PDA

View Full Version : USB проблем



Six
07-25-2009, 12:27
Здравейте.
Проблемът е, че не мога да свържа телефона си към компютъра :D Телефонът е Alcatel OT C825. Инасталирах програмата която си беше в диска към телефона (и преди съм го правила и не съм имала никакви проблеми) всъщност и сега мисля че програмата си е в изправност. Когато вкарам кабела телефона почва да се зарежда, казва ми, че юесбито е влючено, но отворя ли програмата тя не може да намери устройството ми. По принцип преди когато вклювах юесби ми даваше, че е намерен нов софтуер или нещо подобно и си седеше една малка иконка за безопасно изключване на юесбито - сега това нещо го няма. Най-първия път, когато включих юесбито, след реинстала се появи това съобщение и ми излезе един съветник да инсталирам нещо си; после се появи съобщение, че новият софтуер е инсталиран и готов за употреба. До тук добре но след секунда и съобщението и иконката изчезнаха и така си е и до сега. Помощ?

doomkillerr
07-25-2009, 13:36
Трябва да преинсталираш драйверите за телефона. Пробвяй да махнеш програмата, която каза че си инсталирала (за работа с телефона) и след това пак я инсталирай на компютъра