PDA

View Full Version : Разкажете за класният си ръководител



DieselBlood
07-23-2009, 22:36
Мисля че,заглавието е ясно.

callmeLola
07-23-2009, 22:45
Мииии...на наща класна яку и хлопа дъската.всички го знаят.не преподава много добре,само говори, прави сцени - но не преподава.

shmurkam
07-23-2009, 22:47
Сега ще я видя каква е. Ще бъда подготве. Казват,че е манячка, дето не пише отсъствия като бягаш. На мен точно такава ми трябва 8-)

rauwkost
07-23-2009, 22:49
Старата ми класна е страхотен човек! Млада е, нисичка около 1.60, преподавателка по география и голяма симпатяга. Държеше се с нас повече приятелски, отколкото като класна. Хах, и когато гафехме винаги прощаваше. Абе ще ми липсва. :)

storex
07-24-2009, 00:36
Аз за 5 години в гимназията съм имал четирима класни ръководители. През определено време ще пускам постове като се сещам за някои случки, но първо започвам с най-фрапиращото - класната ми от 11 клас. Страхотен човек, професионалист, добре се отнася с учениците, пуска щегички и проявява разбиране, но заради тЪзи жена го ядох много сериозно :) Беше последният учебен ден на 11 клас и предпоследният час бях извикан от класната ми да ми каже нещо важно и ми сервира, че отивам (заедно с 2 момичета) на изпити, заради превишаване лимита на допустимия брой отсъствия - в моя случаи - неизвинени отсъствия. Разрешено ни е да имаме 9 и 2/3 неизвинени отсъствия и 179 извинени отсъствия. Аз бая кръшках от предметите история и физика и понеже не ни признават бележка само за 1-вия час примерно, трябваше да се дава документ, извиняващ отсъствията за целия ден, на мен ми се натрупаха бая отсъствия и по средата на втория срок някъде ударих горната граница от точно 179 отсъствия (отбелязвам, че НЕ се гордея с това), а неизвинените имах 8 и 1/3. И така, вече кл. ръководители пишат бележниците, всички оценки са оформени и аз изведнъж на изпит с 2 момичета от моя клас, питам 'ЗАЩО?', моите отсъствия са в норма! Получавам следния отговор: "Ох, Николайчооо, знаеш, че си ми от любимците.. и аз... по време на годината ти поспестих няколко неизвинени отсъствия и не съм ти ги пренесла, за да не ти се трупат..." И аз съм бил с убеждението, че си имам 8 и 1/3, а то 2 отсъствия не ми били пренесени и при проверка на дневника от ръководството ми се откриват 2 непренесени и стават автоматично 10 и 1/3, което е над нормата. На всичкото отгоре същата седмица госпожата по физическо реши да се изгаври с мен и ми написала 1 отсъствие, щото съм си тръгнал 10 минути преди края на часа и оттам стават 11. Дневникът не беше приключен за седмицата и аз й обяснявам, че ако не ми го оправи това отсъствие, отивам на изпити, щото при 10 и 1/3 може да се направи компромис, но тя госпожата помислила, че се шегувам и не ми го оправи. Едното от 2-те момичета, пък, превишава лимита от 179 изв. отс. с 1 - има 180 и то пак по нелеп начин... Има си 179 тя, но й добавят още едно, щото една сряда, която имаме 7 чАса, последният от които е час на класния, на нея са й пренесени 6, вместо 7, т.е. последния - час на класния, не й е пренесен. За това си има обяснение - ние с молба до директора си карахме час на класния в четвъртък, вместо в сряда, а това момиче в четвъртък е било на училище и затова класната не й го е написала, обаче понеже цялата гимназия карат в сряда и в дневника пише, че е по програма в сряда, добавят й го и така... имаше разправии защо да се явяваме на изпити по 3 предмета - БЕЛ, математика и 1-ви чужд език (в нашия случай - английски език) и в крайна сметка ни "пощадиха" само с изпит по английски език. Оценките ни за втори срок и годишната бяха анулирани и трябваше да полагаме изпит върху материала от цялата година, а не само от втория срок - ЛОГИКА!!! Аз пак спорих - след като е грешка на класния, защо да полагам изпит? Отговор: -Щом сте отсъствали, трябва да се впише, щом е грешка на класния ви ръководител, тези 2 отсъствия могат да се зачетат като извинени, което значи, че ще ви станат 179 + 2, което пак надхвърля лимита и пак се явявате на изпит - УЖАС! Както и да е, аз се бях стресирал супер много и даже мислех, че няма да мога да го взема изпита, но в крайна сметка всичко свърши благополучно - оценката ми (5), беше анулирана, а на изпита изкарах 6, което ми остана и крайната оценка, но толкова много учих за тоя изпит, че не мога да го опиша... Биографии и творби на автори, епохи и 823528359 думи, щото имаше и превод, освен това и упражнения, диктовка, есе и устно. Докато другите ходиха на морето за July morning, аз зубрех като луд - изпита ми беше на 5 юли мисля, та така... понякога в стремежа си да направиш добро, прецакваш нещата... иначе с тази класна и до ден днешен поддържаме много топли и добри отношения и ходим на кафета и така... аре сега чакам да почета вашите истории, сори за дългия пост, ама тва беше дори най-синтезираното, има бая подробности, които се опитах да ви спестя :)

l0lz
07-24-2009, 00:58
С две думи- ПЪЛЕН БРАК!!1!

kalashnik
07-24-2009, 08:46
Имам най-яката класна и учителка по руски. Понеже не е българка и понякога не се сеща за някои думи на български как са като си говориме на свободни теми, а аз седя на първия чин и й помятам разни думи и понякога се получават смешни истории.Иначе е много земен човек и понякога скътава отсъствия. Абе пич отвсякъде, и преподава добре, има златен медал по руска филология в МГУ и даже са я били поканили да остане там за преподавател, ама тя е дошла тук да преподава в моето училище.

XceSS
07-24-2009, 08:48
Оооо класния ми беше бахти пича, даже ей сега като не съм на даскало, човека ме вика в тях да се напиваме :)

MaLty
07-24-2009, 09:10
Ем сега ще я видя каква е.Предишната беше истерична ама беше печена 8-)

SuNsEt
07-24-2009, 09:56
Даскалото ми е грамадно,а всички ученици я знаят като най-гадната учителка...Има клаустрофобия,хлопка и дъската,винаги наказва този,който не е направил нищо.Колкото до преподаването-не е зле...

NnIkITYy
07-24-2009, 10:00
вече няма да ми преподава тя, защото се местя, но имах най-добрата класна. Преподава по математика и е страхотен преподавател и човек типичен пример за строга, но справедлива :)

Assshley
07-24-2009, 10:12
Класната ми е най-противното същество . Гаден,гнусен,надут кон,който си мисли,че знае и може всичко . Ето това е класната ми . :)

Lorkata
07-24-2009, 10:42
Старата ми класна е един от най - прекрасните хора , които познавам :) Винаги , когато ние сме прави ни е защитавала , дори това да е значело да се скара с някой от колегите си :) Беше прекрасно времето прекарано с нея. . за съжаление се местя в друго училище , а и тя самата вече се пенсионира, но е найстина страхотен човек и ще се радвам ако и в новото училище попадна на такива учители :) !

YouCantStopMe
07-24-2009, 11:18
За новата си класна нищо не знам.Е,може и да е класен.
Но за бившатааа..
Прекрасна учителка,човек,приятел. :)

DieselBlood
07-24-2009, 12:12
Сега иде време и аз да се разпиша.Имам просто толкова заспала класна,че просто няма повече накъде.Давам и бележка за отсъствията и тя вика "Не мога да я приема.Откъде да знам,че не е фалшива"Аз и казвам"Г-жо,от майка ми е писана бележката(което си е вярно)",ама тя нали трабва да се направи на голяма работа и ми каза,че трябва майка ми да дойде в училище.Просто имам чувството,че тая жена съвсем я пере сачмата.

BrainlessROCKBABY
07-24-2009, 13:34
Класната ми рули. ТОТАЛНО! Колкото и да е строга, тя е НАЙ-ЯКАТА класна ever.

MrUndaztood
07-24-2009, 13:36
Много готина и разбрана.Специално на мен ми скатава по някое неизвинено,щях да имам над 10,а имам 4 и 1/3 за цялата година.Ако я помоля нещо знам,че ще го направи.Няма да се заяде.Говорим си понякога в часовете,дори спорим и дискутираме,просто много земна.

dan23
07-24-2009, 17:07
Аз пък попаднах на свестен класен.Забавен човек 8-)

selens
07-24-2009, 17:30
Най-строгата е,но не и с мен,братовчедки сме и съм и любимка :D При нея няма пълна шестица 8-)

YakUZa777
07-24-2009, 17:36
Класната ми е комшиика, ако направех нещо постоянно казваше на наще... Ходил съм без бележник и всякакви подобни глупости, добре, че наще работеха постоянно и не ме виждаха много, много. Викаше ми да сядам да уча, че няма да ме приемат, искам сега да съм на даскало да се изсмея и да кажа приеха ме 8)

DeadSilence
07-24-2009, 18:34
Ааа бившата ми класаа бешеее простоо разбиващааа. Най - якияя преподавателл който е съществувал някогаа. С нейното преподаване - по английски нямаше човек който да не е разбрал урокаа 8) . А на екскурзийте ни позволявашее всичко е последната годнина ни видяя с всякакъв вид алкохол и цигарии и на жената и стана лошоо ама все пак ни простии :lol: . Такива големи простотии с класа и нея сме правили направоо като се сетяя сее пуквамм от смях. Абее супер си е женатаа почит й правяяя ама многоо ще ни липсваа :[[

gab4eto_gr
07-24-2009, 19:28
Строг, но справедлив! :)

ElinoOor
07-25-2009, 07:19
дразнител :-o

headhunterz
07-25-2009, 07:44
Наща класна е доста срамежлива, ходи все едно е глътнала бастун :D опитва се да бъде строга, горката, но не е...но въпреки всичко аз си я уважавам 8)

Sladurchoo
07-26-2009, 12:13
Ся ще имам нова класна .. а за старата .. много добро мнение имам .. разбираше се с целия клас .. правеше компромиси .. пишеше по-високи оценки .. :-D

xXbambiiXx
07-26-2009, 12:55
Душичка е :)

plovdiv4anka90
07-26-2009, 19:47
Аз за 5 години в гимназията съм имал четирима класни ръководители. През определено време ще пускам постове като се сещам за някои случки, но първо започвам с най-фрапиращото - класната ми от 11 клас. Страхотен човек, професионалист, добре се отнася с учениците, пуска щегички и проявява разбиране, но заради тЪзи жена го ядох много сериозно :) Беше последният учебен ден на 11 клас и предпоследният час бях извикан от класната ми да ми каже нещо важно и ми сервира, че отивам (заедно с 2 момичета) на изпити, заради превишаване лимита на допустимия брой отсъствия - в моя случаи - неизвинени отсъствия. Разрешено ни е да имаме 9 и 2/3 неизвинени отсъствия и 179 извинени отсъствия. Аз бая кръшках от предметите история и физика и понеже не ни признават бележка само за 1-вия час примерно, трябваше да се дава документ, извиняващ отсъствията за целия ден, на мен ми се натрупаха бая отсъствия и по средата на втория срок някъде ударих горната граница от точно 179 отсъствия (отбелязвам, че НЕ се гордея с това), а неизвинените имах 8 и 1/3. И така, вече кл. ръководители пишат бележниците, всички оценки са оформени и аз изведнъж на изпит с 2 момичета от моя клас, питам 'ЗАЩО?', моите отсъствия са в норма! Получавам следния отговор: "Ох, Николайчооо, знаеш, че си ми от любимците.. и аз... по време на годината ти поспестих няколко неизвинени отсъствия и не съм ти ги пренесла, за да не ти се трупат..." И аз съм бил с убеждението, че си имам 8 и 1/3, а то 2 отсъствия не ми били пренесени и при проверка на дневника от ръководството ми се откриват 2 непренесени и стават автоматично 10 и 1/3, което е над нормата. На всичкото отгоре същата седмица госпожата по физическо реши да се изгаври с мен и ми написала 1 отсъствие, щото съм си тръгнал 10 минути преди края на часа и оттам стават 11. Дневникът не беше приключен за седмицата и аз й обяснявам, че ако не ми го оправи това отсъствие, отивам на изпити, щото при 10 и 1/3 може да се направи компромис, но тя госпожата помислила, че се шегувам и не ми го оправи. Едното от 2-те момичета, пък, превишава лимита от 179 изв. отс. с 1 - има 180 и то пак по нелеп начин... Има си 179 тя, но й добавят още едно, щото една сряда, която имаме 7 чАса, последният от които е час на класния, на нея са й пренесени 6, вместо 7, т.е. последния - час на класния, не й е пренесен. За това си има обяснение - ние с молба до директора си карахме час на класния в четвъртък, вместо в сряда, а това момиче в четвъртък е било на училище и затова класната не й го е написала, обаче понеже цялата гимназия карат в сряда и в дневника пише, че е по програма в сряда, добавят й го и така... имаше разправии защо да се явяваме на изпити по 3 предмета - БЕЛ, математика и 1-ви чужд език (в нашия случай - английски език) и в крайна сметка ни "пощадиха" само с изпит по английски език. Оценките ни за втори срок и годишната бяха анулирани и трябваше да полагаме изпит върху материала от цялата година, а не само от втория срок - ЛОГИКА!!! Аз пак спорих - след като е грешка на класния, защо да полагам изпит? Отговор: -Щом сте отсъствали, трябва да се впише, щом е грешка на класния ви ръководител, тези 2 отсъствия могат да се зачетат като извинени, което значи, че ще ви станат 179 + 2, което пак надхвърля лимита и пак се явявате на изпит - УЖАС! Както и да е, аз се бях стресирал супер много и даже мислех, че няма да мога да го взема изпита, но в крайна сметка всичко свърши благополучно - оценката ми (5), беше анулирана, а на изпита изкарах 6, което ми остана и крайната оценка, но толкова много учих за тоя изпит, че не мога да го опиша... Биографии и творби на автори, епохи и 823528359 думи, щото имаше и превод, освен това и упражнения, диктовка, есе и устно. Докато другите ходиха на морето за July morning, аз зубрех като луд - изпита ми беше на 5 юли мисля, та така... понякога в стремежа си да направиш добро, прецакваш нещата... иначе с тази класна и до ден днешен поддържаме много топли и добри отношения и ходим на кафета и така... аре сега чакам да почета вашите истории, сори за дългия пост, ама тва беше дори най-синтезираното, има бая подробности, които се опитах да ви спестя :)


Напъъъъъъъъъъълно нормално за ЕГ Пловдив :D ..Кофти ситуация,но щом си се оправил браво.По английски да изкараш 6 на такъв прее*ан изпит ( sorry за израза ама си е така..) е голяяямо нещо ;) English through Literature :P

Не знам коя е била твоята класна,но честно казано такъв даскал,който да ти спестява отсъствията (без значение извинени или неизвинени) в ЕГ Плд е РЯДКОСТ...Моята беше по математика.Много ама много взискателна,дори учителите я наричали помежду си "Вождът"..Жената си беше за ВСИЧКО тип-топ.Отсъствия,оценки,всичк свързано и несвързано с даскало я интересуваше.Мн мн не я обичаха заради тази й черта.Един пример: "Ти имаш 1/3 отсъствие от първия час,защо закъсня?" Първа смяна,рано рано отг е ясен,ама тя си питаше...Или пък друго,което въобще не беше нейна работа - "Защо на бележката пише диагноза ОВИ (остра вирусна инфекция),а ти е изписано само 1 ден дом.лечение?" :D

Най-много използваше репликата : "Не е редно!" ,"Не е редно да се прави така..не е редно да се говори така..не е редно това,не е редно онова.." и т.н. Но за предмета си беше невероятен преподавател!Обясняваше толкова ясно,че трябваше или да не я слушаш,или да си супер задръстен,за да не разбереш това,което ти обяснява.Та също тя има голяма роля в това да избера математиката като предмет,с който да кандидатствам...В трудни моменти ме подкрепяше-когато в 11. клас 3 седмици отсъствах заради една операция-обаждаше се в болницата,интересуваше се..Когато се появих в у-ще след като мина всичко дори се разплака..от радост,че всичко е било ОК ;)Тя си поплака и на изпращането ни..Все още поддържаме връзка-по е-mail,или се отбивам в у-ще...И така :)
Накрая мога да обобщя,че си харесвах класната.
Всички имаме недостатъци..При някои са повечко,при други по-малко ;)

ThePowerOfLove
07-26-2009, 20:10
Само ме кефи, че пише поощряващи оценки и от време на време извинява по някое друго отсъствие. Като цяло не е толкова лоша, ама пък не може да се оправи с класа.. :?

teenems
07-27-2009, 02:35
аз сега ще съм с нова и нз ква е ..
старата ми беше мн пекана
някъде около 40-50г.
по ае ми водеше ..
с ярко червена коса и се обличаше много екстравагантно
с едни ярки дрехи
ама и ходеха..
то и името и едно 8-)
ама май правеше любовни игри с един учител :lol: :lol:

Ilikeliljon
07-27-2009, 10:24
Имах две класни за период от 5 години в средното. Първата беше стара мома и се заяждаше постоянно. Отсъствия не извиняваше, освен ако няма бележка, но се достигна до такъв момент, че наложи критерии. При пет неизвинени всичко е ок с бележка, при 10 вече бележката не стига, иска да говори и с лекаря, който я е издал, а при 15, освен че искаше с лекаря да говори, но и с родителите. (лимита беше 20). Накрая взе че се омъжи и се кротна, стана като овчица 8-) 8-) 8-) Другата определено не съм доволен от нея, голям идиот беше и само псевдо се интересуваше от класа. То и двете така де. Не съм попаднал на свестна класна досега, освен тази до 4 клас 8-) 8-) Иначе на свестни учителки съм попадал :) :)

sp33der
07-28-2009, 13:26
Кинта и 20.С едни големи изкуствени зъби.ЯКО истерия.

Behemoth
07-28-2009, 14:31
Класната е пекана. Като се има впредвид, че преподава по история, си е доста забавна всъщност. Личи си че обича учениците си и им обръща нужното внимание :)

dessko
07-28-2009, 17:07
Най-готиния класенннн :grin:

rality55
07-29-2009, 11:50
Сега ще съм във ново даскало и незнам каква ще бъде :-k обаче старата ми класна е една склероза :D

fenche22
07-29-2009, 12:22
Е в новото училище не я знам каква ще е,ама досегашната ми беше доста разбран човек :)

EnglishMan
07-31-2009, 13:55
за 7 години смених 4 класни,всички бяха готини,но най-готина бе последната класна :grin:

dark_angel3
07-31-2009, 20:14
Много добра и точна.Винаги оправя кашите,които сме забъркали,подкрепя ни,извинява ни хилядите отсъствия,а ние й се отблагодаряваме като й се качваме на главата.Много си я обичам и уважавам ];]

p.s.Изобщо не я заслужаваме !

PurpleDream
07-31-2009, 22:59
тъпа 50-годишна ограничена кокошка,влязла в критическата и дразнеща околните,има високо мнение за себе си,нахална е и нямам думи 5год ще ми е класна :x

adizitk1
07-31-2009, 23:32
Ми мойта вс я знаеха, че е вечно недоволна... имам лоооши спомени за нея :-o

TheLastAngel
08-01-2009, 01:15
Моята класна я знае целия град (че и не само) ;-)
Много беше злобна. Не тряба да стоиш на неиния чин когато вика. Тетрадката ми винаги беше наплюта в неиния час. Испитваше за 2 ("Ако не си изкараш двойката оставаш дирекно в същата година"). Слабото й място бяха цветята. Веднъж счупихме едно нейно цвете и всички масово получихме 2. Обичаше да ни критикува ,но пред другите ни бранише като малки пиленца. Тя Имаше две цели : да ни научи на математика и да ни накара да се сплотим. Първата я постигна макар и с мнооого усилия.
Ние бъкел незнаехме в началото на годината ,но се променихме и то само и единствено заради нея. А за това ,че не се сплотихме сме си виновни ние.
Тази година ще сме с нов класен и като се сетя ми става малко тъжно колкото и да я мразех преди. Ррябва да ни искара до края . Незнам без нея как ще се справим изобщо с тези матури ..... :cry: :(

XceSS
08-01-2009, 01:34
Днес го видях, ме пита къде съм приет т.н. му казах, че БС най-вероятно, той ми вика "Там хубаво-Море, чайки и млади майки" 8-)

sladkalady
08-01-2009, 07:57
Моята класна е доста строга-иска всички от класа да имаме високи оценки,да нямаме никакви неизвинени отсъствия,защото по този начин сме я злепоставяли пред директора.Тя не общува с класа ни.Не се смее,не се шегува.Постоянно е недоволна...Вика и крещи за най-малкото.Странен човек е ..

GbSy
08-01-2009, 08:12
Класната до 4. клас ми беше много приятна жена, разбираше ни винаги, помагаше ни, направи ни много задружен клас.
От 5. до 7. клас класната не 'продължи традицията', станахме много лош клас, не се разбирахме, карахме се, а на нея като че ли не й пукаше толкова много.
Е, разбира се, беше готина. Млада жена... де'а знам, готина беше, ама не ставаше за класна.
Сега в 8. ще видим...

joannalof
08-01-2009, 11:02
Бившата класна беше уасно безотговорна :lol: изобщо не ни поглеждаше като клас ... винаги сме били с други учители,понеже тя била заета с нейния кръжог по гимнастика :razz: Жалка ми беше ...

8992LIGHTER
08-01-2009, 11:18
Нашата класна е много яка ... постоянно ни се кара щото класът ни е супер див и всеки ден все някой ще направи някоя глупост дето ще я изкара извън нерви. 8-) Кара ни да и купуваме хамбургер с кюфте :razz: Кара се с другите даскалки заради нас :lol: преподава ни по химия и другите класове ги изпитва яко а ние не знаем даже от какво сме изкарали наще оценки 8-) извинява ни отсъствията :grin: когато се чупим от математика (най-често от там ) или по друго отиваме в нейния кабинет докато започне часа да не ни види другата даскалка :razz: Говорим си по цял час! И още куп неща класната е много щур човек и жалко че тази година ни е последната! :( ОБИЧАМ Я !!!! :-)

dream94
08-01-2009, 14:02
оОоОо моята "бивша " класна е ужасна :smt096

tItEufFf
08-01-2009, 14:22
Моят класен не ме харесваше. Изобщо. Аз също го мразех. Защо ли? Ами той е даскал по история и география, но явно на времето не си е учил добре уроците и обърка България с Букурещ. Когато преподаваше урока за Европейския съюз пропусна да каже, че Румъния и България също са негови членки.
Абе ужасен е... тъп французин :o :?

blue_ice
08-01-2009, 14:29
хах ами мойта класна мразеше мен и класа ми цяяяла година ама наистина цялата ни обиждаше колко сме тъпи и накрая напусна :lol: 1:0 за нас :D

ifilin4ica
08-01-2009, 18:55
класната ми беше(в мин. време е, щото сега ще имам нова) супер тъпа...
обличаше се 'невероятно'...с черна пола, червени ботуши, лилава блуза и... зелена жилетка
има обратна захапка и ако стоиш на първия чин трябва да си носиш чадър :D
както си седи й се причува, че някой се смее(в стаята е гробна тишина) и почва да крещи като невменяема :D
има още много ама шросто не ми се пише... :-D

RainbowGirl
08-01-2009, 19:13
Класната ми е най-противното същество . Гаден,гнусен,надут кон,който си мисли,че знае и може всичко . Ето това е класната ми . :) напълно съгласна и моята е такава за жалост :D

Supernova
08-01-2009, 19:53
Най - яката класна :-) Държи се с нас повече като приятел, отколкото като учител. Ходили сме на кафе заедно, пушим /аз не пуша де/ и пием с нея 8-) Янво се дължи на възрастта й - 28 :D В училище ни защитава, въпреки че и се качваме на главата и й създаваме 1 куп проблеми... Също така е и чудесен преподавател, наистина можеш да научиш много от нея /по английски е/. Вече сме с нея 2ра година и много й се кефим, а другите класове завиждат 8)

alba29
08-06-2009, 20:44
Класната ни е учителка по немски език:Frau Slavova :D .Голяма пичага е .Пуска постоянно някакви шеги и в нейните часове абсолютно винаги е много забавно.Плюс това шегите й почти винаги са первезни :D .

ivanstef
08-07-2009, 06:42
Класната ми е най-противното същество . Гаден,гнусен,надут кон,който си мисли,че знае и може всичко . Ето това е класната ми . :)

Пълен Support...

bloodyF
08-07-2009, 06:58
Класната ни е учителка по немски език:Frau Slavova :D .Голяма пичага е .Пуска постоянно някакви шеги и в нейните часове абсолютно винаги е много забавно.Плюс това шегите й почти винаги са первезни :D .


да не учиш в ЕГ-благоевград 8-)


иначе мойта класна е по математика ,пичага е,...супер яки лафове пуска обаче като я ядосаме става мноооооого лошо за нас :Д иначе не преподава добре всичко претупва....например 1вия срок мин.год. вектори ни ги обясни за 5 мин. на края на часа...има отношение към не-толкова-добрите-по-математика...(като мен :Д) иии така..ама иначе става весело с нея..пък и на мен ми е през гъза тая математика...

MadeOfWater
08-07-2009, 09:22
преподава по математика.Леко пеката,ама има и по-добри от нея :lol: Доста е строгичка и всичките ни оценки се влиаят от това в какво настроение е.ако и е хубав деня влиза усмихната,весела,дружелюбн а и нямаме некакви проблеми,ама ако и е лош е като буреносен облак,хубавото е че подаръците я развеселяват. :D

lil4eto9
08-07-2009, 18:51
мойта класна е хипер зле... хем се стараем да бъдем примерни :lol: :lol: :lol: хем на едно момче му зашлеви шамар..... яде в час.... украси класната така грозно за коледа,че всички почнахме да си викаме че на нашата класна нещо хлопа дъската :D :D :grin: :grin: .....................

sladkish_14
08-07-2009, 19:06
Всичките ми класни до този момент са били прекрасни !
Сегашната ми е по микроикономика /само 1 год.по този предмет/ и по немски език :grin: , мноооого е лудо.Като човек е много печен и е строга, но в клас не е така.Дава ни да си правим каквото искаме докато тя се гримира 8-) .. Когато ни диктува нещо и се разкарва из стаята постоянно ни казва 'Не се разсейваите !' и като види на някой чин някъв фон дьо тен и е първа кипра , направо забравя докъде е стигнала и пак на нас 'НЕ се разсейваите' 8-) смяяяях ..

sweety_blondy
08-07-2009, 19:42
ами . . аз съм на 17 , класната ми е на 25 .. по химия .. отсъствия извинява,понякога влиза в положението на ученика ,но доста често се дразни с мен ( примерно ) когато сме в час, а после като отида в междучасието при нея вече говори по друг начин и всичко и минава .. абе малко правеж е :)

Brunetkaa
08-07-2009, 20:22
Предишната ми класна беше наистина прекрасен човек!Възхищавам й се колко е борбена :) толкова силна, толкова добра,усмихната..страхотен страхотен човек.
Уважавам я. :)

impassive7
08-07-2009, 21:12
Ами кефи ме класната ми, само малко ме дразни, че не може да оправи дисциплината... Иначе е симпатична и отзивчива. :)

HappyPeopleBeSmile
08-26-2009, 13:29
Ще имам нов класен тази година, но до преди това смених 3-ма класни ръководители:

:arrow: Началният ми учител беше стар, с много натрупан житейски и учителски опит, с добро отношение към учениците, стрикност, милост, взискателност. При него бях пълна отличничка и кротко зайче :oops: (знам, доста скромн)

:arrow: Вторият ми учител т.е учителка беше ниска, също възрастна, добра, прекрасна, чудесна историчка, нежна, перфектна, взискателна и беше приятелка на всички ни. За съжаление реши да се пенсионира и с много сълзи, рев, сополи и подаръци както от нейна така и от наша страна я изпратихме :(

:arrow: Третата даскалица дойде на мястото на втората, също историчка. Тя не преподаваше добре уроците си, само се разхождаше и се опитваше да научи нещо за личния ни живот :? Постоянно се интересуваше кой в кой бил влюбен и тем подобни. С нея не можехме да си направим нито едно свястно купонче, нито в края на учебните години, нито на коледа, нито никъде. С нея просто не постигахме единство и разбирателство. Винаги ни черпише и ние винаги сме и подарявали подаръци, както и на останалите ни класни преподаватели (при нас подаряването на подарък е знак на уважение към учителя и традиция, било то на 8-ми март, за коледа, рожден ден или края на учебната година) Ама г-жата си я биваше, но определено не беше сред любимците ни :)

mrtn
08-26-2009, 13:38
А супер пич е моя класен :) много се кефя, че ми е той! Знае кога да е строг и знае как да направи веселото на някой. Но най-лошото е,че се срина човека загуби родителите си за 1-2 месеца, което е ужасно, но знам че ще продължи напред!

veseto0o0o0o
08-26-2009, 16:47
Нашата класна е супер готин човек. Много е положителна и мила със апсолютно всеки можеш да споделиш апсолютно всичко с нея! Ако имат значение годините и ще ги кажа на 38 години е, но :-o като се замисля изопщо не и личат. 8) Тя ни преподава по английски език и винаги си прави по някой базик от време на време със нас. С нея сме адски близки не сме, като класна и ученичка, а като приятелки. :-D Ето сега примерно ваканцията и звъня постоянно питам я как е, какво прави.. ходя със 2 -ма, 3-ма ученика от нашия клас да я виждаме, щото всички са на почивка или не им се ходи по жегите. :] Какво друго да кажа .. :-o :-o аа да казва се Росица много е печена и забавна.. :razz: :grin: Много си я обичам, но ми е последна година класна тя ми е, като 2-ра майка! .. :cry: :cry: :cry: :cry: :-# :cry: :cry: :cry: :cry:

LoveRetroMusic
08-26-2009, 16:56
Сега ще съм за трета година в моето даскало и пак нов класен ;D Баси, ние ги сменихме 5 вече.
За тази година знам, че ще ни преподава по физика и е много гадна. 8-)

fire_cat
08-26-2009, 17:24
Класният ми ръководител ( по-скоро ръководителка ) е наистина много свястна жена със собствено и свободно мнение по всеки параграф и високо оценявано държание. Тя е жената, която е достойна за пример. Учи се от грешките си и не съжалява за тях. Аз много я уважавам, но за съжаление тази година може да имаме нов класен/класна.

GreenMimss
08-26-2009, 20:00
Моята беше перверзна леличка със наклонности за садо мазо :lol: :lol: :lol:

djuki
08-26-2009, 20:24
ами тя ни е класна 9 и 10 клас и ако имаме късмет ще ни изкара до бал . Младичка на 25-26 преподава английски и то не заради парите а заради учениците и е забавно има още малко да уляга , но извън даскало ходим с нея напред назад доста често и е супер забавно

ValzZi
08-26-2009, 20:57
няма думи които да опишат КАПКА !! :shock: :?