PDA

View Full Version : Подигравка...



venom0706
07-24-2009, 05:29
Момичето,което обичам се подигра с мен...Нашата история започна отдавна с връзка с много обич и разбирателство, и постепенно се влюбих в нея до такава степен,че да не мога без да сме заедно..Тя е всичко за мен и предполагам така ще си остане...За съжаление
онази почти перфекна връзка приключи и за известно време ня бяхме заедно,след което отново тръгнахме.За съжаление нищо вече не беше така както преди и по-голямата част от връзката премина в караници.И все пак намирахме начин да останем заедно защото предполагах че не можем 1 без друг.Докато вчера не и влезнах в skype-a и не видях някои неща.В чатовете с най-добрия и приятел пишеше "слънце","мило","миличък"и пишеха разни още по-гадни неща,от които ми стана много ш*бано.Говорих с нея и тя ми каза,че всичко било на майтап,но когато четях тези работи,сигурно всеки би си помислил разни неща.Тя винаги е имала някакво по-специално поведение към този нейн приятел,а и той към нея също,дори са щели да тръгват преди време,когато скъсахме 1-вия път,но тя все още обичала мен,и все пак,от написаното в skype не знам какво да мисля.Обичам я страшно много,но се чудя дали и от нейна страна има същите чуства..Кажете ни вие какво мислите за това и дайте съвет,не че ще повлияе на решението ми,просто искам да чуя и други гледни точки. :(

EndlessNights
07-24-2009, 05:30
секс за нея

EndlessNights
07-24-2009, 05:31
опс 3ка за вас

dimitar_ak
07-24-2009, 06:28
Защо се ровите по чужда кореспонденция. Ако имаш съмнения я питай директно, но появили ли са се съмненията и ревността при теб е много лошо. Озапти се или ще пратиш всичко по дяволите.

Priceless
07-24-2009, 06:28
Поредното неориентирано момиченце :?

InloveAgain
07-24-2009, 06:29
След като е щяла да тръгва с него.. следователно има чувства ..:( Съвета ми е добре да си поговорите ,за да разбереш какво иска тя. Наистина това,което си видял в скайпа и е доста неприятно,но винаги отношенията между най-добри приятели са такива . ;)

venom0706
07-24-2009, 06:56
Според мен е малко странно приятели да си пишат"мило","миличък","слънчице" и т.н.Тя ми каза че не е тръгнала с него защото все още ме обичала и се надявала че ще се съберем след 1-вото късане.

InloveAgain
07-24-2009, 06:58
Според мен е малко странно приятели да си пишат"мило","миличък","слънчице" и т.н.Тя ми каза че не е тръгнала с него защото все още ме обичала и се надявала че ще се съберем след 1-вото късане.

С моя най-добър приятел си пишем същите работи,но нямаме чувства .. :-o

Faces
07-24-2009, 07:51
Бе братче кво се чудиш взимаш брадвата намираш тъпото копеле и оставяш гнева да те води 8)

l0lz
07-24-2009, 07:52
Поредното неориентирано момиченце :?

Както винаги, съгласен с Priceless.

MiChKoO
07-24-2009, 07:57
поговори с нея кажи и че не ти е приятно да си пишат такива неща ако наистина те обича няма да се повтори

venom0706
07-24-2009, 08:04
Молил съм я,молих я и да не се държи гадно с мене по skype и да ми се ядосва за всяко нещо и то много пъти,тя всеки път казва,че ще спре..и всеки път 1 и също...

NeZaPoznat
07-24-2009, 08:07
Молил съм я,молих я и да не се държи гадно с мене по skype и да ми се ядосва за всяко нещо и то много пъти,тя всеки път казва,че ще спре..и всеки път 1 и също...

На умния човек му трябва един път - максимум 2 пъти да го направят за смях и да разбере какво трябва да прави ... ти направо .... :?

venom0706
07-24-2009, 08:09
Може би...и все пак я обичам.

NeZaPoznat
07-24-2009, 08:10
Може би...и все пак я обичам.

Ами тогава не се оплаквай онбре. Сега ако седнеш на някой таралеж ще пуснеш тема - боли ме гъза - помагайте ?!! :?

venom0706
07-24-2009, 08:12
Въпроса е,че не знам тя дали наистина ме обича,не мога да я оставя просто така,но не мога и да търпя нейното държание..

NeZaPoznat
07-24-2009, 08:25
Въпроса е,че не знам тя дали наистина ме обича,не мога да я оставя просто така,но не мога и да търпя нейното държание..

Ако се чука с теб - сигурно те обича по неин си начин, ама дали обича само теб - кво ти пука - нали ти пуска ??!! Да не смяташ да се жениш за нея ?!! :D

dimitar_ak
07-24-2009, 09:15
Помисли си над това дали тя те кара да си щастлив или да се чувстваш гадно. Ако е второто режи. По-добре да боли един път, отколкото безкрайно. После се напий, изчукай друга и ще ти мине.

RaZzer
07-24-2009, 09:22
Спри да я търсиш... (не късайте, но просто охладней към нея) Виж дали ще те потърси тя или ще се радва да си пише с най-добрия приятел...

Иначе е мн тъпо тва, че си й ровил в скайпа... :?

Assshley
07-24-2009, 09:41
И според мен е супер тъпо това,че си й ровил в скайпа.Още от това става ясно,че ти така или иначе и нямаш доверие и може би винаги си се съмнявал в отношенията й с този нейн най-добър приятел.И аз имах и все още имам най-добър приятел,с който също щяхме да тръгваме преди време и,с който също си говорим на мило и си подмятаме някакви по-странни неща,НО нищо повече.За твоето момиченце има два варианта-или има чувства и към него и към теб и в момента се чуди какво да реши или просто ти си станал параноичен . :D Моят съвет е да седнеш да поговориш с нея и да си изясните нещата,НО НИКОГА ПОВЕЧЕ недей да й ровиш в скайпа . Супер подло е . :)

venom0706
07-24-2009, 09:46
Тя сама ми даде паролата си в скайпа и ми каза да влизам когато поискам.Тя също има моята.Просто влезнах за да проверя дали съмненията ми ще се окажат верни.

Assshley
07-24-2009, 09:50
Ахаа .. Ами не беше го споменал това за това така се изказах . :D Добре значи вече казах - може да не е това,което изглежда .

bazookarka
07-24-2009, 09:54
Връзка, при която има съмнения, не е връзка. Ако се чувстваш притеснен относно онова с нейния най-добър приятел, по добре поговри с нея, бъди по-твърд и й кажи, че ако смята да постъпва така спрямо теб, по-добре връзка да няма. И времето ще покаже.... :lol: :)

Faces
07-24-2009, 09:58
Човек ти си я молил :shock: тогава кво очакваш да стане покажи на едно момиче че е всичко за теб и 90% от тях се взимат за богини и почват да те правят на прост.Забелязал съм тука че голям процент от момчетата които пускат теми за загубена или изчезваща любов са направо паднали в краката на приятелките си.Така ли не разбрах те че това е сигурния начин да се прецака всичко момичетата не се кефят на такива изпълнения те са си момичета искат момче до себе си а не още едно момиченце.

liubopitko
07-24-2009, 10:07
Човек ти си я молил :shock: тогава кво очакваш да стане покажи на едно момиче че е всичко за теб и 90% от тях се взимат за богини и почват да те правят на прост.Забелязал съм тука че голям процент от момчетата които пускат теми за загубена или изчезваща любов са направо паднали в краката на приятелките си.Така ли не разбрах те че това е сигурния начин да се прецака всичко момичетата не се кефят на такива изпълнения те са си момичета искат момче до себе си а не още едно момиченце.

За съжаление това е реалността, ама според мен процентите не са 90 ами 97% :-x

l0lz
07-24-2009, 10:25
Човек ти си я молил :shock: тогава кво очакваш да стане покажи на едно момиче че е всичко за теб и 90% от тях се взимат за богини и почват да те правят на прост.Забелязал съм тука че голям процент от момчетата които пускат теми за загубена или изчезваща любов са направо паднали в краката на приятелките си.Така ли не разбрах те че това е сигурния начин да се прецака всичко момичетата не се кефят на такива изпълнения те са си момичета искат момче до себе си а не още едно момиченце.

За съжаление това е реалността, ама според мен процентите не са 90 ами 97% :-x

АБСОЛЮТНО..

RaZzer
07-24-2009, 10:28
Тя сама ми даде паролата си в скайпа и ми каза да влизам когато поискам.Тя също има моята.Просто влезнах за да проверя дали съмненията ми ще се окажат верни.

Като има съмнения - се проверяват в разговор, а не в заобиколни проверки...

rozovsluncho
07-24-2009, 11:17
Говори с нея,питай я дали има чувства към най-добрия си приятел и заслужава ли си да сте заедно ако има такива..или я питай дали иска по-силно да е с теб или с най-добрия и приятел.

Но не и говори със заобиколки кажи и: Ще дойдеш ли да поговорим. или Имам малко въпроси към теб и искам да се отнесеш сериозно над нещата.

Но както пише в по-горен пост по-добре е да те заболи сега и да ти мине отколкото вечни болки!От личен опит го знам по-добре е колкото и невероятно да ти звучи ;-)

Joc
07-24-2009, 12:00
остави я
1 шише водка с аверче
дискотека
курви
бой за приятелчето и
релакс с масе на пейка
наспи се

100% ще те потърси след това! 8) ако не... не заслужава!

YouCantStopMe
07-24-2009, 12:21
То е ясно,че трябва да поговориш с нея.Бъди директен и без много овъртане.Но според мен едва ли знае какво иска.

valdesbg
07-24-2009, 12:55
Зле сиииии :)

За чий късаш с някого след като пак се събирате? Какъв е смисъла на късането? И защо по дяволите се ровиш в чужда кореспонденция? Ти си за бой, не тя.

Верно е че тя е неориентирана, ама ти си поне 2 пъти по неориентиран от нея. Какво да правиш ли - зарязвай я, и не поглеждай момиче изпбщо докато не си оправиш кашата в главата и в нагласите и разбиранията за живота. То това твойто е било нужда, а не обич и любов....

Ай със здраве :)

Emoooo0
07-24-2009, 13:13
неможеш да кажеш че не те обича,но найстина е постапила гадничко кам теб.......
макарче така си говорат на сланце и тем подобни тва няма значение.......
и аз си говоря с мойте фр така такаче..........
ако има все пак някви чуства кам тях и ти ги виждаш по добре
я остави на мира.......... :? :? :?

Faces
07-24-2009, 13:45
Съгласен съм с valdesbg това късане събиране не е хубаво само ви обърква главите събирате се с надеждата да е както отначало или за нещо още по добро но рядко е така повечето пъти се удължава агонията на връзката.Всички казват така говорели с приятелите си а колко от вас са били на косън да тръгнат с тия приятели.Момичето много добре знае че момчето има чувства към нея и да му говори така ами подозрително си е.Извода е един авторе единия от вас е резерва врътка си ви и 2-мата докато нещата с единия не се прецакат и така няма да остане на сухо.А ти продължавай да не се държиш като мъж на място и ще изхвърчиш то можи и вече да си изхвърчал ама да не ти е съобщено.

AFT
07-24-2009, 14:25
А може би просто няма какво да си дадете вече? Ти хубаво я обичаш, но доколкото разбрах нещата не вървят както трябва. Защо се измъчвате още? Продължи напред, но без нея. Намери друга. Нормално е да мислиш,че няма да обичаш друга като нея и т.н., но и това ще мине. ;]

Joc
07-24-2009, 14:27
Какъв е смисъла на късането? И защо по дяволите се ровиш в чужда кореспонденция?

Проверката е висша форма на доверие! 8)

valdesbg
07-24-2009, 14:29
Какъв е смисъла на късането? И защо по дяволите се ровиш в чужда кореспонденция?

Проверката е висша форма на доверие! 8)

А да бе.. :)

Тия ги разправяй на баба ми :)

(ако помислиш малко ще видиш колко лишено от смисъл е)

barzev
07-24-2009, 16:42
Ами кво за обръщенията ??? Аз на най-добрата ми приятелка казвам тези и други подобни весели неща.. Тя е мойта курвичка :D Минавал съм я 2-3 пъти, но откакто имам гадже не така ... Иначе гаджето ми знае как си говорим :lol: нищо не ми казва щото се обичаме :D Преди 5 дни тръгнахме след дълга раздяла (:: Имаме 9 месеца преди това,, нИ знам за кво се скарахме.. все едно излизам от темата.. РЕВНОСТТА НЕ ПОКАЗВА ЧЕ Я ОБИЧАШ, А ЧЕ НЕ Й ВЯРВАШ!!! Ти си за бой!

Take_That
07-24-2009, 20:35
Може би...и все пак я обичам.

Тогава бъди за подигравка .......