PDA

View Full Version : ..........



bebety2
07-24-2009, 18:14
..............

YouCantStopMe
07-24-2009, 18:20
Късно си се сетила,моме.Карай я на фотосинтеза,ако те устройват няколко припадъка-давай. :?

p3rf3c7
07-24-2009, 18:26
Ще отслабнеш,но НЕ ГЛАДУВАЙ.Яж си,но без да прекаляваш и без да ядеш тестени неща и сладки.Сутрен и вечер можеш да бягаш или да караш колело,а вкъщи да си правиш упражненията.
В този сайт ще намериш доста упражнения и диети.
http://fitnes-jeni.tialoto.bg/

3oPuTy
07-24-2009, 18:27
1.Кренвиршите НЕ стават за диета :?
2.Вечер се яде най-лека храна!
3.Една приятелка е на диета с диня :) Цял ден като огладнее яде диня,а на обед си хапва по 1 пилешка пържола и малка Шопска салата.Пие по 2-3 литра вода и за сега не спортува :) Днес й е 4-я ден и е смъкнала малко над 2 килограма :) Ако искаш я пробвай,защото освен,че е много лека,ти прочиства организма :)

lovef00l
07-24-2009, 19:00
1.Кренвиршите НЕ стават за диета :?
2.Вечер се яде най-лека храна!
3.Една приятелка е на диета с диня :) Цял ден като огладнее яде диня,а на обед си хапва по 1 пилешка пържола и малка Шопска салата.Пие по 2-3 литра вода и за сега не спортува :) Днес й е 4-я ден и е смъкнала малко над 2 килограма :) Ако искаш я пробвай,защото освен,че е много лека,ти прочиства организма :)


Егати, за първи път чувам диета с шопска салата! Ако може и една ракийка и килограмите ще й се виждат двойно в кантара. :Д

А иначе по темата ... чудя се как за 10 дни ще се свалят 5кг, много ми се виждат. Най-добре е консултация със специалист, иначе не си е работа! ;)

Nakadah
07-24-2009, 19:01
ако за 10 дена не спираш да правиш упражнения може да се стегнеш колкото ти трябва..

dead_princess
07-24-2009, 19:02
1.Кренвиршите НЕ стават за диета :?
2.Вечер се яде най-лека храна!
3.Една приятелка е на диета с диня :) Цял ден като огладнее яде диня,а на обед си хапва по 1 пилешка пържола и малка Шопска салата.Пие по 2-3 литра вода и за сега не спортува :) Днес й е 4-я ден и е смъкнала малко над 2 килограма :) Ако искаш я пробвай,защото освен,че е много лека,ти прочиства организма :)

от тая диня после 3 ходения до WC-то всяка вечер :lol:

bloodyF
07-24-2009, 19:29
1.Кренвиршите НЕ стават за диета :?
2.Вечер се яде най-лека храна!

kombarka
07-24-2009, 19:43
Ти не си ли чувала за йо-йо ефект?! Дори и да отслабнеш 5 кг (в което силно се съмнявам) след това ще качиш поне 2-3 кг повече :o

П.П. Опааа сори... сега прочетох, че знаеш 8-) И пак ти казвам- недей да се опитваш...

3oPuTy
07-24-2009, 21:20
1.Кренвиршите НЕ стават за диета :?
2.Вечер се яде най-лека храна!
3.Една приятелка е на диета с диня :) Цял ден като огладнее яде диня,а на обед си хапва по 1 пилешка пържола и малка Шопска салата.Пие по 2-3 литра вода и за сега не спортува :) Днес й е 4-я ден и е смъкнала малко над 2 килограма :) Ако искаш я пробвай,защото освен,че е много лека,ти прочиства организма :)


Егати, за първи път чувам диета с шопска салата! Ако може и една ракийка и килограмите ще й се виждат двойно в кантара. :Д

А иначе по темата ... чудя се как за 10 дни ще се свалят 5кг, много ми се виждат. Най-добре е консултация със специалист, иначе не си е работа! ;)
Бреййй и от кое ще качи килограми?!От краставиците и доматите ли?!Уауууу :shock: :lol: :lol: :lol:

hamacs563
07-24-2009, 21:42
По междодругото и аз го знам това с динята като начин за прочистване на организма,но само събота и неделя примерно. Иначе както ти казаха преди мен с опражнения за 10-на дни може да стане нещо.И не гладувай яж по 3 пъти на ден разбирасе в омерени количества. Успех :-)

bebety2
07-24-2009, 23:11
значи мисля дневното ми меню да бъде нещо такова:
закуска: някакъв плод (ябълка например или диня)
обяд: шопска салата
вечеря:диня
и ще гледам да спортувам малко повечко :)
ох надявам се да има някъв ефект :(
абе ами ако го карам цял ден само на диня :D дали ще е добре :S много искам да отслабна щото след 10 дни тръгвам на море :( иначе мерси на всички :-) :-) :-) :-)

GossipGirl89
07-24-2009, 23:38
Прегрледай диетата на д-р Дюкан ама при нея се свалят повечко кг...
Иначе аз вече 5-ти ден ям само пилешко месо, диня и обезмаслено кисело мляко - до мемента съм свалила малко над 2 кг.

djuki
07-24-2009, 23:50
Прегрледай диетата на д-р Дюкан ама при нея се свалят повечко кг...
Иначе аз вече 5-ти ден ям само пилешко месо, диня и обезмаслено кисело мляко - до мемента съм свалила малко над 2 кг. диетата наистина има ефект , но не е полезна особенно за дете / тийн .Не се приемат никакви мазнини, а организма има нужда от тях . Отделно трябва да приемаш и витамини когато ядеш само протеини защото и тях не си надавяш като не ядеш пловоде и зеленчуци...възможно е да имаш проблеми със сърцето така че от тази диета се сваля но можеш да си докараш много проблеми... мини на по лека храна супички , плодове зеленчуци , 1 филийка пълнозърнест хляб , пилешко месо (1-2 пържолки на ден), хапвай по 4-5 пъти на ден по малко , повече вода , и гледай да не ядеш много на вечеря

pinki
07-25-2009, 10:00
Японско чудо

Little_Lady93
07-25-2009, 10:11
Баба ми ми разказва за 1 жена, която е била на диета с диня и умряла. 8-)

ОМГ..Мисля че баба ти тте лъже защото не иска да си на диета. Такива са бабите.Аз като отида секи път чувам : ауу отслабнала си да не си болна.Я да ти направя бухти/палачинки/мекички :D :D
А иначе е възможно де

3oPuTy
07-25-2009, 10:32
По принцип е хубаво да изкараш 1 ден само на диня, защото прочиства много организма, но повече не, защото става зле.
Кой пък е казал,че трябва да яде САМО диня?! :-o :?