PDA

View Full Version : Въпрос за лакове ОPI



bloodyF
07-24-2009, 19:05
начии колко ви издържа горе долу като се лакирате,къпете се всеки ден и си миете ръцете по няколко пъти ....ии да ме светнете кво е покритие :?

Nakadah
07-24-2009, 19:06
OPP????

не ми говори за полицай

Vincitore
07-24-2009, 19:12
Тя говори за лакове брееее . :-D :D
Иначе нз колко издържат , и мене много ме блазнят амааа 20 лв за лак излишни нямам . Иначе има уникалните цветове :shock: :D
Айде ако някой ги е ползвал да казва доволен ли е . :P

pale4ka
07-24-2009, 19:26
Иглежда ми безмислено да дам 20 лева за лак за нокти ...

bloodyF
07-24-2009, 19:50
момичета то че е безсмислено безсмислено е ,в тва спор няма ама ми трябвА СПЕШНО инфо

pinkisexapilla
07-24-2009, 20:00
Хаха,ами,имам едно лакче..Розово. И не беше 20,а 10 лева :?
Издържа около седмица,покритието наистина е отлично :)

bloodyF
07-24-2009, 20:12
Хаха,ами,имам едно лакче..Розово. И не беше 20,а 10 лева :?
Издържа около седмица,покритието наистина е отлично :)



питах кво е покритие...



и такъв лак с покритие колко ще издържи ... :?

Brunetkaa
07-24-2009, 20:28
10 лева ... :shock: откъдее...винаги го виждам за 20

Ufff
07-25-2009, 09:37
според мен са най-добрите и си заслужават парите. държи ми по седмица и повече. нанасят се лесно, четките са супер, може и само веднъж да минеш нокътя

bloodyF
07-25-2009, 09:45
според мен са най-добрите и си заслужават парите. държи ми по седмица и повече. нанасят се лесно, четките са супер, може и само веднъж да минеш нокътя


а какво е покритие на нокътя? И с покритие и такъв лак,колко време ще издържи г/д :?

harabelka
07-25-2009, 09:50
Ивета..покритие се нарича най-горният слой на нещо..

Ufff
07-25-2009, 09:51
значи лакът ако има добро покритие означава просто, че самия лак покрива добре нокътя, щот има такива с които трябва да минеш по 2-3 пъти за да стане като хората.
а покритие на ноктите се прави с гел или акрил ако не се лъжа. когато ноктите са с покритие, знам че лакът стои още по-добре.

3oPuTy
07-25-2009, 09:52
Лелеее само аз ли не мога да стоя повече от 2 максимум 3 дена с един и същ лак :shock: Лелеее тука си говорите за СЕДМИЦА :shock:
Иначе лаковете на OPI са супер :-) Имам 3 или 4,но са ми подарък ... Аз лично не бих дала 20 лв. за лак,който ще изтрия най-много след 3 дена :?

bloodyF
07-25-2009, 10:33
Ивета..покритие се нарича най-горният слой на нещо..



и се познаваме от..? 8-)

Vincitore
07-27-2009, 12:45
10 лева ... :shock: откъдее...винаги го виждам за 20

Fiki_
07-27-2009, 13:06
На мен ми държи около 6,7 дена :) Доволна съм много от тези лакове,струва си (:

Fiki_
07-27-2009, 13:06
На мен ми държи около 6,7 дена :) Доволна съм много от тези лакове,струва си (:

BelieveMe
07-30-2009, 14:09
Абе само на мен ли ми се струва малко странно да дам 20 лева за шишенце с 10 мл лак в него??? Колкото и да са им хубави цветовете предпочитам да си дам парите за друго.. За толко пари ми беше роклята за юбилея на бащата ( а е мн хубава рокля) Нз.. за мене има нещо сбъркано в това..

Ufff
07-30-2009, 14:17
никой не те кара да си ги купуваш. взимай си рокли като искаш

titinkaa
07-30-2009, 14:20
аз не съм ползвала на тая марка,но ползвам други от 2-4-6лв и издържат по 1 седмица,пари за някъв си лак не давам повече 5-6лв камоли 20 :( :o

sladkish_14
07-30-2009, 16:52
Много ми стана смешно :-D .Като не сте ползвали такива лакове , закакво изобщо коментирате цената му ?!
Аз имам 4 такива , разликата между тези лакове и обикновенните е ОГРОМНА просто.Страшно доволна съм , самия маникюр придобива съвсем различен вид като се налакираш с тези лакове.Маникюристката ми го препоръча на мене и във студиото им работят само с тази марка лакове , истинско удиволствие е когато ида за маникюра и педикюра ..

BlackMeow
07-30-2009, 18:17
Много ми стана смешно :-D .Като не сте ползвали такива лакове , закакво изобщо коментирате цената му ?!
..

Защото това е форум-всеки може да си каже мнението! :D

За лаковете-много харесах един от цветовете им! Преди не съм ги ползвала но този цвят бих си взела! :)

iPurple
07-30-2009, 18:28
Вие хубаво за цената говорите ама я поглетнете колко е голямо шишенцето. Лака е супер много. Иначе аз имам на опи и държи доста време 2 седмици и повече. Постоянно нещо чагъртам и пак издържа. ;Д Смятайте.

stop_looking_at_me
07-30-2009, 18:51
Аз имам 6... който иска да се убеди, да види снимките ми в темата за козметика... въпреки че там са само 5... все пак козметиката ми расте и вече имам с 1 повече.
ето и какво мисля за отделните цветове
1. Rubble for your thoughts - много страннен цвят. Доближава бронз с малко червено в него. Добре покрива. Издържа, но избледнява.
2. Sonora Sunset - Най-новият. Много хубав цвят... не мога да го опиша. Стой невероятно, покритен, но пак избледнява без топ лак
3. Parlez-vous OPI? - ужасен!!! Много ми хареса цвета, понеже обичам лилаво пък и това не е толкова крещящо, но ужасно се нанася и изглежда зле просто.
4. Dulce de Leche - много неутрален цвят... почти не се забелязва, но е там и е покривен
5. Princesses Rule! - от този трябва да се нанесат няколко пласта. Докато в бутилката изглежда розов, на нокътя е много много мноооого бледо розово.
6. Tutti Frutti Tonga - отново много бледо розово, но адски красиво. Консистенцията на този мисля, че е най-добра от всички изброени до тук... но трябва да се нанесат повечко пласта... и следователно му трябва повечко време да изсъхне.

Не съм страшно очарована, но определено имат много добри лакове. Общо ще кажа че задължително трябва да им се сложи топ лак, за да не се губи блясъка на лака. Издържа около 4-5 дена според мен... краищата на нокътя почват да се изтриват след това. Мине ли 7 дена определено започва да се лющи... и това е за моите дълги нокти... не зная за много късите. Тук са само $8, но в интернет могат да се намерят и за $4-5 ;) В крайна сметка, мисля че си заслужава за някои лакове, но не за абсолютно всички, пък и вече мисля да пробвам и China Glaze, понеже са по-евтини и имат много повече цветове... и някои казват че са по-добри от OPI.