PDA

View Full Version : Омръзна ми вечее :( ;( :*(



PCDfenka
07-25-2009, 12:37
Оф! Омръзна ми от този цикъл! Защо съм наказана такаа #-o Значи проблема е, че в Сряда (22 юли) ми дойте. Не ми беше идвал от 2 месеца. Нередовен ми е. По-принцип ми е по 4 дни,но един път беше и 5.
Тоест днес ми е последния ден . Гадното е че утре ще ходя на плаж в Гърция (без нощувка) От много време отглагам и все става нещо,но този път немога да отложа. Притеснява ме това че продължава да ми тече и незнам дали ще спре до утре. Боли ме и корема, а обикновенно ме боли само 1 и 2 ден. Мислите ли че ще ми спре до утре. Когато на вас ви е последния ден много ли ви тече боли ли ви корем . Толкова ми е кофти.
:-k А да ТАМПОНИ НЕ ПОЛЗВАМ! Така че не си правете труда да пишете за тях. :? Моля ви помогнете ми. :-k

bloodyF
07-25-2009, 12:49
на мен последния ден почти не ми тече,пък ако не може да отлагаш виж сутринтА утре дали не ти е приключило и ако не е прежали се и си сложи тампон ;)

PCDfenka
07-25-2009, 13:09
на мен последния ден почти не ми тече,пък ако не може да отлагаш виж сутринтА утре дали не ти е приключило и ако не е прежали се и си сложи тампон ;)
Да обаче съм на 12 (девствена) Проблем ли ще е ципата. Майка ми много неиска да нося точно поради тази причина,но ако се наложи ще сложа.
А преди малко в WC-то изведнъж ми изтече мноого наистина много :-o Откакто стана така спря да ме боли и корема и да ми тече Оттогава наистина не ми е текло ,но това беше преди 30 мин. има още много време до утре и сигурно пак ще ми протече но незнам :neutral: Това означава ли че ми спира? :oops: Мерси предварително :-) и пишете, дано ми спре до утре сутринта :x

PCDfenka
07-25-2009, 13:54
пишете моля ви

mim4ety_sara
07-25-2009, 15:25
Голям проблем,влизаш с превръзка и готово,все пак е последен ден .. По-зле ще е ако си в първите дни..За тампон не е проблем,спокойно,аз бях така,на басейн и исках да си сложа тампон,пънках се,но не успях,не ми беше приятно и накрая карах с превръзка.. 8-)

p3rf3c7
07-25-2009, 16:05
и аз съм така ..след като ми свърши,продължава да тече ,но много малко




така съм-2-3 дена ми тече обилно,а на другите съвсеем малко
:-o по принцип ми е 5 дена,но това нормално ли е след 5тия ден да продължава да тече няколко дена ,но съвсем съвсем малко(няколко капки например)

mim4ety_sara
07-25-2009, 16:35
и аз съм така ..след като ми свърши,продължава да тече ,но много малко




така съм-2-3 дена ми тече обилно,а на другите съвсеем малко
:-o по принцип ми е 5 дена,но това нормално ли е след 5тия ден да продължава да тече няколко дена ,но съвсем съвсем малко(няколко капки например)
И при мен е точно така и е нормално. :)

PCDfenka
07-25-2009, 16:55
Вече май ми спря не ми тече само по капка примерно но се усеща че течениета спира :grin:

Starforsaken
07-25-2009, 22:27
на мен пък ми омръзна жените с който искам да съм да са в цикъл , подяволите :? :D

aninceto94
08-27-2009, 13:18
az pak sam 4uvala 4e ako pie6 vitamin C kam 6 den i 6tqlo da ti spre ama znae li se??? :( :( :(

LovelyGirl
08-27-2009, 13:28
Ние няма откъдеда знаем кога ще ти спре.И беше гадно да информираш колко ти е текло в банята..
Тъпо е да влезеш с превръзка.
Сложи си тампон.Нищо няма да ти стане.И аз съм ползвала тампони, когато бях девствена.