PDA

View Full Version : Приятелката ми .....



300
07-25-2009, 09:14
От 3 месеца съм със едно момиче .Напоследък почена да не ми обръща внимание .... забравя за мен . Питах я какво става ,дане би да иска да се разделим тя каза ,че не ... продължаваме заедно .Преди седмица ходих у тях и на монитура на компа й имаше снимка на някаф друг .... питах я къф е тоя тя каза един фр и това е друго не ми каза за него и сега незнам кво да правя мн ми е гадно :@

KroGh
07-25-2009, 09:16
спри да я търсиш и ти..ако тя те потърси и пита какво става-добре..ако ли не..Здраве да е :-D

InloveAgain
07-25-2009, 09:19
Оф,абе какви сте вие бе ... :-o

YakUZa777
07-25-2009, 09:19
мОнитор 8-)

rozovsluncho
07-25-2009, 09:20
Какво :shock: видял си снимка на друго момче на монитора и и не си я зарязал още :shock: :?

Мале не си добре човек :( Зарежи я и ако те пита защо я питай къф е тоя глупак на монитора и и защо се държи отдръпнато ...пфф такива шматки самоо за шамари :o

kombarka
07-25-2009, 09:21
Може би просто тръпката е отминала и връзката е към своя край... или има друг? Момичето просто още не може да го проумее, но това е въпрос на време... Но все пак винаги надежда има :) спри да я търсиш и изчакай тя да прояви интерес. :P

300
07-25-2009, 09:27
Тя че е шматка шматка е :@ ама за ко ми прай ташак на мене за ко не ми каже като на човек ! Щото аз съм сериозен към нея и съм и го казжал това .......

rozovsluncho
07-25-2009, 09:33
Тя че е шматка шматка е :@ ама за ко ми прай ташак на мене за ко не ми каже като на човек ! Щото аз съм сериозен към нея и съм и го казжал това .......

Защото се правиш на по-голяма шматка от нея!Заради тфа ти прави "ташак"...незнам кфо да ти кажа,ако сам не се усетиш,че тя те прави на глупак,няма кой да те подсети :?
Оставия..или ще се върне ревейки,извинявайки ти се или няма да се върне и ще знаеш,че не е била човека за теб и няма да съжеляваш,че си я зарязал :)

Тя като е несериозна и ти бъди...сложи си снимка на някое момиче на монитора и да я видиш тя как ще реагира.Ако започне да ти се кара и кажи "както ти правиш и аз така" може да е лапешко ама ще се усети..ще разбере колко гадно се чувстваш :wink:

InloveAgain
07-25-2009, 09:52
Тя че е шматка шматка е :@ ама за ко ми прай ташак на мене за ко не ми каже като на човек ! Щото аз съм сериозен към нея и съм и го казжал това .......

Може да не те лъже момичето ..

selens
07-25-2009, 09:54
Покажи и,че и ти може да се държиш,като нея и така може да се осъзнае малко. :)

300
07-25-2009, 10:04
Излизаме си нормално всичко върви както трябва .... тя ми казва че неиска да късаме пък има снимка на друг .... хем е с мене хем си търси нов нещо такова ми прави както усещам :lol:

ThePowerOfLove
07-25-2009, 10:08
Май тва за снимката много навътре го приемаш. Щом се дърпа или и ти не й обръщай внимание и я остави тя да те търси, или говори сериозно с нея, ако мислиш, че има смисъл.

GossipGirl89
07-25-2009, 10:08
Снимката може наистина да е на неин приятел. Пък и това са глупости - понеже си е сложила някаква си снимка там и дай веднага да късате... По-добре седнете и поговорете сериозно... и не за снимката, а за дръпнатото й държание ;)

InloveAgain
07-25-2009, 10:09
Излизаме си нормално всичко върви както трябва .... тя ми казва че неиска да късаме пък има снимка на друг .... хем е с мене хем си търси нов нещо такова ми прави както усещам :lol:

Ама ти си много докачлив..
може наистина да е на нейн приятел , кво ти пука..дай й малко свобода..

300
07-25-2009, 10:11
Аз немога да търпя тъка нещата и я "настъпах" даговорим за това и според нея всичко е наред и няма да късаме .Пък за снимкта не сме говорили още щото тя не е в бг сега ..... и аз си я чакам да се върне :-)

kobrichka
07-25-2009, 10:33
Снимката може наистина да е на неин приятел. Пък и това са глупости - понеже си е сложила някаква си снимка там и дай веднага да късате... По-добре седнете и поговорете сериозно... и не за снимката, а за дръпнатото й държание ;)

Напълно съгласна съм с това мнение.
Какво значение има кой си е сложила на монитора ?!? Ако аз се карах за такива дреболии с приятелят ми до сега да сме се разделили 100 пъти.

smiLe49
07-25-2009, 10:55
Снимката може наистина да е на неин приятел. Пък и това са глупости - понеже си е сложила някаква си снимка там и дай веднага да късате... По-добре седнете и поговорете сериозно... и не за снимката, а за дръпнатото й държание ;)

Напълно съгласна съм с това мнение.
Какво значение има кой си е сложила на монитора ?!? Ако аз се карах за такива дреболии с приятелят ми до сега да сме се разделили 100 пъти.

Така е.
Всеки иска да има малко свобода,тва че ходи с теб не означава,че не може да контактува с други момчета.И ако толкова имаше нещо щеше предвидливо да махне снимката от монитора,явно няма какво да крие от теб и за това не се притеснява.
Предполагам на теб също няма да ти е мн приятно ако тя ти прави някакви сцени относно твой приятелки,така че...Дай и свобода.Имай и доверие.Може би ще го оцени.

XTREMEFREERIDE
07-25-2009, 15:16
3 месеца не означава сериозно.
Пък, може и наистина да й е само приятел.
Забранено ли е да има други приятели?! :-o

Hilary_
07-25-2009, 15:23
Снимката може наистина да е на неин приятел. Пък и това са глупости - понеже си е сложила някаква си снимка там и дай веднага да късате... По-добре седнете и поговорете сериозно... и не за снимката, а за дръпнатото й държание ;)

Напълно съгласна съм с това мнение.
Какво значение има кой си е сложила на монитора ?!? Ако аз се карах за такива дреболии с приятелят ми до сега да сме се разделили 100 пъти.
+++++++++

300
07-25-2009, 16:32
Хмм казвате свобода да и давам ми тя през вечер спи у някои приятел /
постоянно излиза с други момчета ! Това не е ли сводобда ?

RaZzer
07-25-2009, 16:37
Хмм казвате свобода да и давам ми тя през вечер спи у някои приятел /
постоянно излиза с други момчета ! Това не е ли сводобда ?

Ти си я познаваш и знаеш дали това трябва да те притеснява, но всичките факти според мен водят до две заключения:
1) върти теб и още няколко момчета наведнъж като всеки от вас си мисли, че останалите са само приятели (или още по-лошо - само ти така си мислиш за останалите);
2) просто повече се разбира с момчета и приятелите са й такива => няма за какво да се тревожиш;

saygoodnight
07-25-2009, 16:47
ами значи съгласна съм с повечето отговори по темата.Най-вероятно те върти,но и ти можеш да и го върнеш /ако искаш де/ сложи си снимка на някоя готина мацка на монитура на компа и виж ква ще е нейната реакция.А може пък и просто да си и омръзнал и да е ришила скоро да те заебава :o :( :-)

300
07-25-2009, 16:52
Добре де казвате че тя искала да ма заебе .Аз като човек я питах дали иска да се разделим а тя каза че не иска ?

RaZzer
07-25-2009, 17:31
Добре де казвате че тя искала да ма заебе .Аз като човек я питах дали иска да се разделим а тя каза че не иска ?

Не иска да те за*бава... ако го искаше - нищо не би трябвало да я спира като си я питал!

Ilikeliljon
07-25-2009, 17:33
Хмм казвате свобода да и давам ми тя през вечер спи у някои приятел /
постоянно излиза с други момчета ! Това не е ли сводобда ?

Свобода!?!?! :shock: :shock: :shock: Каква свобода бе човек, какви са тия работи спи при някий ПРИЯТЕЛ през вечер. Сори това няма нищо общо със свободата, какви са тия спанета у приятели и каква им е логиката?? Може би трябва да си зададеш този въпрос :-o :-o

golqmumnik
07-25-2009, 17:51
Давай й свобода,но по-важното е ти да си дадеш свобода,ако не те кефи като характер и поведение-разкарай я,не е сложно :-o

300
07-25-2009, 17:59
Единственото което не ме кефи у нея че тя е малко "разюздена" ако ме разбирате какво искам да кажа просто е няква невероятна шматка и имам чувството че проявява малко курвенски характер . Иначе по поведение и на външност много я харесвам :(

rozovsluncho
07-25-2009, 18:29
Единственото което не ме кефи у нея че тя е малко "разюздена" ако ме разбирате какво искам да кажа просто е няква невероятна шматка и имам чувството че проявява малко курвенски характер . Иначе по поведение и на външност много я харесвам :(

Опитай се да и го кажеш по деликатен начин.Смисъл кажи и че не ти харесва,да прави дадено нещо после като се поправи,кажи и за друго нещо и така,кажи и ако не харесва нещо в теб да ти каже да се помъчиш да се поправиш и така :)

300
07-25-2009, 19:05
Имам чусвството че тя ме има като сериозен и обикаля по други момчета и си знае че каквото и да стане аз съм и "в кърпа вързан" !

selens
07-25-2009, 19:19
Имам чусвството че тя ме има като сериозен и обикаля по други момчета и си знае че каквото и да стане аз съм и "в кърпа вързан" !
Покажи и,че не е така. 8-)

GaBiIi__
07-25-2009, 19:34
спри да я търсиш и ти..ако тя те потърси и пита какво става-добре..ако ли не..Здраве да е :-D

bloodylips
07-25-2009, 19:39
спри да я търсиш и ти..ако тя те потърси и пита какво става-добре..ако ли не..Здраве да е :-D

+1 май така е най-добре

KroGh
07-25-2009, 19:46
спри да я търсиш и ти..ако тя те потърси и пита какво става-добре..ако ли не..Здраве да е :-D

+1 май така е най-добре
еми така си е..жалко,че трябваше да го разбера от личен опит..месец и половина и давах време да си изясни чувствата..и все се натисках да и припомням и т.н...и кфо?! накрая "чувствам те като приятел"..еми Здраве да е...

300
07-25-2009, 20:37
Ммм пробвал съм дане и пиша в скайп дане и званя ..... и тя ме търси :)

Sladurchoo
07-25-2009, 20:55
ами поговори с нея .. ако се държи някво тъпо .. я зарязвай .. или направо я остави .. явно връзката ви няма бъдеще ..

rozovsluncho
07-25-2009, 21:00
Ммм пробвал съм дане и пиша в скайп дане и званя ..... и тя ме търси :)

Е пробвай по дълго време,но като те потърси не и дигай не и пиши в скайп примерно 1 седмица и след това ако продъжава така се сдобрете...но ти сам казваш започва да те търси и можеби няма нужда от тази една седмица..оправете се с разговори :)

300
07-26-2009, 09:13
Tq sega otide na po4ivka s tehnite za 10 dena az nqma da q tyrsq pyk da vidim kakvo 6te stane kato si doide :D

Iv4eTy
07-26-2009, 13:36
Я вземи си плесни един шамар, може да те свести малко. Щом се държи тъпо с тебе и щом дори си слага други момчета по десктопа... зарежи я брат...

valdesbg
07-26-2009, 13:42
Tq sega otide na po4ivka s tehnite za 10 dena az nqma da q tyrsq pyk da vidim kakvo 6te stane kato si doide :D

Ем секс с чужденци, знаеш ли колко е възбуждащо :)

По темата - момичето във връзката ви си ТИ. Държиш се точно като п*тка :)

Иначе батко ти Рейзър каза нещо много готино.



Ти си я познаваш и знаеш дали това трябва да те притеснява, но всичките факти според мен водят до две заключения:
1) върти теб и още няколко момчета наведнъж като всеки от вас си мисли, че останалите са само приятели (или още по-лошо - само ти така си мислиш за останалите);


Някъде там ще е истината :)

MP
07-26-2009, 14:29
Ако си отчаян и те мързи да търсиш друга,не променяй нищо.

stanislafchety
07-26-2009, 14:33
Спри да я търсиш
скъсаи с нея
а ако тя наистина иска да е с теб
а не с тоя неиния фр
ще те потарсии
пробваии Успех :-)

Xitap
07-26-2009, 15:58
Гледай сега,
а) хващаш нейна приятелка
б) публично я унижаваш
в) шибни и 2 туката
г) остави я гола на някой селски път
Но при никакви положения не бъди повече с нея, няма смисъл.

300
07-26-2009, 17:32
Weroqtno e nai dobre da q ostawq ! Ama kak da stane towa sled kato prekalono mnogo sym se privyrzal kym neq .Prosto stanahme prekaleno blizki ........ wseki den wsi4ko mi e swyrzano s neq ........ bahti ta6aka :booooomb:

Xitap
07-26-2009, 20:09
Weroqtno e nai dobre da q ostawq ! Ama kak da stane towa sled kato prekalono mnogo sym se privyrzal kym neq .Prosto stanahme prekaleno blizki ........ wseki den wsi4ko mi e swyrzano s neq ........ bahti ta6aka :booooomb:
Сближи се с нещо друго или някоя друга!

300
07-26-2009, 20:25
Добра идея да си намеря някое ново момиче ,по лесно ще я забравя :)

300
07-31-2009, 11:28
Скъсахме ! :(

Xitap
07-31-2009, 11:30
Скъсахме ! :(
Скъсай и сега главата!

300
07-31-2009, 11:32
На лов за ново маце :grin:

Xitap
07-31-2009, 11:34
На лов за ново маце :grin:
Света не се върти около новото. Всяко ново е добре забравено старо. Наблегни на сексуалните търсения. Няма смисъл от обвързване за теб сега!

300
07-31-2009, 11:36
Я обесни по на широко ако може :)

Xitap
07-31-2009, 11:37
Я обесни по на широко ако може :)
Мисли! Не ти трябва връзка сега, само негативи си натрупал. На колко години си?

300
07-31-2009, 11:41
18 приятел преди 5 дена ги направих :)

Xitap
07-31-2009, 11:51
18 приятел преди 5 дена ги направих :)
Перфектен си. Аз съм на 24. Като бях на твойте години имах много сериозна връзка... но няма значение, това е друга история, там съдбата се намеси лошо. Живей си живота на максимум без обвързване, жули с някаква кола (така най-лесно се връзват мадами). Е, гледай да не е руско, Голф или Вектра. И хич да не ти пука. Секс до дупка и никакви сериозни неща. Прави така както ти усещаш, че трябва да бъде. Без емоционални връзки, без лигавщини. Чук-чао, много момичета търсят също точно това!

300
07-31-2009, 11:54
Батка сега ще вземам голям мотор 1200 кубика 8)

Xitap
07-31-2009, 11:59
Батка сега ще вземам голям мотор 1200 кубика 8)
И ковчег си вземи! Аз съм бивш моторист... отказах се след едно гипсово корито. Здраве не ми остана от тия мотори. Ей сега чак след 6 години малко по-добре се чувствам!

300
07-31-2009, 12:02
:( много кофти, незнам имам няква огормна мания към жени и мотори :)

Xitap
07-31-2009, 12:06
:( много кофти, незнам имам няква огормна мания към жени и мотори :)
Лошо щеше да е ако беше към мъже и камиони манията!
Успех

300
07-31-2009, 12:29
10x

Marrisa
08-01-2009, 15:17
Успех :grin:

malka_sladkka
08-01-2009, 15:28
Тя че е шматка шматка е :@ ама за ко ми прай ташак на мене за ко не ми каже като на човек ! Щото аз съм сериозен към нея и съм и го казжал това .......

Защото се правиш на по-голяма шматка от нея!Заради тфа ти прави "ташак"...незнам кфо да ти кажа,ако сам не се усетиш,че тя те прави на глупак,няма кой да те подсети :?
Оставия..или ще се върне ревейки,извинявайки ти се или няма да се върне и ще знаеш,че не е била човека за теб и няма да съжеляваш,че си я зарязал :)

Тя като е несериозна и ти бъди...сложи си снимка на някое момиче на монитора и да я видиш тя как ще реагира.Ако започне да ти се кара и кажи "както ти правиш и аз така" може да е лапешко ама ще се усети..ще разбере колко гадно се чувстваш :wink:

може и на скайпа да си сложи тъкмо всички ще я видят :-P :-P :-P :-P

kamucheto0
08-01-2009, 15:55
спри да я търсиш и ти..ако тя те потърси и пита какво става-добре..ако ли не..Здраве да е :-D

да... и аз съм на това мнение :) :) 8)

Anabel
08-01-2009, 16:28
аБЕ човек ти ако си пич както има една дума ще я оставииш и готоово защо се занимаваш още с нея???Питаш се закфо ти го казвам-ами чесно да не излиза с теб (знач си запалва времето с друг),да има на монитора друг-изобщо не ми се вярва да е само прятел...виж не е последната има и други зарежи я и толкова заставаш пред нея като пич не като пиле и го казваш и точка на другия ден хфащаш друга и готово...или друг начин е да не и обръщаш внимание хфащаш си друга без да и казваш точно каккто прави тя (сам сигурна 99%) и готово :)

300
08-01-2009, 17:10
Край няма я вече ! Сега вече ще мисля какво да правя,но май няма да се занимавам със сериозна връзка ,че кофти става тъка ..... Най-много да го ударя на флиртчета :-D

KroGh
08-01-2009, 18:40
Ако си от Бургас дай координати и да са мятаме някъде 2-мата да ходим на "лов" :grin:

300
08-01-2009, 22:59
Не съм от бургас .Ама тая ве4ер си забих някжо маце ей тъка за флирт 8)

Tomorrowww
08-01-2009, 23:19
Не съм от бургас .Ама тая ве4ер си забих някжо маце ей тъка за флирт 8)

а така.. живота продължава ;) 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-01-2009, 23:38
Покажи и,че и ти може да се държиш,като нея и така може да се осъзнае малко. :)

на същото мнение съм :)

YourPoison
08-02-2009, 07:36
Какво :shock: видял си снимка на друго момче на монитора и и не си я зарязал още :shock: :?

Мале не си добре човек :( Зарежи я и ако те пита защо я питай къф е тоя глупак на монитора и и защо се държи отдръпнато ...пфф такива шматки самоо за шамари :o
определено ..

300
08-02-2009, 09:13
Сега интересното е , мацето дето се натискахме снощи като ме потърси да разбере ,че всичко си е било за вечерта ,иначе става нмного кофти ако тя се е зарибила прекалено много и иска нещо повече :?

300
08-14-2009, 11:55
Малко продължение на историята..... бившата ми приятелка си хванала некаф на 23 години па тя на 16 ..... през това време се зарибява с некви други :o

NaNa_SladuRana
08-14-2009, 15:06
твойто гадже не ти обръща внимание,а с моето се чуваме 2 пъти в месеца,за да се скараме :lol: би хепи

300
08-14-2009, 16:15
И таа нещо са наду пише ми в скайп да ме гаври прай се на мн отворена путка пък не се вижда кво курве е :booooomb:

Hilary_
08-14-2009, 16:30
И таа нещо са наду пише ми в скайп да ме гаври прай се на мн отворена п***а пък не се вижда кво курве е :booooomb:

и още ходиш с нея?? :shock: :shock: :-o Странна връзка имате честно ... :-o :? :?

3oPuTy
08-14-2009, 16:33
И таа нещо са наду пише ми в скайп да ме гаври прай се на мн отворена п***а пък не се вижда кво курве е :booooomb:

и още ходиш с нея?? :shock: :shock: :-o Странна връзка имате честно ... :-o :? :?
Не случайно в горния пост пише БИВШАТА МИ ПРИЯТЕЛКА ама айде :? :-D



По темата:Еххх много ви се кефя на вас момчетата ... Ходите с някое момиче ... Като ви зареже циврите като деца ... А когато разберете,че бившата ви е по-добре от вас започвате да я нареждате ... Ку*ва била,ку*ка била ... :lol: Ама нали знаеш,че и ти си бил с тази т.н. пут*ка,че дори и тема си пуснал за нея :lol:

300
08-14-2009, 16:34
Не ходим вече месец ......... по горе написах че си намерила некаф "батко" със БМВ дето е 10 години по голям от нея ..... и сея като е с тоя са надува пише ми в скайп лигави са праи са на отворена .....

Priceless
08-14-2009, 20:55
Еми да, то естествено, че ще е курва .. Ейй напълно съм съгласна със Зорито .. вие мъжете сте толкова странни с това мъжко достойнство, чее.... апф .. не можете ли да приемете, че и след вас ние можем да продължим живота си ..? Или какво .. момичето трябва да се затвори поне година в тях, да реве и да се тръшка, че си я оставил ли? :?

Hilary_
08-14-2009, 21:00
Не случайно в горния пост пише БИВШАТА МИ ПРИЯТЕЛКА ама айде :? :-D

Добре, че беше ти да ме поправиш ...