PDA

View Full Version : .



janja
07-24-2009, 12:11
...

Hilary_
07-24-2009, 12:22
Апфф много кофти ... имам чувството, че те е взел колкото да я забрави след като говори за нея толкова ... пък и тва със защитната реакция тъпо звучи след като не се е замислил дали това теб може да те нарани ... :? Нещо т'ва момченце не ми харесва ... 8-)

NeZaPoznat
07-24-2009, 12:25
Ходим вече почти година и половина. Не е от най-хубавите връзки, да отбележа. Искам да ми дадете някой друг съвет или мнението си относно проблема.

Отдавна ми каза, че бившата му е най-голямата любов, каза ми че тя го е зарязала и другото не помня :D Казвал ми е и че приличам на нея :shock: Или пък казва ми, че ме обича и тъй като не съм сигурна в чувствата си, не му отговорям със същото и следва реплика от рода "...Ама еди-коя-си най-много". Предполагам, че го казва като защитна реакция, страх да му кажа, че не чувствам същото, ама не съм психоложка - не съм сигурна. Някои ще предположат, че съм глупава, да се занимавам с него, но може и аз да имам вина. Иначе се държа на ниво, не говоря за нея, не съм я обиждала, нито го ревнувам. Доколкото знам, почти не подържат връзка. Много момчета трудно преживяват бившите си, но дали говорят така на настоящите си приятелки.. Та въпросите ми са защо той прави така и какво да правя аз?

Приемам критиките ви , но без обиди :) И съм на 18, ако въобще има значение.
Моля и без коментари от типа "Не знам как да ти помогна." :D
Благодаря! :-)

Не знам как да ти помогна!

:?

Моля !

RaZzer
07-24-2009, 12:31
Може би е малко грубо, но просто се оттегли и ти... Виж дали ще те потърси или ще продължи да си живее с мисълта за старата любов...

Може би би било приемливо такова поведение в началото на връзката ви, но след година и половина би трябвало да знае дали е с теб, за да я забравя или защото намира нещо в теб...

valdesbg
07-24-2009, 13:09
Ходим вече почти година и половина. Не е от най-хубавите връзки, да отбележа...тъй като не съм сигурна в чувствата си, не му отговорям със същото...Иначе се държа на ниво, не говоря за нея, не съм я обиждала, нито го ревнувам...Та въпросите ми са защо той прави така и какво да правя аз?
Преди да ти отговоря отговори ми ти - поради каква причина си с него още, толкова време? Не звучиш като човек, който е щастлив от връзката си. Намирисва ми на търпимост, нужда или бог знае каква щуротия още. Има ли нещо такова?

Защо той прави така - защото не е преживял бившата си. Какво да правиш ти - ако ти харесва и го смяташ за нормално стойте заедно. Ако ли не - махай се.

Аз ще ти кажа - не е нормално да сравняваш сегашната си партньорка с бившата.

l0lz
07-24-2009, 13:11
Яж му хуя. :lol:

l0lz
07-24-2009, 13:15
Яж му хуя. :lol:тва мислех да напиша и аз,само докато видях заглавието..

Мхм.. Аз даже не прочетох кво е написала в темата..

Emoooo0
07-24-2009, 13:16
имам чуството че се е хванал с теб само и само да забрави бившата си.......вазможно е да те обича ама не толкова.....
все пак повече от другата........ :? :? :-o

Kukumqvka
07-24-2009, 13:35
имам чуството че се е хванал с теб само и само да забрави бившата си.......вазможно е да те обича ама не толкова.....
все пак повече от другата........ :? :? :-o

Извод : Остави го ! 8)

YakUZa777
07-24-2009, 13:49
Щях да оспамя темата, но гледам вече са го направили, зарежи го, кажи му, че е жалък 8-) (на 18 съм 8-) )

lipstik
07-24-2009, 14:06
Щом ти е казал,че онази му е голямата любов и ти приличаш на нея,значи ходи с теб,защото му напомняш на нея.

scanadal
07-24-2009, 14:21
Разкарай го.Без угризения :)

barzev
07-24-2009, 16:30
ГОДИНА И ПОЛОВИНА ?!? ЛУДОСТ !!!! :? Заеби го и толкова! Ако някое момиче ми каже че причличам на бившия й ще й подаря снимка и ще я заеба :D Но както искаш! Това пишлеме не те обича! 8-)

3oPuTy
07-24-2009, 16:34
Ходите почти година и половина и не знаеш,какво изпитваш към него?! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: Ти нормална ли си (с и без извинение)?!Защо си с него щом не си сигурна дали го обичаш?! :shock:

Faces
07-24-2009, 16:37
Чета поста ти авторке и не вярвам че си на 18 :shock: ако наистина си значи си падала доста често от кушетката като си била малка...

Hilary_
07-24-2009, 16:38
Яж му хуя. :lol:
Това ли беше най - умното, което можа да измислиш ??? :? :?

valdesbg
07-24-2009, 16:38
Адаш, може и да е спала на отворен прозорец ;)

Иначе ти кво правиш ;)

fire_cat
07-24-2009, 16:49
Реши какво чувстваш към него, защото наистина е странно да сте заедно от толкова време и ти още да не си наясно с чувствата си. А и можеш да му кажеш, че ти става неприятно, че постоянно говори, че обичал другата си приятелка повече, защото това наистина е гадно. Ясно, че наистина я е обичал, но да ти го повтаря е наистина неприятно.

experiment_m
07-24-2009, 16:49
В тоя живот, ако има нещо сигурно - посочете ми го! Любовта не отстъпва на зад. :(
А колкото до авторката на темата - Колко време още мислиш, че ще издържиш постоянно да ти напомнят за бившата и колко приличаш на нея и т.н. Парашутчето в раничката и ходи да се хвярляш някъде другаде в боя. На 18 си и още не си за изхвърляне. :D Момчета колкото щеш.

l0lz
07-24-2009, 17:18
Яж му хуя. :lol:
Това ли беше най - умното, което можа да измислиш ??? :? :?

ЪХЪ. :smt115

Nakadah
07-24-2009, 18:49
след 2 водки всичко е по лесно

rozovsluncho
07-24-2009, 19:10
И аз имах подобен проблем,само че приятелят ми (бивш вече) говорeше за повечето си предишни приятелки и ми беше кофти,че приказва за тях и едва ли не - ме сравняваше с тях и бях му споменала,че не ми е никак приятно да приказва за тях и така нататъка и той спря за период от време.После започна пък да ми казва как да не правя,както била направила някоя от бившите му и т.н. и аз го зарязах :x големи са глупаци ](*,)

По-добре говори с него и ако няма ефект,направо го зарежи! :(

Take_That
07-24-2009, 20:28
Ти не си сигурна в чувствата си към него, но въпреки това изискваш от него той да ти казва как "умира" за теб един вид. Ти не знаеш какво изпитваш, а може би той пък е с теб само, за да забрави бившата си.... Връзката явно не носи щастие нито на единия, нито на другия - най-добре е да се разделите според мен. Но ако не искаш да прибързваш първо поговори с него и го попитай защо толквоа много гоовори за бвишата си и му кажи, че на теб не ти е приятно

janja
07-24-2009, 21:21
Моля, за затварянето на темата! :)

valdesbg
07-24-2009, 21:24
Моля, за затварянето на темата! :)

'Абихме се за нищо форумци. Нищо де, поне лафче си направихме :)