrow: Колко често ходите на пазар?
Когато е необходимо или когато ми е кеф. :)
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
И двете ..
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
В никакъв случай сама , сестра нямам , с приятелки предимно,но и с майка ми,защото всичко,което тя каже,че не харесва на мен ми харесва и го взимам. :D
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
И двете .
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Предпочитам магазините,он-лайн-шопинга ми е малко..хмм гаден. ;]..

lDoLLl
07-25-2009, 09:24
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? дрехи, дрехи и дрехи на първо място. Също така обичам да си купувам обеци и козметика (за коса главно)
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? предимно втори употреби, но се случва понякога и Ben Sherman, Adidas, Fred Perry (ако има пара)
:arrow: Колко често ходите на пазар? сравнително често, не мога да се оплача, всяка седмица или през седмица поне :)
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? обикалям и каквото ми хареса, независимо, че може да съм излязла със план за нещо друго
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? по вторите употреби обикалям сама, щото никой не се навива да ме придружава, иначе понякога и с мама на пазар
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Всичко друго, само не Мол!! Обичам да си се разхождам по улиците, да обикалям, точно това ми прави кеф 8-)
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? предпочитам да си пробвам на място :) От друга страна все повече се навивам и за онлайн пазаруване, но единственото нещо, което ме спира е плащането :?


Ако се сетите още нещо, пишете :)

dead_princess
07-25-2009, 09:29
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Къси гащи :Д
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? Нямам
:arrow: Колко често ходите на пазар? Когато имам пари :Д
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Което ми грабва окото ;))
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
Приятелки :))
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Да се разхождам ;д
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Не съм фен :Д

Ако се сетите още нещо, пишете :)

RainbowGirl
07-25-2009, 09:32
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?козметика и дрехи
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?чак любим магазин не но обикновено ходя в terranova, calliope, new yorker и др.
:arrow: Колко често ходите на пазар?може би през седмица
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? и двете но по - често зяпам по витрините
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? понякога с приятелки понякога с мама
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?най - често ходя в мола но не бих отказала и размотаването по витошка :P
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? само веднъж си поръчах една тениска но не останах мн доволна


Ако се сетите още нещо, пишете :) ми нз да пускаме снимки на нещата които си копуваме

Newsgirl
07-25-2009, 09:48
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Ами дрехи, аксесоари и козметика най-вече.
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? Кенвело, Орсей, Спридър и др. Не винаги гледам марката.
:arrow: Колко често ходите на пазар? Различно. Когато имам пари.
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? И двете. В повечето случаи е първото-не обичам да купувам инстинктивно.
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? С приятелки определено е по-забавно.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Честно казано сега в горещините предпочитам мола.
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Досега не съм пазарувала онлайн, предпочитам второто.


Ако се сетите още нещо, пишете :) :-D :-D

Boot
07-25-2009, 10:54
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Аксесоари като че ли...
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? Нямам чак любими марки.
:arrow: Колко често ходите на пазар? Като имам пари - и два пъти в седмицата мога да ходя, като нямам - не ходя :Д
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? - обикновено знам къде да търся и си намирам бързо това, което ми трябва :)
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - с приятелка, ако може.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - улиците :)
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - поръчвала съм си тениски, значки, обици, мъниста, герданчета. Супер фен съм :) Извън България има страаааашни неща.

teenems
07-25-2009, 10:55
Какво най-много обичате да си купувате? -обувки
Любими магазини, предпочитани марки?-няма значение
Колко често ходите на пазар? -когато ми кефне
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? -търся докато не го намеря
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? -с мамето
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? МОЛ
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? -предпочитам да я видя

Kras4eto_lp
07-25-2009, 11:31
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Чанти и всякакви дрехи
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? Adidas,Lee Cooper,Mango,Tom Tailor,Pepe Jeans,Esprit,Nike
:arrow: Колко често ходите на пазар? Доста често
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?И двете
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? С приятелка
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Зависи дали ме мързи
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Предпочитам да пробвам, но ако нещо го няма в БГ и онлайн ме устройва

sun4e
07-25-2009, 12:03
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
Боксерки и бикини :grin: А лятото прибавяме и потничета.
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
Еми навсякъде разглеждам пък което ми хареса :P
:arrow: Колко често ходите на пазар?
В месеца 1 път поне,но зависи от сезона.
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Понякога търся до дупка,ама ако нещо толкова много ми хареса си го вземам веднага :D
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
И двете ми харесват.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
МОЛ
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Предпочитам да отида да го видя в магазина.

Готина темичка :)

amour4eto
07-25-2009, 17:17
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? козметика,обувки,дрехи
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?няма значение от марката важното е да ми хареса,но не предпочитам скъпите неща :)
:arrow: Колко често ходите на пазар?1-2 пъти в месеца на сериозни покупки
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?и по двата начина в зависимост от стоката
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?препочитам да ходя с някого,най-често с майка ми защото и се доверявам за тъканите,цвета,пък и тя е най-обективна
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?препочитам разходките и дъъългото обикаляне
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? препочитам да премеря нещо на място,а по интернет не съм пазарувала никога


Ако се сетите още нещо, пишете :)

puxi95
07-25-2009, 18:05
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
Тениски, къси панталонки... 8-)

:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
В града ми няма много магазини и конкретни марки :)

:arrow: Колко често ходите на пазар?
Само когато е необходимо и ми трябва нещо :)

:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Когато имам нужда от шопинг отделям един ден и се развихрям :lol:

:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
Попринцип предпочитам сама, за да не ми се бърка никой, но иначе си ходя на пазар с мамчето :-Р

:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
Само веднъж съм влизала в МОЛ и то за 5 минуи дори разгледах само малка част от него, града ми е малък и тук няма такива екстри :х

:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Второто :wink:


Ако се сетите още нещо, пишете :)

SummerDream
07-25-2009, 20:15
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?По принцип най-много дрехи и аксесоари ;p
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?Доста са..Terranova,New Yorker,Fox,Benettonn,Tom Tailor,Pepe Jeans,Nike..
:arrow: Колко често ходите на пазар?Когато ми се приходи, нямам точно определено време за пазар ;D
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?Ами зависи..по принцип обичам да се поразходя хубаво, но ако нещо наистана ми "грабне окото" веднага му се нахвърлям ;D
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?Важното е да има компания..
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?И двете..ноо може би повече обичам мол-а, щото всичко е на едно ии по-бързо свършвам с покупките ;д
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?Мне, не съм й фен ;д Друго си е да видиш и да пипнеш това, което купуваш, друго си е просто така на вяра да си даваш парите..

Sigrina
07-25-2009, 21:15
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? - ОБУВКИИИИИИ :grin: :grin: :grin: и аксесоари
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? Всички :)
:arrow: Колко често ходите на пазар? всяка седмица почти
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? Взимам това, което ми грабва окото обикновено, но ако става дума за дрехи... Когато си ших рокля за бала попаднах на две страхотни дизайнерки, които до ден днешен ми шият разни неща като им покажа снимка и им обясня.
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? Сама или с приятелка.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Мол, но само ако времето навън е неблагоприятно за разхождане.
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Око да види, ръка да пипне :)

Ако се сетите още нещо, пишете :)

djudjulinkaa
07-25-2009, 21:56
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? ==> Най-вече блузки и джунджурийки (гривнички и обици)
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? ==> Няма такива.. от където каквото си харесам :)
:arrow: Колко често ходите на пазар? ==> Зависи от това примерно дали е през учебната година или ваканцията.. но не е рядко :)
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? ==>Зависи какво ми трябва :) Но по принцип си определям ден в който ще мога да се възползвам да отида до някой магазин :)
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? ==> С приятелки/мама/сестра :)
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? ==> Да се разхождам по улиците :)
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? ==> Не съм си купувала он-лайн дрехи.. но предпочитам да си обиколя аз :)


Ако се сетите още нещо, пишете :)

misssel
11-03-2009, 12:30
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? ---- миии обувкии и дрехи :grin:
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? ---- ми нямам предпочитани марки каквото ми хареса, но за обувки много харесвам paolo boticeli
:arrow: Колко често ходите на пазар? ---- аа доста често
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? ---- попринцип си отделям дни
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? ---- с мама много често, но и с приятелки
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? ---- мол
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? ---- мразя онлайн шопинга

Ако се сетите още нещо, пишете :)[/color]

ValLoveYa
11-03-2009, 12:46
Какво най-много обичате да си купувате?-дрехи,козметика обувки и аксесоари
Любими магазини, предпочитани марки?-любимите ми магазини са:Escape,Fresh,Багабонт и др. а за марките Diamond
Колко често ходите на пазар?-по 1 път на седмица понякога пропускам
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?-обикалям докато не намеря това което искам
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?-с приятелки
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?-кеф ми е да се разхождам
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?-не съм фен на online магазините

lizzy
11-03-2009, 12:53
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Дрехи и Козметика.
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?Няма.Просто ако го харесам го вземам.
:arrow: Колко често ходите на пазар?Не съм ги броила но поне 1-2 пъти седмично .
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Това което ми грабне окото.
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?С приятелки
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?И двете
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Да определено съм фенка на он-лайн-шопинга :)

maybeline
11-03-2009, 12:55
Какво най-много обичате да си купувате? - блузи,тениски,туники
Любими магазини, предпочитани марки? - каквото ми хареса просто го взимам..няма значение
Колко често ходите на пазар? - на седмицата поне веднъж
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? - когато тръгна за нещо специално не го намирам.. за това когато ми хареса нещо просто го взимам
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - приятелки
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - навсякъде
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - по-добре е да видя..око да види ръка да пипне все пак :lol:

Romance
11-03-2009, 13:04
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?
Обувки! Обичам обувки.. всякакви.
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?
Преди харесвах Кенвело.. не беше толкова разпространено.. Имам няколко неща на Aber. & Fitch .. за жалост тук нямат магазини и дрешките на Конверс
:arrow: Колко често ходите на пазар? Когато реша, че ми се харчат пари. Винаги си заделям по нещо, така че когато реша - отвам.
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Когато нещо ми грабне окото си го взимам дори и да имам 100 като него. Ако конкретно си търся нещо - обикалям докато не намеря.

:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
С приятелки. Мразя да ходя на пазар с мама, защото тя винаги ме разколебава и после съжалявам, че съм я послушала.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
Колкото и да говорят против моловете - предпочитам ги. Досадно ми е да трябва да отида от единия край на града до другия само заради някакъв си магазин.
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Онлайн си поръчвам само ботуши, обувки .. обмислям скоро да прибавя и бельо в графата :)

clever
11-03-2009, 13:19
[b]
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?дрехи;гривни;кецо е и спортна екипировка;))
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?много са..
:arrow: Колко често ходите на пазар?когато се налага ;д не много често... веднъж месечно някъде;)
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?-зависи ;) хахх
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?-с френдчета;може с майка ми;може пък и сама;)) всеки път различно .
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?-зависи..
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?-не пазарувам онлайн

:)

Infinity
11-03-2009, 13:19
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? Дрехи и козметика,определено 8-)
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? Bershka 4ever!!
:arrow: Колко често ходите на пазар? Доста често
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Обикновено си отделям такъв ден,да :)
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
мама 8-) 8-)
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Предпочитам всичко да ми е на едно място,със сигурност
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Не съм фен,но съм си поръчвала


Ако се сетите още нещо, пишете :)

slynchoo
11-03-2009, 14:01
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?- козметика
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?- нямам точно определен любим магазин или пък марка :)
:arrow: Колко често ходите на пазар?- Един или два пъти в месеца
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?- по принцип аз винаги знам точно какво търся ии така докато не го намеря..
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?- мразя да пазарувам сама.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?- зависи.
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?- взимала съм си и от он-лайн магазин,но предпочитам първо да я видя и така :) .

moon4e123
11-03-2009, 14:24
Ходенето по магазините е любимо занимание на много момичета, затова ми стана интересно да питам някои неща :)...
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? - предпочитам да си купувам дрехи и козметика пред обувки
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? - за дрехи - kenvelo, pepe jeans
за козметика - nivea, lancome, golden roys
:arrow: Колко често ходите на пазар? - 2 или 3 пъти месечно
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? - отделям един ден докато избера най-доброто
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - най често с майка ми но понякога и с приятелки
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - МОЛ
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - докато не видя нещо с очите си не го купувам


Ако се сетите още нещо, пишете :)

shadows92
11-03-2009, 15:23
Какво най-много обичате да си купувате?Дрехи и обувки
Любими магазини, предпочитани марки?Нямам любими ,защото не си подбирам дрехите по марката каквото си харесам това е.
Колко често ходите на пазар?Веднъж на два месеца най много(но не броим малките покупки ,а само сезоните)
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?Често се захласвам по витрините и си копувам харесаното.
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?С приятели, винаги е най-забавно.
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?Обичам да ходя по моловете или някакви други такива места в който има много магазини на едно място,но ако е хубаво времето не ми пречи да се поразходя :)
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Не обичм да поръчвам дрехи,особено пък обувки.... :)

Shadowsogirl
11-03-2009, 16:20
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате? - Дрехи, лакове, обувки, дрънкулки, фибички. :)
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки? - Нямам. А, не всъщност имам - Puledro - не са много известни, но нещата им са качествени и имат много хубави неща.
:arrow: Колко често ходите на пазар? - Като имам пари, като ми трябва нещо, зависи.
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? Различно. И двете ги има.
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? С приятелка или леля ми.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? Кеф ми е да обикалям.
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Предпочитам да пробвам. :)

gabi_94
11-03-2009, 17:42
Какво най-много обичате да си купувате? Дрехи и козметика
Любими магазини, предпочитани марки? Емии не си купувам мн скъпи неща и не гледам марката, но по принцип ми харесват Тали Уейл, Кенвело, Фокс и Ню Йоркър, макар че в София няма...
Колко често ходите на пазар? еми зависи кога имам пари, ако имам в излишък отивам веднага на пазар.
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? Ами понякога си харесвам нещо като го видя и си го взимам веднага, но по-често се случва да търся нещо определено и да обикалям известно време.
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? еми с приятелки, но и с майка ми обикалям понякога
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? предпочитам Мол, не ми е голям кеф да се разхождам по улиците особено зимата
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? Не съм си купувала досега от онлайн магазини, страх ме е, че като пристигне или няма да ми стане или няма да ми хареса

teengirl15
11-14-2009, 18:34
Какво най-много обичате да си купувате?-общо взето всякакви дрехи, но блузи си купувам най-често
Любими магазини, предпочитани марки?-Tally Weijl, Cropp Town
Колко често ходите на пазар?-Различно.
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?-когато си харесам нещо, ако е на прилична цена си го взимам, независимо от това, за какво съм излязла. Иначе като ми трябва нещо конкретно се случва да не го намеря от първото обикаляне.
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?-Обикновено ходя по-често с приятелки да разглеждам, докато с майка ми по-рудко и като съм с нея си купувам понякога.
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?-попринцип ми е кеф да пазарувам и на двете места, но по магазините по центъра и улиците изключително рядко ми харесва нещо.

Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? -не съм му фен, а и никога не съм пазарувала онлайн.

Sunnyface
11-16-2009, 07:17
Какво най-често обичате да си купувате?-ами обичам да се зареждам с дънки и блузи!

Предпочитани марки-Tom Taylor i Mango

Koлко често ходите на пазар?-Към 2 пъти в месеца!

Предпочитам да ходя с майка ми,защото като има нещо,което ще си го купя и няма да го облека,тя веднага разбира(как го прави тоя номер?) и ме разубеждава! Но много обичам да ходим с момичетата!
:grin:

Ами по-често ходя в мола-той ми е на 5 минути! Но ето оня ден ходих по витошка да си търся ботуши!

По принцип не съм голям почитател на онлайн пазаруването! За мен си е най-добре да изляза,да си разгледам и да си пробвам! Да се мотая,ми то иначе се губи чара на пазаруването!
[/i]

chocolatedidi
11-16-2009, 07:39
Какво най-много обичате да си купувате? - Според сезона - Панталони,потници,колани,с ичери и Т.Н !
Любими магазини, предпочитани марки? - Calliope,Teili Weili,Adidas !
Колко често ходите на пазар? - Всеки сезон правя голямо пазаруване и ако нещо ми хване окото !
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? Ами да повчето пъти по цял ден си се моткам !
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - Приятелки
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - МОЛ,но не винаги
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - Не

sunshine1
11-16-2009, 11:20
Какво най-много обичате да си купувате?
Най-много обичам да си купувам козметика,гримове и аксесоари.
Любими магазини, предпочитани марки?
New Yorker,Kenvelo,Terranova,Zara и много др. просто сега не се сещам..
Колко често ходите на пазар?
Почти всяка събота или сряда..
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?
Попринцип за мен се отнася второто.
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?
Повечето време с приятелки, но когато ми е лошо настроението или просто искам да съм сама не си взимам компания..
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?
И двете :)
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?
Купувала съм си няколко пъти неща, но чак фен - не. И определено предпочитам на живо.

Sintya
11-16-2009, 11:36
Какво най-много обичате да си купувате? - Блузки, Дънки, Обувки...
Любими магазини, предпочитани марки? - Ами нямам, когато си харесам си го купувам
Колко често ходите на пазар? - През 1 - 2 седмици
Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'? - Когато имам нужда от нещо, което знам какво е, го търся докато не го намеря
Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами? - Различно
МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците? - Ами и двете...
Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място? - Не съм фенка на онлайн шопинга, предпочитам да го видя, да го пробвам и чак тогава да го купя

tonie__
11-16-2009, 15:23
:arrow: Какво най-много обичате да си купувате?- козметика
:arrow: Любими магазини, предпочитани марки?- нямам точно определен любим магазин или пък марка :)
:arrow: Колко често ходите на пазар?- всеки път,когато имам финансовата възможност 8-)
:arrow: Когато ви трябва нещо, отделяте си един ден (примерно) и посещавате абсолютно всички магазини докато не го намерите или пък често се зазяпвате по витрини и взимате това, което ви 'грабва окото'?- обикновено отделям цял ден
:arrow: Шопинг с приятелки/мама/сестра или предпочитате сами?- най-често с мама,но и с приятелки.никога сама.
:arrow: МОЛ - където всичко е събрано на едно място или пък ви е кеф да се разхождате по улиците?- и двете
:arrow: Фенове ли сте на он-лайн-шопинга или предпочитате да видите, пипнете и пробате дрехата/обувката на място?- не съм пазаръвала онлайн досега,но скоро и това ще стане 8-)

roshlichka
11-16-2009, 21:35
1 дрехи
2 Terranova, NewYorker
3 като ми скимне
4 Отделям си 1 ден
5 шапинг с фр или мама о никога сама.
6 по улиците.. по-приятно ми е да се шматкам повече
7 предпочитам да пипна и да пробвам.. онлайн никога.