PDA

View Full Version : Загубеняк



balsamaa
07-24-2009, 21:36
на 16 съм и още не съм се целувал и не съм имал приятелка ,може би щото не мога да ги заговарям ,но и щото не съм от красивите ма както и да е. Не е да не съм пробвал да тръгна с някоя ,но просто всичките досега са ме отрязвали някои веднага други след малко време и приятели нямам много тей да се каже 2-3 ма добри другите познати ама те са имали и ми става някак си гадно че аз не съм ,не питам кво да правя щото всички ще кажат не бъди срамежлив почни да се харесваш и т.н което може би трябва да и направя но не виждам как ще стане както и да е трябваше някъде да си изложа мислите :(

Priceless
07-24-2009, 21:38
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265817 :shock: :shock: Вие сте един за друг ! Айде да ви женя? :grin:

evi_vd
07-24-2009, 21:41
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265817 :shock: :shock: Вие сте един за друг ! Айде да ви женя? :grin:
ще си имат нужда от теб, защото, когато и момчето, и момичето са срамежливи .. осъществяването на връзка между тях двамата е почти толкова невъзможно, колкото да се осъществи връзка с НЛО ..

valdesbg
07-24-2009, 21:44
Прайслес брачните консултанти взимат скъпо. Само ти напомням :)

Hilary_
07-24-2009, 21:45
Как ше стане .. ми като се опиташ например ??? :? :?

balsamaa
07-24-2009, 21:45
Как ше стане .. ми като се опиташ например ??? :? :?всмисъл?

rozovsluncho
07-24-2009, 21:46
Така ти сам си казваш

не съм имал приятелка ,може би щото не мога да ги заговарям
еми човек това става с практика...като не стане единия път,втория може да стане :wink:

Знай,че за всеки влак си има пътници и явно момичетата, които са те отрязвали не са били пътници за твоя влак.

Не виждам проблема в:
и приятели нямам много тей да се каже 2-3 ма добри другите познати

Не е нужно да имаш много приятели,важното да имаш както казваш 2ма 3ма,но да можеш да им се довериш напълно!

Приятелите ти правилно те съветват!НЕ БЪДИ СРАМЕЖЛИВ!Срамът можеш да го избегнеш пак с практика,единия път ще те е срам да поканиш някое момиче да излезете на кафе или нещо ама след 2рия 3тия път няма да е така сам ще видиш ;-) Ако имаш по-голямо самочувствие и започнеш да се харесваш и другите хора ще те харесват!Трябва да имаш уважение към себе си, за да бъдеш уважаван от другите!
Чудиш се как ще стане,ами мисли си през цялото време за най-хубавите ти качества- а аз съм сигурна,че имаш такива,просто не си се замислял над тях!Развивай тези хубави качества,развивай самочувствието си и ще видиш,че ще пожънеш успех!

Пък и не е болка за умиралка да си нямаш приятелка на 16 години :wink: Хайде късмет :-)

Priceless
07-24-2009, 21:46
Прайслес брачните консултанти взимат скъпо. Само ти напомням :)

Да знам .. но за заплащането ше се уточним по-късно с бъдещите влюбени 8-)

Hilary_
07-24-2009, 21:47
Как ше стане .. ми като се опиташ например ??? :? :?всмисъл?

В смисъл ако само седиш и се отчайваш от живота няма да се получи .. не се отчайвай се ще намериш твоето момиче .. 8)

valdesbg
07-24-2009, 21:49
Еви - няма невъзможни неща. За любовта прегради няма :D

Кака ти Прайслес ще те убеди :)

Айде и да кажеш как е минало сватосването. Аз осигурявам кум и кума :)

Priceless
07-24-2009, 21:51
Еми.. нека само автора на темата да се появи :o

mitternacht
07-24-2009, 21:52
На 16 без гадже?!
Уаааууу!И какво от това!Не си се споминал, нито нищо.Има време за всичко.
Пък и вече ти предложиха половинка.Знаеш как става... чатче... т'ва-онова... снимки... кафенце...
8)
Тъй го правят младите в днешно време 8)

evi_vd
07-24-2009, 22:00
Еви - няма невъзможни неща. За любовта прегради няма :D

Кака ти Прайслес ще те убеди :)

Айде и да кажеш как е минало сватосването. Аз осигурявам кум и кума :)
не съм казала че е невъзможно ..
а че е почти невъзможно ;)

Hilary_
07-24-2009, 22:01
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265817 :shock: :shock: Вие сте един за друг ! Айде да ви женя? :grin:

верно айде .. :D :D :D

valdesbg
07-24-2009, 22:03
не съм казала че е невъзможно ..
а че е почти невъзможно ;)

Ем сватба ще има, надушвам го. Дай да мислим подарък за младото семейство :) :D

RaZzer
07-24-2009, 22:04
Има време за всичко.

Просто не си срещнал подходящото момиче все още... не се плаши! :)

golqmumnik
07-24-2009, 22:11
Гледай филма The new guy и прави като пича,той беше същия като теб,но после го налазват мацките кат циганин чугунен капак на шахта. :D

balsamaa
07-24-2009, 22:13
Еми.. нека само автора на темата да се появи :o къде да се поява :D

evi_vd
07-24-2009, 22:13
не съм казала че е невъзможно ..
а че е почти невъзможно ;)

Ем сватба ще има, надушвам го. Дай да мислим подарък за младото семейство :) :D
Ще има, щом ще се намесват и трети лица
сега сериозно :
пич, не мисля, че трябва да се притесняваш толко
аз не мога да ти вдигна самочувствието или да те направя по общителен и красив. сам си прецени на какво ниво си и към каква компания трябва да се присъединиш. Щом си на мястото си и сред твои хора, всичко ще ти е наред ;)

l0lz
07-24-2009, 22:27
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265817 :shock: :shock: Вие сте един за друг ! Айде да ви женя? :grin:

Оh, shut up..

haritov
07-24-2009, 22:38
стани гей :D

AFT
07-24-2009, 22:50
Авторе, ако ти не се харесваш, как очакваш другите да те харесват? ;]



P.S. Темата ми напомня за един филм (http://www.imdb.com/title/tt0217630/) и по-точно за една песен (http://www.youtube.com/watch?v=O0DLuzKGHEg&feature=related) от филма. ^^

valdesbg
07-24-2009, 22:52
Йоанке, къде се губиш :)

Остави младите, те филми не гледат... :) Друго е по скайп да се зарибяваш и да мрънкаш що не ти пращат мечки :)

AFT
07-24-2009, 22:58
Стига бе, филмът е класика, няма как да не са го гледали. Иначе аз съм тук, къде да съм. Чак сега ми дойде музата и прописах отново, но през останалото време ви наблюдавам (сближих се с Big Brother тея дни, голям симпатяга е). ^^



П.С. Ако не сте гледали Loser, не ми казвайте, ще остана дълбоко разочарована и за дълго време травматизирана. ;д

balsamaa
07-24-2009, 22:59
стани гей :Dпредпочитам да ти смажа главата :D 8-) :booooomb:

Nakadah
07-24-2009, 23:02
земи си бии 2 шамара и се успокой...

Nakadah
07-24-2009, 23:10
земи си бии 2 шамара и се успокой...

друго знаеш ли?

набии си 3 шамара

Nakadah
07-24-2009, 23:13
земи си бии 2 шамара и се успокой...

друго знаеш ли?

набии си 3 шамара

стига ве ти до 3 можеш да броиш :shock: :shock:

не бе пич
ние хората който сме ходили на даскало можеме да бройме до 4
и да не се правиме на велики като тебе

balsamaa
07-24-2009, 23:16
:D :D :D :D :D

AFT
07-24-2009, 23:17
Давайте малко по-интелигентни спорове бе, така не е интересно. :/

Nakadah
07-24-2009, 23:17
земи си бии 2 шамара и се успокой...

друго знаеш ли?

набии си 3 шамара

стига ве ти до 3 можеш да броиш :shock: :shock:

не бе пич
ние хората който сме ходили на даскало можеме да бройме до 4
и да не се правиме на велики като тебе

е да те в часното не ни учат на алгоритми и т.н.
явно в кварталното ;/ ... смятай
ех за какво повдигна тази тема...
направо ми стана жал за тебе
и аз ти съчувствам че ви учил в българската некадърна система...

slap2trap
07-24-2009, 23:18
Айде стига сте усирали на човека темата бе ....

Nakadah
07-24-2009, 23:19
Айде стига сте усирали на човека темата бе ....

кажи го на jigles... аз пиша 1 ред и си тръгвам, той цял спам направи

balsamaa
07-24-2009, 23:40
Айде стига сте усирали на човека темата бе ....не ме бърка особено :)

rozovsluncho
07-24-2009, 23:47
абе
рти ли си тоя който ще каже че българската система е некадърна ве царвъл,ти ли ше критикуваш българия,дайба и тапуците ве :-x :smt097 :smt097 :smt097

Само като видя как пишеш на български език и ми става ясно, колко патриотично настроен си.Толкова обичаш България,че пишеш името на държавата с малка буква,аа виждам,ти въобще не използваш главни букви.

Невероятно какви хора има?! :razz:

valdesbg
07-25-2009, 00:01
Джингъл белс, научи се да мълчиш когато нямаш какво да кажеш. Полезно е.

Аз по темата вече съм писал :)

haritov
07-25-2009, 00:03
стани гей :Dпредпочитам да ти смажа главата :D 8-) :booooomb:

:shock: и ти ли :shock:


то по-твърдоглав от мене няма тъй че ще си строшиш я крак я ръка в опит да ме почешеш :D

haritov
07-25-2009, 00:05
аЙ са збийм някъде :grin:


с водни пистолети :D

valdesbg
07-25-2009, 00:05
джингълс е плъх от филма дъ грийн майл.образовай се?
и да,не измислих точно в мномента какво да и отговоря.

:lol: :razz:

Сигурен съм че е така :)

Измисли го след мНомента, драги ми смехурко :)

Хари Потър, ти не спиш ли бе мой човек?

balsamaa
07-25-2009, 00:27
аЙ са збийм някъде :grin:


с водни пистолети :Daм ае зарибен съм батенце :D 8-) :razz:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-25-2009, 02:57
ем как да си си имал приятелка след като почти съм сигурна че не си се и опитвал да си имаш... :) а и спокс за всичко си има време и място... ;)

RoCkSpOt
07-25-2009, 09:16
на 16 съм и още не съм се целувал и не съм имал приятелка ,може би щото не мога да ги заговарям ,но и щото не съм от красивите ма както и да е. Не е да не съм пробвал да тръгна с някоя ,но просто всичките досега са ме отрязвали някои веднага други след малко време и приятели нямам много тей да се каже 2-3 ма добри другите познати ама те са имали и ми става някак си гадно че аз не съм ,не питам кво да правя щото всички ще кажат не бъди срамежлив почни да се харесваш и т.н което може би трябва да и направя но не виждам как ще стане както и да е трябваше някъде да си изложа мислите :(

Предполагам,че си метал с дълга коса и гадните дрехи :x ТЪП СИ !!! АЗ слушам яко метал баща ми също слуша... но се обличам г/д фашион слушам и чалга момичетата те одобряват почват да те харесват и така ... виждам ги металите пуснали некви коси с черните дрехи и ходат като ебани и очакват всичко да стане ама не е така :-x

rozovsluncho
07-25-2009, 09:21
на 16 съм и още не съм се целувал и не съм имал приятелка ,може би щото не мога да ги заговарям ,но и щото не съм от красивите ма както и да е. Не е да не съм пробвал да тръгна с някоя ,но просто всичките досега са ме отрязвали някои веднага други след малко време и приятели нямам много тей да се каже 2-3 ма добри другите познати ама те са имали и ми става някак си гадно че аз не съм ,не питам кво да правя щото всички ще кажат не бъди срамежлив почни да се харесваш и т.н което може би трябва да и направя но не виждам как ще стане както и да е трябваше някъде да си изложа мислите :(

Предполагам,че си метал с дълга коса и гадните дрехи :x ТЪП СИ !!! АЗ слушам яко метал баща ми също слуша... но се обличам г/д фашион слушам и чалга момичетата те одобряват почват да те харесват и така ... виждам ги металите пуснали некви коси с черните дрехи и ходат като ебани и очакват всичко да стане ама не е така :-x


Защо осъждаш човека без да знаеш какъв е ? :?

InloveAgain
07-25-2009, 09:56
Всичко си идва с времето ..

Priceless
07-25-2009, 09:57
на 16 съм и още не съм се целувал и не съм имал приятелка ,може би щото не мога да ги заговарям ,но и щото не съм от красивите ма както и да е. Не е да не съм пробвал да тръгна с някоя ,но просто всичките досега са ме отрязвали някои веднага други след малко време и приятели нямам много тей да се каже 2-3 ма добри другите познати ама те са имали и ми става някак си гадно че аз не съм ,не питам кво да правя щото всички ще кажат не бъди срамежлив почни да се харесваш и т.н което може би трябва да и направя но не виждам как ще стане както и да е трябваше някъде да си изложа мислите :(

Предполагам,че си метал с дълга коса и гадните дрехи :x ТЪП СИ !!! АЗ слушам яко метал баща ми също слуша... но се обличам г/д фашион слушам и чалга момичетата те одобряват почват да те харесват и така ... виждам ги металите пуснали некви коси с черните дрехи и ходат като ебани и очакват всичко да стане ама не е така :-x

Ихееее ... Вангьо ... успокой се малко и ти 8-)