PDA

View Full Version : Помощ.. Без най-добрата си приятелка..



roshlichka
07-24-2009, 20:59
-----

selens
07-24-2009, 21:10
Сигурно е влюбена във него 8-) и явно тя не те обича както ти нея. :(

fire_cat
07-25-2009, 09:29
Наистина е доста гадно едно 10 годишно приятелство да свърши така и то само заради едно момче, което се е появило по-късно в живота на твоята приятелка. Но може той наистина да й е много близък и да я разбира. Можеш да й кажеш, че искаш да прекарате молко време заедно без това момче. Предложи й и да дойдат при вашата компания, а не да се отделят от вас.

roshlichka
07-25-2009, 11:25
мхмм.. мерсиии

slavito007
07-25-2009, 22:01
Защо ли ми е толкова познато....
Кажи й, че ти е ценна и да не ви разваля приятелството. Ако не размисли - режи я, не те заслужава

Sladurchoo
07-26-2009, 11:55
тя ти липсва .. ама ти не си виновна .. тя ви е зарязала .. и то заради някво момче .. ами просто за момент я остави .. имаш си и други приятели .. ако наистина ви е приятелка .. ще осъзнае за грешката си и ще се върне при вас .. и все пак ако той я нарани и я остави .. бъдете и приятелки и и покажете, че сте с нея .. :) :)

zvezdi4ka95
06-28-2010, 21:03
Bih vi pomolila za suvet ako moje .. Imah 2 priqtelki s koito bqh mnogo blizka no moqta fr G se okaza dosta golqma licemerka postoqnno suzdavashe intrigi pomejdu ni no nie vse si zatvarqhme ochite edin den tq vze che mi ptmukna gadjeto no az reshih da ne se karame zaradi momche sled vreme obache tq zapochna za nai malkoto neshto da se sopa i na men mi pisna zapochnah da dvija s neinite vragove .. i se skarahme . No nashata druga priqtelka V si haresvashe edno momche i v qda si az kazah na edni momicheta che si go haresva i sega V mi se surdi i ne iska poveche da budem priqtelki . :( molq vi daite mi suvet kak da si q vurna i pak da sme [riqtelki s V a dokolkoto G tq veche ne mislq che moje da mi bude istinska fr no za V naistina sujelqvam i iskam da si q vurna :( pomognete molq vi :-)

danibebi
06-28-2010, 21:34
Я по-добре вземи и поговори с приятелката си,насаме.Кажи и всичко което мислиш и чувстваш и тогава вземете решение.Може пък наистина да се е влюбила в момчето,или той в нея.Ако пък толкова я искаш до себе си,ходи с тях.Той неможе нищо да ти каже,но ако се харесват ще е кофти да се "натрапваш".Според мен разговора е най-доброто решение. :-)

danibebi
06-28-2010, 21:42
Bih vi pomolila za suvet ako moje .. Imah 2 priqtelki s koito bqh mnogo blizka no moqta fr G se okaza dosta golqma licemerka postoqnno suzdavashe intrigi pomejdu ni no nie vse si zatvarqhme ochite edin den tq vze che mi ptmukna gadjeto no az reshih da ne se karame zaradi momche sled vreme obache tq zapochna za nai malkoto neshto da se sopa i na men mi pisna zapochnah da dvija s neinite vragove .. i se skarahme . No nashata druga priqtelka V si haresvashe edno momche i v qda si az kazah na edni momicheta che si go haresva i sega V mi se surdi i ne iska poveche da budem priqtelki . :( molq vi daite mi suvet kak da si q vurna i pak da sme [riqtelki s V a dokolkoto G tq veche ne mislq che moje da mi bude istinska fr no za V naistina sujelqvam i iskam da si q vurna :( pomognete molq vi :-)

Прекалено наивна си. :? И по-добре пусни отделна тема,тук се съмнявам някой да прочете поста ти.Г. ти е отмъкнала гаджето и ти е създавала ингриги..тя неможе изобщо да ти е приятелка,камо ли истинска.Не е трябвало така да постъпваш с В. извини и се.Тя ако е държала на теб много,нямала е да ти се разсърди толкова,чак да не иска да сте фр.Като и се извиниш,ще видиш кво ще стане,ако пък не..търси си нови фр.

SmilezZz
06-29-2010, 09:02
И аз мисля,че нищо няма да е както преди..Тя вече се е отделила/отдалечила се е от вас..
Но най-добре ще е да поговориш сериозно с нея,насаме..Надявам се всичко да се оправи..

kapriss96
06-29-2010, 10:05
Да, и според мен би било по - добре да й покажеш, че все още държиш на нея и искаш пак всичко да си е по старому. Ясно е, че това момче ви е развалило баланса, познато ми е. Намекни й, че пренебрегва по - старите си и верни приятели, кажи й, че усещаш, че вече не сте близки както преди... Според мен, ако наистина е държала на теб, след един откровен разговор би осъзнала грешката си. Вероятно ще слезе на земята, и ако не както преди, то поне ще ти отделя време :) Дано съм помогнала :)

sm_95
07-01-2010, 17:03
Я по-добре вземи и поговори с приятелката си,насаме.Кажи и всичко което мислиш и чувстваш и тогава вземете решение.Може пък наистина да се е влюбила в момчето,или той в нея.Ако пък толкова я искаш до себе си,ходи с тях.Той неможе нищо да ти каже,но ако се харесват ще е кофти да се "натрапваш".Според мен разговора е най-доброто решение. :-)

Относно разговора, гласувам с две ръце. Другия съвет (да ходиш с тях) ами не съм особено съгласна. Пробвай да и намекнеш че искаш малко време насаме с нея. Уговаряйте се, и и намекни че предпочиташ да сте "по женски". Да се натрапваш е много, много лошо. От опит ти го казвам, досадно е когато някой ти се натрапва...
И все пак... Така не се знае дали ще се получи. Според мен трябва да поговориш с нея.(пак от опит го казвам) С най-добрата ми приятелка нещата сепровалиха заради тъпия ни инат. Никоя не искаше да си признае че иска да говорим... Трябва да поговориш с нея, ако нещата не се променят, значи така е било най-добре.

fire
08-16-2010, 18:52
наистина поговори с приятелката си и се събирайте заедно всички :)

enamoredeti
08-19-2010, 15:10
Разбирам те, че искаш всичко да е както преди, но то една ли ще бъде вече някога същото. :( Което е много жалко. Незнам защо така се получава понякога... защо хората се отдалечават едни от други, при положение че имат дългогодишно приятелство! :( Аз лично никога не бих постъпила така, никога не бих зарязала приятелите си, каквото и да става.! И многократно съм се убеждавал, че в този живот не можеш да имаш пълно доверие на никой. Приятели, приятели.... колко да са приятели...идва момент, в който ти обръщат гръб! Аз съм в същото положение! Една моя приятелка, на която държа страшно много, даже бих казала повече от колкото на всички други, ми обърна гръб! Винаги съм била до нея, излушвала съм я, плакала съм с нея, радвала съм се с нея . Винаги и за всичко съм се съгласявала , защото искам тя да е шастлива и доволна! А за да я изслушам и да и се връзвам на всички глупости трябва да имам огромно търпение и аз го имам, защото не мисля , че всеки би изтърпял човек като нея! Помагала съм и с кавото мога, никога не съм я оставила! А сега , когато аз имам нужда някой да ме изслуша и да поговоря с някой, тя ми обръща гръб... и незнам защо. Не сме се виждали само от месец и половина, защото не сме в един град и тя вече е друг човек.А не искам, искам всичко да е както преди...незнам какво става! Винаги мисля прекалено много за другите и на последно място за себе си и може би там ми е гршката... А за мен кой мисли? Никой, разбира се! ТОва е живота!

4o4ina
08-19-2010, 16:11
Щом те зарязва заради едно мамче простоо...

sasha_90
08-19-2010, 16:57
И аз имам една такава приятелка.Приятелки сме от малки.После я запознах с едно друго момиче и ме зарязаха.Примирих се и продължих напред.Направи и ти така.Остави Д. да прави каквото иска.