PDA

View Full Version : Запитване относно Черноморец..



puhinka93
07-25-2009, 05:59
Предстой ми ходене на море в Черноморец с приятеля ми. Та въпроса ми е някой от вас ходил ли е там и с какво впечатление е останал от това място.. плажа, заведенията и всичко, което се сетите?


Благодаря Ви предварително! :P

hottie
07-25-2009, 08:53
Черноморец е селце..СИмпатично е и чистичко, но плажът е доста гаден : малък и тесен. Затова повечето хора, които са в Черноморец ходят на други плажове. Иначе прилича на всеки един курорт - главна със сергии, къщички, заведения. Селцето не е зле, но проблем е плажа според мен.

zxcvbnmasdfghjkl
07-25-2009, 10:43
някакси мн не ми допада :)

Jumbie483
07-25-2009, 10:50
Завиждам ти :oops: 8-)
Ние няколко години подред ходим в Черноморец и съм останала с повече от отлично впечатление.
Ресторантите са много хубави. Ние най-много ходехме в Кондрос (дано не съм го сгрешила) и Ам Гъл, препоръчвам ти и ти да отидеш ;)
Иначе аз пък нямам оплаквания от плажа. Не ми пречи, че плажната ивица е по-тясна, винаги се намира място. Водата също е спокойна..
Все готини спомени имам от Черноморец.

Boot
07-25-2009, 12:10
Има един плаж, много е близо до Черноморец, който е супер як.
Иначе е малко, спокойно селце. Ако отиваш на море, за да релаксваш по този начин - супер е :)
От друга страна Созопол е само на 10 лева с такси, ако искаш парти.

Аз се надявам тази година да успея да отида за 2-3 дни пак там :)

EarthShaker
07-25-2009, 12:16
ше ме накарате и аз да се замъкна там 8-)

puhinka93
07-25-2009, 12:39
Благодаря за изказаните мнения, дано и на нас да ни хареса. Ако нещо по късно и снимчици ще сложим. Ако има някой да допълни още по темата или да изкаже своето мнение нека го направи може да е от значение.

:grin:

Boot
07-25-2009, 13:34
За заведения - има една ужасна дискотека, един бар, който не е нищо особено, но става да пийнеш 2-3 питиета. Май имаше и текила бар, но не съм сигурна.

PainMonopoly
07-25-2009, 14:20
ше ме накарате и аз да се замъкна там 8-)Не мисля, че изказаните мнения са особено позитивни.

alex4ety95
07-25-2009, 15:17
С родителите ми ходим в Черноморец вече 6 години и специално на мен много ми харесва. Наистина , село е , но пък си има всичко - сергии , ресторанти и една страхотна църква с райска градина :-D Колкото до плажната ивица , винаги може да се намери място ... Надявам се да съм помогнала :---) =;

Izzy_
07-25-2009, 15:27
Аз не съм ходила,но моя приятелка тази година ходи там и каза,че хич не и харесва,било прекалено спокойно,село все пак.Но всеки си има предпочитания-на теб може да ти хареса-иди,пробвай,ако ти хареса-пак,ако не-няма да ходиш повече и готово.Т'ва е най-точното решение според мен. ;]