PDA

View Full Version : проблем... (въпрос основно към момичетата)



bloodyF
07-25-2009, 11:21
имам бяло течение от няколко месеца...и искам да питам...трябва ли задължително да ходя на гинеколог и трябва ли направление.. + дали може да ида без родител :?

ElinoOor
07-25-2009, 11:42
аз си ходя без родител :-o
иначе ако не искаш лекар, пробвай тия 'бабините' рецепти.. :-o :-o

bloodyF
07-25-2009, 12:08
аз си ходя без родител :-o
иначе ако не искаш лекар, пробвай тия 'бабините' рецепти.. :-o :-o


а имаш ли представа кви са тия 'бабини' рецепти?

Ufff
07-25-2009, 14:16
^ ходи се щото може да е от инфекция, овца

ElinoOor
07-25-2009, 14:49
ами аз знам за чай от тетра.. демек вариш го тва там сипваш в един леген и сядаш 8-) 8-)
чувам че имало и с бял развнец :-o
знам и едно със масло от чаено дърво.. там разтваря се във вода /имаше определено съотношение../топиш тампона и пъхаш 8-) :D

bloodyF
07-25-2009, 16:03
а що трябва да ходиш веднага на гинеколог.да не би да се умира от бяло течение :-o и аз имам някога ама никога не бих паднала толкова....ниско 8-[ :-s



ами за мен здравето ми е на първо място,и да ида на лекар не мисля че е тооолкова 'ниско' ;Д тва са глупости...

елинор тенкс :)

kalpazanka
07-25-2009, 16:30
имам бяло течение от няколко месеца...и искам да питам...трябва ли задължително да ходя на гинеколог и трябва ли направление.. + дали може да ида без родител :?
Не е задължително, а е препоръчително. Направление ти трябва, ако не искаш/или нямаш възможност да заделиш пари за частен преглед. Не е задължително да ходиш с родител /дори имаш право да забраниш на лекаря да уведомява родителите ти за състоянието ти/.
Няма да заплащаш потребителска такса, ако си редовен студент или нямаш навършени 18 години.

bloodyF
07-25-2009, 17:04
имам бяло течение от няколко месеца...и искам да питам...трябва ли задължително да ходя на гинеколог и трябва ли направление.. + дали може да ида без родител :?
Не е задължително, а е препоръчително. Направление ти трябва, ако не искаш/или нямаш възможност да заделиш пари за частен преглед. Не е задължително да ходиш с родител /дори имаш право да забраниш на лекаря да уведомява родителите ти за състоянието ти/.
Няма да заплащаш потребителска такса, ако си редовен студент или нямаш навършени 18 години.



а горе-долу колко пари искат за частен преглед?

kalpazanka
07-25-2009, 17:05
Лично аз съм давала пари в диапазона от 10 до 40 лв.
Само да ти вметна, че микробиологични и серологични изследвания са друга бира, щом не си с направление.

kalpazanka
07-25-2009, 17:39
Уффффффффффффф, не е необходимо за пускате по 1646134656 последователни поста! Отворете си още един прозорец на експлорера или лисицата, отворете там същата тема и си пренасяйте цитатите в един пост! Достатъчно раздели имате за спам и трупане на мнения!

djuki
07-25-2009, 19:14
а що трябва да ходиш веднага на гинеколог.да не би да се умира от бяло течение :-o и аз имам някога ама никога не бих паднала толкова....ниско 8-[ :-s



ами за мен здравето ми е на първо място,и да ида на лекар не мисля че е тооолкова 'ниско' ;Д тва са глупости...




като искаш ходи.твой проблемлеле ти верно си много куха :D :D :D бялото течение не е нормално в 99% от случайте говори за инфекция или заболяване ! Не е лошо , поне по думите ти мисля че ти имаш , да отидеш на преглед , че може да ти има нещо :D :D :D

По темата : за твое добро отиди при личната кажи и тя ще ти даде направление и ще отидеш . Ако си под 18 пари няма да даваш ще ти направят изследване и ще видят дали ти има нещо !

Ufff
07-25-2009, 19:18
^ахам.

pinky95
07-28-2009, 12:04
само да питам, това течение същото ли е като това , което почва преди да ти дойде?

coffee44
08-31-2009, 22:52
Аз през зимата имам повече бяло течение, през лятото имам само една седмица преди да ми дойде, но малко. Лекаря ми ми беше казал да си взема нещо, но забравих какво :( Обаче най-добре си отиди при твоя си, защото може да е по различно :)

fuck_brainpants
08-31-2009, 23:47
само да питам, това течение същото ли е като това , което почва преди да ти дойде?

не

Ax3
09-01-2009, 04:48
^ ходи се щото може да е от инфекция, овца

Шшшш ва по-спокойно :D