PDA

View Full Version : Помага ли ви раздел “ ЛЮБОВ” ?



NeZaPoznat
07-24-2009, 12:31
Причината да се рег-на в тийн-форума е, че четейки темите виждах колко неадекватни и понякога грешни съвети се дават понякога за очевадно ясни проблеми. Неадекватни защото ако от думите на автора личи, че на гаджето му не му пука за него, а някой го съветва ‘да се бори за любовта си’ /сериална фраза/ то този съвет само би продължил страданията на автора и би задълбочил проблема.
Ник-а ми НеЗаПознат измислих с презумцията, че ще говоря като незапознат с цялата ситуация човек т.е. съдейки само по думите на авторите, което понякога е крайно недостатъчно, а понякога и грешно. Мъчех се да съм напълно обективен и директен, но май не успявам. Някои ме мразят, а на 2-3 пъти ме нарекоха г-н Романтика - явно с подигравателен или саркастичен тон, което никак не ме обижда. Нямам право да се обиждам защото и на мен ми е трудно да се погледна отстрани и да се видя през вашите очи. Така би трябвало да разсъждават и авторите на темите - ако коментарите са подигравателни - дали сте повод. Не че няма хора, които не се подиграват с всичко и всички, но никак не е трудно да ги игнорираш. Лично аз се отнасям сериозно с темите, които ми звучат сериозно. Как да се отнеса към тема като “ лъскам по 4 пъти на ден, а сперма няма и няма...” или “ малкия е 22 см - помогнете”.
Друг тип теми са авто-рекламните теми: “Имам много хубави цици - всички тях гледат ...как да направя така че да не ме гледат” или “Свалят ме по 2-3 момчета едно временно - ХЕЛП” или “Всички ми завиждат и ме мразят защото съм най-готината” ....без коментар.

Да не говорим, че има теми в които и да искаш не можеш да дадеш адекватен съвет. Примерите във форума са много - повечето са копирани в МИДАТА, но обобщено мога да формулирам следните типове теми:
Теми тип - кажете ми какво искам:“Има две момчета - единия ме обича, а другия го обичам - кой да избера ?”
Теми тип - осрах се яко - как да се избърша така, че да не личи :
“Той ми предлага 3 пъти , аз му отказвах 3 пъти, сега вече разбрах, че го харесвам, но той вече не ми предлага - ХЕЛП- как да си го върна ?!”
Теми тип - три пъти го режа това въже и все късо:
“Харесвам едно момче и той ме харесва. Аз се правя на недостъпна, но той не ми предлага. Правя се на непукистка - пак не ми предлага. Правя се, че не го харесвам -пак не ми предлага. Ако го набия дали ще ми предложи ?! “
Теми тип - нищо не става но за сметка на това аз пък нищо не правя:
“ Мен не ме харесват. Толкова съм готин, скромен, надарен, сексуален а никой не ме забелязва ... докато си седя на балкона в къщи. ХЕЛП !
Теми тип - мазохистка съм:
“Гадно ми е с него но не мога без него. Какво да направя - ХЕЛП”
Теми тип - ясновидци :“Оф май ме харесва/изневерява/ - как да разбера ...”
Мога и да продължа, но няма смисъл - разбирате ме.

Днес за пореден път се уверих, че никой не е склонен да приема съвети, които не съвпадат с неговото мнение. Мразя да цитирам себе си но в едно мнение написах приблизително следното:
Ако човека приема само мнения, които съвпадат с неговото - не виждам защо пуска тема ?!
Ако човека разсъждава правилно - няма да има проблем - ако има проблем - не разсъждава правилно. Ако не разсъждава правилно - всички мнения, които съвпадат с неговто също не са правилни.

Е как да помагаме със съвети като всеки си прави каквото иска. Понякога се чувствам идиотски защото се мъча да му покажа че е в грешка, а той/тя ми вика - ами обичам го.
Надявам се с по-дългото си изложение успях да ви обясня какво точно искам да ви попитам.
Ако имате мнение или форума ви е помогнал да решите свой проблем или да прогледнете образно казано - ще се радвам да споделите.

l0lz
07-24-2009, 12:42
:razz:

valdesbg
07-24-2009, 12:47
Често хората пускат тема, за да чуят това което им се иска. Решили са че нещо е правилно и търсят подкрепа на това. По принцип няма лошо да се иска чуждото мнение, или да не се приема същото. Лошото е когато го игнорираш само защото не е това, което искаш да чуеш. И тук възниква въпроса - наистина ли можем да определим кой е правилния избор за нас и да го отстояваме?

Убеждавам се че хората пишещи тук не могат. Милиони пъти съм попадал на тая нагласа - пускам темата щото искам да ме подкрепите, не ме интересува дали съм прав/а. А ако имате друго мнение от мойто наврете си го там където слънце не огрява, щото вие не сте правите. вие не ме познавате и не знаете как мисля и какво ми се случва, затова няамет право да говорите измислици.

Което е и главния проблем в случая. Това съм засегнал и в последната ми тема - Не винаги можеш да получаваш това което искаш, но... (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265576)

Не се учудвам че има толкова хапливи коментари. Не се и обиждам на никого от тук.

И да раздела ми помага, аз помагам на хората които пускат теми. Лошото е че те не приемат помощта ми. А са пуснали темата за да получат такава. Само тук пиша.

Незапознат - поста ти е доста правилен.

NeZaPoznat
07-24-2009, 12:57
Често хората пускат тема, за да чуят това което им се иска.
Ами да уточняват:
Приемаме само мнения от типа:
- браво - продължавай
- страшна си мацко
- много правилно
- и аз така бих постъпил

и т.н. :?

Да не се бъркат съфорумците :?

bog4eto
07-24-2009, 13:01
Ехх на това му викам тема.Браво!

Вече,честно казано,са малко нормалните и смислени теми,на които можеш да дадеш мнение и то да се приеме без хиляди заяждания и обеждения от автора,че ти "не го разбираш".

Както и темите "Обичам го,какво да правя..".Тук автора получава хиляди съвети,но накрая се стига до извода "Е да,ама аз го обичам..значи всичките ви съвети можете да си ги наврете някъде и аз ще си го обичам и ще си хленча и ще пускам всеки ден нова тема как ме е отрязал,как ми изневерява,а аз му прощавам" .. И те така..Кво да се прави. :?

Extremescream
07-24-2009, 13:18
Браво.Крайно време да се пусне такава тема.А и споко,дори да те мразят,мен много ме радваш.Когато се налага,даваш адекватни мнения,но на теми тип 'бременна ли съм?' или 'колко ми е голям' не задълбаваш като доста хора да започнат да развиват теории как били или не.Точен човек си.
Но в този форум хората влизат не толкова защото имат проблем,а понеже ги мързи да мислят как да го разрешат.(повечето са такива,има и изключения).
И не само за раздел 'Любов'.Веднага се започва 'аз знам,че не трябва да направя нещо така,ама искам и вас да ви питам'.Естествено,винаги знаете какво трябва да се прави,ама не го правите,а чакате да ви кажат,че е така.Хубаво,като толкова знаете-направете го.
Друго нещо са темите тип 'бременна ли съм' и 'той дали ми изневерява' и подобни.Ми вие искате успокоение,че е така или не е.Толкова ли не може да мислите,че трябва да ви успокояват непознати по интернет.Не го разбирам това,за мен е проява или на много тъп или на много безхарактерен човек.
И естествено темите,дето ги има за да получат отговора,който искат (темите 'Да тръгна ли с него' и 'Да спя ли с него?')-защо задавате въпрос,като не приемате друго мнение,освен това,което сте си наумили.Примерно ние ви казваме,че не ви съветваме да се съберете с Иван и веднага се започва как той бил толкова добър,мил,нежен и тн.
Нас ли убеждавате,или себе си?
Хора-писането по форумите няма да ви оправи живота.Няма лошо да искатв съвет,но не може да очаквате непознати да ви решават проблемите.Помислете малко,премислете какви варианти имате и тогава пишете тук,като кажете и вие какво сте обмисляли.
Но повечето пишат веднага щом стане нещо и очакват готови отговори,без дори да се напрягат.
Живота е ваш,вие се оправяйте с проблемите си

ПП:Уоу,това май ми е най-дългия пост,писан някога в този форум :D

NeZaPoznat
07-24-2009, 13:23
.... Но в този форум хората влизат не толкова защото имат проблем,а понеже ги мързи да мислят как да го разрешат.(повечето са такива,има и изключения).
....Но повечето пишат веднага щом стане нещо и очакват готови отговори,без дори да се напрягат.
Живота е ваш,вие се оправяйте с проблемите си

ПП:Уоу,това май ми е най-дългия пост,писан някога в този форум :D

Така са свикнали онбре ! Оплескат нещата и някой друг ги оправя - я мама , я тате ... ама те никога не са виновни :?

Мисленето не е на мода напоследък... :?

Jumbie483
07-24-2009, 13:23
Браво за темата.
Жалко, че и с тази, както и с много други такива няма да се промени нищо тук. Това са тийнейджъри и не ги интересува чуждото мнение.. За себе си, те единствени са прави, а тези, които не ги познават нямат право да говорят за тях.
Така разсъждават всички..

Hilary_
07-24-2009, 13:30
Често хората пускат тема, за да чуят това което им се иска.
Ами да уточняват:
Приемаме само мнения от типа:
- браво - продължавай
- страшна си мацко
- много правилно
- и аз така бих постъпил

и т.н. :?

Да не се бъркат съфорумците :?

+++++++

Авторе супер добра тема !!! Изчетох си я с кеф както се вика ... :D :D
Идеята е такава, че за съжаление наистина не се приема друго мнение ... а често пъти се пускат и еднакви теми с оправданието "Знам, че има такава тема ама всеки е индивидуален" ... което всъщност е същото с предишните 5 теми само, че различни хора ... :? Идеята ми е да се направят 2-3 важни теми с най-често задаваните въпроси и горе долу да се напише като общо какво се прави в случаите ... и от време на време да се поглеждат тия теми ... :?

AFT
07-24-2009, 14:17
Мхм... Мен най-много ме дразни факта, че никой не ползва търсачката. Пускат се едни и същи теми, постват се едни и същи отговори иии ... да. ^^
Плюс това, повечето са си наумили едно и когато им кажеш обратното, започват да се ядосват и да се отварят. В такива случаи просто спрете да им отговаряте, щото иначе само си губите времето. Trust me, аз съм про в тея работи. ;д (е, зависи и как ви отговарят де, ако е някой интелигентен (един на милиони), то тогава има шанс да разбере какво имате предвид и може даже да се съгласи с вас)
Кратките отговори тип "+1" (а забелязах,че вече и това не се прави, просто цитираш нечие друго мнение и туй то) също са скапани. И аз съм го правила един-два пъти тоя номер, ама някои хора прекаляват.


П.С. Обърнах го на мрънкане, ще прощавате. А, и не четох другите мнения, съжалявам, ако се повтарям.

_eLITO_
07-24-2009, 14:34
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

barzev
07-24-2009, 16:25
:grin: Хареса ми :DDD Аз съм тук за да се кефя на весели теми, но ако ми потрябва съвет има 1- процентна вероятност да го пиша във форум, но ако го направя ще послушам по-опитните и по-интелигентните от мен (: А който драска темички за да му се кефят ко0лко е тъп/А нека не слуша кво му/й се говори и да си рИве някъде!

P.S. При опити за самоубийство използвайте само водни пистолети! :razz:

experiment_m
07-24-2009, 16:37
Навярно на всеки един от вас му се е случвало да иска да сподели нещо с някого, но или не сте знаели как да го представите пред познатите, защото тяхното мнение за вас може да се промени или просто не сте били изслушвани.
В крайна сметка е много по-лесно разгърнеш душата си пред непознати, които в повечето случай не са и заинтересовани на кого изобщо пишат и няма да си направят труда да разберат кой си.
Дето се вика поне да си излееш мъката или да споделиш радостта и да видиш, кой и по какъв начин би отреагирал в дадената ситуация.
П.П. Аз самия се радвам много на форума. Първо - когато не мога да си намеря какво да правя е чудесно занимание. Второ - понякога е хубаво да видиш, че не си единствения човек на Земята с проблеми, независимо от какво естество. И трето - усещането, че можеш да помогнеш на хората, било то и само с мнението си е приятно. :P

haritov
07-24-2009, 16:43
не 8-)

selens
07-24-2009, 16:54
Браво за темата.

+1 :)

fenasf
07-24-2009, 17:01
еми на сила хубост не става...на 50 теми ако в 3-4 съвета ти помогне на някой пак е добре :( просто сме много неориентирано поколение..и така

InloveAgain
07-24-2009, 18:23
Донякъде си прав..
Всеки иска да чуе това,което иска..и когато някой каже нещо,което на него не му изнася се почват споровете ..кой се заяжда и кой не .. ! Но форума е за подрастващите..всеки пуска тем с цел да му се помогне ,да научи някакъв съвет .. това,че не може да разбере е отделен въпрос,просто не му е дошло времето.Ние сме тук,за да си помогаме взаимно,не за да изтъкваме какви са другите,какви теми пускат и тем подобни.Вярно,има теми,които наистина са уникално тъпи,но те са пуснат от някой тъпак с извинение,който се чуди какво да прави вкъщи,а дали ще се набуташ да му четеш тъпотиите е твое решение.Дано да си разбрал какво исках да кажа.
Иначе браво за темата , има доста истина в нея.

Nakadah
07-24-2009, 18:50
доста е забавен тоя раздел...

SuperBadSuperFresh
07-24-2009, 19:43
Само да добавя че някъде на 1-2 месеца се появява някой,който прави тема като твойта.Обобщава както въпросите,така и най-честите отговори.Глас в пустиня.Докато го има тоя форун и до като има 12-19 годишни,ще ги има еднотипните теми.


П.П.Тая търсачка или по-шаренка да привлича внимание,или по елементарна я направете :razz:

Take_That
07-24-2009, 20:20
Често хората пускат тема, за да чуят това което им се иска.
Ами да уточняват:
Приемаме само мнения от типа:
- браво - продължавай
- страшна си мацко
- много правилно
- и аз така бих постъпил

и т.н. :?

Да не се бъркат съфорумците :?

+++++++

Авторе супер добра тема !!! Изчетох си я с кеф както се вика ... :D :D
Идеята е такава, че за съжаление наистина не се приема друго мнение ... а често пъти се пускат и еднакви теми с оправданието "Знам, че има такава тема ама всеки е индивидуален" ... което всъщност е същото с предишните 5 теми само, че различни хора ... :? Идеята ми е да се направят 2-3 важни теми с най-често задаваните въпроси и горе долу да се напише като общо какво се прави в случаите ... и от време на време да се поглеждат тия теми ... :?


Нямам повече какво да добавя...

258
07-24-2009, 20:29
Да, помага ми раздела .. когато няма какво да правя :D

NeZaPoznat
07-27-2009, 07:33
Донякъде си прав..
Всеки иска да чуе това,което иска..и когато някой каже нещо,което на него не му изнася се почват споровете ..кой се заяжда и кой не .. ! Но форума е за подрастващите..всеки пуска тем с цел да му се помогне (тогава защо не се вслушва а си държи на неговото ?),да научи някакъв съвет .. това,че не може да разбере е отделен въпрос,просто не му е дошло времето.Ние сме тук,за да си помогаме взаимно,не за да изтъкваме какви са другите,какви теми пускат и тем подобни (не коментирам сериозноте теми ... само несериозните ). Вярно,има теми,които наистина са уникално тъпи,но те са пуснат от някой тъпак с извинение,който се чуди какво да прави вкъщи,а дали ще се набуташ да му четеш тъпотиите е твое решение(е как да разбера дали е тъпа без да съм я прочел, а като я прочета ... да не коментирам.... ами не коментирам ако реша ).Дано да си разбрал какво исках да кажа.
Иначе браво за темата (мерси ), има доста истина в нея.

Tomorrowww
07-27-2009, 08:01
много смислена и вярна тема.. всичко в нея е много хубаво написано , също така и следващото мнение , че някой хора пишат темите просто за да ги подкрепят.. някой се нуждаят и само от това.. евала за темата
относно автора Незапознат.. един малко тъп въпрос ама се като те вида туй се сещам .. преди не беше ли с аватар на няква , дето и се тресяха циците :D .. щото аз така те помня ;d
П.С. този с Грегъри Хаус е мнооого хубав :shock: .. не го сменяй НИКОГА ! 8-)

NeZaPoznat
07-27-2009, 08:08
относно автора Незапознат.. един малко тъп въпрос ама се като те вида туй се сещам .. преди не беше ли с аватар на няква , дето и се тресяха циците :D .. щото аз така те помня ;d
П.С. този с Грегъри Хаус е мнооого хубав :shock: .. не го сменяй НИКОГА ! 8-)

Така беше, но много често ме бъркаха с момиче, макар че ник-а ми е в м.р. Когато сложих аватара с д-р Хаус информирах и модовете с отделна тема в 'съобщения' Впрочем вече виждам няколко потребители с подобен аватар ... но не им се сърдя :-P Аз лично не бъркам моите постове с техните - надявам се, че и юзърите не ги бъркат :D

XcwetiX
07-27-2009, 08:12
С интерес прочетох темата ти..И само ще кажа..Благодаря! Най-накрая нещо смислено и полезно!

Tomorrowww
07-27-2009, 08:14
относно автора Незапознат.. един малко тъп въпрос ама се като те вида туй се сещам .. преди не беше ли с аватар на няква , дето и се тресяха циците :D .. щото аз така те помня ;d
П.С. този с Грегъри Хаус е мнооого хубав :shock: .. не го сменяй НИКОГА ! 8-)

Така беше, но много често ме бъркаха с момиче, макар че ник-а ми е в м.р. Когато сложих аватара с д-р Хаус информирах и модовете с отделна тема в 'съобщения' Впрочем вече виждам няколко потребители с подобен аватар ... но не им се сърдя :-P Аз лично не бъркам моите постове с техните - надявам се, че и юзърите не ги бъркат :D

мерси , че отговори .. толкова време се чудих и малко не питах в подходящата тема , ама то няма и къде .. иначе малко странно , щото едва ли момиче ше си сложи няква надарена за аватар .. пък не си и незапознатА .. ама тей то 8-)
П.С.2 д-р Хаус рууууулзз !! ( няма как да не изразя любовта си към него .. отново .. :D )

NeZaPoznat
07-27-2009, 08:22
С интерес прочетох темата ти..И само ще кажа..Благодаря! Най-накрая нещо смислено и полезно!

Мерси !

LetMeBeYourFantasy
07-27-2009, 09:33
Почти никой не приема мнението на другия, което служи всъщност и за съвет.
Има хора, които очакват да си споделят проблема и да дойде някой да му каже няква нова и велика истина, такава че проблема му да се разреши веднага бързо, безпроблемно и всичко да е перфектно.. е няма такива съвети.. няма неограничен брой варианти и изходи...

Друг тип пък са прекалено неуверени в себе си и търсят подкрепа в форума.. а когато някой тръгне да им се подиграва, надсмива или омаловажава проблемите им се чувстват още по зле... това обикновено са още непораснали деца

Има и такива, които пускат теми ебавки, те само си запълват свободното време с глупости, защото са прекалено задръстени да вземат да направят нещо смислено.

kindergarden
07-27-2009, 10:31
все почеве започваш да ме кефиш :D

mOBSCENE
07-27-2009, 11:28
Наистина много хубава тема!Браво!

П.п. Мразят те ,защото им казваш всичко ,а не заобикаляш.
Аз не те мразя 8-) просто няма за какво .. помогна ми ((:
Колкото и странна да ми беше темата .. 8-) и трябваше да ми наливате мозък в главата ... тва е отделна тема ся.. :lol:

NeZaPoznat
07-27-2009, 12:36
Наистина много хубава тема!Браво!

П.п. Мразят те ,защото им казваш всичко ,а не заобикаляш.
Аз не те мразя 8-) просто няма за какво .. помогна ми ((:
Колкото и странна да ми беше темата .. 8-) и трябваше да ми наливате мозък в главата ... тва е отделна тема ся.. :lol:

Сори онбре ! Не помня точно за какво става дума ... ама щом е имало файда .. ОК !!

Не ми пука, че ме мразят за това, че им казвам което мисля. В повечето случаи знам точно какво да напиша за да се изкефи юзъра и да ме 'заобича'. Но след време - когато той осъзнае, че в същност не е трябвало да ме слуша - дали няма да ме намрази повече ?! :?

И друго си мисля - ако пуснеш тема и разбереш, че никой не му пука за теб и за проблемите ти защото си имат свои би трябвало да ти подскаже, че трябва да се стегнеш в кръста и сам да си решиш проблема :? В същност ако си свикнал все някой друг да ти чисти лайната - едва ли ще се сетиш за това :?

mOBSCENE
07-27-2009, 12:47
Наистина много хубава тема!Браво!

П.п. Мразят те ,защото им казваш всичко ,а не заобикаляш.
Аз не те мразя 8-) просто няма за какво .. помогна ми ((:
Колкото и странна да ми беше темата .. 8-) и трябваше да ми наливате мозък в главата ... тва е отделна тема ся.. :lol:

Сори онбре ! Не помня точно за какво става дума ... ама щом е имало файда .. ОК !!

Не ми пука, че ме мразят за това, че им казвам което мисля. В повечето случаи знам точно какво да напиша за да се изкефи юзъра и да ме 'заобича'. Но след време - когато той осъзнае, че в същност не е трябвало да ме слуша - дали няма да ме намрази повече ?! :?

И друго си мисля - ако пуснеш тема и разбереш, че никой не му пука за теб и за проблемите ти защото си имат свои би трябвало да ти подскаже, че трябва да се стегнеш в кръста и сам да си решиш проблема :? В същност ако си свикнал все някой друг да ти чисти лайната - едва ли ще се сетиш за това :?


Така е!Обаче понякога наистина като че ли няма изход!
Аз написах тема,защото имах нужда от по-зрял отговор..
от човек ,който е минал през много неща ,че да ми налее мозък ;д
За да взема правилното решение..Нали все пак този сайт е за това?!

NeZaPoznat
07-27-2009, 12:50
Така е!Обаче понякога наистина като че ли няма изход!
Аз написах тема,защото имах нужда от по-зрял отговор..
от човек ,който е минал през много неща ,че да ми налее мозък ;д
За да взема правилното решение..Нали все пак този сайт е за това?![/i][/color]

Това важи за хора достатъчно умни за да приемат съвети. Аз започнах да правя по-малко грешки когато взех да приемам съвети. Преди това и аз си мислех, че знам всичко за живота ама... :?

mOBSCENE
07-27-2009, 12:55
Така е!Обаче понякога наистина като че ли няма изход!
Аз написах тема,защото имах нужда от по-зрял отговор..
от човек ,който е минал през много неща ,че да ми налее мозък ;д
За да взема правилното решение..Нали все пак този сайт е за това?![/i][/color]

Това важи за хора достатъчно умни за да приемат съвети. Аз започнах да правя по-малко грешки когато взех да приемам съвети. Преди това и аз си мислех, че знам всичко за живота ама... :?

Обаче ти си един от хората тук ,които дават свестни съвети..
както `Зориту`..`кобричка` - тя винаги ме разбира , а дори незнаее :lol: ..

Както и да е..
Мисля ,че тази тема трябва да я направят важна... :P

NeZaPoznat
07-27-2009, 14:53
Мисля ,че тази тема трябва да я направят важна... :P [/i][/color]

Не вярвам ... :?

mOBSCENE
07-27-2009, 14:54
Мое мнение..

Nakadah
07-27-2009, 14:56
и то доста
голям смях пада...

NeZaPoznat
07-29-2009, 12:36
Добавям още един тип теми:

Не ви искам мнението, но можете да го напишете ...

Ще се сетите за кой става въпрос :D

SunSmile
07-29-2009, 12:43
:D :D :D Развеселявам се с темите тука. Аз проблемите си ги решавам в живота, сама, а не по форумите и със съветите на хора, които не познавам :lol:

Python5
07-29-2009, 15:30
На теб не ти ли писна да пускаш автобиографични теми, в които да се самовъзхваляваш? Да не искаш потребителите на форума да хванат чукчетата и длетата и да ти изваят статуя на площад Батенберг, след което да създадат култ към личността ти? Дори тогава няма да се превърнеш в Бог, макар че както виждам, това е най-малкото, с което би се задоволил.

Спамиш темите по-бързо от онези две долни кифли Hilary и Priceless. Като сол си - във всяка манджа се буташ, дори да е сладка.

Виж си само профила:

Регистриран на 27 Апр. 2009. 90 дни по късно имаш над 1700 поста. Това прави по над 20 поста на ден. Сигурно си имал дни с по 50. Спиш ли? Ядеш ли? Мислиш ли ги изобщо тези простотии, които изливаш?

Кръчмарска мъдрост имаш в изобилие, това сме го видяли отдавна. Но кой те излъга, че разбираш нещо от темите, дискутирани в този раздел? По-добре ходи да обсъждаш политика с Бареков. Но чакай - сигурно нямаш 18, каква политика ... това е тема, която ще подхванеш едва след няколко години и тогава дано започнат да слагат цензура и в интернет, защото иначе ще убиеш много мозъчни клетки у главите на случайните ти читатели.

fenasf
07-29-2009, 16:40
^^ Забелязвам хейтър

NeZaPoznat
07-30-2009, 07:57
На теб не ти ли писна да пускаш автобиографични теми, в които да се самовъзхваляваш? Да не искаш потребителите на форума да хванат чукчетата и длетата и да ти изваят статуя на площад Батенберг, след което да създадат култ към личността ти? Дори тогава няма да се превърнеш в Бог, макар че както виждам, това е най-малкото, с което би се задоволил.
.

Не мислех да пиша нещо в отговор защото и аз проверих постовете ти. Последните няколко са точно в подобен стил - вероятно си в такъ период - дано да отмине по бързо.
Доколкото за паметника. :D Как да ти кажа... мислех и аз да си попълня профила с мои снимки, да напиша това онова за себе си но в началото не намерих време, а после се хванах че споделям неща за други хора, които знам само аз и които не биха били доволни тези неща да станат публични. Аз също не бих бил щастлив да ме смятат за клюкар и клепало за това останах /доколкото мога разбира се / анонимен. Няма паметник на анонимния юзър. Има на незнайния войн но там хората са умирали така че не е уместно да се шегувам с това.
В същност имам и добра новина за теб и всички, които не могат да ме дишат. Днес сутринта бях повикан при шефа, който ми съобщи че утре минавам на ново работно място във вътрешна мрежа. Там нет няма по съображения за сигурност т.е. да не влизат вируси и да не излиза инфо. Утре сдавам това работно място и натискам бутона ИЗХОД така че можеш да спиш спокойно довечера. :D

vampirekiss
07-30-2009, 08:44
Няма да правя четки за темата.Искам обаче да изкажа скромното си мнениице,а то е,че тук,в този форум има безсмислени теми,които хората пишат,защото си нямат работа.Факт!Не откривам Америка,но защо изобщо се пишат тези тъпи темички,които автора каза.Нима не е по-лесно да поискаш съвет от някой приятел,който поне ще е по-запознат със случая от напълно непознатите потребители,чиито гняв рискуваш да си навлечеш с недобре представената си история.Има и много хубави темички и такива,в които хората наистина искат помощ и имат нужда от нея,а не пишат само за да се похвалят или да се пакажат ''кооолко са велики''.Каквото и да пишем и колкото и да се възмущаваме винаги ще има и ненужни теми,но нека погледнем от добрата страна-понякога и смях пада бил0 то разади съдържанието на темата или постовете на потребителите (за което и автора има вина).Както и да е аз спирам да тракам по клавиатурата,защото и това от части е безсмислено.

NeZaPoznat
07-30-2009, 09:26
Нима не е по-лесно да поискаш съвет от някой приятел,който поне ще е по-запознат със случая от напълно непознатите потребители,чиито гняв рискуваш да си навлечеш с недобре представената си история.

Точно. И аз пускам теми, но по скоро за дискусия. Чета всички мнения, мисля доколкото ми се удава. Много неща съм научил от този и от другите форуми.

Ама да плюеш някой който ти е казал какво мисли ?? :? А после що не ми казахте по навреме ... :?

NeZaPoznat
07-30-2009, 09:38
И да си дойдем на думата:

Още един тип теми срещам все по-често:

Дайте ми тема за разговор :?

NamelessRomantic
07-30-2009, 23:17
Ако имаше повече хора,които да казват на глупавите хлапета пишещи безсмислени теми всичко в лицето,то форумът може би щеше да добие смисъл...за съжаление няма.Съгласен съм с темата - една от средно двайсе теми има някакъв смисъл,другите са (грубо казано) "напира да ме друса,аз не ща ама го лОфФфФкам,к'во да прая?","Всичките ми приятели вече са се е*али,защо съм толкова изостанал *cry**cry**cry**cry**cry*","напсува ме на майка,блокна ме в скайп и си нае охрана да го пази от мен,но съм сигурна/сигурен че ме обича,какво да правя?" В последно време влизам във форума само за да се насмея хубаво на човешката глупост,която поне е в изобилие...

П.П. Незапознат ПРЕЗИДЕНТ!!! \:D/

VerryBerry
07-31-2009, 05:10
от темите,които съм пускала,винаги съм попадала на добри съвети или поне се намира човек,дето да ти вдъхне кураж.Може да се каже,че са ми помогнали :)

beb4yy
07-31-2009, 09:46
хахаха Толкова се забавлявах докато четох това :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) мисля да ти пиша да се запознаем ти ми фаворит...

devi
07-31-2009, 10:12
Помага-от 20/30 коментара все 1 ще е смислен и ще помогне. Нямам нищо против да се пускат и глупави теми. Това за мен са въпроси, които всеки човек все някога си задава и е хубаво и за нас и за бъдещите поколения тук да се намират отговорите им, колкото и досадни и очеизвадни да са те.

Kostadin_682
07-31-2009, 10:24
До тука само ядове на главата ми дава :(

Nadelina
07-31-2009, 10:48
По-скоро ме кара да искам все повече да общувам с теб. Учудваш ме приятно със всяко свое мнение.