PDA

View Full Version : За бургазлии



XceSS
07-24-2009, 12:25
Значи никога не съм ходил в Бургас, но сигурно там ще ме приемат, та да питам готин ли е града, как са цените на квартирите и изобщо по магазините, намира ли се лесно работа, абе изобщо кво е чуството да живееш в Бургас :)

b0Nb0n
07-24-2009, 12:48
не живее в бс ама има някви часове в които въздуха им е доста по отровен от нормалното цените зависи ако магазина е в центъра не са евтини има шано магазинчета :) и най якия китайски е по богориди като тръгнеш втората в ляво ако тръгнеш от чесовника на горе ако ли пак тръгнеш от морската надоло съответно се пада предпоследнат в дясно ама трябва да ядеш в ресторанта иначе не е хубаво :Д плажовет им са лекоо кофти нощния живот ако си чалга хоусер 6ти е кеф най вероятно ако ли пък не трудно човек

klmnopr
07-24-2009, 13:09
Ако не си живял винаги там-ще ти хареса.Центърът е добре,морската е уютна и приятна...Магазини няма много,в сравнение с другите градове.Клубове,дискотеки и т.н. също не са много в изобилие,но не е като съвсем да няма. :-o Плажната ивица е супер яка,обаче хич не е поддържана както трябва...И така.Общо взето спокоен градец. 8)

ArTanDra
07-24-2009, 14:30
Значи никога не съм ходил в Бургас, но сигурно там ще ме приемат, та да питам готин ли е града, как са цените на квартирите и изобщо по магазините, намира ли се лесно работа, абе изобщо кво е чуството да живееш в Бургас :)

В кой мизерен университет в града ще те приемат.. говори лошо за теб, нищо ти си знаеш. Цените на квартирите паднаха доста за 300 - 350 лв. може да си намериш обзаведен двустаен апартамент в центъра! Работа се намира доста трудно, дори и да имаш образование.. за пример ще ти дам студентка съм и всеки като чуе, че имам лекции и ме изпраща по живо по здраво.., кафетата в центъра са скъпички. Към 3 лв. е едно кафе, една бира е към 2.5-3 лв. /завиви от бирата, иначе на капаните е доста по евтино/. Не знам каква музика слушаш, в града има само една хаус-чалга дискотека, всичко друго е чалга, нощен живот има само в събота.. Ако си свикнал на всичко това лесно ти е да живееш тук, но ако не си ... горкият ти :D


Заповядай http://b0urgas.hit.bg/ Тук има доста истина ;)

caseoftheex
07-24-2009, 14:33
тъй като ще прекарам там 2 седмици, някой ще ми каже ли дали се спазва вечерния час? :)))

b0Nb0n
07-24-2009, 15:36
май май се спазва по кафетата вечер няма непълнолетни ама на центъра ся в кварталните кафета не знам

caseoftheex
07-24-2009, 17:13
Мм не се спазва :-o

йей, щото в сливен примерно в 11:00 трябва да си си у вас и не пускат по дискотеките под 18

XceSS
07-25-2009, 10:21
Ако не си живял винаги там-ще ти хареса.

Всеки ми го казва :D

Мерси на всички за отговорите :)

Assshley
07-25-2009, 11:50
Ето ти един сайт да се образоваш за града . :D

http://bourgas.tk/