PDA

View Full Version : Въпрос за едно лекарство



Kocha
07-24-2009, 11:59
Провокирана от темата на Blondi дали косата расте до определена дължина реших да споделя с вас как от една перушина направих страхотна гъста и дълга до кръста коса!Е тайната се казва ТРИВИТАМИНОЛ.Това лекарство слагат на овцете до колкото знам за да им расте повече козината.Правих маска с това чудо всяка седмица по два пъти в продължение на 1 година и резултата е наистина повече от блестящ!Даже и фризиьорки са ме питали как е възможно да поддържам толкова дълга и здрава коса...
Момичета, които искате да имате страхотна коса, след която да се обръщат всички давайте смело, тичайте бързо до ветиринарната аптека за ТРИВИТАМИНОЛ, а аз ще ви кажа как да го използвате!
Успех на всички! Hug





Това го видях в един форум някой може ли да каже дали:

1-Има грам истина в това нещо

2-Има ли странични ефекти от ТРИВИТАМИНОЛ

3-И ако някой го е ползвал да каже помага ли


П.П-Това лекарство било за овце ама не ме е*е ако действа :Д

П.П2-Ето я я маската
Маската е следната:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л мас
1 суп.л ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ.
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед или жълтък.

ameli
07-24-2009, 13:24
като гледам съставките, не ми вдъхва особено доверие, даже никак :? намажи се, после иди да изпушиш една цигара и косата ти ще е муцка :-)

girlstar96
07-24-2009, 13:38
ми аз нз дали помага ,но мисля че сместа не мирише особено приятно :? по-добре не рискувай (аз не бих) :)

bloodyF
07-24-2009, 15:24
ами мирише гадно маската,има вероятност макар и малка да имаш косопад в началото но наистина има разни неща като хининова вода които са за хора !!! а не за овце ....

Kocha
07-24-2009, 19:03
1-во не пуша така че това отпада :Д

2-ро незнам

къде има хининова вода?

аз по принцип си имам косопад и рядка коса иначе нямаше да прибягвам да си маша главата с лекарство за овце нали?

DeadSilence
07-24-2009, 19:16
1-во не пуша така че това отпада :Д

2-ро незнам

къде има хининова вода?

аз по принцип си имам косопад и рядка коса иначе нямаше да прибягвам да си маша главата с лекарство за овце нали?

щом имаш косопадд по - добре недей да го пробваш. Мойта приятелка имаше много дълга коса но си я подстига леко и сега иска да има пак същата .. и тя опита с някви маски и ала бала и така само си увреди косатаа. Най накрая използваа удължаванее

Kocha
07-24-2009, 20:06
така и иначе се пита с какъв доктор трябва да говоря за косата си :Д Ако е за кожа дерматолог ама коса нз