PDA

View Full Version : Питане по един проблем



ClosedIntoMe
07-25-2009, 08:35
Имам един проблем - преди време, в следствие на повечко секс, се оказа, че кожичката, която е свързана с главичката леко е започнала да се къса. Става въпрос за най-тънката и част, най-горната. Въпросът ми е - има ли повод за притеснение, трябва ли да ходя на лекар или просто трябва да изчакам малко и тя ще си зарасне?

MaLty
07-25-2009, 09:45
Ще зарастне до колкото знам..поправете ме ако греша :-o

EarthShaker
07-25-2009, 09:46
скъсано гемче :) има повод за притеснение, да :) ако се докъса, може да имаш проблеми

отиди на лекар, ще ти го цепнат и ще ти го зашият и няма да имаш грижи :)

ClosedIntoMe
07-26-2009, 07:31
Понеже искам максимално да избегна ходете на доктор и каквот и да било интервенции, ако просто спра да дърпам кожичката, все пак ще зарасне, това е кожа. Въпроса е, нормално ли ще е всичко след това? Иначе, къде бихте ми препоръчали да се консултирам?

ClosedIntoMe
07-30-2009, 15:15
Някой, нещо? Трябва ми по-компетентно мнение, моля ви

MrUndaztood
07-30-2009, 15:27
Уффф.Отивай на доктор хич недей се шля тука! Как може да сте толкова безотговорни към собственото ви здрав мама ви да еба!? Ако си скъсал гемчето,да,ще зарастне успешно,ако не гепиш някоя инфекция преди това и зарастне ли след това само като тръкнеш пишката 2пъти и ще свършваш,това ли искаш?! Съвсем серионо ти говоря,тъй като там ще се натрупат сумат инервни окончания,отивай си на доктро,за да нямаш главоболия по-късно!

bunit0
07-30-2009, 15:44
доктор :-o :-o :-o

batkodoki
07-30-2009, 17:04
Имам един проблем - преди време, в следствие на повечко секс, се оказа, че кожичката, която е свързана с главичката леко е започнала да се къса. Става въпрос за най-тънката и част, най-горната. Въпросът ми е - има ли повод за притеснение, трябва ли да ходя на лекар или просто трябва да изчакам малко и тя ще си зарасне?


с доктор или без доктор - все тая, щом си благоволил да "скъсаш гемчето" си в идиотски напън да се доказваш като "мъж" - като че ли твооето удовлетворение от "вкарването" не Ти е достатъчно за да се усетиш Мъж, което е глупаво

mirinda1
07-31-2009, 09:03
доктор :-o :-o :-o

:-)

aloveyou
07-31-2009, 13:04
отиди на лекар

ItalianMafia
07-31-2009, 15:47
Лекар, майна ..

ClosedIntoMe
08-03-2009, 22:08
Ходих, каза, че трябвало да се реже. За съжаление, няколко пъти ми обясни какво се прави всъщност и какъв е крайния ефект, но всичките пъти не разбрах, ще може ли някой да ми обясни по-подробно?

batkodoki
08-04-2009, 23:09
Ходих, каза, че трябвало да се реже. За съжаление, няколко пъти ми обясни какво се прави всъщност и какъв е крайния ефект, но всичките пъти не разбрах, ще може ли някой да ми обясни по-подробно?

виж по-горе Темата "ФИМОЗА ИЛИ ЗАЩО...." - обяснили са го Момчетата от първа ръка...

JenataKoTka
08-05-2009, 03:04
teenproblem. net/f/viewtopic.php?t=269301
Ние ще помогнем какъвто и да е пробрема!
п.п.
Ако Ади не е на смяна ше съм аз.. А ако и двамата ни няма.. Запишете си час при ItalianMafia.
С много целувки Ади 'n Стелс корпурейшън ™
п.п. 2
Само си махнете интервала след тийнпроблем. че дава неква тъпа грешка.. :lol: :-)