PDA

View Full Version : Защо жените сте такиваа ве....



JekoV
07-25-2009, 12:01
Деба начи никога няма да разбера защо сте такива... Защо постояно искате любов търсите я ревете за тоя и за оня... и накрая като я намерите минава определено време и ви става безинтересно тъпо почвате да се държите тъппо да се лигавите да пренебрегвате и тн... и другото колкото по добре се държи едно момче с вас толко повече му се качвате на главата...и си праите квото искате колкото повече ви дава толко повече зимате без да връщате защоо???щото си мислите че като ви е обикнало и мое си праите квото искате..??Еби му майката и живот.. А иначе едно момче като е недостъпно като е надмено лошо и незаинтересовано в повечето случай ще изревете езера от сълзи само и само да ви забележи и да сте с него... И в крайна сметка излиза че тря да си боклук... за да получиш сичко което искаш... Е тва е... еби му ма*ката.. неказвам че сички сте такива... има изклучения малко са но ги има вярвам го и го разбирам но просто повечето сте такива и се чуда защо по дяволите.... Нима незнаете какво искате както излиза...Нз просто се чуда защо сте такива... и така ли тря да е сичко мъжа да е боклук за да го уважавате и обичате..

haritov
07-25-2009, 12:04
жека успокой топката брат :D

rozovsluncho
07-25-2009, 12:07
Ами да ти кажа огледай се в огледалото - мъжете и те са така!Малко са изключенията 8-) :lol: :lol:

JekoV
07-25-2009, 12:09
жека успокой топката брат :D

Kvo da q uspokoq znaesh kak e... naprao mi idva da gi izrina sichkite.. shtoto koq ot koq neznaqt kollko ushi imat po gllavata...

RaZzer
07-25-2009, 12:10
Ами да ти кажа огледай се в огледалото - мъжете и те са така!Малко са изключенията 8-) :lol: :lol:

Не е така... напоследък все повече се убеждавам, че ако едно момче знае, че момичето до него е сериозно и искат да надграждат връзката си и да вървят напред - никога няма да почне безпричинно да се дърпа и да се отчуждава...

Естествено, има и такива, които им е кеф да разиграват, ама според мен тези момчета са по-малко от момичетата... :?

l0lz
07-25-2009, 12:10
Maлко били изключенията.. Поне на момчето като му покажеш, че си всичко за него няма да те напрай на идиотка, а при момичетата е така.

ThePowerOfLove
07-25-2009, 12:10
Има нещо вярно, ама както каза - има и изключения. Не се отчайвай!

rozovsluncho
07-25-2009, 12:11
Д**а начи никога няма да разбера защо сте такива... Защо постояно искате любов(секс може би) търсите я ревете за тая и за оная... и накрая като я(го(секса)) намерите минава определено време и ви става безинтересно тъпо почвате да се държите тъппо да се лигавите да пренебрегвате и тн... и другото колкото по добре се държи едно момиче с вас толко повече му се качвате на главата...и си праите квото искате колкото повече ви дава толко повече зимате без да връщате защоо???щото си мислите че като ви е обикнало и мое си праите квото искате..??е** му майката и живот.. А иначе едно момиче като е недостъпно като е надмено лошо и незаинтересовано в повечето случай ще изревете езера от сълзи само и само да ви забележи и да сте с нея... И в крайна сметка излиза че тря да си боклук... за да получиш сичко което искаш... Е тва е... е** му ма*ката.. неказвам че сички сте такива... има изклучения малко са но ги има вярвам го и го разбирам но просто повечето сте такива и се чуда защо по дяволите.... Нима незнаете какво искате както излиза...Нз просто се чуда защо сте такива... и така ли тря да е сичко жената да е боклук за да го уважавате и обичате..

Позната история а?!

JekoV
07-25-2009, 12:11
Ами да ти кажа огледай се в огледалото - мъжете и те са така!Малко са изключенията 8-) :lol: :lol:


Qvno tva mi e problema che sum izkluchenie :D i sum izkluchitelen :D i mn skromen.. xD

JekoV
07-25-2009, 12:13
Maлко били изключенията.. Поне на момчето като му покажеш, че си всичко за него няма да те напрай на идиотка, а при момичетата е така.

Mnogo prav.... !!!!

rozovsluncho
07-25-2009, 12:14
Ами да ти кажа огледай се в огледалото - мъжете и те са така!Малко са изключенията 8-) :lol: :lol:


Qvno tva mi e problema che sum izkluchenie :D i sum izkluchitelen :D i mn skromen.. xD

Именно,аз не съм казала,че не си изключение.. :) :-)

JekoV
07-25-2009, 12:20
Д**а начи никога няма да разбера защо сте такива... Защо постояно искате любов(секс може би) търсите я ревете за тая и за оная... и накрая като я(го(секса)) намерите минава определено време и ви става безинтересно тъпо почвате да се държите тъппо да се лигавите да пренебрегвате и тн... и другото колкото по добре се държи едно момиче с вас толко повече му се качвате на главата...и си праите квото искате колкото повече ви дава толко повече зимате без да връщате защоо???щото си мислите че като ви е обикнало и мое си праите квото искате..??е** му майката и живот.. А иначе едно момиче като е недостъпно като е надмено лошо и незаинтересовано в повечето случай ще изревете езера от сълзи само и само да ви забележи и да сте с нея... И в крайна сметка излиза че тря да си боклук... за да получиш сичко което искаш... Е тва е... е** му ма*ката.. неказвам че сички сте такива... има изклучения малко са но ги има вярвам го и го разбирам но просто повечето сте такива и се чуда защо по дяволите.... Нима незнаете какво искате както излиза...Нз просто се чуда защо сте такива... и така ли тря да е сичко жената да е боклук за да го уважавате и обичате..

Позната история а?!


А бе права си в случая че голяма част от момчетата са тъпи егоистични копелета...
Но виж мойта знаеше че съм различен беше го видяла. постояно го твърдеше виждах го в очите и че е щастлива на моменти и кво... свикна с факта станах даденост за нея.. и бамм айде .... кур... изчезна магията зе да ми се качва на главата или да ме дразни да се опитва да се налага се тя(мнение се да става нейното но не да иска нещо както се иска ,а да го иска на всяка цена иначе е жестоко обидена нацупена и тн..).. аз съответно реаигирах.. от там и тя и си еба маттер.. и за кво шото видя че съм добър и поиска да съм и играчка е тва сте.....

Faces
07-25-2009, 12:22
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

rozovsluncho
07-25-2009, 12:24
Хей не ни обиждай :?

Разбирам те пределно ясно..тя те е приела за даденост,което въобще не е приятно :( Отдръпни се от нея и ще видиш,че ще започне да напорства да иска да си те върне и т.н. (освен ако не сте скъсали..не разбрах дали е така)

Кофти е като някой те приема за даденост наистина..но после като те изгуби и ревее та се къса :cry: :lol: :razz:

JekoV
07-25-2009, 12:24
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

И ти си прав... ;) така ще да е за напред е неисках се си казвах че не е правино ама ми втръсна и тоя пат беше за последно..

Faces
07-25-2009, 12:28
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

И ти си прав... ;) така ще да е за напред е неисках се си казвах че не е правино ама ми втръсна и тоя пат беше за последно..
Попринцип си е така не е правилно но...времената се менят с тях и желанията и на хората трябва да си пластичен и да се нагаждаш иначе ще имаш много такива кофти случки.Винаги съм бил такъв квалифициран като "лошо момче,плейбойче" и сумати глупости.Добре ми беше направих грешката да се влюбя и получих 3 месеца ад в пълния смисъл на думата но сега колелото се завъртя тя гледа назад но мен вече ме няма там и я боли но аз и казах като посееш кенефи ще жънеш лайна :D

rozovsluncho
07-25-2009, 12:28
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

И ти си прав... ;) така ще да е за напред е неисках се си казвах че не е правино ама ми втръсна и тоя пат беше за последно..

Не според мен не трябва да ставаш "лошо момче" просто търси твоето момиче-изключението,тази която няма да те тъпче и да те наранява.Бъди себе си!Не се променяй :? #-o

Priceless
07-25-2009, 12:30
Даааа .. пуснете още 847817 теми, в които нареждате жените няма проблем... :? 8-)

GaBiIi__
07-25-2009, 12:30
когато намерят любовта и им писне е просто защото момчето незнае как да задържи момичето до себе си :)

Faces
07-25-2009, 12:31
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

И ти си прав... ;) така ще да е за напред е неисках се си казвах че не е правино ама ми втръсна и тоя пат беше за последно..

Не според мен не трябва да ставаш "лошо момче" просто търси твоето момиче-изключението,тази която няма да те тъпче и да те наранява.Бъди себе си!Не се променяй :? #-o
Аха пробвал е с добро и кво е получил това ли е заслужил едва ли.Няма по гадно от това да се раздаваш за някой и накрая да разбереш че не си е струвало.Нали знаеш щом не става с добро нека пробваме с лошо никой не се ражда лош живота ни прави такива :)

JekoV
07-25-2009, 12:31
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

И ти си прав... ;) така ще да е за напред е неисках се си казвах че не е правино ама ми втръсна и тоя пат беше за последно..
Попринцип си е така не е правилно но...времената се менят с тях и желанията и на хората трябва да си пластичен и да се нагаждаш иначе ще имаш много такива кофти случки.Винаги съм бил такъв квалифициран като "лошо момче,плейбойче" и сумати глупости.Добре ми беше направих грешката да се влюбя и получих 3 месеца ад в пълния смисъл на думата но сега колелото се завъртя тя гледа назад но мен вече ме няма там и я боли но аз и казах като посееш кенефи ще жънеш лайна :D


xaxaxa :D mn pravilno si i go kazal.. ;) radva ;) :D

bog4eto
07-25-2009, 12:34
Значи хора..проста логика-->Мъж решава да си намери мацка за секс=>намира си=>правят секс=>не и се обажда повче=>след 3тата такава случка и става кофти=>става кучка=>прецаква мъжете=>мъжете стават идиоти=>търсят жени само за секс.... 8-) everything is connected

rozovsluncho
07-25-2009, 12:35
Вие сте големи песимисти бе мама му стара :-x

Тфа,че има кучки неозначава,че всички са такива :x той може да намери момичето,което ще го цени,но вие ся го подтиквате към лоши дела едва ли не :? "С добро неставало дай с лошо?!" ми нетрябва да е така... На лошото се отговаря с добро,

а На глупака с мълчание за тфа вече млъквам..

JekoV
07-25-2009, 12:36
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

И ти си прав... ;) така ще да е за напред е неисках се си казвах че не е правино ама ми втръсна и тоя пат беше за последно..

Не според мен не трябва да ставаш "лошо момче" просто търси твоето момиче-изключението,тази която няма да те тъпче и да те наранява.Бъди себе си!Не се променяй :? #-o


Хей.. ами мислиш ли че от раз бих се отказал... става въпрос че от отдавна ми се случва се така.. само една щастлива връзка имах точно квато тре да е и там аз прецаках нещата но бях малък и нерасъдлив... сега мн неща се промениха и тн.. но как да съм себеси... като повечето около мен(жени) са някой друг но не себеси...? каде е смисела.. само да страдам и да се наранявам докато търся нещо което явно не съществува явно е мит.. явно хората до такава степен са озлобяли че вече дори немогат да обичат... не всички пак казвам повечето... и просто нз.. омръзва и аз съм човек а се борех мъжки... ам кур никои в днешно време не признава усилията ти вече дори човекът с който си си гледа дупето... :-)

JekoV
07-25-2009, 12:42
Вие сте големи песимисти бе мама му стара :-x

Тфа,че има кучки неозначава,че всички са такива :x той може да намери момичето,което ще го цени,но вие ся го подтиквате към лоши дела едва ли не :? "С добро неставало дай с лошо?!" ми нетрябва да е така... На лошото се отговаря с добро,

а На глупака с мълчание за тфа вече млъквам..

По принцип е така но като даваш само добро а в замяна получаваш само лошо... кое е правилното???Всичко може да се случва в някакви граници... хора сме... имаме чувства... просто няма кво да стане друго или има но с правилните хора..

rozovsluncho
07-25-2009, 12:42
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

И ти си прав... ;) така ще да е за напред е неисках се си казвах че не е правино ама ми втръсна и тоя пат беше за последно..

Не според мен не трябва да ставаш "лошо момче" просто търси твоето момиче-изключението,тази която няма да те тъпче и да те наранява.Бъди себе си!Не се променяй :? #-o


Хей.. ами мислиш ли че от раз бих се отказал... става въпрос че от отдавна ми се случва се така.. само една щастлива връзка имах точно квато тре да е и там аз прецаках нещата но бях малък и нерасъдлив... сега мн неща се промениха и тн.. но как да съм себеси... като повечето около мен(жени) са някой друг но не себеси...? каде е смисела.. само да страдам и да се наранявам докато търся нещо което явно не съществува явно е мит.. явно хората до такава степен са озлобяли че вече дори немогат да обичат... не всички пак казвам повечето... и просто нз.. омръзва и аз съм човек а се борех мъжки... ам "мъжки полов орган" никои в днешно време не признава усилията ти вече дори човекът с който си си гледа дупето... :-)

Мит е единствено това,че сега разсъждаваш правилно! В грешна посока си тръгнал! Замисли се защо не направиш на пук на тези които те нараняват и сам казваш повечето ами точно заради това трябва да се бориш още - там някъде има от по-малката част хора които знаят как да обичат и не те тъпчат..Самият ти си правил грешки,но е човешко- опитай се да простиш чуждите грешки! Старай се към доброто не към лошото.

За момент си помислих,че си егоист с това
само да страдам и да се наранявам Щеше ли да има смисъл живота,ако не беше труден?!Щеше ли да има смисъл,ако нямаше препядствия, през които трябва да преминеш, за да стигнеш до доброто ?!До щастието?!

JekoV
07-25-2009, 12:47
Искат това което не могат да имат и колкото и да си говорим на мода (хаха винаги ми е било смешно това мода :razz: )са лошите момчета.Никога не позволявай на момиче да усети на 100% колко държиш на нея щот ще ти е*е майката ей така лекичко на порцийки да получава за да оценява.Жените са такива получат ли всичко наведнъж то не е интересно нямало пеперудки,бръмбари и всяки други гадини.

И ти си прав... ;) така ще да е за напред е неисках се си казвах че не е правино ама ми втръсна и тоя пат беше за последно..

Не според мен не трябва да ставаш "лошо момче" просто търси твоето момиче-изключението,тази която няма да те тъпче и да те наранява.Бъди себе си!Не се променяй :? #-o


Хей.. ами мислиш ли че от раз бих се отказал... става въпрос че от отдавна ми се случва се така.. само една щастлива връзка имах точно квато тре да е и там аз прецаках нещата но бях малък и нерасъдлив... сега мн неща се промениха и тн.. но как да съм себеси... като повечето около мен(жени) са някой друг но не себеси...? каде е смисела.. само да страдам и да се наранявам докато търся нещо което явно не съществува явно е мит.. явно хората до такава степен са озлобяли че вече дори немогат да обичат... не всички пак казвам повечето... и просто нз.. омръзва и аз съм човек а се борех мъжки... ам "мъжки полов орган" никои в днешно време не признава усилията ти вече дори човекът с който си си гледа дупето... :-)

Мит е единствено това,че сега разсъждаваш правилно! В грешна посока си тръгнал! Замисли се защо не направиш на пук на тези които те нараняват и сам казваш повечето ами точно заради това трябва да се бориш още - там някъде има от по-малката част хора които знаят как да обичат и не те тъпчат..Самият ти си правил грешки,но е човешко- опитай се да простиш чуждите грешки! Старай се към доброто не към лошото.

За момент си помислих,че си егоист с това
само да страдам и да се наранявам Щеше ли да има смисъл живота,ако не беше труден?!Щеше ли да има смисъл,ако нямаше препядствия, през които трябва да преминеш, за да стигнеш до доброто ?!До щастието?!


Немога да правя на пук а и не искам глупаво е.. само щото някой се даржи глупаво с теб и ти да се държиш така... и не смятам че съм егоист просто не ми е за пръв път и омръзва.. просто изразявъм възмощение до някъде.. щото тя е обичана а аз се чувствам наранен неразбран и не на място...

rozovsluncho
07-25-2009, 12:52
Пожелавам ти да се почувстваш щастлив,като поемаш към този път.Няма да се опитвам да те разобедя,но ако аз имам момче като теб,което да държи на мен едва ли бих искала да се промени.Казвам примерно,защото на мен ми се случва същото аз обичам някого уважавам го,правя го щастлив и той най-накрая едва ли не ми се изплюва в лицето :? ,но въпреки всичката болка,която съм изпитала продължавам да се надявам,че там някъде има някого,който ще ме разбере, ще ме обича и ще ме прави щастлива..

InloveAgain
07-25-2009, 12:56
.. 8-) спокоо .. :lol:
Не всички са такива..не всички не оценяват това,което получават,може би до сега си попадал само на такива,каквите описваш в темата ,но да знаеш-не е така. ;)

JekoV
07-25-2009, 13:06
Пожелавам ти да се почувстваш щастлив,като поемаш към този път.Няма да се опитвам да те разобедя,но ако аз имам момче като теб,което да държи на мен едва ли бих искала да се промени.Казвам примерно,защото на мен ми се случва същото аз обичам някого уважавам го,правя го щастлив и той най-накрая едва ли не ми се изплюва в лицето :? ,но въпреки всичката болка,която съм изпитала продължавам да се надявам,че там някъде има някого,който ще ме разбере, ще ме обича и ще ме прави щастлива..

Хей благодаря и аз ще продължа просто няма да показвам кой съм в същност докато не намеря правилния човек.. ;) пред който да мога да се разкрия.. нямам избор иначе... и на теб ти го пожелавам от сърце защото виждам че си свесно момиче ;)

rozovsluncho
07-25-2009, 13:09
Пожелавам ти да се почувстваш щастлив,като поемаш към този път.Няма да се опитвам да те разобедя,но ако аз имам момче като теб,което да държи на мен едва ли бих искала да се промени.Казвам примерно,защото на мен ми се случва същото аз обичам някого уважавам го,правя го щастлив и той най-накрая едва ли не ми се изплюва в лицето :? ,но въпреки всичката болка,която съм изпитала продължавам да се надявам,че там някъде има някого,който ще ме разбере, ще ме обича и ще ме прави щастлива..

Хей благодаря и аз ще продължа просто няма да показвам кой съм в същност докато не намеря правилния човек.. ;) пред който да мога да се разкрия.. нямам избор иначе... и на теб ти го пожелавам от сърце защото виждам че си свесно момиче ;)

Благодаря ти :oops: :-)

8992LIGHTER
07-25-2009, 13:44
Бе прави са си момчетата да недоволстват ама не всички момичета са такива .. зависи на каква попаднеш .. и вие не сте за изхвърляне (не всички) има ги такива толкова несериозни ... че момичетата също се превръщат в такива а може би и обратното става .Не разбирате ли.. че колкото и да спорим по въпроса момчета - момичета всеки ще си защитава неговата страна и няма да е съгласен с другия.И кфо излиза в крайна сметка нито вие нито ние можем един без друг. Тва че въпросното момиче се е подиграло с тебе или не знам точно кфо е направила ама при всички случай не те е оценила е наистина жалко. Тва не означава че вие момчетата не постъпвате така с нас! Откакто се помня сии мечтая че ще срещна момче дето няя да е пълен идиот дето ще ме разбира обича и ще правим толкова много неща заедно дето когато съм тъжна ще е до мене и аз ще му отвръщам със същото хах дааааа звучи прекрасно ама до сега такова нещо не съм видяла!
Наче Съществото в моя случай ми казва "Обичам Те" знае ли въобще кфо значи да обичаш тва определено не означава да се прави че не съществувам ден след тва ..мамка му та аз за един ден ли съм бе не не съм щото до сега никой мене не ме е разбирал никое момче не ме е питало "Добре ли си" а аз тъпата като хлътна по някой се питам "Как е?" "тежи ли му нещо ?" и ЩО? Добре че досега не съм се влюбвала наистина щото го виждам че съм прекалено добра за некаф дето иска да спи с мене и да ме зареже. И знам че не всички момчета са такива и че все някога ще си намеря щастието с някой дето ще му пука!
Та не си единствения нещастен! И момичета и момчета се преeбаваме взаимно никой не е по добър от дугия! :wink:

Hilary_
07-25-2009, 13:47
Учим се от мъжете .. :? :? Нима при вас не е същото .. айде айде .. :? Явно не си попаднал на точното момиче .. :?

sladur4etyYy
07-25-2009, 13:52
опа, поредното заебано, озлобено момченце 8-) ще ти мине, синко, ще ти мине :D

rozovsluncho
07-25-2009, 14:00
Имам една приятелка,която си има приятел заедно са от 2 години и 1 2 месеца някъде,но той я следи ужасно много,ревнува я супер много даже и е посягал на няколко пъти,и какво се случи това лято,един спасител от плажа супер много я хареса (аз ги запознах) и продължава да я харесва,а той е толкова грижовен,толкова мил,винаги мисли това как тя се чувства (и не само тя и другите) просто страхотен и незнам защо тя се дърпа разбирам,че връзката и с другото момче е много силна от много време,но бива ли постоянно да я следи и ревнува,да я удря и тя да е все още с него при положение,че има вариянт да е с момче,което ще я цени.. :cry:

Направо ми се иска да си намеря момче като него,но тя това явно не го оценява..между другото зарибява се с него (нищо,че си има приятел) даже са се целунали преди 2 дни :neutral: :? и той продължава да ходи подире и а тя го прави на шут..и двамата ги прави на шутове :(

Ако си намеря,човек който да ме цени по начина който спасителя цени приятелката ми, бих дала всичко за него!

В началото той имаше някакви симпатии към мен,но в момента като виждам,че направо се е влюбил в нея просто заебах всичко :?

JekoV
07-25-2009, 14:03
Бе прави са си момчетата да недоволстват ама не всички момичета са такива .. зависи на каква попаднеш .. и вие не сте за изхвърляне (не всички) има ги такива толкова несериозни ... че момичетата също се превръщат в такива а може би и обратното става .Не разбирате ли.. че колкото и да спорим по въпроса момчета - момичета всеки ще си защитава неговата страна и няма да е съгласен с другия.И кфо излиза в крайна сметка нито вие нито ние можем един без друг. Тва че въпросното момиче се е подиграло с тебе или не знам точно кфо е направила ама при всички случай не те е оценила е наистина жалко. Тва не означава че вие момчетата не постъпвате така с нас! Откакто се помня сии мечтая че ще срещна момче дето няя да е пълен идиот дето ще ме разбира обича и ще правим толкова много неща заедно дето когато съм тъжна ще е до мене и аз ще му отвръщам със същото хах дааааа звучи прекрасно ама до сега такова нещо не съм видяла!
Наче Съществото в моя случай ми казва "Обичам Те" знае ли въобще кфо значи да обичаш тва определено не означава да се прави че не съществувам ден след тва ..мамка му та аз за един ден ли съм бе не не съм щото до сега никой мене не ме е разбирал никое момче не ме е питало "Добре ли си" а аз тъпата като хлътна по някой се питам "Как е?" "тежи ли му нещо ?" и ЩО? Добре че досега не съм се влюбвала наистина щото го виждам че съм прекалено добра за некаф дето иска да спи с мене и да ме зареже. И знам че не всички момчета са такива и че все някога ще си намеря щастието с някой дето ще му пука!
Та не си единствения нещастен! И момичета и момчета се преeбаваме взаимно никой не е по добър от дугия! :wink:

Много правилно расъждаваш и шапка ти свалям че продължаваш напред пожелавам ти наистина такова момчеее заслужаваш го..

Dgaduin
07-25-2009, 14:03
А аз твоята приятелка не я разбирам - при такъв избор как може да се чуди о.0 Аз като видя някое момче да удря приятелката си - просто на място. :x

rozovsluncho
07-25-2009, 14:08
А аз твоята приятелка не я разбирам - при такъв избор как може да се чуди о.0 Аз като видя някое момче да удря приятелката си - просто на място. :x

Тя като ми каза,че и е посягал и аз и казах"какво подяволите правиш с него тогава :-x " а тя ми каза че като я е ударил за пръв път тя го зарязала казала му тфа е всичко,но после той и се извинявал дъра бъра и пак са се събрали :shock: :( :?

JekoV
07-25-2009, 14:08
"но бива ли постоянно да я следи и ревнува,да я удря и тя да е все още с него при положение,че има вариянт да е с момче,което ще я цени.. "

При мене нямаше такива раотии... сичко беше върха разбираш ли...
А виж ти сама виждаш кво прави приателката ти като има всичко.... виждаш ли прави двама души на идиоти.... кажи ми... за кво става въпрос... а ти ти заслужаваш наистина момче като приателя и... просто още не си го открила... еи искаш ли да продължим разговора в скайп че тука ту гледам ту не и пишем през голям интервал от вр?Ако искаш skype : everydaysmileing

JekoV
07-25-2009, 14:09
Учим се от мъжете .. :? :? Нима при вас не е същото .. айде айде .. :? Явно не си попаднал на точното момиче .. :?

S fenove na Hillary ne sporq :D :P

kindergarden
07-25-2009, 14:11
А защо момчетата сте такива?

Jericho
07-25-2009, 14:13
...

golqmumnik
07-25-2009, 14:28
Щото досега едва ли си бил някога с жена за да твърдиш така.Жената е на възраст поне 20 години,а ти пишеш за някви тийнки,които не им пука за себе си,па камо ли за теб.Ша пораснеш и ша разбереш истината. :-D

JekoV
07-25-2009, 14:30
Щото досега едва ли си бил някога с жена за да твърдиш така.Жената е на възраст поне 20 години,а ти пишеш за някви тийнки,които не им пука за себе си,па камо ли за теб.Ша пораснеш и ша разбереш истината. :-D

I ti si prav ;) am vij sa edna jena kolkoto po-golqma e tolko po-golqm razhod dava... edna malka dava primerno 12 na 100 toest 12 leva na 100 astronomichni chasa dokato veche po neikonomichen model davam mnogo po golqm... :D 20,30,40, tva se ovelichava s vuzrastta i... i takam ;)

Dgaduin
07-25-2009, 14:34
Щото досега едва ли си бил някога с жена за да твърдиш така.Жената е на възраст поне 20 години,а ти пишеш за някви тийнки,които не им пука за себе си,па камо ли за теб.Ша пораснеш и ша разбереш истината. :-D

I ti si prav ;) am vij sa edna jena kolkoto po-golqma e tolko po-golqm razhod dava... edna malka dava primerno 12 na 100 toest 12 leva na 100 astronomichni chasa dokato veche po neikonomichen model davam mnogo po golqm... :D 20,30,40, tva se ovelichava s vuzrastta i... i takam ;) Много точно разсъждаваш ^^ А и да не забравиш че разходите скачат с дължината на връзката МНОГО бързо. = ]

Assshley
07-25-2009, 14:41
Значи хора..проста логика-->Мъж решава да си намери мацка за секс=>намира си=>правят секс=>не и се обажда повче=>след 3тата такава случка и става кофти=>става кучка=>прецаква мъжете=>мъжете стават идиоти=>търсят жени само за секс.... 8-) everything is connected
Ето точно това се случва при всички според мен.Нараняваме се едни други после се озлобяваме и започваме да прецакваме всички и дори не подбираме,защото ни е страх,че ако отново дадем всичко от себе си пак ще бъдем прецакани.НОООО не мисля,че има нужда да спорим за това,че на някои момчета им е в природата да си играят и да наранят момичетата.Кажете ми защо по дяволите момче,което до сега не е било наранявано от никоя и винаги е получавало това,което иска се отнася зле с момиче,което едва ли не го боготвори?!?!?ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО??? Отговора е,защото на мъжете им е в природата да нараняват и винаги да прецакват нещата.Изхабила съм 1 година да бъда с момче,на което давах всичко.1 година си затварях очите,когато ми изневеряваше един милион пъти,когато ме лъжеше два пъти повече и,когато накрая си мислех,че се е променил и така изглеждаше,защото се държеше по адския начин той ми изтърсва,че от 1 седмица си има приятелка. :-x ЗАЩООО ?!От какво е бил лишен .. отговора е от НИЩО!Ето това ви е проблема на момчетата - абсолютно същия като този на момичетата.Когато човек ви дава всичко,от което се нуждаете на вас ви омръзва и го заебавате . Същата ситуация. И само едно ще ви кажа хора.Всички давате акъли на момчето как истинска любов имало как някога щял да намери перфектното момиче,което ще го оценява .. Е,аз пък мога да му кажа,че истинска любов НЯМА.Има истинска привързаност или истински увлечения,които минават след време.Перфектни хора НЯМА .. и няма и да има.Приемете го .. Престанете да си живеете в розовите светове и да си мислите за красивата,истинска,безрезе рвна любов,защото такава НЯМА.Или дори да има я убиваме един в друг прекалено бързо,защото се държим като идиоти.За това не може да се каже дали момичетата са кучки или момчетата са кретени .. Просто всички сме един дол дренки - ЗАБЛУДЕНИ ХОРА.

golqmumnik
07-25-2009, 14:41
Щото досега едва ли си бил някога с жена за да твърдиш така.Жената е на възраст поне 20 години,а ти пишеш за някви тийнки,които не им пука за себе си,па камо ли за теб.Ша пораснеш и ша разбереш истината. :-D

I ti si prav ;) am vij sa edna jena kolkoto po-golqma e tolko po-golqm razhod dava... edna malka dava primerno 12 na 100 toest 12 leva na 100 astronomichni chasa dokato veche po neikonomichen model davam mnogo po golqm... :D 20,30,40, tva se ovelichava s vuzrastta i... i takam ;) Много точно разсъждаваш ^^ А и да не забравиш че разходите скачат с дължината на връзката МНОГО бързо. = ]
Глупости,не е луд тоя дето яде баницата,а тоа дето му я дава.Като й позволяваш да те крънка за кинти и за теб няма друг вариант,ще си я траеш.Но винаги има и други варианти. :)

Xitap
07-25-2009, 14:56
Добре дошъл в Матрицата, мой човек...
Идеална рецепта няма за връзките... обаче има правила. Като си миличък и добричък ставаш скучен... няма я тръпката жената да получи желаното... приема го като даденост. Или бъди груб (не е препоръчително, но работи) или бъди умерен и леко незаинтересован. В крайна сметка и мъжете и жените търсят тръпката и предизвикателството... и като го няма го търсят пак. Няма смисъл да се спори мъже/жени - и двата пола го имат заложено. Намери своя начин да бъдеш винаги на върха... пожелавам ти УСПЕХ.

Ще споделя и мнението на един мой колега - Пребий я, ако се върне, значи е вечно твоя... ако ли не се върне, продължавай напред!

Dgaduin
07-25-2009, 14:56
Щото досега едва ли си бил някога с жена за да твърдиш така.Жената е на възраст поне 20 години,а ти пишеш за някви тийнки,които не им пука за себе си,па камо ли за теб.Ша пораснеш и ша разбереш истината. :-D

I ti si prav ;) am vij sa edna jena kolkoto po-golqma e tolko po-golqm razhod dava... edna malka dava primerno 12 na 100 toest 12 leva na 100 astronomichni chasa dokato veche po neikonomichen model davam mnogo po golqm... :D 20,30,40, tva se ovelichava s vuzrastta i... i takam ;) Много точно разсъждаваш ^^ А и да не забравиш че разходите скачат с дължината на връзката МНОГО бързо. = ]
Глупости,не е луд тоя дето яде баницата,а тоа дето му я дава.Като й позволяваш да те крънка за кинти и за теб няма друг вариант,ще си я траеш.Но винаги има и други варианти. :) Хех това последното го пуснах за бъзик :} Но пък на мен ми прави удоволствие да давам на половинката подаръци - не нещо голямо, но да речем цвете, снимка с рамка, романтична вечеря - изненада - все неща на които знам че ще се зарадва.

Schweik
07-25-2009, 14:58
Е какво очакваш да бъде същество, което кърви по пет дена всеки месец???

Faces
07-25-2009, 15:08
Хаха обаче тука филма стана много голям били сме го озлобявали и подтиквали към лоши неща :razz: чакай ве момиче да не съм му дал ножа и да съм му казал отрежи и кухата тиква (не че не е вариянт де :D ).Просто доброто не го оценявате и това е пискайте до утре ако искате фактите са такива то човек като ви слуша всичките искате добро момче а като го получите кво стаа а ?Истината е че не искате добри момчета щот с тях няма такава тръпка те гледат да сте задоволени щастливи спокойни и честно казано като гледам от няколко години кво стаа май вече жените не искат това.Искат емоция страст известна доза страх даже да не загубят човека до себе си не искат да бъдат задоволявани емоционално а да им липсва нещо за да има за кво да се борят.Е това добро момче не може да ви го даде ето автора е поредния пример за точно момче което гледа всичко да е 6 и резултата всички прочетохте какъв е.Има свестни момичета но наистина са на изчезване и накрая наистина ще изчезнат и ще си останат малките лигави фръцли и тогава така наречените добри момчета кво праят ? Да мрат сами ли нормално е в един момент да им писне и да преминат трансформацията към това което 95% от женското общество иска или казано накратко bad boy 8)

fifinkathefreak
07-25-2009, 15:14
Не си попаднал на точно момиче,а на лигла.
Това за озлобяването може да е вярно,но някои са чисто и просто лигли.Не се отчайвай.След определена възраст момичетата разбират,че си точен ,а не поредния идиот.Спокс :)

rozovsluncho
07-25-2009, 15:16
Хаха обаче тука филма стана много голям били сме го озлобявали и подтиквали към лоши неща :razz: чакай ве момиче да не съм му дал ножа и да съм му казал отрежи и кухата тиква (не че не е вариянт де :D ).Просто доброто не го оценявате и това е пискайте до утре ако искате фактите са такива то човек като ви слуша всичките искате добро момче а като го получите кво стаа а ?Истината е че не искате добри момчета щот с тях няма такава тръпка те гледат да сте задоволени щастливи спокойни и честно казано като гледам от няколко години кво стаа май вече жените не искат това.Искат емоция страст известна доза страх даже да не загубят човека до себе си не искат да бъдат задоволявани емоционално а да им липсва нещо за да има за кво да се борят.Е това добро момче не може да ви го даде ето автора е поредния пример за точно момче което гледа всичко да е 6 и резултата всички прочетохте какъв е.Има свестни момичета но наистина са на изчезване и накрая наистина ще изчезнат и ще си останат малките лигави фръцли и тогава така наречените добри момчета кво праят ? Да мрат сами ли нормално е в един момент да им писне и да преминат трансформацията към това което 95% от женското общество иска или казано накратко bad boy 8)

Тръпката не се губи,ако знаеш как да я подържаш,не е нужно да си "bad boy" за да я има тръпката.Не ми се спори!Също така аз съм от момичетата,които оценят това, което им се дава и дават двойно повече!

Faces
07-25-2009, 15:25
Добре евала че си такава казах има такива като теб но сте малко и шанса едно момче да си намери момиче като теб е много много малък.Особено при особено нарастващата отново мода момичетата да са курви кучки без сърца и всякви такива ненужни лиготии.Пак казвам постовете се на негово място доколкото разбрах и в предишните му връзки не са оценявали това което дава еми в един момент писва наистина да си виновен без вина и да се чувстваш като лайно само щот си се постарал повечко момичето което обичаш да е добре а тя за благодарност да ти бие шута и да тръгне след друг който всички много добре знаят че няма да и даде и половината от това което ти би дал.Слава богу че съм се родил неебавка щот съдбата явно не е благосклонна към добрите момчета.

SuNsEt
07-25-2009, 15:30
Абе айде стига с тия теми,че ми писна! :-x

Защо постоянно в тоя раздел,трябва все да се обяснява "Защо жените са такива??" или "Защо мъжете са такива??" ?!!!?Ама как не ви умръзна беее?Само с глупости се занимавате.
Момче,земи намери си едно хоби и стига си страдал.Сам се излагаш...
Егати романите!

MaLty
07-25-2009, 15:32
Maлко били изключенията.. Поне на момчето като му покажеш, че си всичко за него няма да те напрай на идиотка, а при момичетата е така.
Я пак си помисли..

SuNsEt
07-25-2009, 15:34
Е какво очакваш да бъде същество, което кърви по пет дена всеки месец???

Абе я па тоя...Все едно и твойта майка не кърви по пет дена всеки месец...

selens
07-25-2009, 15:40
Ебати филма 8-) и като направи тема ще промениш ли нещо :lol: Боклуци има и ще и от двата пола и това няма да се промени.

Hilary_
07-25-2009, 15:57
Учим се от мъжете .. :? :? Нима при вас не е същото .. айде айде .. :? Явно не си попаднал на точното момиче .. :?

S fenove na Hillary ne sporq :D :P

... недей и да спориш :D :D :D :wink:

deschinci
07-25-2009, 16:06
В днешно време ... повечето момичета са ку*ви, а момчетата те зарязват веднага след като им дадеш това, което искат /секс/. Всеки се учи от другия ;) Зарязали са те .. еми преудолей го . И мене са ме зарязвали защото не са получавали даденото, но продължавам напред. Ако някой ме харесва/обича истински няма да направи това нали ? :?

8992LIGHTER
07-25-2009, 16:14
Аз ти пожелавам същото да намериш момиче дето ще те заслужава ... щом се дразниш толкова значи е значела много за тебе а тя май не го е осъзнала ... но си има и хубава страна ..сега си разбрал че не е правилното момиче защото правилното момиче няма да ти причини това .
Успех! :smt007 8-)

Hilary_
07-25-2009, 16:27
Е какво очакваш да бъде същество, което кърви по пет дена всеки месец???

Много ли ти знае устата бе ?? :x :x



Maлко били изключенията.. Поне на момчето като му покажеш, че си всичко за него няма да те напрай на идиотка, а при момичетата е така.
Я пак си помисли..

+++

Faces
07-25-2009, 16:37
Базикни се с цикъла на дамите и стават диви котки :D

Hilary_
07-25-2009, 16:40
Базикни се с цикъла на дамите и стават диви котки :D

И ти ли имаш нещо да казваш??? :x :D :D

saygoodnight
07-25-2009, 16:41
мм .. съгласна съм с автора до няква степен /ама не съм и против жените ;д /та .. и аз много пъти се съм се чудила на самата себе си като момиче как съм могла да се качвам толкова на главата на някое момче и после съм гледала и съм се спуквала от смях как съм могла да бъда такава идиотка.Еми жените сме такива ... няко се филмират прекалено много ,което лично на мен не ми допада,но 5 минути след като съм го написала и аз самата се сещам,че съм била такава и то с много момчета и съжелявам и се опитвам г/д да оправя отношенията с въпросното момче. :( може би приподата ни е такава незнам ,но понякога е трудно да си момиче.Особено ,когато харесваш някое момче много,а то не показва ,че има чувства към теб,а може би дори и няма.Ние момичетата имаме нужда от повече внимане от момчета,ама те май не разбират това незнам :( та .. момчета обръщайте повече внимание на момичето ,което харесвате и драги момичета не се филмирайте чак толкова много и се радвайте и на най-малкия жест от страна на момчето отсреща :) :-)

Faces
07-25-2009, 16:42
Базикни се с цикъла на дамите и стават диви котки :D

И ти ли имаш нещо да казваш??? :x :D :D
Ако кажа ще ме накажеш ли за дето бях лош 8)

rozovsluncho
07-25-2009, 16:43
Базикни се с цикъла на дамите и стават диви котки :D

Да особенно,ако се връзват на такива глупаци :?

Хора нали знаете - На глупака отговаряй с мълчание.Започнеш ли да спориш с него падаш на неговото ниво,а там той е по-силен от теб :wink:

Faces
07-25-2009, 16:47
Базикни се с цикъла на дамите и стават диви котки :D

Да особенно,ако се връзват на такива глупаци :?

Хора нали знаете - На глупака отговаряй с мълчание.Започнеш ли да спориш с него падаш на неговото ниво,а там той е по-силен от теб :wink:
А ти много ли си умна гледам тука даваш акъл наляво и надясно хора нали знаете туй нали знаете онуй ми да знаят хората тъй че ае остай ги сами да си решават на кое как да отговарят и на кое да не обръщат внимание :?

Hilary_
07-25-2009, 16:51
Faces тихо моето момче .. тихичко ... :wink: :wink:

rozovsluncho
07-25-2009, 16:51
Базикни се с цикъла на дамите и стават диви котки :D

Да особенно,ако се връзват на такива глупаци :?

Хора нали знаете - На глупака отговаряй с мълчание.Започнеш ли да спориш с него падаш на неговото ниво,а там той е по-силен от теб :wink:
А ти много ли си умна гледам тука даваш акъл наляво и надясно хора нали знаете туй нали знаете онуй ми да знаят хората тъй че ае остай ги сами да си решават на кое как да отговарят и на кое да не обръщат внимание :?

Не съм казала,че съм много умна,но това за цикъла е тъпо!Не съм решила нещо вместо някой,изкавам мнение те ако преценят,ще го направят,ако не не.Ти много се засегна :? сори ако нещо съм те убидила

Faces
07-25-2009, 16:55
Офф от тая жега грешно съм те разбрал помислих че наричаш мене глупак sorry грешка моя :) Hilary_ аз обичам да крещя тъй че тва тихо на друг го пласирай 8)

Hilary_
07-25-2009, 16:56
Hilary_ аз обичам да крещя тъй че тва тихо на друг го пласирай 8)

.. зависи кой за к'во си мисли ..?? :D :D :D

evelinka1122
07-25-2009, 17:03
ми аз не държа приятеля ми да боклук и да псуваш и да псуваш нищо няма да промениш........

amour4eto
07-25-2009, 17:07
Аз мисля че не си срещнал подходящия човек (знам че звучи доста изтъркано но си е така) Така е като всичките си падате по кифли,тъпи и повърхностни същества.Знам че и визията си е важна де,но все пак хубаво е да престанете да мислите с долната си глава и да вложите малко разум във връзката ви!И много мразя тия теми че все жените са виновни,не говори за цялото като знаеш само за малко чат от него :)

Faces
07-25-2009, 19:20
Hilary_ аз обичам да крещя тъй че тва тихо на друг го пласирай 8)

.. зависи кой за к'во си мисли ..?? :D :D :D
Хех аз си мисля за много работи няколко тактики наведнъж въртя може да ми викаш Наполеон :P

rozovsluncho
07-25-2009, 19:23
Офф от тая жега грешно съм те разбрал помислих че наричаш мене глупак sorry грешка моя :) Hilary_ аз обичам да крещя тъй че тва тихо на друг го пласирай 8)

хах смятай... 8-) аз съм добре с климатик 8) :-P

Faces
07-25-2009, 19:46
Офф от тая жега грешно съм те разбрал помислих че наричаш мене глупак sorry грешка моя :) Hilary_ аз обичам да крещя тъй че тва тихо на друг го пласирай 8)

хах смятай... 8-) аз съм добре с климатик 8) :-P
Хехе май ме дразниш ся а :-P

pushkova91
07-25-2009, 20:39
когато получиш това което си искал вече не ти е толкова интересно и за това се държът така повечето момичета...аз например не съм се държала така,не съм губила интерес,но най-добрата ми приятелка често го прави :? :oops:

slun4ice_90
07-25-2009, 20:45
Малко си попрекалил... :D :shock: :-o

rozovsluncho
07-25-2009, 20:50
когато получиш това което си искал вече не ти е толкова интересно и за това се държът така повечето момичета...аз например не съм се държала така,не съм губила интерес,но най-добрата ми приятелка често го прави :? :oops:

Получих климатик и сега не ми е толкова интересно имам го за даденост :-D :D :lol: :lol: :lol: :lol: мисля скоро да го зарежа...заминавам за Тополовград и мисля там да се зарибявам с прозореца :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:


Хехе май ме дразниш ся а :-P
Е не за мен това е даденост и не е кой знае какво...не го оценявам :lol:

шегувкам се :lol: чудя се как ще издаржа без него..но се правя на недостъпна за да има тръпка м/у нас преждевременно мисля да забия прозореца :grin: :grin:

Sladurchoo
07-25-2009, 20:51
мм не мисля че само момичетата сме така .. разбира се има и изключения, но те не са много .. и все пак има и много момчета, които не знаят какво искат .. :)

BrainlessROCKBABY
07-25-2009, 20:52
Мне, ти си или просто много тъп или...а, не, просто си много тъп. Щом губим интерес, не мислиш ли че вината е в момчето, а? А? А? А момчето изобщо не помага в изглаждане на недоразуманията и отношенията?

rozovsluncho
07-25-2009, 20:52
мм не мисля че само момичетата сме така .. разбира се има и изключения, но те не са много .. и все пак има и много момчета, които не знаят какво искат .. :)

Спокс всички ще намерят някой ден своя климатик и ще го оценят..няма да ходят с прозорци да се зарибяват..но все пак..прозорците са за разнообразие ако ги нямаше нямаше да ни е интересно :-D :-D

pushkova91
07-25-2009, 21:16
Получих климатик и сега не ми е толкова интересно имам го за даденост :-D :D :lol: :lol: :lol: :lol: мисля скоро да го зарежа...заминавам за Тополовград и мисля там да се зарибявам с прозореца :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

хаха много си забавна

:lol: :lol: :D :grin:

Punisherrr
07-25-2009, 21:17
Ох толкова ми е жега...и толкоз ми се спи... че ще ви кажа само > ТИЯ НЕЩА ЗАВИСЯТ ОТ.. КВОТО СЕ СЕТИТЕ! И от момчетата и от момичетата...от поведението на едните към другите... от времената... от тва,от онова,от Пешо от горния етаж... така че стига с тези ''умни'' заключения ''момичетата са такива..'' , ''момчетата са онакива'' .

rozovsluncho
07-25-2009, 21:23
Ох толкова ми е жега...и толкоз ми се спи... че ще ви кажа само > ТИЯ НЕЩА ЗАВИСЯТ ОТ.. КВОТО СЕ СЕТИТЕ! И от момчетата и от момичетата...от поведението на едните към другите... от времената... от тва,от онова,от Пешо от горния етаж... така че стига с тези ''умни'' заключения ''момичетата са такива..'' , ''момчетата са онакива'' .

Правилно,правилно!На мен ми е хладно,но нищо няма да казвам.. все още мисля да задържа с Климатика,но отида ли на село и прозореца мм ще се зарибяваме дано излезе нещо повече тръпка както от вятър :-) :oops: :oops:

djudjulinkaa
07-25-2009, 23:20
Мм природа може би, както се казва.. :D В същност и аз съм така в някой моменти като се замисля.. искам някого..той се дърпа искам го повече..имам го .. не го искам или пък искам го..имам го..дава ми много..вземам и не давам (както ти каза) и не го искам.. Много ми е тъпо за което наистина, но просто не мога да си променям чувствата..те са си такива.. Не мога да си наложа кой да харесвам и т.н.. просто изведнъж един човек като ми стане безразличен ии край.. много лошо.. но има и такива момчета както казаха :)

taffy
07-26-2009, 01:38
Оф, а стига бе..
Писна ми от секъв дорт теми, дето целия народ ви е виновен..
Еми има момичета курви и там дето ги описа, не са малко д*ба.
И момчетата не са толкова невиннички, щото плейбойчетата и броячите са навсякъде.
ИМА и супер свестни пичове, дето са сериозни.
И момичета, които те обичат и са безкористни в чувствата си.
Има ги всякви и всеки е уникален и различен и НЯМА смисъл от теми, в които всеки обяснява кой какъв е !!!
Попаднали сте на кофти момиче/момче.. ем GET OVER IT и тва е !

JekoV
07-26-2009, 06:54
Е какво очакваш да бъде същество, което кърви по пет дена всеки месец???

Много ли ти знае устата бе ?? :x :x



Maлко били изключенията.. Поне на момчето като му покажеш, че си всичко за него няма да те напрай на идиотка, а при момичетата е така.
Я пак си помисли..

+++

Малиии тва феновете на хилари са голема раота :Д винаги бойно настроени :Д и спорат до последно :Д

JekoV
07-26-2009, 07:00
[quote="saygoodnight"]мм .. съгласна съм с автора до няква степен /ама не съм и против жените ;д /та .. и аз много пъти се съм се чудила на самата себе си като момиче как съм могла да се качвам толкова на главата на някое момче и после съм гледала и съм се спуквала от смях как съм могла да бъда такава идиотка.Еми жените сме такива ... няко се филмират прекалено много ,което лично на мен не ми допада,но 5 минути след като съм го написала и аз самата се сещам,че съм била такава и то с много момчета и съжелявам и се опитвам г/д да оправя отношенията с въпросното момче.

Е Е Е а кажи ми са за кво говороиме.Ти поне си го признавашшш наеш колко момичета си го знаят осещат че са в грешка но попиташ ли ги веднага ще се направат на приатно расеяни се едно говориш глупости или ще отрекат категорични щото знаят че докаже ли се че го правят е огромна предпоставка за край на всякакви взааимоотношения. .. просто такава ви в природата нали...? да обивате наий-красивото нещо в нас и после що получавате само секс...

JekoV
07-26-2009, 07:08
Мне, ти си или просто много тъп или...а, не, просто си много тъп. Щом губим интерес, не мислиш ли че вината е в момчето, а? А? А? А момчето изобщо не помага в изглаждане на недоразуманията и отношенията?

А бе ти чу ли се какво каза..? как ще не помага момчето в изглаждане на отношенията в моя случай няма нещо което да не съм напраил... само дето галактика още не съм и посветил... Кво говориш като незнаеш за кво става въпрос незнам... жена.

JekoV
07-26-2009, 07:10
****Мм природа може би, както се казва.. :D В същност и аз съм така в някой моменти като се замисля.. искам някого..той се дърпа искам го повече..имам го .. не го искам или пък искам го..имам го..дава ми много..вземам и не давам******(но комент) (както ти каза) и не го искам.. Много ми е тъпо за което наистина, но просто не мога да си променям чувствата..те са си такива.. Не мога да си наложа кой да харесвам и т.н.. просто изведнъж един човек като ми стане безразличен ии край.. много лошо.. но има и такива момчета както казаха :)

terror_drone
07-26-2009, 10:01
Истината е че тва да си тъп не е лесно... но лошото е че няма имунизация към тая болест! Напоследък ни е засипала и то много стабилно всички... За мен момчета които се държат с момичето като с боклук са си боклуци... (нищо лично към никой)! Но както и да го погледнеш човека си е прав > колкото по гадно се държиш с някоя толко повече тя те чувства по близък и те иска повече време... о да чудо... :---)

Прав беше братовчет ми като бях малък и ми каза да съм възможно по гаден с момичетата, защото иначе става много по лошо! Жените са единственото същество на тая планета с което колкото по гадно се държиш толкова повече те обича! - е не му повярвах, но с времето се убеждавам, че е бил напълно прав, че дори в днешно време сте станали много по нетърпими глезли (не обобщавам всички да не се разпените тука че съм ви слагал под общ множител!)

Я са верно тука кифлите дето се прават на кроасани да си кажат защо по дяволите са толко похотливи! Защо по дяволите когато имате всичко, от което се нуждаете искате още и още! И кви са тия глупости, че мъжете били тия които изневерявали наляво надясно без причина... че по бързо им писвало и че едва ли не те са виновни за всичко де що се случва... Чесно казано момчето започва да се отдръпва едва след като види, че не получава това което търси от дадено момиче... :smt064

Основните примери са:
А - момичето Б - момчето В - страничен субект който варира в ситуацията

1. A+Б са си гаджета! Б е красив, умен, забавен, печен... но пък пропускаме, че В има много пари, но за нея е с неизвестен характер... Е в последно време Б остава изолиран и нека мре кво и' пука на момичето нали с В ще е най-голямата гъзарка... :smt066

2. А+В са си гаджета! Колкото и да и се иска на момичето да остане с тоя младеж заради парите се появява човека Д който пък е с мега якото тяло и тя не може да си го избие от главата, до момента в който не се буди в неговите завивки! :smt060

3. Ходят от примерно година, две или повече... но по едно време на момичето и скимва, че с тва момче вече не и е интересно и се слага в един много дълъг и задълбочен 10 минутен размисъл дали да му каже или да не му каже, че смята да не се вижда вече с него :smt059

4. ... Тва примери има бол за момичетата как просто им скимва просто не ми се пише толко... но колко различни примера има за мъжете... ми тва са точно тия младежи дето са глезаните на мама и на тате и са научени, че каквото поискат могат да си го правят! Заблудата е там, че момичетата вечно се измъкват с некви глупости от вида: "Ми то мъжете са такива, защо да не бъда и аз такава!" ДА но НЕ всички са такива даже да не кажа голяма дума, но ако мъжете са 7:1 в полза на "тузарите", то при момичетата индекса е 2:1! Момчетата харесват докато са с 1 момиче да има тръпка, която да се подклажда от игрички, заигравки, леки дразнения и прочие... тези неща поддържат интереса в момчето и някак си така нещата не се загубват за толко малък период! Когато получаваш всичко на готово без да се бориш ни най-малко става тъпо,еднообразно и безсмислено! Но при момичетата е напълно обратно >>> Те ако не получават всичко на един път и да се натрупва все повече и повече.... момчето да ги глези колкото може повече, че и над възможностите си... на тва му се вика ненаситност и да бъдем честни и да си го кажем : Вие момичетата сте най-големите чревоугодници, лакоми сте до мозъка на костите си и сте се научили ако не е всичко, то по добре нищо!

И най важното да не забравяме болестта сред момичетата... която според мен няма лечение... Приятелките! Като почнат със своите разговори и почнат да си говорят как било с оня как било с оная и то на другото момиче и се иска да провери и я гложди от вътре... накрая винаги "съжаляват" за това което са направили, но пък са много малко момчетата които биха допуснали нещо такова да се повтори... да не говорим да се потрети! :smt108

Още много мога да пиша, но вече не ми се занимава... мога да кажа само, че: Момче колкото и разкрепостено да живее, винаги се намира момиче което да му завърти главата и да се кротне! Докато момиче колкото и да се врича, винаги остава със склонност към за промяна на партньора!

Faces
07-26-2009, 11:46
Евала за поста брат пълен е само с истини.Това си е неказаната истина момичетата винаги търсят доброто момче все за него викат а кво стаа вкрайна сметка що толкова много добри момчета се оплакват че са самотни и най тъпото искат ги за приятели били им като братя хах ае стига е.Лошото е интересно лошото влече момичета няма що да се правите че не е така е слава богу за ся има изключения но както каза колегата по горе те са 2:1 така че шанса да срещнеш свястно момиче е супер минимален.Най се дразня на хора (и от 2-та пола) като почнат да разсъждават разбиха ми сърцето сега съм безчувсвен/а напрао умирам от смях сами си насаждате това щот така е най лесно да изживяваш болката си наранявайки друг/а.

JekoV
07-26-2009, 13:27
Евала за поста брат пълен е само с истини.Това си е неказаната истина момичетата винаги търсят доброто момче все за него викат а кво стаа вкрайна сметка що толкова много добри момчета се оплакват че са самотни и най тъпото искат ги за приятели били им като братя хах ае стига е.Лошото е интересно лошото влече момичета няма що да се правите че не е така е слава богу за ся има изключения но както каза колегата по горе те са 2:1 така че шанса да срещнеш свястно момиче е супер минимален.Най се дразня на хора (и от 2-та пола) като почнат да разсъждават разбиха ми сърцето сега съм безчувсвен/а напрао умирам от смях сами си насаждате това щот така е най лесно да изживяваш болката си наранявайки друг/а.

+1 mn tochno kaza mn neshta koito nito edno momiche nikoga ne bi si priznalo.. no v kaina smetka mototo ime e "mujeta sa takaiva i takiva" i sa vinovni po priroda ;)

ElinoOor
07-26-2009, 13:29
виж кво ти не си късметлия
явно си попадал на 'неподходящите кандидатки' или си чул нещо от баща си, лол
приложи онзи стар и така изтъркан лаф "не ги слагай под общ знаменател"
голям съдист си да знаеш.. :-o

Iv4eTy
07-26-2009, 13:31
Виж сега , че има такива каквито казваш има, ама айде много моля недей слага всички под общ знаменател. Пък и ако едно момче знае как да се държи с дадено момиче, как да го заинтригува то момичето няма да загуби интерес...

Dgaduin
07-26-2009, 13:31
Съгласен и с двамата (у)

JekoV
07-26-2009, 13:33
виж кво ти не си късметлия
явно си попадал на 'неподходящите кандидатки' или си чул нещо от баща си, лол
приложи онзи стар и така изтъркан лаф "не ги слагай под общ знаменател"
голям съдист си да знаеш.. :-o

taka e ne go mislq za vsuchki prosto za moment vi slojih vsichki pod obsht znamenatel.. inache da znam che ima razlichni znam che ima mn istinski momicheta tochni korektni prosto do sa spah :D i oshte ne sum vleznal v suznanie kak si trea

terror_drone
07-26-2009, 13:44
Ако става на ? за мен > аз не съм ви слагал под общ знаменател... четете бе хора 8-)

ElinoOor
07-26-2009, 13:48
аз съм от мързеливите,чета само първия пост ..предимно 8-)

terror_drone
07-26-2009, 13:51
Айде сега ми намери моя пост да видиш... няма как да го сбъркаш :smt067

ElinoOor
07-26-2009, 13:53
абе няма да се занимавам, днес не ми е ден за хора с изкривено съзнание :lol:

terror_drone
07-26-2009, 13:59
Не мойто съзнание е изкривено, а вашия начин на живот... тва да неможеш да прочетеш 10-20 реда и да почнеш да се дзвериш веднага без да знаеш кой за какво се бори... е евалата ти права просто ти си човек на бъдещето :smt064

Dgaduin
07-26-2009, 14:05
Не мойто съзнание е изкривено, а вашия начин на живот... тва да неможеш да прочетеш 10-20 реда и да почнеш да се дзвериш веднага без да знаеш кой за какво се бори... е евалата ти права просто ти си човек на бъдещето :smt064 Да не говорим че си написал това че не слагаш вс под общ знаменател още на 5 ред = /

ElinoOor
07-26-2009, 14:06
виж сега.. попринцип първия пост е основното съдържание на темата,после има разни спорове..
айде не ме причислявай към никакви групи :x
пиши си там по другите теми и ме остави

Assshley
07-26-2009, 14:38
Евала за поста брат пълен е само с истини.Това си е неказаната истина момичетата винаги търсят доброто момче все за него викат а кво стаа вкрайна сметка що толкова много добри момчета се оплакват че са самотни и най тъпото искат ги за приятели били им като братя хах ае стига е.Лошото е интересно лошото влече момичета няма що да се правите че не е така е слава богу за ся има изключения но както каза колегата по горе те са 2:1 така че шанса да срещнеш свястно момиче е супер минимален.Най се дразня на хора (и от 2-та пола) като почнат да разсъждават разбиха ми сърцето сега съм безчувсвен/а напрао умирам от смях сами си насаждате това щот така е най лесно да изживяваш болката си наранявайки друг/а.

+1 mn tochno kaza mn neshta koito nito edno momiche nikoga ne bi si priznalo.. no v kaina smetka mototo ime e "mujeta sa takaiva i takiva" i sa vinovni po priroda ;)
Мне вие не сте си виновни по природа просто сте използвачи по природа.Като почнете така да говорите колко много сте дали в една връзка,колко сте били добри и т.н как сте правили всичко,а момичето до вас не ви е оценило просто се спуквам от смях. :-D Чисто МЪЖКО ЛИЦЕМЕРИЕ се нарича това.При мъжете историята винаги има две страни.Или ще почнат да обвиняват приятелките си (така както ти обвиняваш в случея твоята) от гузна съвест,защото естествено е много по-лесно да прехвърлят вината на другия или просто отново се опитвате да си почешите егото.Съгласна съм с човека,който каза,че колкото по-гадно се държиш с една жена толкова повече те обича . Така е,защото жените сме мазохистки това съм го разбрала. :-D НООО съм разбрала и друг-че мъже светци няма както и идеални мъже също.Мъжа е просто животно,което ако му чешеш егото постоянно,даваш всичко за него и междувременно си затваряш очите за грешките му винаги ще е на мнение,че връзката е идеална,НОО дойде ли момента,в който трябва да изразиш собствено мнение или да му потърсиш греките,винаги ще обърне нещата така,че ти да си виновна и веднага връзката се проваля . Това е.

saygoodnight
07-26-2009, 14:54
бля,бля тука се изпокарахте стига толкова.

и в двата пола е проблема никой не е безгрешен.

:)

Момичетата-онези,които имат нужда от внимание в изобилие филмират се прекалено много в дадени ситуации,патят си после много съжеляват,ама няма кой да върне времето назад :) тези според,които мъжете са най-лошото нещо на света.Щом стане въпрос за момче/мъж става голям скандал " да ве тея мухльовци дето само разбиват сърцата ни,аре да си е**т м*****а!"

Момчетат-онези,които неразбират,че момичетат имат нужда от повече внимание,че момичетата просто такива ги е създал Господ.Момчетата не разбират как се чувства едно момиче,щом той и разбие сърцето,но и момичетата не разбират как се чувства едно момче щом тя му разбие сърцето.Той-момчето не обръща внимание на дребните детайли,а те ВИНАГИ са много важни за едно момиче незнам защо :( това са те момчетата според мен.

Това е.Повече няма да пиша и както казах в началото грешката ее и в момчетат и в момичетат не защитавам никой нито опреквам някой,защото е такъв и такъв. :) :smt008

Faces
07-26-2009, 16:09
Assshley по отношение на поста ти мога да кажа само това :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

selens
07-26-2009, 16:10
Ебати филма 8-) и като направи тема ще промениш ли нещо :lol: Боклуци има и ще и от двата пола и това няма да се промени.

guinessgirl
07-26-2009, 18:14
и аз тва се питам. :(

JekoV
07-26-2009, 19:48
Assshley по отношение на поста ти мога да кажа само това :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Jena nali tre se zashtiti :D ne i se smei sa seki ima pravo da opitva no za nqkoi neshta e prava.!!!

Chawder
07-26-2009, 20:51
В теб е проблема, че си ги избираш такива, пич. А като ти гледам аватара ми става ясно за какво ги искаш...

Assshley
07-26-2009, 20:52
Ми смейте си се колкото искате .. тва е моето мнение и едва ли някой ще ми го промени в скоро време.

Faces
07-26-2009, 20:57
Assshley по отношение на поста ти мога да кажа само това :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Jena nali tre se zashtiti :D ne i se smei sa seki ima pravo da opitva no za nqkoi neshta e prava.!!!
За кое е права е братле че съм животно ли ми sorry не съм такъв.Нямам нужда да ми четкат егото не съм комплексар перфектно знам кой съм и колко струвам.Бившата ми винаги е имала собствено мнение което не съм се стремил да пречупя аз лично съм искал да посочва грешките ми за да можем да се преборим с тях и да не ги повторя както и аз посочвах нейните.2 години и дадох аз я направих човека който сега е тя ми го е казвала много пъти и дори сега след края пак го твърди така че не стаа няква тука да ми казва че съм животно и че не съм давал едва ли не приятелката ми да има мнение.Един път реших да съм добро момче и резултата е че ся тя не е до мен като бях гаден с крик трябваше да отлепям от мен тези с които съм бил така че теориите дето ми ги развиват тука за добрите момчета не струват просто убедих сам самичък за кво стаа на въпрос.

Xitap
07-26-2009, 21:02
Assshley по отношение на поста ти мога да кажа само това :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Jena nali tre se zashtiti :D ne i se smei sa seki ima pravo da opitva no za nqkoi neshta e prava.!!!
За кое е права е братле че съм животно ли ми sorry не съм такъв.Нямам нужда да ми четкат егото не съм комплексар перфектно знам кой съм и колко струвам.Бившата ми винаги е имала собствено мнение което не съм се стремил да пречупя аз лично съм искал да посочва грешките ми за да можем да се преборим с тях и да не ги повторя както и аз посочвах нейните.2 години и дадох аз я направих човека който сега е тя ми го е казвала много пъти и дори сега след края пак го твърди така че не стаа няква тука да ми казва че съм животно и че не съм давал едва ли не приятелката ми да има мнение.Един път реших да съм добро момче и резултата е че ся тя не е до мен като бях гаден с крик трябваше да отлепям от мен тези с които съм бил така че теориите дето ми ги развиват тука за добрите момчета не струват просто убедих сам самичък за кво стаа на въпрос.

+1 За личния си опит няма да говоря, понеже няма да е обективно.
Ще дам примери с колеги - добър и лош
Добрия даваше всичко и правеше всичко за нея, най-доброто момче, което познавам е и е много съвестен. Но заради това сега е с 2 деца сам, а оная си вее сливите и дините по други, че и в Интернет дори
Лошия прави приятелката си (сега вече женени) на парцал. Когато тръгнаха я спука от бой и я остави на един язовир чисто гола. Оная му се сърди 1 месец и накрая се върна при него. Сега почти всеки ден яде по някой тукат или минимум псувни. Обаче не поглежда друг и му е вярна като куче. И е третирана като куче.

Ей затова няма смисъл да си добър... накрая винаги оставаш сам с добротата си!

Faces
07-26-2009, 21:42
Е чак такава лошотия не трябва всичко си има граници а тоя 2-рия е надхвърлил доста границата.Но за 1-вия бахти грозното честно после как да си добър кажете ми ве хора как да бъдеш човек като толкова рядко ти отвръщат човешки грозно е гадно е но в тоя живот трябва да си лош иначе ще те смачкат по бързо и от въшка.Само разгледайте темите тук колко теми има за добри момчета които са сами или искани само за приятели и вечния изтъркан лаф "спокойно има и такива които харесват такива като теб" смятам че освен това няма кво друго да добавя.

AceXe
07-26-2009, 21:47
......

Ти си един нещастен идиот. Не знаеш какво искаш от жените. Та ти дори не знаеш какво е любовта. Глупаво момче си и късно ще осъзнаеш колко идиотизъм блика от теб. Това, че не можеш да различиш плоската от истинската жена и тръгваш с нея и се обвързваш и после страдаш... Ти си си виновен. А не тя. Тя си е боклук по природа.

И поне се научи да пишеш грамотно.

DJ_Mrav4o
07-26-2009, 22:51
Това е така, защото не знаем какво искаме. А е доста трудно да разбереш какво точно очакваш от даден човек. И не само жените са така. Важи за всички. Трябва да си опитал и от двете крайности, за да разбереш коя предпочиташ или по-скоро търсиш "Златната среда".

Nofacenoname
07-26-2009, 23:06
Много си ПРАВ БРАТО!Евалата за темата момичета в днешно време незнаят какво искат и не заслужават любов,те просто искат ебане (някой и за тва нестават даже) :? много рядко се срещат свястни мадами в днешно време :?
Faces брато ДОБРЕ ДОШЪЛ В КЛУБА!Жените са неблагодарни същества които гледат само на тях да им е добре,а другите са временни "лизачи" които ги въртят на малкия си пръст.Както казах по-горе в днешно време жените НЕ ЗАСЛУЖАВАТ любов,те просто искат внимание :?

Xitap
07-26-2009, 23:09
Много си ПРАВ БРАТО!Евалата за темата момичета в днешно време незнаят какво искат и не заслужават любов,те просто искат е**не (някой и за тва нестават даже) :? много рядко се срещат свястни мадами в днешно време :?
Бе то ебането да не е като яденето? Колкото жени искат ебане, толкова мъже не могат да им го дадат като хората. Ние мъжете да не сме перфектни а?

Nofacenoname
07-26-2009, 23:16
Мне от нас никъв хуй нестава ако питаш жените,мани че почват да ни заместват и с вибратори хуахау :D :-D

Xitap
07-26-2009, 23:17
Мне от нас никъв "мъжки полов орган" нестава ако питаш жените,мани че почват да ни заместват и с вибратори хуахау :D :-D
Каменица - да спасим мъжа

slap2trap
07-26-2009, 23:21
Maлко били изключенията.. Поне на момчето като му покажеш, че си всичко за него няма да те напрай на идиотка, а при момичетата е така.
И както обикновенно съм съгласен с теб! :D

Faces
07-26-2009, 23:50
Nofacenoname мерси човек ама баш в тоя клуб не исках да влизам ама то тъпата ми глава е виновна както се каза тръгнах да барам нещо което не е счупено изневерих на стила си и видях кво е да си от "любимите" добри момчета.Честно казано не си струваше особено пък крайния резултат :D

Chawder
07-27-2009, 18:14
Много си ПРАВ БРАТО!Евалата за темата момичета в днешно време незнаят какво искат и не заслужават любов,те просто искат е**не (някой и за тва нестават даже) :? много рядко се срещат свястни мадами в днешно време :?
Faces брато ДОБРЕ ДОШЪЛ В КЛУБА!Жените са неблагодарни същества които гледат само на тях да им е добре,а другите са временни "лизачи" които ги въртят на малкия си пръст.Както казах по-горе в днешно време жените НЕ ЗАСЛУЖАВАТ любов,те просто искат внимание :?

А колко момчета искат същото? Рядко се срещат свестни хора въобще...

Глупаво е обаче да дават определения спрямо опита. Не може да сте излизали с всички момичета... и после като ги избирате някакви повърхностни, се чудите защо са били такива...

Nakadah
07-27-2009, 18:23
отговора е че са прости
а мъжете глупави

ameli
07-27-2009, 19:23
всеки човек е различен
тва, че ти си попадал на такива, не значи че всички са еднакви :?

pisenceto90
07-27-2009, 21:06
Еммммммммм пич кво да ти кажа....... 8) моето мнение е ,че просто не си попаднал на подходящтата ,захласнал си се,опарил си се и сеа всички жени са кучки..................Ок де ,амаааа обмисли вариянта и с това, че интереса обединява хората,казано практично....Тоест раздаваш ли се на 100% мно ясно ще се стигне до момента ,когато ставаш скучен ,а ние жените не обичаме тва ,особенно тези непорасналите......навярно тва аналогично се отнася и за мъжете......така ,че спри да се ядосваш....след като се е случило това ,вземи си поука и право напред.....пък ше открииеш ти твоето момиче някой ден!

halcho_g
07-27-2009, 22:27
Ee bratlee Po prav Ot tova Ne MOje Da si .. Zna4i Ti naprao Si mi kopie :D:D i s moita sa6to taka se polu4i ;) Bil sam q obi4al ujasno mn tq go znaela nz si ko ... bil sam tokova razli4en ne kato drugite mom4eta... i Na samo 4e e v moq guz pak takiva sa po4ti si4ki prav si bratlee ;) " XAxax Ku4ki stee Da :)" tova e nastroenieto mi v skype ... Mn si e pravo mom4eto daje ... a tova s mom4etata POznaam mN golemi ZadnicI Det I na men 4ak mi IDe ponqkoga da gi zapukam mn zle ...

Magic_Girl
07-28-2009, 08:49
Всички сме такива и мъжете и жените. Само си прехвърляме топката един на друг. Много е важен характера на един човек. :)

sulley
07-28-2009, 14:26
Момичетата наистина не знаят какво искат,аз лично не знам какво искам.Знам,че звучи тъпо,но точно вмомента май се страхувам да рискувам и да бъда щастлива.Може би наистина ме боля достатъчно,за да искам от себе си отново да изживея същото..
Прав си,не е справедливо,особено,когато и други страдат заради нас. :?

pisenceto90
07-28-2009, 16:10
Mno zavisi vuzrastta na edin chovek......i nai-ve4e do kolko e porasna umstvenno......sea ,to ne moje da iskash seriozni otnosheniq ot momiche i suovetno momche pone dokato ne navurshi 20.....shot do togava vseki iska da opita ot vsichko....i sea muje ako vie mi kajete che na ves ne vi se iska da opitate ot vsichko... 8) ...shte trq da vleznem v golqma polemika..... :?


Proso idva momenta vlubvash se ,po edna ili dr prichina sled period ot vreme vs prikluchva iii vie stavate nqkvi jenomrazci koito uj ve4e nikoga nqma da se vlubqt :lol: ..puk ne e taka vsqko neshty s vremeto si .....prosty se uchete ot greshkite si.... 8-)

Xitap
07-28-2009, 16:12
Mno zavisi vuzrastta na edin chovek......i nai-ve4e do kolko e porasna umstvenno......sea ,to ne moje da iskash seriozni otnosheniq ot momiche i suovetno momche pone dokato ne navurshi 20.....shot do togava vseki iska da opita ot vsichko....i sea muje ako vie mi kajete che na ves ne vi se iska da opitate ot vsichko... 8) ...shte trq da vleznem v golqma polemika..... :?


Proso idva momenta vlubvash se ,po edna ili dr prichina sled period ot vreme vs prikluchva iii vie stavate nqkvi jenomrazci koito uj ve4e nikoga nqma da se vlubqt :lol: ..puk ne e taka vsqko neshty s vremeto si .....prosty se uchete ot greshkite si.... 8-)
Правилно казано, макар и на шльокавица. Всичко с времето си. Обаче е важно и да не се закъснява, че се появяват сериозни проблеми!

pisenceto90
07-28-2009, 16:16
ихаааааа пак забравих да сменя азбуката 8-) Съжаляваммм :)


еееееее то какви проблеми да се появят.......Господ си знае работата!

Xitap
07-28-2009, 16:26
ихаааааа пак забравих да сменя азбуката 8-) Съжаляваммм :)


еееееее то какви проблеми да се появят.......Господ си знае работата!
Психически отклонения се появяват, комплекси, грешни разбирания, кофти фетиши... да продължавам ли? Затова всяко нещо с времето си! След 14 и до 19 жените трябва да са опитали и осъзнали! Ако ще и с 200 мъже да са спали. Курви няма, има само жени с опит! Другото са мъжки комплекси!

pisenceto90
07-28-2009, 16:34
Оуууууууу даааааа !прав си много за тва! ...... :D особенно комплексите са на мах! Лично наблудение! :D

Xitap
07-28-2009, 16:38
Оуууууууу даааааа !прав си много за тва! ...... :D особенно комплексите са на мах! Лично наблудение! :D
И аз гледам аверите... като не са се наживяли като пубери... сега го избиват на простотия! Е затова повече заклеймяват жените като курви!

coolness
07-28-2009, 18:43
ами все едно мене описваш с тая тема...кво да ти кажа и да се оправдавам няма смисъл :D такива сме ...или поне аз съм такава и ми идва да се гръмна

shutthefuckup
07-28-2009, 19:19
Д**а начи никога няма да разбера защо сте такива... Защо постояно искате любов търсите я ревете за тоя и за оня... и накрая като я намерите минава определено време и ви става безинтересно тъпо почвате да се държите тъппо да се лигавите да пренебрегвате и тн... и другото колкото по добре се държи едно момче с вас толко повече му се качвате на главата...и си праите квото искате колкото повече ви дава толко повече зимате без да връщате защоо???щото си мислите че като ви е обикнало и мое си праите квото искате..??е** му майката и живот.. А иначе едно момче като е недостъпно като е надмено лошо и незаинтересовано в повечето случай ще изревете езера от сълзи само и само да ви забележи и да сте с него... И в крайна сметка излиза че тря да си боклук... за да получиш сичко което искаш... Е тва е... е** му ма*ката.. неказвам че сички сте такива... има изклучения малко са но ги има вярвам го и го разбирам но просто повечето сте такива и се чуда защо по дяволите.... Нима незнаете какво искате както излиза...Нз просто се чуда защо сте такива... и така ли тря да е сичко мъжа да е боклук за да го уважавате и обичате..


ми да има и такива и т0 д0ста и ние сме идеални качваме се на главата ви е аз не съм така де :) абе ей ся като прочетох се зачудих защо сме такива се ревем мревем някви се тръшкаме а не продълйжаваме напред ... ддз момичетата сме такива искаме любов да ни п0казвате че ни цените и обичате ...
а вие защо не можете да бъдете само с една и да я обичате .. и да не мислите сам0 за сеь ниима тва е най - важното? :?

JekoV
07-29-2009, 06:59
Д**а начи никога няма да разбера защо сте такива... Защо постояно искате любов търсите я ревете за тоя и за оня... и накрая като я намерите минава определено време и ви става безинтересно тъпо почвате да се държите тъппо да се лигавите да пренебрегвате и тн... и другото колкото по добре се държи едно момче с вас толко повече му се качвате на главата...и си праите квото искате колкото повече ви дава толко повече зимате без да връщате защоо???щото си мислите че като ви е обикнало и мое си праите квото искате..??е** му майката и живот.. А иначе едно момче като е недостъпно като е надмено лошо и незаинтересовано в повечето случай ще изревете езера от сълзи само и само да ви забележи и да сте с него... И в крайна сметка излиза че тря да си боклук... за да получиш сичко което искаш... Е тва е... е** му ма*ката.. неказвам че сички сте такива... има изклучения малко са но ги има вярвам го и го разбирам но просто повечето сте такива и се чуда защо по дяволите.... Нима незнаете какво искате както излиза...Нз просто се чуда защо сте такива... и така ли тря да е сичко мъжа да е боклук за да го уважавате и обичате..


ми да има и такива и т0 д0ста и ние сме идеални качваме се на главата ви е аз не съм така де :) абе ей ся като прочетох се зачудих защо сме такива се ревем мревем някви се тръшкаме а не продълйжаваме напред ... ддз момичетата сме такива искаме любов да ни п0казвате че ни цените и обичате ...
а вие защо не можете да бъдете само с една и да я обичате .. и да не мислите сам0 за сеь ниима тва е най - важното? :?

Е точно това е не всички сме такива.. Аз примерно не съм... никога не ми е било за едното ебане нито пък някога ще ми бъде... глупаво е.. ;)

terror_drone
07-31-2009, 23:04
Бре нз... колкото и сериозен да си, винаги се намира някой мачо дето в нейните очи е по сериозен :D Пък после иди доказвай кой за какво говори... тук темата май се превърна в самозащита на некви моми без капка надежда някога да вникнат в цялостта на темата!

Изодите са:
1. Има различни и при мъжете и при жените, но при жените преобладава нуждата от нещо ново! 8-)
2. Лошото е че повечето от момичетата са безхарактерни, сдухани и до 21-22 незнаят дори какво да търсат от човека до себе си! :neutral:
3. Но пък от друга страна има и много кочове дето се имат за господ, аз са плюнки...

Основен извод: Четете внимателно и обмислете преди да си пишете глупостите! 8-)

Priceless
07-31-2009, 23:08
За да ви дразним и да ви е гадно :x

Happy now? 8)

terror_drone
07-31-2009, 23:11
Тва не го разбрах чесно казано :D

Dollystar
08-01-2009, 08:52
Понякога момчето само си е виновно за поведението на момичето пък и да ти кажа още си малък да се разочероваш от жените толкова много. Успокой топката ;)

Tomorrowww
08-01-2009, 09:10
малелейй тоя на намля 8-) 8-) 8-)

П.П. не слагай всички под общ знаменател .. ко си попаднал на грешната , не значи че всички са такива ;)

srebrity
08-01-2009, 10:10
emn ne wsichki sa taka.. wseki e razlichen sry che pisha na ang obache neshto mi se bugna bgto . |( 8)

vampirekiss
08-01-2009, 10:26
Както достга народ преди мен каза-не всички са еднакви.Това е.И от двата пола има глупави и заблудени същества.

bYbAa
08-09-2009, 12:29
хаха това че не си срещнал подходящата незначи че всички трябва да са курви,еднакви и т.н. мисля,че трябва да се успокойш малко и да се огледаш наок0л0....постоянните запознанства и приятелства ще ти докажат че не всички са еднакви (за момичетата) ;) и си промени малко мисленето защото като продължаваш така мисля че всеки път ще се получава едно и също :) :) :) :)

kroasandvi4
08-09-2009, 13:04
Ох,колко сълзлива темичка.

Лошо ли ви дойде,като разбрахте,че типа жени, по чиито задници плезите език, са също толкова повърхностни същества,колкото и вие?

Кучкарите и курветините винаги ще си ги има,хитреци. Да не сте им се вързали.


п.с. Жеков,съчувствам ти. За жалост шанса да намериш подходящ човек с твоето мислене от общото население е горе-долу два пъти шанса да се блъснеш в такъв по улицата.

vanich
08-09-2009, 13:09
хах...прав си за това което казваш..... може момичето не те иска еба ли го ... разиграва те колкото.. да не скъсате нз :D

но аз оценявам момчето какво прави за мен и всичко , но аз винаги съм намирала идиоти :D

KeInEnAmE
08-10-2009, 09:19
Хей не ни обиждай :?

Разбирам те пределно ясно..тя те е приела за даденост,което въобще не е приятно :( Отдръпни се от нея и ще видиш,че ще започне да напорства да иска да си те върне и т.н. (освен ако не сте скъсали..не разбрах дали е така)

Кофти е като някой те приема за даденост наистина..но после като те изгуби и ревее та се къса :cry: :lol: :razz:


\:D/

JekoV
08-10-2009, 09:44
За да ви дразним и да ви е гадно :x

Happy now? 8)

I vie ste imali surca?

kroasandvi4
08-10-2009, 10:20
За да ви дразним и да ви е гадно :x

Happy now? 8)

I vie ste imali surca?
По-скоро акъл често нямат.

JekoV
08-10-2009, 10:51
За да ви дразним и да ви е гадно :x

Happy now? 8)

I vie ste imali surca?
По-скоро акъл често нямат.
I ti si prav

Hilary_
08-10-2009, 10:55
По-скоро акъл често нямат.

.. с обиди няма да управиш нищо най-малкото само доказваш какъв селянин си и какво уважение спрямо жените имаш ... :? :? Ама явно така ви е по-лесно ... :?

Nam3less3
08-10-2009, 10:58
По-скоро акъл често нямат.

.. с обиди няма да управиш нищо най-малкото само доказваш какъв селянин си и какво уважение спрямо жените имаш ... :? :? Ама явно така ви е по-лесно ... :?Всъщност си е факт. Не знам защо е така, но е вярно. Интелекта при жените е по-слаб цялостно от този при мъжете. И аз го потвърждавам от лични наблюдения на много познати.

Hilary_
08-10-2009, 11:06
По-скоро акъл често нямат.

.. с обиди няма да управиш нищо най-малкото само доказваш какъв селянин си и какво уважение спрямо жените имаш ... :? :? Ама явно така ви е по-лесно ... :?Всъщност си е факт. Не знам защо е така, но е вярно. Интелекта при жените е по-слаб цялостно от този при мъжете. И аз го потвърждавам от лични наблюдения на много познати.

Нима познаваш всички жени на света та да можеш да твърдиш такова нещо??? :-o :? :?

Nam3less3
08-10-2009, 11:11
По-скоро акъл често нямат.

.. с обиди няма да управиш нищо най-малкото само доказваш какъв селянин си и какво уважение спрямо жените имаш ... :? :? Ама явно така ви е по-лесно ... :?Всъщност си е факт. Не знам защо е така, но е вярно. Интелекта при жените е по-слаб цялостно от този при мъжете. И аз го потвърждавам от лични наблюдения на много познати.

Нима познаваш всички жени на света та да можеш да твърдиш такова нещо??? :-o :? :?В областите на науката, политиката, управлението, абе изобщо почти всички по-известни личности в дадена област са мъже. Това е, защото от край време ролята на жената е била в домакинството и семейството. Наскоро обаче и жените взеха да "правят бизнес", нали не трябва да има дискриминация :D
А и самите жени от съвсем скоро почнаха да искат да се развиват, иначе историята показва каква е била тяхната роля в обществото. По тяхно желание е ставало така.

Nam3less3
08-10-2009, 11:19
А от всички мъже и жени, които познавам(а вярвам, че и на другите места е така), само мъжете се интересуват от по-значими и интересни теми, и имат повече знания по всичко. Жените се интересуват само от любов, грим, дрехи, и от интереса/хобито/специализацията им. Не проявяват нито желание, нито любопитство към нищо друго. Говоря като цяло, то е ясно, че има всякакви изключения. Така че, жените явно са нямали или не са проявявали данни, за да бъдат значими в обществото с нещо друго, освен с тялото им. Така е било до преди 1 век. А и днеска е почти същото, тук таме някой жени искат да са независими и си работят. Тук таме се появиха и жени в по-значимите редици и области.

А и колкото и да ги е грижа за любовта, пак съм забелязал(а и форумът е доказателство), че отново те не могат да се справят с нея :D

Hilary_
08-10-2009, 11:24
В областите на науката, политиката, управлението, абе изобщо почти всички по-известни личности в дадена област са мъже. Това е, защото от край време ролята на жената е била в домакинството и семейството. Наскоро обаче и жените взеха да "правят бизнес", нали не трябва да има дискриминация :D
А и самите жени от съвсем скоро почнаха да искат да се развиват, иначе историята показва каква е била тяхната роля в обществото. По тяхно желание е ставало така.

Не е вярно ... не по тяхно желание не са можели да се развиват като нещо повече в обществото ... точно обратното искали са, но мъжете са имали контрола и се е смятало, че те едва ли не трябва да "налагат" начина на живот върху една жена ... :? Жените изобщо не са били уважавани от мъжете и са нямали друг избор!! :?

И още нещо ... нима мислиш, че е толкова лесно "работата" на една жена като майка и домакиня??? :? Замислял ли си се някога какво би станало ако жената не върви (в повечето случи) по задника на някой мъж и едва ли не "превъзпитавайки го" от навиците му на прасе *без извинение) ... ?? :? Ние сме тези, които след откъсването от "на мамчето полата" ви превъзпитаваме ... и накрая к'фо ... един голям ... само знаете да говорите под общи знаменатели?? Нима това не е дискриминация? :? Аз пък съм убедена, че мъжете са тези, които се застояват в своето развитие с тези прибързани изказвание и най-важното убедеността във верността им ... което е прекалено жалко и отчайващо ... :?

П.С. Малко се изхвърлих в писането ... :D :D

Nam3less3
08-10-2009, 11:33
В областите на науката, политиката, управлението, абе изобщо почти всички по-известни личности в дадена област са мъже. Това е, защото от край време ролята на жената е била в домакинството и семейството. Наскоро обаче и жените взеха да "правят бизнес", нали не трябва да има дискриминация :D
А и самите жени от съвсем скоро почнаха да искат да се развиват, иначе историята показва каква е била тяхната роля в обществото. По тяхно желание е ставало така.

Не е вярно ... не по тяхно желание не са можели да се развиват като нещо повече в обществото ... точно обратното искали са, но мъжете са имали контрола и се е смятало, че те едва ли не трябва да "налагат" начина на живот върху една жена ... :? Жените изобщо не са били уважавани от мъжете и са нямали друг избор!! :?

И още нещо ... нима мислиш, че е толкова лесно "работата" на една жена като майка и домакиня??? :? Замислял ли си се някога какво би станало ако жената не върви (в повечето случи) по задника на някой мъж и едва ли не "превъзпитавайки го" от навиците му на прасе *без извинение) ... ?? :? Ние сме тези, които след откъсването от "на мамчето полата" ви превъзпитаваме ... и накрая к'фо ... един голям ... само знаете да говорите под общи знаменатели?? Нима това не е дискриминация? :? Аз пък съм убедена, че мъжете са тези, които се застояват в своето развитие с тези прибързани изказвание и най-важното убедеността във верността им ... което е прекалено жалко и отчайващо ... :?

П.С. Малко се изхвърлих в писането ... :D :DДа, мъжете са били по-силни и са имали контрол. Решили са това или онова да правят жените, или защото им е било по-удобно и лесно, или защото като цяло жените не ги е бивало в други неща. Знам колко труден е животът на една майка или съпруга, особено ако мъжът е зле, но в това са по-добри жените, за разлика от мъжете - в домакинството и грижата за семейството. Не дискриминирам жените, просто говоря с факти за състоянието им като цяло.
жените като цяло нямат желание да са нещо друго освен домакинки, а и такъв е бил животът.
А ако става въпрос за днешните момичета, малко са тези, които да впечатляват с нещо освен красота или приемлив характер. А какво е красотата, просто даденост от природата(само трябва грим да си слагаш и да си купуваш дрешки), та не виждам защо красотата трябва да е повод за някой жени да се мислят за повече от другите.
Като цяло интелектът на жените на фона на този на мъжете е в застой :D Особено на сегашното поколение, рядко се намират жени с малко повече знания и интереси.

Sh@d0w
08-10-2009, 12:24
Да, мъжете са били по-силни и са имали контрол. Решили са това или онова да правят жените, или защото им е било по-удобно и лесно, или защото като цяло жените не ги е бивало в други неща. Знам колко труден е животът на една майка или съпруга, особено ако мъжът е зле, но в това са по-добри жените, за разлика от мъжете - в домакинството и грижата за семейството. Не дискриминирам жените, просто говоря с факти за състоянието им като цяло.
жените като цяло нямат желание да са нещо друго освен домакинки, а и такъв е бил животът.
А ако става въпрос за днешните момичета, малко са тези, които да впечатляват с нещо освен красота или приемлив характер. А какво е красотата, просто даденост от природата(само трябва грим да си слагаш и да си купуваш дрешки), та не виждам защо красотата трябва да е повод за някой жени да се мислят за повече от другите.
Като цяло интелектът на жените на фона на този на мъжете е в застой :D Особено на сегашното поколение, рядко се намират жени с малко повече знания и интереси.

Човече като ти чета поста имам чувството че чета писанията на някой интелектуалец от средновесовието.Там са правели разлика мужду мъжете и жените-мъжете от сутрин до вечер работят,изкарват прехраната,а жените стоят в къщи и чистят...дрън,дрън.Имам един въпрос към теб-в коя епоха живееш?Нима не си разбрал,че отдавна вече няма граници между мъжете и жените както в живота така и в професионален план.Нима няма жени адвокати,бизнесдами,та дори и политици?Ако си мислиш че една жена която е красива може да ти предложи само тва и нищо повече си в дълбока заблуда,клишетата които изтъкваш в несвързания си пост отдавна са разбити.Не виждам нищо общо между интелектуалното ниво и пола,така че спри да дрънкаш глупости.

anonimchetou
08-10-2009, 12:30
пфф.. според мене това не се наблюдава само при момичетата кво искаш да ми кажеш (до автора на темата) чее при момчетата не е така ли ? пфф.. ако се разкриеш изцяло на едно момче.. си те прай квото иска..омръзваш му.. както е и при момичетата тва се набюдава и при при всички.. въпроса е там ако всеки знае кво иска защо го иска как да го има и задържи няма да има такива истории..

Nam3less3
08-10-2009, 12:31
Човече като ти чета поста имам чувството че чета писанията на някой интелектуалец от средновесовието.Там са правели разлика мужду мъжете и жените-мъжете от сутрин до вечер работят,изкарват прехраната,а жените стоят в къщи и чистят...дрън,дрън.Имам един въпрос към теб-в коя епоха живееш?Нима не си разбрал,че отдавна вече няма граници между мъжете и жените както в живота така и в професионален план.Нима няма жени адвокати,бизнесдами,та дори и политици?Ако си мислиш че една жена която е красива може да ти предложи само тва и нищо повече си в дълбока заблуда,клишетата които изтъкваш в несвързания си пост отдавна са разбити.Не виждам нищо общо между интелектуалното ниво и пола,така че спри да дрънкаш глупости.Почнах да пиша това, защото темата излезе извън контрол. Просто написах, че сред средите, в които съм, единствено момчетата се интересуват от по-различни неща освен красотата и любовта, а повечето момичета само от това. Ако има някоя, която да се забелязва с акъла и, и с която да говориш на по-различни теми, това е рядкост, просто малките момичета нямат никакво желание за развитие, за разлика от момчетата. Говоря за тийнейджърките. При тая възрастова група, като цяло момчетата са по-умни и имат по-широки интереси, говоря за поне едно 200 човека, върху които правя изводи. Така че не пиша глупости, ами истина.

Sh@d0w
08-10-2009, 12:36
Почнах да пиша това, защото темата излезе извън контрол. Просто написах, че сред средите, в които съм, единствено момчетата се интересуват от по-различни неща освен красотата и любовта, а повечето момичета само от това. Ако има някоя, която да се забелязва с акъла и, и с която да говориш на по-различни теми, това е рядкост, просто малките момичета нямат никакво желание за развитие, за разлика от момчетата. Говоря за тийнейджърките. При тая възрастова група, като цяло момчетата са по-умни и имат по-широки интереси, говоря за поне едно 200 човека, върху които правя изводи. Така че не пиша глупости, ами истина.

Винаги има изключения,но аз съм забелязал обратното.Познавам доста амбицирани момичета,които знаят какво искат от живота и се борят за да го постигнат,имам и приятели,която единствена цел в живота е да ходят по купони и да се чудят къде да се напият.Така че не мога да разбера на какво основа направи по-горе споменатите си изводи.Това че се намираш в такава среда не значи че целия свят е такъв.Мисли и анализирай по-глобално ;)

Nam3less3
08-10-2009, 12:39
Почнах да пиша това, защото темата излезе извън контрол. Просто написах, че сред средите, в които съм, единствено момчетата се интересуват от по-различни неща освен красотата и любовта, а повечето момичета само от това. Ако има някоя, която да се забелязва с акъла и, и с която да говориш на по-различни теми, това е рядкост, просто малките момичета нямат никакво желание за развитие, за разлика от момчетата. Говоря за тийнейджърките. При тая възрастова група, като цяло момчетата са по-умни и имат по-широки интереси, говоря за поне едно 200 човека, върху които правя изводи. Така че не пиша глупости, ами истина.

Винаги има изключения,но аз съм забелязал обратното.Познавам доста амбицирани момичета,които знаят какво искат от живота и се борят за да го постигнат,имам и приятели,която единствена цел в живота е да ходят по купони и да се чудят къде да се напият.Така че не мога да разбера на какво основа направи по-горе споменатите си изводи.Това че се намираш в такава среда не значи че целия свят е такъв.Мисли и анализирай по-глобално ;) Ами блазе ти, че познаваш. Тука са рядкост, за това ако искаме да проведем някой по-сериозен разговор, не трябва да има жени в компанията. Извода ми е, че по-голямата част от жените нямат желание за развитие и интереси в тийнейджърската им възраст. За нас глобално е цяла България, защото другите държави са твърде различни, и не можем да се сравняваме :D

kroasandvi4
08-10-2009, 12:43
Човече като ти чета поста имам чувството че чета писанията на някой интелектуалец от средновесовието.Там са правели разлика мужду мъжете и жените-мъжете от сутрин до вечер работят,изкарват прехраната,а жените стоят в къщи и чистят...дрън,дрън.Имам един въпрос към теб-в коя епоха живееш?Нима не си разбрал,че отдавна вече няма граници между мъжете и жените както в живота така и в професионален план.Нима няма жени адвокати,бизнесдами,та дори и политици?Ако си мислиш че една жена която е красива може да ти предложи само тва и нищо повече си в дълбока заблуда,клишетата които изтъкваш в несвързания си пост отдавна са разбити.Не виждам нищо общо между интелектуалното ниво и пола,така че спри да дрънкаш глупости.
Човекът ти говори за чистите масови невремововлияещи се тенденции на мъжа и жената, нямам идея защо реши да разнообразяваш нещата чрез "средновековно мислене". Не прочетох изречение,в което да е казал,че няма жени адвокати,бизнесдами и прочие,ако не се лъжа, беше казал просто,че са по-малко. Клишетата, които написа в далеч по-свързания спрямо твоя пост просто показват, че независимо от мястото, времето и т.н. има начин на мислене на мъжа и начин на мислене на жената.
А от опит ще кажа, че даже самите жени идентифицират начина си на мислене като "интуитивен" и "алогичен". Спрете да реагирате на всяко изречение като на изказване на политически митинг.

П.С. За онази красива забележка, която ми се изпрати - не разбирам защо трябва да се отнасям с всяка жадна за внимание патица като с "единствената", под лозунга, че не трябва да съм "селянин". Ако някоя такава реши да се прави на велика и да си дуе самочувствието, естествено е, че пряко сили няма да й обръщам внимание. Ако момиче ми направи добро впечатление,естествено,че ще я уважавам и защитавам. Кифленското държание е нещо,което трябва да се мачка, а не уважава.

П.П.С. Нямам нищо против никого. Просто знам как се чувства в подобна ситуация авторът на тази тема. Че има стоиностни жени - има ги. Естествено е, че такива ще да са много по-интересни и качествени.

ThisIsMe
08-10-2009, 12:44
да...някои са такива...

Aicken
08-10-2009, 12:47
никога не трябва да се разкриваш на 100 процента на една жена ако не си супер сигурен в нея защото ще ти изпие живота :-o

Sh@d0w
08-10-2009, 13:06
Човекът ти говори за чистите масови невремововлияещи се тенденции на мъжа и жената, нямам идея защо реши да разнообразяваш нещата чрез "средновековно мислене".

Защото,ако не знаеш това е факт-мисленето през този период от време е било точно такова.Но неслучайно този начин на мислене е бил отхвърлен отдавна.Какво ще ме обориш с това че ползвам факти?


Не прочетох изречение,в което да е казал,че няма жени адвокати,бизнесдами и прочие,ако не се лъжа, беше казал просто,че са по-малко.

Не,просто каза че интелектуалното ниво на жените е много по-ниско от това на мъжете.А това дали мъжете бизнесмени са повече от жените не знам да има такава статистика,пък и да има това не говори абсолютно нищо.Тук отново ползвам факти така че 2:0 за мене.


Клишетата, които написа в далеч по-свързания спрямо твоя пост просто показват, че независимо от мястото, времето и т.н. има начин на мислене на мъжа и начин на мислене на жената.
А от опит ще кажа, че даже самите жени идентифицират начина си на мислене като "интуитивен" и "алогичен". Спрете да реагирате на всяко изречение като на изказване на политически митинг.

Добре.Това изказване ще го напиша но твоя език,за да ти стане по-ясно:

"Пич,тук съм съгласен с теб тия простотии дето ги надрасках ясно показват както ти каза че независимо от времето и мястото има начин на мислене на мъжа и начин на мислене на жената.Но това не значи чи единия е по-тъп от другия.Това че на жените преди време не е даван стимул да се развиват в дадени насоки и че са изградени мнения че мъжете са по-добри в дадени сфери,от жените са глупости."

Ако се съмняваш в умствените способности на днешните момичета,заповясай ще те запозная с момичета,на които 100% съм убеден че IQ теста е по-голям от този на избран от теб мъж.Не можеш да твърдиш че даден пол е по-умствено ръзвит от другия,не там се крие проблема.

Надявам се да си разбрлал какво искам да ти кажа защото по-ясно не мога да ти го обясня....сигурен съм че повечето жени в форума са ме разбрали,а това че ти неуспяваш доказва никското ти интелектуално ниво спрямо тях...

ПП.Без лоши чувства.

kroasandvi4
08-10-2009, 13:41
Защото,ако не знаеш това е факт-мисленето през този период от време е било точно такова.Но неслучайно този начин на мислене е бил отхвърлен отдавна.Какво ще ме обориш с това че ползвам факти?
С това,че и аз ползвам факти. Средновековието е период от време,а Хомо Сапиенс Сапиенс си е Хомо Сапиенс Сапиенс през цялото това време. Хубавото е,че сега вече представителка на метод Хикс може да се присъедини към групата на представители на метод Хикс, докато преди е форсирана да прави Игрек заедно с всички, които са добри(или отгледани) върху метод Игрек.


Не,просто каза че интелектуалното ниво на жените е много по-ниско от това на мъжете.А това дали мъжете бизнесмени са повече от жените не знам да има такава статистика,пък и да има това не говори абсолютно нищо.Тук отново ползвам факти така че 2:0 за мене.
Ако спориш за да бележиш точки и за да биеш мача, като нищо ще те оставя да смяташ,че си прав. Много по-ниско? Не,не е много по-ниско. Бих казал по-скоро ,че има залози на развитие в дадена сфера (особено научната) далеч по-често при мъжкия пол. По аналогичен начин по-често мъжете не са толкова добре социално от общителна гледна точка, но съществуват такива,които ги бива. Това не означава, че жените са по-тъпи, но трябва да се корогирам,че има разлика между дефиницията на "тъп-умен" и "ефективен-неефективен".




"Пич,тук съм съгласен с теб тия простотии дето ги надрасках ясно показват както ти каза че независимо от времето и мястото има начин на мислене на мъжа и начин на мислене на жената.Но това не значи чи единия е по-тъп от другия.Това че на жените преди време не е даван стимул да се развиват в дадени насоки и че са изградени мнения че мъжете са по-добри в дадени сфери,от жените са глупости."


Чисто фактологически не са глупости. Няма да се оборвам с "голове", но има преференция в дадени сфери. Ако спориш с това, е все едно да кажеш, че си виждал повече цветари, отколкото цветарки.


Ако се съмняваш в умствените способности на днешните момичета,заповясай ще те запозная с момичета,на които 100% съм убеден че IQ теста е по-голям от този на избран от теб мъж.Не можеш да твърдиш че даден пол е по-умствено ръзвит от другия,не там се крие проблема.
Не се и съмнявам,че има. Винаги има качествени представители от двата пола,както има и кретения.



Надявам се да си разбрлал какво искам да ти кажа защото по-ясно не мога да ти го обясня....сигурен съм че повечето жени в форума са ме разбрали,а това че ти неуспяваш доказва никското ти интелектуално ниво спрямо тях...

Всъщност просто показва,че не се доверявам на идеализми без покритие.

П.П.Без лоши чувства. И ако искаш темпото на разговора да е човешко, не викай "публиката". Ще стане патаклама,вярвай ми.

Sh@d0w
08-10-2009, 13:53
Не се и съмнявам,че има. Винаги има качествени представители от двата пола,както има и кретения.

В такъв случай,щом стигнахме до едно и също заключение,ти предлагам да се откажеш от поста ти по-горе,защото от там се започна спора:


По-скоро акъл често нямат.

Това дали жените имат акъл не можем да го обсъдим нито аз,нито ти.Поста ти е по-скоро флейм отколкото изказване на някакво смислено становище.По какво отсъди че жените "нямат акъл",можеш да говориш за отделен човек-ок,но с такива масови изказвания не си прави гаргара.

Поздрави.

kroasandvi4
08-10-2009, 13:57
Този пост беше с цел да разбере авторът на темата, че не всички жени са с неговото мислене(което ,ако съм разбрал правилно какво цели авторът, открай време се е утвърдило като по-качествено, и то и за двата пола). Ако някой смята,че трябва да скача след такъв пост, това си е агресивна реакция върху база на нещо, на което не смятам,че мога да помогна.

Благодаря.

valdesbg
08-10-2009, 14:02
Радо я ме въведи във филма че ми стана интересно и искам да пофилософствма и аз :)

Sh@d0w
08-10-2009, 14:07
Радо я ме въведи във филма че ми стана интересно и искам да пофилософствма и аз :)

Закъсня,другите съфорумници не са като теб,твърде бързо се отказват,като ги оспоря малко :D :)

Бтв прочетах ти поста за екскурзията,поздрави явно е било супер прекарването.Чакаме снимки :P

Nam3less3
08-10-2009, 14:10
Радо я ме въведи във филма че ми стана интересно и искам да пофилософствма и аз :)

Закъсня,другите съфорумници не са като теб,твърде бързо се отказват,като ги оспоря малко :D :)

Бтв прочетах ти поста за екскурзията,поздрави явно е било супер прекарването.Чакаме снимки :P Не ме предизвиквай, щото ше извикам тежката артилерия и ще ти напиша стени от текст, който няма да ти стигне времето да прочетеш, камо ли оспориш :D Мога доста да храня жените на тема интелект, и в исторически, и в съвременен аспект.

Sh@d0w
08-10-2009, 14:15
Не ме предизвиквай, щото ше извикам тежката артилерия и ще ти напиша стени от текст, който няма да ти стигне времето да прочетеш, камо ли оспориш :D Мога доста да храня жените на тема интелект, и в исторически, и в съвременен аспект.

Проблема е че почвам и аз да се съмнявам,досега се изписаха две страници и само аз (въпреки че съм мъж) защитатавам жените,и нито една съфорумничка не ме подкрепи 8-)

А и братле като ти се спори казваи отивам до магазина да се запася и сядам нощна,после ако щеш пиши 5к реда текст :razz: :P

ПП.никога не губя ;)

Nam3less3
08-10-2009, 14:19
Не ме предизвиквай, щото ше извикам тежката артилерия и ще ти напиша стени от текст, който няма да ти стигне времето да прочетеш, камо ли оспориш :D Мога доста да храня жените на тема интелект, и в исторически, и в съвременен аспект.

Проблема е че почвам и аз да се съмнявам,досега се изписаха две страници и само аз (въпреки че съм мъж) защитатавам жените,и нито една съфорумничка не ме подкрепи 8-)

А и братле като ти се спори казваи отивам до магазина да се запася и сядам нощна,после ако щеш пиши 5к реда текст :razz: :P

ПП.никога не губя ;) Спорът не се печели или губи, но срещу фактите определено ще загуби всеки. То и аз никога не съм губил спор, дори и другите да си мислят обратното, защото си знам, че съм прав. :lol: А, мерси че ми напомни, ето още едно доказателство, че само едно момиче досега участва в спора, а другите прескачат мненията ни :D
Всъщност обичам жените, но ме дразни масовото им... знаеш кво, това, което повтарям, че нямат желание нито воля да бъдат по-интелектуални(над 50% от съвременните български тийнейджърки).

valdesbg
08-10-2009, 14:30
Не ме предизвиквай, щото ше извикам тежката артилерия и ще ти напиша стени от текст, който няма да ти стигне времето да прочетеш, камо ли оспориш :D Мога доста да храня жените на тема интелект, и в исторически, и в съвременен аспект.

Неймлес под влиянието на кой от всичките ти комплекси държиш да "храниш жените на тема интелект", при това публично?

kroasandvi4
08-10-2009, 14:32
Не ме предизвиквай, щото ше извикам тежката артилерия и ще ти напиша стени от текст, който няма да ти стигне времето да прочетеш, камо ли оспориш :D Мога доста да храня жените на тема интелект, и в исторически, и в съвременен аспект.

Проблема е че почвам и аз да се съмнявам,досега се изписаха две страници и само аз (въпреки че съм мъж) защитатавам жените,и нито една съфорумничка не ме подкрепи 8-)

А и братле като ти се спори казваи отивам до магазина да се запася и сядам нощна,после ако щеш пиши 5к реда текст :razz: :P

ПП.никога не губя ;)

Хех, ти твърдо си играеш за мача и головете,а не за фактите.

П.П. Едва ли има уважаващ себе си мъж,който да не защитава жените. И едва ли има уважаващ себе си мъж,който да не си е имал вземане-даване с жени,които да не иска да защитава.

Sh@d0w
08-10-2009, 14:36
Хех, ти твърдо си играеш за мача и головете,а не за фактите.

Пак подхващаш темата,ясно че има което не сме се изяснили.Да прав си аз "играя" за да спечеля,но никога не захващам теми,които мисля че са загубени.Тоест щом съм те оспорил значи е така.Ако имаш да кажеш още нещо на тема "женски интелект" напиши го,с радост ще го прочета и ще отговоря.

Заповядай.

valdesbg
08-10-2009, 14:41
Сенчест споко. Наблюдавал ли си овчарка и пинчер заедно. Пинчера лае, на овчарката не и дреме. Овчарката поглежда пинчера и оня търчи на 5 метра уплашен. След като отмести поглед, малкия дзвер се връща на първоначалната си позиция и продължава да джафка.. :)

Та така, споко :)

Nam3less3
08-10-2009, 14:45
Не ме предизвиквай, щото ше извикам тежката артилерия и ще ти напиша стени от текст, който няма да ти стигне времето да прочетеш, камо ли оспориш :D Мога доста да храня жените на тема интелект, и в исторически, и в съвременен аспект.

Неймлес под влиянието на кой от всичките ти комплекси държиш да "храниш жените на тема интелект", при това публично?Това не са комплекси, нито е злобно хранене. Написах го заради спора, иначе целта ми е жените да се стимулират, и да обърнат повече внимание на по-значимите неща. Аз обичам жените и ги правя по-силни 8) Това е градираща и полезна критика.

Hilary_
08-11-2009, 10:39
Ееее какво се е случило тука бе ?? :lol: :lol: Т'ва си беше моя спор .. шматко защо си ми откраднал противника?? :x :lol: :lol:

.. и сега какво мързи ме да чета :( :( мн сте лоши ... :( :? :-D

sweetchef
08-11-2009, 12:36
Не всички сме такива само тези които си мисля че знаят какво искат

daqna90
08-11-2009, 21:38
Повечето жени са останали с мисълта че всички мъже са еднакви ... примерно попаднали са на няколко такива малоумници и са решили да бъдат и те гадни и жестоки ... разочаровали са се от любовта а не осазнават че има и изключения.. аз имам няколко такива приятелки :) но има и такива който са си такива просто си мислят че ф една връзка единия трябва да е шматка и да не са те нека да е момчето и грешат много .. според мен де .. всеки си е различен зависи от много неща .. някои им е ф кръвта.. някои са отмастителни примерно наранил си ги малко и ти го връщат троино...

Sh@d0w
08-12-2009, 04:41
Повечето жени са останали с мисълта че всички мъже са еднакви ... примерно попаднали са на няколко такива малоумници и са решили да бъдат и те гадни и жестоки ... разочаровали са се от любовта а не осазнават че има и изключения..

Напълно правилно.


... просто си мислят че ф една връзка единия трябва да е шматка и да не са те нека да е момчето и грешат много

:D :D :D

И бтв не бягай от часовете по български,за да научиш че съществува буквата "в" използвай я вместо "ф" ;)

BePoHuKa
08-12-2009, 04:49
Ухаа готова съм да споря и да защитавам жените! Само кажете за к'во става въпрос. :D

Sh@d0w
08-12-2009, 04:50
Ухаа готова съм да споря и да защитавам жените! Само кажете за к'во става въпрос. :D

Too late...вече оправих работата 8) :P

BePoHuKa
08-12-2009, 04:55
Почнах да пиша това, защото темата излезе извън контрол. Просто написах, че сред средите, в които съм, единствено момчетата се интересуват от по-различни неща освен красотата и любовта, а повечето момичета само от това. Ако има някоя, която да се забелязва с акъла и, и с която да говориш на по-различни теми, това е рядкост, просто малките момичета нямат никакво желание за развитие, за разлика от момчетата. Говоря за тийнейджърките. При тая възрастова група, като цяло момчетата са по-умни и имат по-широки интереси, говоря за поне едно 200 човека, върху които правя изводи. Така че не пиша глупости, ами истина.

Винаги има изключения,но аз съм забелязал обратното.Познавам доста амбицирани момичета,които знаят какво искат от живота и се борят за да го постигнат,имам и приятели,която единствена цел в живота е да ходят по купони и да се чудят къде да се напият.Така че не мога да разбера на какво основа направи по-горе споменатите си изводи.Това че се намираш в такава среда не значи че целия свят е такъв.Мисли и анализирай по-глобално ;)


Ето какво било. Хм...за първи път чувам някой да каже, че жените са по-малко амбицирани от мъжете. :shock: Явно става въпрос за по-малките момичета и момчета. Мога да кажа, че на всяко момче амбицирано да се образова и да постигне нещо в този живот, познавам 20 момичета, които искат същото. Повечето момчета търсят къде да се напушат и къде да изчукат нещо... От край време жените са били много по-отговорни. Както в днешно време, така и преди 20 години! (говорим за времето, в което са били деца, а не на 30 да речем ;) )

valdesbg
08-12-2009, 05:03
Рони недей се пали толкоз :)

Той неймлеса пуска мухички :)

JekoV
08-12-2009, 07:57
Вие е филмирахте.. :-o :smt117 :smt014 :smt024 :smt075 :shock: :?