PDA

View Full Version : от третиране на косата..



Stela90
07-24-2009, 10:57
значи преди ползвах лак за коса и забелязах че от продължителното използване ми излезна пърхут..спрях го и ми се изчисти..купих си пяна за коса и сега и тя като почти свърши гледам пак ми се е появил пърхут :@ какво да правя,това значи ли че ми е много чувствителна косата към препарати и не трябва да и слагам нищо :(

MaLty
07-24-2009, 11:11
Не забравяй:пърхОт :? Иначе и на мен ми се появява от пяната и лака..сега не слагам нищо много рядко и нямам..

djuki
07-24-2009, 12:03
ами отделно , че се появява по пърхот , но все пак тая всичкита пяна , която я слагаме по косата си не се изпарява и започва да се лющи от косъма. Ако ти е чувствителен скалп можеш да си вземеш има една бяла пияна на шварцкопф тя е без алкохол мисля тя е за чувстливетна кога на главата можеш да опиташ . Мии си косата по често , по - малко количество препарати и въобще не би трябвало да ти се получава нещо

lipstik
07-24-2009, 12:47
Ще е добре да не си слагаш такива неща по косата.

devi
07-24-2009, 13:00
Аз реших да спра да си тормозя толкова много косата, че горкичката тя на нищо ще вземе да ми запрелича. :( Преди всеки ден я горях с машата, после пяна за коса, лак, боя за коса, сушоар...какво ли не. Вече редовно си я мия с хладка вода, а не с вряща, слагам и балсами, маски (даже 2 пъти в седмицата спя с маска за коса и къпра около главата, за да ми се възстанови косата), спрях сушоара и кърпите, а я оставям сама да исъхне, гледам да си избирам по-хубави бои за коса, за да не я боядисвам толкова често и така. Съвета ми е избягвайте да слагате подобни неща на косите си и се грижете добре за тях.

NqkfaNikakva21
07-24-2009, 13:16
devi, преди да си оправяш косата, оправи си правописа :)

само съвет ...

xHARDCANDYx
07-24-2009, 13:30
devi, преди да си оправяш косата, оправи си правописа :)

само съвет ...
+1
По темата-има продукти за чувствителна кожа на главата мисля че на Taft бялата серия е такава,пробвай,но не очаквай чудеса-все пак си увреждат косъма ..

Hilary_
07-24-2009, 14:02
По темата-има продукти за чувствителна кожа на главата мисля че на Taft бялата серия е такава ...

Съгласна съм ... амаа гледай да не слагаш много ... ии да не е често .. :-o

dead_princess
07-24-2009, 15:03
ми не слагай толкова често пяна / лак :)