PDA

View Full Version : Студио за Пиърс В СОФИЯ



t1n4e7o
07-24-2009, 05:37
Значи имам молба към вас - Трябва ми хубаво пиърс студио в София, защото съм решила да се дупча на пъпа. Ако някой от вас вече го е правил, моля да сподели за болката, самата промивка, колко време ви е отнело да се възстановите, и колко време не трябва да се мокри? Също така ако ми дадете ориентировъчна цена за самото пробиване, много ще съм благодарна.( обеца си имам ) :) Благодаря виииии.

П.С Ако ми кажете да ида да се огледам за стусио, а не да питам - не съм от София. Приятелят ми има къща там и ще ходим за панаира в Горна Баня сега на 2ри и искам да се пробия там, за да може за морето да се оправя. :)

EndlessNights
07-24-2009, 05:45
ВЗЕМИ ИЗЛЕЗ И ВИЖ БЕ ЛАПЕ

t1n4e7o
07-24-2009, 05:51
ВЗЕМИ ИЗЛЕЗ И ВИЖ БЕ ЛАПЕ

Айде моля без ебавки. Попитала съм сериозен въпрос и очаквам сериозен отговор. Ако ще си правите труда да пишете нещо друго освен по темата - не си правете труда.

EndlessNights
07-24-2009, 05:52
ОК


* НЯМА ДА СИ ПРАВЯ ТРУДА *

Jamalska
07-24-2009, 06:57
Хм Мания на Витошка,Трип Хаус ( :smt007 ) на първата пресечка в дясно след ъгъла на витоша и патриарх евтимий в посока 5те кьошета, Моника на пазара на Графа, Инк брадърс на попа...около 25лв. е само дупката .
Аз имам две на пъпа,нито едната не боля,първата я вардих седмица-2,втората на 2рия ден вече нищо й нямаше,Промивките са си нормални-физ. разтвор,банеоцин примерно.Вече си мисля,че не мога да давам адекватни мнения щото съм се нагодила към организма си,ама до сега от море не съм имала проблем.Все пак 2-3 седмици ако можеш да го оставиш без да го давиш там ще е добре.

Loshotia
07-24-2009, 07:45
Джа, отколко време ги имаш? Не изтънява ли кожичката?

Jamalska
07-24-2009, 08:11
Ми на горната стигна до едно положение,г/д половината (беше пробито от топче до топче) и от тогава не е намалявала,мисля,че си е добре.И е от година ии..половина почти.А другата е от ...6ти април,мдаа помня си датата и не е изтъняла.

lazzza
07-24-2009, 10:29
аз си пробих пъпа предии около 4 месеца . ( sun )
пробиване : на мен ми го пробиха без упойка ии боля ме - да ама търпи бабо за хубост :D ..
промивката : ти трябва една вода ( забравих й името ) ии там ще ти дадат антибиотик или GENTAMICIN или BIO - нещо си не му знам името аз и двете имам но GENTAMICIN-a е по - добър :) ще я промиваш 5 месеца в началото по 10 пъти на ден . ( грижите са доста големи така че ако нямаш време по - добре недей ) ии ще я мажеш там с антибиотик 2-3 седмици .. на 2рия месец ще ти се зачерви и ще започне да изкарва лимфа ( такова беличко ) и кръв - всъщност не е задължително . но по този начин се прочиства ( не при всички го има )
след това : мокренето не е проблем дори знам че е хубаво ако отидеш на море , водата в морето била хубава за самата раничка иначе няма проблеми можеш и още първия ден да си се изкъпеш ( аз понеже не мога да не се къпя :D като пристрастена съм . ии веднага влезнах след тва малко ме боля но ми казаха че е нормално :) )
цената : на мен ми беше 50 лева с обица която обаче не трябва да махаш 6 месеца докато заздравее напълно така че си я избери някоя която ти харесва

Jamalska
07-25-2009, 09:20
:shock: :?

t1n4e7o
07-26-2009, 11:31
Абе тука прочетох едно момиче й дали да подписва договор, че била пълнолетна, че не била в нетрезво състояние и такива работи.. Аз нямам 18, след 5 месеца ще ги навъеша? Та при вас как беше?

lazzza
07-26-2009, 18:53
без проблем отидох с компанията