PDA

View Full Version : Немога да спра да мисля за него



bj76
07-24-2009, 08:47
Значи това започна мин година лятото. Аз и моите приятелки се запознахме с едни момчета. Аз харесвах едното момче .Беше много сладък, с дълга коса. Ние се скарахме и от тогава не съм го виждала, но през цялата година мислех само за него. Преди няколко дни го видях. беше се постригал .не му отиваше мн с къса коса , но все пак аз продължавам да мисля за него. вече няколко нощи го сънувам. Помогнете :(

InloveAgain
07-24-2009, 08:49
Като си го видяла казала ли си му нещо .. ?

gLypChenCee
07-24-2009, 08:54
Цяла година си мислила за момче макар, че сте се скарали и сте го познавали бегло?
WTF?

screamingvoice
07-24-2009, 09:00
колко бегло сте се познавали?толкова сериозно ли сте се скарали?Той каза ли ти нещо като се видяхте?Щом го харесваш толкова разбери дали той те помни,едва ли още ти се сърди.Намери някаква връзка с него

Aries
07-24-2009, 09:03
Ако само мислиш за него и нищо друго,само и с мисълта ще си останеш.По-добре се пробвай да откриеш някаква връзка към него за да уточните отношенията си.Ако ли пък не ... най-добре забрави за него .. всичко е само временно!

bj76
07-24-2009, 09:04
аз не съм се скарала с него а по-точно моите приятелки. Аз не харесвамн неговите приятели и затова и аэ си тръгнах.

Aries
07-24-2009, 09:07
аз не съм се скарала с него а по-точно моите приятелки. Аз не харесвамн неговите приятели и затова и аэ си тръгнах.
В такъв случай,няма никаква пречка от това да се срещнете и да поговорите отново.Ако приятелките ти или приятелите му не одобряват това,не трябва да се влияеш от чуждото мнение както си направила по-рано изглежда.Потърси всякаква възможна връзка с него,акo пък ако не успееш ... продължавай напред !

bj76
07-24-2009, 09:08
и искам да кажа че една моя фр го попита и той каза че съм готина , но не ме харесвал

InloveAgain
07-24-2009, 09:12
и искам да кажа че една моя фр го попита и той каза че съм готина , но не ме харесвал

Тогава защо седиш и циклиш на него ? ..майната му като не те харесва .

Aries
07-24-2009, 09:12
и искам да кажа че една моя фр го попита и той каза че съм готина , но не ме харесвал
Най-вероятно е добил тази представа за краткото време,за което сте били заедно.Ако наистина го харесваш трябва да прекараш време с него и да видиш дали чувствата са взаимни.

RaZzer
07-24-2009, 09:24
Намираш връзка с него, излизате двамата и постепенно си изяснявате отношенията между вас си (без да се влияете от приятелки, приятели, стринки, чичоци, лелички и т.н.)

l0lz
07-24-2009, 10:09
Еми, мисли си за него и цял живот ако, искаш.. Току виж се оказваш на 40 години, тъпчеща се пред телевизора, 150 кила, без мъж, без нищо.. ;d

smileforyou12
07-24-2009, 10:27
Еми има два варианта или намираш начин да излезеш с него и впоследствие да се сближите, или си търсиш друг.

NeZaPoznat
07-24-2009, 11:29
Значи това започна мин година лятото. Аз и моите приятелки се запознахме с едни момчета. Аз харесвах едното момче .Беше много сладък, с дълга коса. Ние се скарахме и от тогава не съм го виждала, но през цялата година мислех само за него. Преди няколко дни го видях. беше се постригал .не му отиваше мн с къса коса , но все пак аз продължавам да мисля за него. вече няколко нощи го сънувам. Помогнете :(

smileforyou12 Ти даде 2 варианта от мен още 2 :

- маструбация - ефтин и лесен
- дилдо - малко по-скъп
- вибратор - още по-скъп

Офф!! Аман от теми как да го забравя :?

Extremescream
07-24-2009, 11:33
Значи това започна мин година лятото. Аз и моите приятелки се запознахме с едни момчета. Аз харесвах едното момче .Беше много сладък, с дълга коса. Ние се скарахме и от тогава не съм го виждала, но през цялата година мислех само за него. Преди няколко дни го видях. беше се постригал .не му отиваше мн с къса коса , но все пак аз продължавам да мисля за него. вече няколко нощи го сънувам. Помогнете :(

Ако темата не е ебавка:
-Ти си поредната повърхностна пикла.Какво внимание обърна на косата и на това,че е бил сладък.А какъв човек е,нещо такова забрави да споменеш.Но е най-важно,че е изгледждал по-сладък с дълга коса.
Решение-гръмни се...
Или това,или си прелеи мозък...

Take_That
07-24-2009, 20:38
Беше с дълга коса.... подстригал се е - не беше много хубав - като че ли това е много важно 8-) (извинявай просто ми стана смешно)... та обади му се, вижте се :)

Hilary_
07-24-2009, 20:43
Другия път като го засечеш евентуално можеш да му кажеш нещо ... :? :?

Nakadah
07-24-2009, 20:51
след 2 шамара всичко е възможно

fire_cat
07-25-2009, 09:22
Ако го видиш пак, опитай се да го заговориш. Накрая по-добре направо да му кажеш. Има голяма вероятност да те отхвърли, но тогава все пак вече ще знаеш, че няма да имаш шанс и това може да ти помогне да не мислиш чак толкова за него.

rozovsluncho
07-25-2009, 09:26
след 2 шамара всичко е възможно

Започвам да се съгласявам с мненията ти...или поне в дадени случай :oops: :D :booooomb:

Таа бии си два шамара и отиди при него :lol: Изглеждаш повърхностна..сори,че ти го казвам ама кфо значение има кфа е косата му ти явно само външността гледаш и кфо очакваш от него ако гледаш само как изглежда.. :? :-x

rozovsluncho
07-25-2009, 09:27
Ако го видиш пак, опитай се да го заговориш. Накрая по-добре направо да му кажеш. Има голяма вероятност да те отхвърли, но тогава все пак вече ще знаеш, че няма да имаш шанс и това може да ти помогне да не мислиш чак толкова за него.

Аз направих това и го намразих след това..толкова по-лесно беше да го забравя :lol: само дето ние ходихме в продължение на 3 4 месеца :D

saygoodnight
07-26-2009, 12:47
Ти си повърхностна тъпа пикла!

Мислила за него 1 година айде бе :shock: :lol:
Видяла си го и си го подминала като малка гара . Още едно доказателство,че си тъпа!
За кво поне здрасти не у каза няма да те изяде,набие или нещо такова!
И дойде и реда на съвета след като изтъкнах колко си тъпа .
та ... отиваш в някоя дискотека с онея твойте и те тъпи като теб приятелки и се запознаваш с някой.В дискотека става много лесно повечкото са потмийнали а у абе ше се обедиш или пък абе де да знам ти си на 12 най-вероятно трудно ше ти помотнеме тука дето сме си сабрали.не го обичаш просто си овлечена по него.и на мен ми се е случвало 1-2 пъти ще видиш колко лесно ще го забравиш след около 1 седмица.споко :) :( :-) :P